Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар примусово перевів на новий тариф

Лайф 60 грн 20 Гб.

Ось.

Re: Київстар примусово перевів на новий тариф
Agh

Vodafone SuperNet Turbo 65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні
А де цей тариф на сайті? У переліку доступних для переходу, його також нема.

А де цей тариф на сайті? У переліку доступних для переходу, його також нема.

Регіональний і недоступний для переходу

Регіональний і недоступний для переходу
ще один брєд

Vodafone SuperNet Turbo 65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні

Гуглите политику честного абонента. Как-то так.

Лайф 60 грн 20 Гб.

Ось.

Ну 20 гиг как бы априори не безлимит)) ну тут хотя бы честно, в отличии от КС и ВФ, которые молчат про объем и Шейп.

Та всі хто хоче той знає. 

Ну 20 гиг как бы априори не безлимит)) ну тут хотя бы честно, в отличии от КС и ВФ, которые молчат про объем и Шейп.
:facepalm:
ніхто не мовчить

використання телефону як точки доступу елементарно палиться по зміні TTL пакетів
Ватафон таке блокує тому роздавати не можна у них
Київстару пофіг, лайфу не в курсі
ТТЛ можно подменить, а вот шейп в Киевстаре никуда не денется. Киевстар июнь-июль давал интернет по 4G бесплатно, так я попытался фильмы в онлайне посмотреть - фигушки, шейпер врубают по непонятно какому принципу. Так я просто выходил-выходил в режим "Полет", КС выдавал мне новое соединение и шейпинг убирался. Но свои 50Гб выкачал, что есть то есть.

ТТЛ можно подменить, а вот шейп в Киевстаре никуда не денется. Киевстар июнь-июль давал интернет по 4G бесплатно, так я попытался фильмы в онлайне посмотреть - фигушки, шейпер врубают по непонятно какому принципу. Так я просто выходил-выходил в режим "Полет", КС выдавал мне новое соединение и шейпинг убирался. Но свои 50Гб выкачал, что есть то есть.
чувак, це в тебе  не шейпінг, а  частоти засрані. переходь в діапазон 3г. я про це писав не раз

ось у мене кс не шейпить зовсім.
Але то індивідуальний план на планшеті.
За 125 грн

Оператор мобільного зв’язку Vodafone змінив умови тарификації у своїх нових тарифних планах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Дивно, але факт – 31 день в місяці буває тільки у клієнтів Vodafone. Ця перевага стала основою для нової промокампанії «Справжній місяць»”, – ідеться в повідомленні.

Які зміни передбачаються:

Замість 28 днів тарифікації за послуги мобільного зв’язку в нових тарифах будуть діяти пакети послуг на календарний місяць.

Vodafone пропонує лінійки тарифів, які забезпечують безлімітне спілкування в мережі Vodafone і різні обсяги мобільного інтернету в мережі 4G – від 1 ГБ і до безліміту, а також пакети хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон.

ось у мене кс не шейпить зовсім.
Але то індивідуальний план на планшеті.
За 125 грн
це на деякий час. почне.

Оператор мобільного зв’язку Vodafone змінив умови тарификації у своїх нових тарифних планах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Дивно, але факт – 31 день в місяці буває тільки у клієнтів Vodafone. Ця перевага стала основою для нової промокампанії «Справжній місяць»”, – ідеться в повідомленні.

Які зміни передбачаються:

Замість 28 днів тарифікації за послуги мобільного зв’язку в нових тарифах будуть діяти пакети послуг на календарний місяць.

Vodafone пропонує лінійки тарифів, які забезпечують безлімітне спілкування в мережі Vodafone і різні обсяги мобільного інтернету в мережі 4G – від 1 ГБ і до безліміту, а також пакети хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон.
:weep: алєні, на старт!

Есть и приятные новости ;)

це на деякий час. почне.

можливо...
але до індивідуальних планів там інакше ставлення
всі його умови знає тільки працівник в офісі...
буває що працівники центрів обслуговування не знають про ту чи іншу опцію тарифу..але те що мені реально треба було вони так і не підключили.  то я про стаціонарний айпі

можливо...
але до індивідуальних планів там інакше ставлення
всі його умови знає тільки працівник в офісі...
буває що працівники центрів обслуговування не знають про ту чи іншу опцію тарифу..але те що мені реально треба було вони так і не підключили.  то я про стаціонарний айпі
:weep:  :lol: нема і не буде

:weep:  :lol: нема і не буде

то мне і не подобається в кс...

я їх півроку задовбував...безрез ультатно

і скільки це коштувало в результаті?
У мене безлімітний інтернет від них, все працює, ні єдіново разоива чи якогось шейпу
Тариф за 350 грн

чувак, це в тебе  не шейпінг, а  частоти засрані. переходь в діапазон 3г. я про це писав не раз
у києві 3ж майже мертвий бо купа трубок без лтє чи сімки не замінені - всі на 3ж стдять
Лтє живий і шустрий

використання телефону як точки доступу елементарно палиться по зміні TTL пакетів
Ватафон таке блокує тому роздавати не можна у них
Київстару пофіг, лайфу не в курсі

Брехня. МТС без проблем раздает тырнет через точку доступа.

что бы раздать, плюс 50 гр
это на сайте фодофона

это на сайте фодофона

На счету 30 грн. Точка доступа - 5 грн / день. Какие еще 50 грн ?

у києві 3ж майже мертвий бо купа трубок без лтє чи сімки не замінені - всі на 3ж стдять
Лтє живий і шустрий
ти певно, в львові не був :laugh:

это на сайте фодофона
то нах мені таке щастя?

а потім тобі останнє китайське попередження :gigi:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія