Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В платежках жителей многоэтажек появится плата за "небаланс" холодной воды по дому

Кури закон про комерцийный облик.
В этом случае поставщик отремонтирует счетчик, а стоимость ремонта выставит к оплате всем жильцам дома пропорцонально площади квартир.
Если не читала - советую ознакомиться.
Там вообще в течение 3 лет обязуют ВСЕХ поставить внутриквартирные счетчики или приборы учета на батареях, кроме случаев когда это экономически нецелесообразно.
А последнее регулируется методикой кабмина.

Курі закон. Який поставщик, якщо лічильник купувався і встановлювався коштом мешканців? І на обслуговування та ремонт лічильника на тепло не бере. То ти рамси попутав із лічильником на ее і газ - нічо, буває. А лічильника домового на тепло якщо поламаєте і не захочете ремонтувати - вам просто буде нараховуватися вартість тепла за тарифом без лічильника - і всього то. Тому якщо вартість тепла за лічильником є вищою ніж затверджена кабміном без лічильника, нах той лічильник.


От ти якщо у себе в хаті поламаєш лічильника, або пройде його строк повірки, а ти не захочеш нести повіряти, то що зробить водоканал чи ТЕЦ? правильно. З певного моменту просто почне тобі нараховуввати по тарифу без лічильника з урахуванням кількості зареєстрованих - і ВСЕ!

Карочь, не кури ярунди.
   
У меня нет прямого договора с выконавцем (Киевтеплоэнерго). Договор только с жэком, у которого в свою очередь договор с Киевтеплоэнерго. В договоре с жэком есть только один абзац, который имеет отношение к отоплению МЗК:

Розмір щомісячної плати за надані послуги становить 678 грн. Понад вказану суму окремо оплачується електро-водо-теплопостачання та теплопостачання місць загального користування згідно показників засобів обліку, по тарифам для населення, затверджених вповноваженими на це державними органами.
Этого достаточно, чтоб требовать все показныки всех имеющихся в доме (общедомовых и квартирных) засобив облику и не платить до тех пор, пока их не предоставят полностью?

ЗЫ. Вот те 678 грн — это плата за обслуживание дома и придомовой территории.

Все же, акцентирую: в моем договоре написано дословно про опалення МЗК — оплачивать «згідно показників засобів обліку», т.е. на основании показаний ВСЕХ счетчиков, показания которых используются для вычисления суммы на оплату. Почему я не могу потребовать у жэка предоставлять мне каждый месяц эти показания ВСЕХ имеющихся в доме счетчиков (общедомовых и квартирных), чтобы было основание платить?
   
Курі закон. Який поставщик, якщо лічильник купувався і встановлювався коштом мешканців? І на обслуговування та ремонт лічильника на тепло не бере.


Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку. B-)

У разі виходу з ладу вузла обліку він підлягає заміні на справний та прийняттю на абонентський облік протягом п’яти робочих днів з дня виявлення факту виходу з ладу.


 
От ти якщо у себе в хаті поламаєш лічильника, або пройде його строк повірки, а ти не захочеш нести повіряти, то що зробить водоканал чи ТЕЦ? правильно. З певного моменту просто почне тобі нараховуввати по тарифу без лічильника з урахуванням кількості зареєстрованих - і ВСЕ!

До вступления в силу нового Порядка - это было обязанностью поставщиков: поверять счетчики.
Именно на эту тему я выиграл суд и апелляцию - суд обязал поставщика поверить счетчик и запретил насчитывать по нормам.
а вот с 1 мая - да, теперь они имеют право насчитываьь по нормам... прописано такое право
раньше такого не было - зато было черным по белому записано: при наличии счетчика не принимать его показания ЗАПРЕЩАЕТСЯ

Кроме того,
У разі якщо на день набрання чинності цим Законом будівлі, зазначені у частинах другій і третій цієї статті, були приєднані до зовнішніх інженерних мереж або обладнані системою автономного теплопостачання, автономного гарячого водопостачання, автономного водопостачання, власники (співвласники) таких будівель (приміщень у них) зобов’язані забезпечити оснащення приміщень у них вузлами розподільного обліку/приладами - розподілювачами теплової енергії відповідно до положень цієї статті протягом трьох років з дня набрання чинності цим Законом.

Я ж говорю, кури закон! :buba:
   
Нічого не зрозуміла. А по чому ж ви далі платите?
Роздруковую зі свого кабінету на 104.ua.
Пройшовся по вулиці, попитав сусідів. Всім принесли останню за жовтень, після цього більш не розносять. Ото як почалось з коефіцієнтами, так і перестали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія