Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

задармапродавши

Re: задармапродавши

а який в нього нік?
навіщо вам? )

тоесть, партийный бот ЮВТ это нормально
емм... а ви його вважаєте партийним ботом? дійсно?
він робить тут те, що робила задармапродавши?

не пересмикуйте.

Звісно що всьо нормально.
Чяплігу наприклад бабусівці цінують та поважають

Ну, зачем же так далеко ходить? Стиви Джи у власть лижущих в почёте. Какое этому объяснение?   ;)

А коли людина з палкого хейтера Тимошенко раптом становиться її палким прихільником - то це теж "шото ззєсь нє то, і коню понятно", чи всьо нормально?

А можно хоть один такой пример? Я знаю кучу противоположных. Мазепа, Сердже Д...среди них. Если почитать их посты, то становится ясно почему так резко поменялась точка зрения. Неисключено, что и задарма на старости тоже решила подзаработать.

а який в нього нік?

Та це всім відомо.

Але ж йому можна. Людина ж на роботі.

Думаю, якщо б Бойко запропонував би йому горшей на дві купки більше, чим Тимошенко, він би радо перебіг туди, як вже не раз було і так само приходив би сюди "відповісти на питання". Як там кажуть - тільки бізнес і нічого лічного.

Та це всім відомо.

Але ж йому можна. Людина ж на роботі.

Думаю, якщо б Бойко запропонував би йому горшей на дві купки більше, чим Тимошенко, він би радо перебіг туди, як вже не раз було і так само приходив би сюди "відповісти на питання". Як там кажуть - тільки бізнес і нічого лічного.

шуша, але ж дійсно: Інтрудер майже не дописує тут.
За весь!! 2018 рік лише 190 дописів.
То ваш приклад нікуди не годиться.

емм... а ви його вважаєте партийним ботом? дійсно?
він робить тут те, що робила задармапродавши?

не пересмикуйте.
він те у фейсбуку робить
бо тут йому швиденько його бекграунд нагадають

шуша, але ж дійсно: Інтрудер майже не дописує тут.
За весь!! 2018 рік лише 190 дописів.
То ваш приклад нікуди не годиться.

А це не мій приклад. Я мала на увазі іншого. І - так, подивиться, як він прилєжно пише у ФБ - там теж аудіторія нівроку і ніхто йому не буде нагадувати ФУПовські геги.

Останнє редагування: 1 лютого 2019 17:09:21 від шуша

він те у фейсбуку робить
бо тут йому швиденько його бекграунд нагадають

а чому горькому луку, наприклад, чи олешку, можна пропагувати за порошенка на фб, а чаплизі -ні?
що за подвійні стандарти?

І нагадую, ми то обговорюємо бан на фупі за політичне ботство. я б навіть сказала, за агресивне, фейкометне, невгамовне політичне ботство.
за що задармапродавши і отримала.

а чому горькому луку, наприклад, чи олешку, можна пропагувати за порошенка на фб, а чаплизі -ні?
що за подвійні стандарти?

І нагадую, ми то обговорюємо бан на фупі за політичне ботство. я б навіть сказала, за агресивне, фейкометне, невгамовне політичне ботство.
за що задармапродавши і отримала.

на мій погляд тут багато хто цім страждає
алк чомусь вам Задарма поперек горла стала

іде я казала, що не можна агітувати в фейсбуці?
я посяснила,чтому він тут не агітує
бо тут його добре занають
і шлях його також

на мій погляд тут багато хто цім страждає
алк чомусь вам Задарма поперек горла стала

іде я казала, що не можна агітувати в фейсбуці?
я посяснила,чтому він тут не агітує
бо тут його добре занають
і шлях його також

Так які до нього можуть бути претензії,
якщо  він тут не агітує?   :fool:

«Глуп тот человек, который никогда не меняет своего мнения» (Уинстон Черчилль)

Главноє воврємя смицца...   :pooh_lol:

коли юзер відкриває тему своїх власних спогадів із збіговиська Макаки, де вона була присутня, як делегат - це не партійний бот, коли тут пише Інтрудушка прям із штабу на Турівській - це теж не партійний бот, а от задармапродавши чи Джон Кандіс - партійні боти.
Шо ніясна?

Киянина ще трактували як партобота. А він був перш за все чудик- лібертаріанець, не самий вдалий, на мою думку. В будь-якім разі в якості партоботу я його не сприймав, тож вважаю таку кваліфікацію  помилкою 

Киянина ще трактували як партобота. А він був перш за все чудик- лібертаріанець, не самий вдалий, на мою думку. В будь-якім разі в якості партоботу я його не сприймав, тож вважаю таку кваліфікацію  помилкою 

Ну якщо ти прийшов в гості і наклав купу посеред квартири,
то як це хазяїн сприйме?  :fool:

а как отличают здесь партийного человека от партийного бота?
ведь не запрещено быть членом партии здесь.
ну они и бьются за своих.
где эта тонкая грань-то?

а как отличают здесь партийного человека от партийного бота?
ведь не запрещено быть членом партии здесь.
ну они и бьются за своих.
где эта тонкая грань-то?
Цікаве питання. Для порошочків всі, хто підтримує Тимошенко- штабні боти. А штаб жеш не рєзіновий. Мене за чесну розповідь про перебування наз"їзді Тимошенко вже два тижні полощуть. Штабна і всьо тут. Тобто, як Ви правильно кажете, де ж межа?

Мене за чесну розповідь про перебування наз"їзді Тимошенко вже два тижні полощуть.
Прикинь, Тигрику, я - за визначенням тутешніх серів - "штабная", не знала про вчорашню зустріч Тимошенко з виборцями у Дніпрі ! Отака я крута "штабная"... :(

Прикинь, Тигрику, я - за визначенням тутешніх серів - "штабная", не знала про вчорашню зустріч Тимошенко з виборцями у Дніпрі ! Отака я крута "штабная"... :(
Серки проти Серів, запасусь покорном)))

А РУЖА в ніколи.

:facepalm: Алена, ошипка вышла.

задармапродавши не партийный бот. Выпустите пожалуйста нашего коллегу, старого фупчика.

Карочь, по задарма...

ого порошки рвуть anus rectum -  на брітанскія флаг :gigi:
ви краще не палилися б так зі своїм партійним ботом. А то слішком явная substitution (мс).

Останнє редагування: 9 лютого 2019 00:17:36 від Karoffka

Походу с Туровской кому-то из модеров не кисло зашло, у конвертику.
+1

Так які до нього можуть бути претензії,
якщо  він тут не агітує?   :fool:
не пересмикуй
ти все зрозумів

Карочь, по задарма...

ого порошки рвуть anus rectum -  на брітанскія флаг :gigi:
ви краще не палилися б так зі своїм партійним ботом. А то слішком явная substitution (мс).
Ружу випустили? Давай помагаю тут, щоб і задарма випустили...

ну, на радостях..тааксать
задармапродавши не люблю. ))) ну то таке -мало лі кого  я не люблю.

але вона стільки років тут. старожил.

якось шкода втрачати знайомі обличчя фупу.

тому прохаю адміна, скасувати, будь ласка, бан назавжди і замінити його на якийсь інший строк.

п.с. можливо і кієвляніна (латиницею) повернути?
він, звісно, альтернативний якийсь і несе ну зовсім муйню -але є конфлікт тоді.

і фуп живе: спорить, дискутує, троллить тощо.

ну, на радостях..тааксать
задармапродавши не люблю. ))) ну то таке -мало лі кого  я не люблю.

але вона стільки років тут. старожил.

якось шкода втрачати знайомі обличчя фупу.

тому прохаю адміна, скасувати, будь ласка, бан назавжди і замінити його на якийсь інший строк.

п.с. можливо і кієвляніна (латиницею) повернути?
він, звісно, альтернативний якийсь і несе ну зовсім муйню -але є конфлікт тоді.

і фуп живе: спорить, дискутує, троллить тощо.
Ростеш... (tu)

Ростеш... (tu)
телепню -я вже давно доросла.

і маю свій погляд на все.
якого і тримаюся.

про задарму я прохала ще на 1 чи 2-ій сторінці.

п.с. але -вона деструктивна, нажаль. але своя, нашого фупівського сообщєства.

На правах ІМХО. Подальше не є вказівкою для модерів. Це лише мій роздум.

Я не знаю, що таке "штабность" і "ботовство"....

Якщо прихильник будь-якого із кандидатів постить тут новини про свого "кумира", претендуючого на пост президента, то з таким успіхом тут можна ВСІХ юзерів, що вже більш-менш визначилися із своїм кандидатом, записати у "штабні боти" і перебанити нафіг.

Так, рясне пропагування "гарних новин" діючого президента, який також має в розпорядженні ще й адмінресурс, особливо коли він також преться вдруге всадити свою сраку на омріяну табуретку, викликає відразу і невдоволення, знову ж таки, особливо коли у нього рейтинг не настільки високий, як тут кількістю новин про нього намагаються нам видати.

Але. Я б, наприклад, не банила таких на "ніколи", навіть не зважаючи на попередні їхні рецидиви, якщо такі мають місце.
З такими треба боротися простіше і вишуканіше. Зараз її підкосили як "політичну ув*язнену". А треба було звести на нівець її штабізм іншим шляхом - просто забанити до 20 години 00 хвилин 31 березня 2019 року, щоб вся її агітаційна робота зійшла на нівець, якщо модератор вважає, що увесь сенс її перебування на форумі зводиться виключно до штабної роботи. Підставу для бану можна і залишити. Але банування на "ніколи" по ТАКІЙ причині - це вже перебор, бо у нас Президент все ж таки обирається на визначений термін, а не пожиттєво здійснює свої функції як Монарх.

За сім откланююсь в цій вєтачькі. Думаю, моя позиція всім зрозуміла.

На правах ІМХО. Подальше не є вказівкою для модерів. Це лише мій роздум.

Я не знаю, що таке "штабность" і "ботовство"....

Якщо прихильник будь-якого із кандидатів постить тут новини про свого "кумира", претендуючого на пост президента, то з таким успіхом тут можна ВСІХ юзерів, що вже більш-менш визначилися із своїм кандидатом, записати у "штабні боти" і перебанити нафіг.

Так, рясне пропагування "гарних новин" діючого президента, який також має в розпорядженні ще й адмінресурс, особливо коли він також преться вдруге всадити свою сраку на омріяну табуретку, викликає відразу і невдоволення, знову ж таки, особливо коли у нього рейтинг не настільки високий, як тут кількістю новин про нього намагаються нам видати.

Але. Я б, наприклад, не банила таких на "ніколи", навіть не зважаючи на попередні їхні рецидиви, якщо такі мають місце.
З такими треба боротися простіше і вишуканіше. Зараз її підкосили як "політичну ув*язнену". А треба було звести на нівець її штабізм іншим шляхом - просто забанити до 20 години 00 хвилин 31 березня 2019 року, щоб вся її агітаційна робота зійшла на нівець, якщо модератор вважає, що увесь сенс її перебування на форумі зводиться виключно до штабної роботи. Підставу для бану можна і залишити. Але банування на "ніколи" по ТАКІЙ причині - це вже перебор, бо у нас Президент все ж таки обирається на визначений термін, а не пожиттєво здійснює свої функції як Монарх.

За сім откланююсь в цій вєтачькі. Думаю, моя позиція всім зрозуміла.

мені зрозуміла, від мене лайк  :)

просто забанити до 20 години 00 хвилин 31 березня 2019 року, щоб вся її агітаційна робота зійшла на нівець
головна боротьба розгорнеться після 31 березня
то тільки павлік вірить у чергову однотуровість петі

для того буде ще один бан,який закінчиться о 20:00 дня другого туру голосування. Не бачу жодних проблем.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49798.0
   ну  на що  здатні  вбогі  але  не зубожілі  сєктанти  пєті  рошенка  ? Ну  серуть ,  моцно  ,  під себе ,  ну  й  фуй  на  них . Разом  дебілоїдам легко  ,  атмосфера  своя  .

це  хлопці  будьонівка  рошен  і  фалос  "фуп" чи  теє  ,  і  двіженія   туда  сюда  ,  і  бриски  гімна  ,  супівське "  як  ми срали  на  фуп"  ...  ага  ,

Шушенька, а ходь сюдой. І ти хотіла, щоб я за таку паразітку тут замовляла словечко?

Знімаю з актуальності свої роздуми і змінюю свою позицію: твоя Задармапродавши була забанена на "ніколи" - СПРАВЕДЛИВО. Крапка.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49798.msg1259004#msg1259004

І ще. У мене питання: А що роблять на ФУПі усі учасники тієї гниднявої супівської гілочьки, особливо якщо вони до цього часу не в довічному бані?

І ще таке питання:

Оця СУПівська ксеня - це та ж сама ФУПівська ксеня?

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49745.msg1258087#msg1258087

Мндаааа.... подвійне життя.....

Останнє редагування: 10 лютого 2019 22:48:05 від Karoffka

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49798.0
:lol:  :lol:  :lol:  :weep:  :weep:  :weep:
Це називається - відсутність почуття гумору у соціально небезпечній формі
хіба слово "буржуазний" у тому визначенні не є таким собі дороговказом на спрямованість визначення в цілому?...
Ох, жеж які глибокі ідіоти на тому СУПі засідають!  :laugh:

Оця СУПівська ксеня - це та ж сама ФУПівська ксеня?
так вона наче і не приховує цього
які ж там круті ідіоти позбиралися!  :facepalm:
вони всерйоз обговорюють мій жартик про Вову - "українського буржуазного націоналіста"  :facepalm:  "БУРЖУАЗНОГО!!!", карл!  :facepalm1:

Бордер, бідолага, остаточно деградував... :facepalm:

Мене цікавить трішки інше: що вони роблять тут, на ФУПі, після тамтешніх своїх кирпичів?

І не соромно сюди їм заходити? Чи, як кажуть кацапи, ліхіх глаз стид нє ймьот?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія