Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

задармапродавши

Re: задармапродавши

Панамський, Потрох...(с)  :facepalm1:  :laugh:

Я  заігнорив  задармапродавши  пару  років  тому  ,  за  постійне  тягання  олєшків  та  інших  фейкометів  порошенівців .

Скажіть  ,  я  щось  втратив  ?

Я  заігнорив  задармапродавши  пару  років  тому  ,  за  постійне  тягання  олєшків  та  інших  фейкометів  порошенівців .

Скажіть  ,  я  щось  втратив  ?
Обєктивність, бачиш тільки те що тобі подобається, живеш у комфортному світі. Я навпаки по знімав ігнори,  потреную трошки нервову систему.  :D

Обєктивність, бачиш тільки те що тобі подобається, живеш у комфортному світі. Я навпаки по знімав ігнори,  потреную трошки нервову систему.  :D
  об'єктивність ?  від  філатовських  маджесті  задармапродавши аров-абандонів ?  Яка  там  об'єктивність ?

вгамуйтеся вже, просітєлі.

Вона влетіла раз на місяць за відверту брехню.
Потім відкрила тему з відвертою заказухою проти журналіста, невгодного владі.
Здивувало що її ще тоді не хлопнули. Напевно попередили, та забрали право створювати теми.
Ну то подумай як себе вести далі. Так ні, продовжила засирати теми твітами ботів, та ще обурюватися діями адміна по відношенню до себе.

Навіщо когось ігнорити? Упороті так веселять...З усіх штабів

об'єктивність ?  від  філатовських  маджесті  задармапродавши аров-абандонів ?  Яка  там  об'єктивність ?

Я себе заставляю дивитись новини по теліку, щоб знати що нове піпл втирають. От реально глянь, так. Я знаю що щось не правда, і що щось кокретно є вкидом, але це не значить що на це не поведуться інші люди... Люди люблять самі себе омбанювати, і треба знати що їм нове пропонують в цьому плані. Інакше потім супрайзів наберешся.

Навіщо когось ігнорити? Упороті так веселять...З усіх штабів
Мене нервує коли я вгадую відповідь, людина відповідає штамами, і її аргументи на 70 відсотків вгадуєш, це злить. Когось злить інше, а мене це. Я боюсь дураків тому що вони мене бісять,і виникає бажання молоточком по голові. )))))Жартую.

Я себе заставляю дивитись новини по теліку, щоб знати що нове піпл втирають. От реально глянь, так. Я знаю що щось не правда, і що щось кокретно є вкидом, але це не значить що на це не поведуться інші люди... Люди люблять самі себе омбанювати, і треба знати що їм нове пропонують в цьому плані. Інакше потім супрайзів наберешся.
    Тіммі  ,  найбільше  що  мене  цікавить  -  це  коли  клептоманія  тут  згине .  Це  м'яко  кажучи .

було таке

Показати зображення...

Она действительно раньше была против рошена, а потом её резко перемкнуло. Или может другой человек начал писать с её ника?  :S

Она действительно раньше была против рошена
Та це не просто "проти"...
Принаймні я гілок з подібними назвами ніколи не відкривала

Читайте її тепер на СУПі.

вчора вона мене вразила таким кондовим, шаблонним, методичкованим постом -про то, як в президії сидить сама молодь і бла-бла-бла. ну реально - пост з методички. штампований такий. такий за лекалами технологичними, пропагандонскими.

да, меня этот её пост тоже сильно удивил

хотя это я запостил фотку с президиумом, и конечно прекрасно видел кто там сидел :)

Панамський, Потрох...(с)  :facepalm1:  :laugh:

Показати зображення...
«Глуп тот человек, который никогда не меняет своего мнения» (Уинстон Черчилль)

«Глуп тот человек, который никогда не меняет своего мнения» (Уинстон Черчилль)

:weep: ви б не позорилися. яки  боком це стосується обговорюванного персонажу? ну накуа так палитися??? :facepalm1:

я ще розумію аби ви цей твит* причепили до Алезки чи того ж ЮАРа.
яким, аби змінити свої погляди, знадобився не один рік і ду-же доленосні події.

а тут на ровному місці -перевзулася в повітрі і вже не потрох, а наш любімий Лєонід Ілліч Пьотр Алексєіч. :weep:

Останнє редагування: 31 січня 2019 09:40:04 від эЛКа

думаю буде цікавою моя травнева переписка в одній гілці з Tyras  ;)
Почитайте всі попередні цитати
писи ні на Tyras, ні на Задармапродавши доповідь не тиснув

ланцюжок логіки виглядає так:
 останні півроку як з цепу зірвалась, постить провладні твіти від гордона, хоча сама його зневажає.
Це одна з ознак недавно працевлаштованого на роботу, нє?
Ось приклад неповаги до Гордона:
А скільки вона його напостила, можеш побачити в її повідомленнях

бан за вранье
А не хотите себя забанить за вранье о том, что Задармапродавши это штабной бот?
Или вам врать можно?
Тем более, что формально Пастор просто высказал предположение, а не утверждение.
Давайте-давайте, г-жа Притула, покажите, насколько вы сами отвечаете своим же требованиям к другим.

Некисло Задармапродавши натовкла гнусним макaкоїдам,
що вони, навіть, після її довічного бану від гавкання заходяться,
не можуть спинитись  :super:

а поясніть, б.л., хто такі "макакоїди"?

Це хароша клікуха, чи не хароша? Тобто, образлива чи не образлива?

Вона стосується форумчан, чи якихось інших, не присутніх на форумі осіб?

Ну работа у людей такая - ничего личного. Задарма - партийный бот, а Дидусь, тигрик, элка, мирося ... - детёнки невинные... :weep:

Бурёнку забыл упомянуть - но то шклероз, старческий... :(

:gigi: Дядьку, ви там особо не роздухаряйтеся, бо бігать я умію, і рога з копитами у мене є - ваші длінні ноги от ушей вас не спасуть - затопчу.

Ну работа у людей такая - ничего личного. Задарма - партийный бот, а Дидусь, тигрик, элка, мирося ... - детёнки невинные... :weep:
опа-на..А це що таке намалювалося несподівано? Група підтримки з СУПа? Нєхіло підняли десант по тривозі..
Не дозволяєш мені не захоплюватися діями вашого улюбленого баро, яке довело країну до ручки?
То вийди з АП на вулицю, поцікався думками людей..Почуєш багато несподіваного..Не будеш настільки незагартованим..

Шановний-Дидусь, тигрик, элка, мирося мають незмінну позицію не менш, ніж 10, а хто і більше років форумного життя. ДД тому свідок. А Задарма рєзко, нєожиданно , вдрух(с) змінила, КАРДИНАЛЬНО - свої вподобання. Шото ззєсь нє то. І коню понятно.  Крім того, прослідковується чітка тенденція, що саме в Харкові дуже добре налагоджена робота з вербування у порохоботи. Особисто люди звідтам розповідали про такі пропозиції. Багато викладачів універів  ну дуже старанно фейсбучать на Пороха.

А Задарма рєзко, нєожиданно , вдрух(с) змінила, КАРДИНАЛЬНО - свої вподобання.
Зверни увагу на карколомний шлях - з вимоги "повісити Потроха!" людина різко стає найпалкішою шанувальницею П.О.Порошенка.
Просто таки від Крут до Брюсселя )))

та да, аж піняться

Задарма - штабной бот - нарошнонєпридумаєшь
пс а колись тут юльків банили всіх підряд, навіть в каментах до публікацій

дуже важлива думка від кацапа з проксі.
Чому почав ховати свій справжній айпі?

думаю  якщо  юльки  почнуть фейки  та  брехню  тягати -  їх  забанять . Але  наразі  це  роблять  петьки  .

думаю  якщо  юльки  почнуть фейки  та  брехню  тягати -  їх  забанять . Але  наразі  це  роблять  петьки  .
А що значить фейки?

А що значить фейки?
   Ти  впевнений  що хочеш  знати ?

дуже важлива думка від кацапа з проксі.
Чому почав ховати свій справжній айпі?
Хочется мне так.

Показати зображення...
а ти все, пі та р, спекулюєш.  (td)

ось тебе б я бахнула назавжди.

Зверни увагу на карколомний шлях - з вимоги "повісити Потроха!" людина різко стає найпалкішою шанувальницею П.О.Порошенка.
Просто таки від Крут до Брюсселя )))

А коли людина з палкого хейтера Тимошенко раптом становиться її палким прихільником - то це теж "шото ззєсь нє то, і коню понятно", чи всьо нормально?

А коли людина з палкого хейтера Тимошенко раптом становиться її палким прихільником - то це теж "шото ззєсь нє то, і коню понятно", чи всьо нормально?

Звісно що всьо нормально.
Чяплігу наприклад бабусівці цінують та поважають

Звісно що всьо нормально.
Чяплігу наприклад бабусівці цінують та поважають
Чаплига, і ви всі це знаєте, одразу сказав що працює на ЮВТ.

тут нам і сказав.

))) сери, не тупіть

п.с. але фуп не засирає агітками. а приходить виключно відповісти на питання серів.
хіба ні?

бан за вранье
походу
жарг. то же, что похоже; по-видимому, вероятно, наверно, предположение чего-либо ◆
Синонимы
похоже, по-видимому, вероятно, наверно, кажись (разг.), видимо, кажется

тут нам і сказав.

))) сери, не тупіть

тоесть, партийный бот ЮВТ это нормально

тут нам і сказав.

))) сери, не тупіть

а який в нього нік?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія