Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вийшов з бану 10-денного. Або чому сепарів і юльків не банять, а за критику юльків в бан

якби то

??? ;o

Та наговорив ти.

Що я поганого сказав?
Може помилково?
Кажи де, зараз вилучу!

Наверное рано вышел , снова  автор темы  гадит     :=V

del

Останнє редагування: 4 лютого 2019 16:03:23 від ricardo

Наверное рано вышел , снова  автор темы  гадит     :=V

О, Ваню, привіт!

Я мабуть перейду на твою рідну мову, щоб тобі зручніше було.

Как дела в Ольгино? Премию обещают до вьіборов?

чекаємо через 30 90 днів на нову тему від ТС "Вийшов з бану ...." :lol:

Пішов верстат вимикати, та збиратись до дому. :pooh_go:

ЮАР подивись уважно. Це вже не ФУП. Це суміш ЦУГа і Дурдома. Боюся що з цим вже нічого не зробити.

ЮАР подивись уважно. Це вже не ФУП. Це суміш ЦУГа і Дурдома. Боюся що з цим вже нічого не зробити.

Не бійся. Просто лови кайф від якісного контенту. :-B

чекаємо через 30 днів на нову тему від ТС "Вийшов з бану ...." :lol:

Тут тянет на больше (tu)

вірші непогані в ТС, упс...  в ніколи

вірші непогані в ТС, упс...  в ніколи

Допистівся  :rotate:

Казав дурню: чого ти вчепився в ту Альону? В неї таке гарне, трохи сумне обличчя, одразу видно - відчуває чужий біль. Вона ще й у мило пише попередження. Це обеззброює навіть такого цинічного коцапа, як Зольд. Тобто Ганс. Люблю стриманих жінок із кротким обличчям. В мене дружина така. Я їй навіть бандерівщину прощаю. :friends:

Допистівся
Та він для цього і приходив. Анонсувавши попередньо на СУПі.

Де насрано?
Не сормно?
свідки секти Мадурівни сорому не мають, як і їх ментальні брати кацапи.. тому брешуть вільно, не соромлячись

Допистівся  :rotate:

Казав дурню: чого ти вчепився в ту Альону? В неї таке гарне, трохи сумне обличчя, одразу видно - відчуває чужий біль. Вона ще й у мило пише попередження. Це обеззброює навіть такого цинічного коцапа, як Зольд. Тобто Ганс. Люблю стриманих жінок із кротким обличчям. В мене дружина така. Я їй навіть бандерівщину прощаю. :friends:
ганс,ганс.
якби я не знав Буковини то б повірив,шо ти прощаєш.
як ти можеш шось прощати,як ти там більший ,,бандерівець,, як деякі Українці зза Дністра. :shuffle:

свідки секти Мадурівни сорому не мають, як і їх ментальні брати кацапи.. тому брешуть вільно, не соромлячись

Другий пішов за ЮАРом в ніколи ...   :pooh_lol:

Так чий це другий нік?

ганс,ганс.
якби я не знав Буковини то б повірив,шо ти прощаєш.
як ти можеш шось прощати,як ти там більший ,,бандерівець,, як деякі Українці зза Дністра. :shuffle:

То ти мою дружину не знаєш. Вона Справжня /на всю голову/ галичанка. Така затята... З дому вигнала. Точніше, я сам пішов. Благо, маю куди. От Альона би не вигнала. В неї очі добрі і сумні.

Спочатку трохи статистики:
За останні 3-4 місяці один раз на 30 діб, і п'ять раз по 10 діб.
Це в рази більше, ніж за попередні 12 років на ФУПі.

І пояснення може бути лише одне - комусь любі юльки і сепаратисти.
Осталося лише поміркувати кому???

Які є думки? B-)
Всё :(

То ти мою дружину не знаєш. Вона Справжня /на всю голову/ галичанка. Така затята... З дому вигнала. Точніше, я сам пішов. Благо, маю куди. От Альона би не вигнала. В неї очі добрі і сумні.

Ты думаешь, что такой примитивной лестью ты заставишь АЮ закрыть глаза на нарущение тобой правил? НЕ думаю. Раз Вершина и БЕДУИН только что забанены за второй ник по п. 4.8, то и авиатор под вторым ником prince of silence тоже должен быть забанен.

Сутяжники невыносимы. Ноет и ноет... Такому легче дать, чем обьяснить, что его не хочешь. :rotate:

Сутяжники невыносимы. Ноет и ноет... Такому легче дать, чем обьяснить, что его не хочешь. :rotate:

Исходя из разнообразия ников на этом ресурсе у тебя большой опыт.

Наскільки я знаю, якщо основний нік забанений на "ніколи", людинка може потім зарегать новий нік і писати під новим ніком, не порушуючи ним правил. Так було на всіх форумах.

А якщо конкретну фізичну особу модери/адміни не хочуть бачити на конкретному форумі, то в Правила форуму вносять ПЕРСОНАЛЬНИЙ заборонний пункт (як то було на ДД відносно Колі Козака).

Чи я щось не правильно розумію?

Наскільки я знаю, якщо основний нік забанений на "ніколи", людинка може потім зарегать новий нік і писати під новим ніком, не порушуючи ним правил. Так було на всіх форумах.

А якщо конкретну фізичну особу модери/адміни не хочуть бачити на конкретному форумі, то в Правила форуму вносять ПЕРСОНАЛЬНИЙ заборонний пункт (як то було на ДД відносно Колі Козака).

Чи я щось не правильно розумію?

1. Да? Странно, не нахожу этого в правилах форума. Зато четко вижу

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

2. То есть и Вершина, и Бедуин, и ГЕО, и ЮАР могут взять другие ники и писать снова как ни в чем ни бывало?

3. Насчет "не порушуючи правил" перечитайте сообщения prince of silence о киборгах, о "гражданской войне" в Украине.

Та він для цього і приходив. Анонсувавши попередньо на СУПі.

а чего так вдруг?
оно того не стоит

Що є то є. Слав сильно мінстець розпустив, за те що ЮАР написав про Притулу у неї по суті і виходу не було.

Що є то є. Слав сильно мінстець розпустив, за те що ЮАР написав про Притулу у неї по суті і виходу не було.

может выпил человек...
как-то он не похож на себя трезвого.

1. Да? Странно, не нахожу этого в правилах форума. Зато четко вижу

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

2. То есть и Вершина, и Бедуин, и ГЕО, и ЮАР могут взять другие ники и писать снова как ни в чем ни бывало?

3. Насчет "не порушуючи правил" перечитайте сообщения prince of silence о киборгах, о "гражданской войне" в Украине.

Та ну. Це вже перекручування.
Я ж не кажу щоб дубль-ніки пореєстрували собі ще дубль-ніки і писали тут з-під двох ніків - основного і третього дубля. Якщо вже вбитий нік, то його ж немає. Ге ж?

Читати я нічого не буду - я не модер і не адмін і від мене нічого не залежить, навіть якби там щось було чи не було.

Карочь, я не буду нав*язувати тутешньому Монастирю свої молитви, тим більше, якщо хоч один шанс є це зрозуміти не так, як того хотілося б.  :gigi: І на цьому ставлю у цій дискусії для себе жирненьку таку крапочьку.

может выпил человек...
как-то он не похож на себя трезвого.

шо значіт "может"? Ну, давайте всі понапиваємося, та походимо по гостях, нагнемо хазяїнам їбуків, а потім потрезвянкі скажемо "І шо тут такого, может випіл чєловєк... а ви сразу вигонітє".

шо значіт "может"? Ну, давайте всі понапиваємося, та походимо по гостях, нагнемо хазяїнам їбуків, а потім потрезвянкі скажемо "І шо тут такого, может випіл чєловєк... а ви сразу вигонітє".
Ти тут завжди трезва??? Навіть коли рейтинг ЮЛІ падає?))))

Ти тут завжди трезва??? Навіть коли рейтинг ЮЛІ падає?))))

Та мені якось похеру її рейтинг. Я відповідаю за свій голос. А голоси інших її прихильників мене не цікавлять.

ЮАР очевидно считает себя жертвой произвола. Возможно да, возможно нет. Так что, теперь всем кто считает себя жертвой можно всё? Так же форум одних жертв получится.

ЮАР очевидно считает себя жертвой произвола. Возможно да, возможно нет. Так что, теперь всем кто считает себя жертвой можно всё? Так же форум одних жертв получится.

Та, он по жизни черноротая жертва. Хоть бы шота умное/интересное пейсал, а так один негатив и обзывалки. Мы тут шо, его громоотвод?  :suicide2:

Та, он по жизни черноротая жертва. Хоть бы шота умное/интересное пейсал, а так один негатив и обзывалки. Мы тут шо, его громоотвод?  :suicide2:
============================

От хто б писав про ФУП- громовiдвiд, тильки не ти, Ганс! :facepalm1:

Re:  Вийшов з бану 10-денного. Або чому сепарів і юльків не банять, а за критику юльків в бан
ricardo [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
4 лютого 2019 18:20:55                               IP/Host: ---.wifipon-rsbit.uar.net

:lol:

Треба вилучати всю команду! :gigi:

Жарт, звичайно! :-)o

============================

От хто б писав про ФУП- громовiдвiд, тильки не ти, Ганс! :facepalm1:

А шо, ганс приходил на фуп излить негатив? Напротив, только позитивчик пейсал. Как Сереня007.  :-B

ricardo [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
4 лютого 2019 18:20:55                               IP/Host: ---.wifipon-rsbit.uar.net
Що сказати хотів?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія