Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

задармапродавши

Re: задармапродавши

І ще. У мене питання: А що роблять на ФУПі усі учасники тієї гниднявої супівської гілочьки, особливо якщо вони до цього часу не в довічному бані?

а ты хто, я извиняюсь?
Не меньше дирехтура ФУПа по повадкам.. ;o

а ты хто, я извиняюсь?
Не меньше дирехтура ФУПа по повадкам.. ;o
А воно тебе *бе?

Ти вважаєш нормою бігати по твоїх сусідах і обсирать, який у тебе в дворі і хаті несмак і безпорядок, і при цьому пертися до тебе наче нічого і не бувало, бухать за твій рахунок? Я так бачу цю ситуацію.

І ще. Чому ти вирішив, що ти маєш право затикати мені рота, коли я хочу висловити свою думку? Я ж не порушую твоїх прав цим самим? То і ти сиди отам мовчки і не відсвічуй. Права одного закінчуються там, де починаються інтереси іншого. Так от, ти наразі намагаєшся зачепити мої інтереси, натомість я тебе взагалі ніяким чином не згадувала ніде. От коли згадаю десь, отоді ти матимеш право звернутися до мене. Наразі, з огляду виявлення таких обставин із сусідньою помийкою, я саме ТАК розцінюю твоє "цабе".

І не плутай свободу слова із вседозволеністю і хамством. Тим більше, що там було трішки більше ніж хамства.

І ще. У мене питання: А що роблять на ФУПі усі учасники тієї гниднявої супівської гілочьки, особливо якщо вони до цього часу не в довічному бані?
яке твоє діло ЩО ТАМ люди говорять? намордник юльчиха хочеш надіти на вільну думку? а чи не пора тебе відправити в бан? за принесення на форум дописів з чужого і .як ти тут галачеш,ворожого табору? Це ж ніби безплатна реклама і за це по правилах треба банити таких.
 твої тут висери прямо показують вашу юльківську натуру і до чого ви готові за мамку положити на плаху-всіх хто хоч мрукне ПРОТИ косатого чма.без роздумів.А якщо вас так? Бо маятник хитається і життя теж не все вгору.Дозакликаєшся ,що і таких як ти підгребуть піфсля інших.Історія 37 року тобі не відома?(та звідки юльчисі знати СВОЇХ батьків і дідів історію.там же тільки віра в мамку і крапка.

яке твоє діло ЩО ТАМ люди говорять? намордник юльчиха хочеш надіти на вільну думку? а чи не пора тебе відправити в бан? за принесення на форум дописів з чужого і .як ти тут галачеш,ворожого табору? Це ж ніби безплатна реклама і за це по правилах треба банити таких.
 твої тут висери прямо показують вашу юльківську натуру і до чого ви готові за мамку положити на плаху-всіх хто хоч мрукне ПРОТИ косатого чма.без роздумів.А якщо вас так? Бо маятник хитається і життя теж не все вгору.Дозакликаєшся ,що і таких як ти підгребуть піфсля інших.Історія 37 року тобі не відома?(та звідки юльчисі знати СВОЇХ батьків і дідів історію.там же тільки віра в мамку і крапка.
Хлопчику, а чи не пішов би ти нахер зі своїми залякуваннями?
Запитаєш у ГЕО і ЮАРа, "що там люди говорять". Да, і примкнувшої до них Задарми. Вони вже собі "наговорили". І ти продовжуй в том же духє. Вони там тобі дадуть канхвету Тузіка за труди.

Тому моє слово "проти" розбану Задармапродавши. Крапка.

Останнє редагування: 11 лютого 2019 04:48:45 від Karoffka

Уж ты ядрён батон. Эмиги уже переходят на угрозы. Што ж вас так колбасит-то?
37й устроили такие как ты. Устроили и драпака на теплые забугорские хлеба.
Знаю как минимум двоих, которые при Брежневе доносы писали о лженауке,
для запихнуть конкурентов в психушку. Счас один в Израиле, другой в Штатах.
И это меня почему-то не удивляет, черноглазенькие вы мои эмигрантики.

зміни  в  своєму  дописі  юльку  на  папку  петьку  -  все  це  точно  про  вашу  сєкту  . Про  вільну  думку  взагалі  сподобалось .

Супіс вкрай охамів
Коли воно нарешті усвідомить : внутрішні справи України його стосуються дуже і дуже опосередковано, скоріш тільки в плані інформації.
А для нас це - життя. Або смерть. Тому й розглядаємо кандидатів саме з такої точки зору.
і не заморському "чму" (с) вказувати тут Українцям і взагалі відкривати рота без особливого дозволу. :laugh:

Супіс вкрай охамів
Коли воно нарешті усвідомить : внутрішні справи України його стосуються дуже і дуже опосередковано, скоріш тільки в плані інформації.
А для нас це - життя. Або смерть. Тому й розглядаємо кандидатів саме з такої точки зору.
і не заморському "чму" (с) вказувати тут Українцям і взагалі відкривати рота без особливого дозволу. :laugh:

Там мова була трішки не про те. Він прореагував на ссилку, яку я притягнула і назвав висловлювання ТАМ "вільною думкою". Просто, уважно прочитай там все, а мій наступний пост зі згадкою фігурантів - то як фіксація його позиції. Там не стільки про українців, скільки про "отщепенців" (не пам*ятаю, як то буде українською).

Там мова була трішки не про те. Він прореагував на ссилку, яку я притягнула і назвав висловлювання ТАМ "вільною думкою". Просто, уважно прочитай там все, а мій наступний пост зі згадкою фігурантів - то як фіксація його позиції. Там не стільки про українців, скільки про "отщепенців" (не пам*ятаю, як то буде українською).

та cynic і буде  :gigi:

зміни  в  своєму  дописі  юльку  на  папку  петьку  -  все  це  точно  про  вашу  сєкту  . Про  вільну  думку  взагалі  сподобалось .
а вони з одного гнізда-90,а якщо  точніше з пізнього совка.Тому однакові і прагнення і методи.І слідуюче за ними покоління теж набирається того-хто не з нами той проти нас (таких каровок теж вистарчає).І не інакше.
  Винищать їх прийдуть і за тобою.Бо ти ж не на всі сто як карофка чи стеол. Прийдеться і тобі вибирати-чи бити поклони іконі чи стати "керованою опозицією". Тішся,що хоч маєш вибір просто плюнути і відчалити.При совку то  мені вдалося лише на сконі його,коли все ішло в рознос.

Супіс вкрай охамів
це ти не хами  і не пробуй уособлювати собою всіх українців.І пафос про життя і смерть прибережи для виступів на зібранню "Родіни",бо як реально прийде то питання до тебе то ти чкурнеш швиденько до доньки(європеському чму за ТВОЇМ висловом і розумінням у твому пості). І право на дозвіл сховай собі в дупу,бач яка "розводяща".Шкірянка і майзер на поясі не тисне?

Останнє редагування: 12 лютого 2019 05:53:51 від cynic

Винищать їх прийдуть і за тобою.Бо ти ж не на всі сто як карофка чи стеол. Прийдеться і тобі вибирати-чи бити поклони іконі чи стати "керованою опозицією". Тішся,що хоч маєш вибір просто плюнути і відчалити.При совку то  мені вдалося лише на сконі його,коли все ішло в рознос.
в  двох  реченнях  протиріччя  ,  майже  погрози . Діду   ,  ти  свою  легенду  знову  змінив ? 

це ти не хами  і не пробуй уособлювати собою всіх українців.І пафос про життя і смерть прибережи для виступів на зібранню "Родіни",бо як реально прийде то питання до тебе то ти чкурнеш швиденько до доньки(європеському чму за ТВОЇМ висловом і розумінням у твому пості). І право на дозвіл сховай собі в дупу,бач яка "розводяща".Шкірянка і майзер на поясі не тисне?
супіс, я от ніяк не втямлю : ти справді дрімучий дурень чи просто вдало прикидаєшся?
Я написала "чьмо" у лапках і з позначкою копірайта з твого поста. І чьмо ти не через те, що поїхав з України деінде, а через те, що вперто і ганебно лізеш зі своїми вказівками до Українців в Україні - лізеш, не питаючи, чи цікава, чи потрібна їм твоя "глибока думка" з-за океану.
Мені нецікаво радитися-обговрювати внутрішні справи СВОЄЇ країни з тобою, позаяк я і ти у нерівних умовах, адже на твоє життя та життя твоєї родини АНІТРОХИ не вплине, очолить МОЮ країну Вова, Катя, Петя, Толік чи ще який-небудь Гриша, і до якого олірахічного клану належатиме той чи інший вася або гриша. Ферштейн, супіс?

супіс, я от ніяк не втямлю : ти справді дрімучий дурень чи просто вдало прикидаєшся?
Я написала "чьмо" у лапках і з позначкою копірайта з твого поста. І чьмо ти не через те, що поїхав з України деінде, а через те, що вперто і ганебно лізеш зі своїми вказівками до Українців в Україні - лізеш, не питаючи, чи цікава, чи потрібна їм твоя "глибока думка" з-за океану.
Мені нецікаво радитися-обговрювати внутрішні справи СВОЄЇ країни з тобою, позаяк я і ти у нерівних умовах, адже на твоє життя та життя твоєї родини АНІТРОХИ не вплине, очолить МОЮ країну Вова, Катя, Петя, Толік чи ще який-небудь Гриша, і до якого олірахічного клану належатиме той чи інший вася або гриша. Ферштейн, супіс?

впринципі  толково  написано .  Але  ,  він має  право  на  власну  думку . Хоча  те  як  він  дійсно її  втирає  ,  з  заявкою на  істину ,  його  й  "  палить"

Але  ,  він має  право  на  власну  думку . Хоча  те  як  він  дійсно її  втирає  ,  з  заявкою на  істину ,  його  й  "  палить"
саме так
ніхто не забирає у нього права на власну думку, а також на її висловлення
але спосіб, у який супіс використовує це своє право, викликає певні застереження

Супіс вкрай охамів

а як стосуються внутрішні справи України ніка Ruza?

а як стосуються внутрішні справи України ніка Ruza?

при чем этот ник за моей памяти не написал
ни единого осмысленного информативного поста.
В отличии от Задарма, кстате сказать

миросрако(це тобі за супіка  а не cyNika).Ти за мала одиниця щоб тебе питати,не доросла ще.Якщо тебе не цікавить-не лізь до мене і не відповідай. Україна МОЯ країна теж і моя родина теж там живе.тому я МАЮ право і думати не так як ти і говорити то що думаю.Не для таких як ти а для тих,хто мають голову на плечах і дивляться стратегічно на розвиток України В ЧАСІ,а не вимагають НЕ МОЖЛИВОГО на коротку дистанцію (шлункові позиви)бо то власне їх цікавить (на що мають право)шкодячи власне стратегічному руху. бо такі захцянки не раз посилали ніби вже відроджену державу ЗНОВУ в обіми ворога.І в кінечному результаті ТІ,що ставили шлунок на перше місце удобрювали землю з таким же успіхом як і ті ,що готові були власним життям рухатися стратегічною дорогою.
 Власне юля на табуретці вплине на життя і моєї родини в негативному сенсі) і ,що головне,прискорить в чергове просрання шансу таки закріпити незалежність і стати не придатком орди ,а європейською країною.Ферштейн миросрако?

саме так
ніхто не забирає у нього права на власну думку, а також на її висловлення
але спосіб, у який супіс використовує це своє право, викликає певні застереження
і який спосіб ти тут бачиш крім написання і висловлення своєї думки? :facepalm1:  Бо крім такого тут ніхто не здатний крім модерів вжити інший.

Супіку, хто конкретно з твоїх родичів живе наразі в Україні?

Супіку, хто конкретно з твоїх родичів живе наразі в Україні?

колись у мене з cynic була сутичка щодо питання коли він останній раз був в Україні.
Запевняв що відвідує.
Але жодного допису з українського ІР.
Топе за поточну владу то хай топе. Не заборонено.
Тіко присмак від його завзятості якийсь ковбасний  (td)

Уважаемая Алена Юрьевна и уважаемые модераторы!

Просьба пересмотреть бан Задармапродавши, она точно не бот. Если у модераторов есть сомнения - оставьте бан до окончания предвыборной компании.
підтримую

і не заморському "чму" (с) вказувати тут Українцям і взагалі відкривати рота без особливого дозволу
шановна мирослава
вам-то краще б помовчати про "заморських чмів" з відомої вам причини

підтримую
+1
Нельзя так с интересными допысувачамы.
Во-первых несправедливо,
а во-вторых контент страдает.
Умные люди выпиливаются, остается фуэтэ разное
и контент соответственного качества получается

шановна мирослава
вам-то краще б помовчати про "заморських чмів" з відомої вам причини
мені невідома причина, чому я не маю права у пості, адресованому супіс"у, вживати його ж власні визначення на адресу інших юзерів
Але я не пригадую випадку, коли я повідомляла, що мені є цікавою ваша думка

колись у мене з cynic була сутичка щодо питання коли він останній раз був в Україні.
Запевняв що відвідує.
Але жодного допису з українського ІР.
Топе за поточну владу то хай топе. Не заборонено.
Тіко присмак від його завзятості якийсь ковбасний  (td)
Та нехай топе
але ж так люто кидатися і плюватися жовчю на Українців в Україні, які не підтримують предмету супіс"ового обожнювання з-за океану, напевно теж не варто

Мирослава - танцювальниця на кістках..  :love:

Я підтримую товариство, яке вимагає розбанити Задармупро та інших фупфівців [ua]
Вважаю, що тут іде винищення фупівців, які підтримують Президента України.
Щоб переконатись в цьому, треба подивитись кого в ніколи, і на який термін  банять кого, і кому закривають рота, не даючи створювати теми та приймати участь у голосваннях  :-G
тоді як штабісти БЮТу - Дідусі і бабусі тут почувають себе вільно, як черті в Аду.:diablo:

Мирослава - танцювальниця на кістках..
чиїх ???  ;o

Мирослава - танцювальниця на кістках..  :love:

Я підтримую товариство, яке вимагає розбанити Задармупро та інших фупфівців [ua]
Вважаю, що тут іде винищення фупівців, які підтримують Президента України.
Щоб переконатись в цьому, треба подивитись кого в ніколи, і на який термін  банять кого, і кому закривають рота, не даючи створювати теми та приймати участь у голосваннях  :-G
тоді як штабісти БЮТу - Дідусі і бабусі тут почувають себе вільно, як черті в Аду.:diablo:

А що робити з цим трудівником невидимого фронту https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=6;area=showposts;start=0
з цим https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=6841
з цим https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=1239
та іншими явними ботами?  :shuffle:

Уважаемая Алена Юрьевна
Я уверена, что Вы стремитесь направлять форум мудро и справедливо
Если встречаются перегибы – то что поделать, все мы люди, все можем ошибаться
Вы не можете знать все и знать всех
Но тогда может быть стоит иногда прислушиваться к тем, кто наверняка знает?
Многие на форуме лично знают Таню, она не особо прячется (я лично не знакома, но фамилию и адрес знаю)
Полфорума знает, что Таня из Харькова, что она очень любит своих внуков, печет им потрясающие тортики и возит по интересным местам
Да, у нее совершенно определенные политические пристрастия – но ведь правилами это не запрещено?
Задармапродавши – никакой не партийный бот.

Разумеется, Вы здесь хозяйка, и я признаю Ваше право отказать кому-то в доступе на форум вообще без никаких объяснений, без того чтобы быть обвиненной в ущемлении демократии или самодурстве (хоть мне и не нравится такая практика)
Вот только одно «но»
Вы вправе не пустить к себе домой кого угодно без объяснений, просто потому что «не хочу видеть этого человека у себя дома», это Ваше право хозяйки. 
Но Вы же не станете наговаривать, что не пускаете человека потому, что он украл у Вас серебряные ложечки?
А с Задармапродавши приблизительно так и вышло

Боюсь, Ваш суд был слишком строг и вряд ли справедлив (Вы уж простите великодушно)
Справедливо было бы его пересмотреть, и для Вашего авторитета справедливость только в плюс

Уважаемая Алена Юрьевна
Я уверена, что Вы стремитесь направлять форум мудро и справедливо
Если встречаются перегибы – то что поделать, все мы люди, все можем ошибаться
Вы не можете знать все и знать всех
Но тогда может быть стоит иногда прислушиваться к тем, кто наверняка знает?
Многие на форуме лично знают Таню, она не особо прячется (я лично не знакома, но фамилию и адрес знаю)
Полфорума знает, что Таня из Харькова, что она очень любит своих внуков, печет им потрясающие тортики и возит по интересным местам
Да, у нее совершенно определенные политические пристрастия – но ведь правилами это не запрещено?
Задармапродавши – никакой не партийный бот.
Разумеется, Вы здесь хозяйка, и я признаю Ваше право отказать кому-то в доступе на форум вообще без никаких объяснений, без того чтобы быть обвиненной в ущемлении демократии или самодурстве (хоть мне и не нравится такая практика)
Вот только одно «но»
Вы вправе не пустить к себе домой кого угодно без объяснений, просто потому что «не хочу видеть этого человека у себя дома», это Ваше право хозяйки. 
Но Вы же не станете наговаривать, что не пускаете человека потому, что он украл у Вас серебряные ложечки?
А с Задармапродавши приблизительно так и вышло

Боюсь, Ваш суд был слишком строг и вряд ли справедлив (Вы уж простите великодушно)
Справедливо было бы его пересмотреть, и для Вашего авторитета справедливость только в плюс

+1
мне более резкие выражения на ум приходят
но так видимо более правильно с дипломатической точки зрения

трішечки оффтоп
ви справді вважаєте, що під ніком визначеним як "партійний бот", сидить справжнісінький робот під дистанційним управлінням? така собі купа залізяччя з дротиками?

Харе скігліті. Лапаті і капаті!

Ваші скігління мали б сенс у разі, якщо:

1. Нік не розбанено після першого туру виборів, коли у другий тур не вийшов Порошенко, або навпаки, Порошенко виграв вибори ще у першому турі.

2. Нік не розбанено після другого туру виборів.

Я щось пропустила? У нас вже пройшли вибори? А кого президентом обрали, не підкажете?

ну шо тут?  Разбанили неправедно забаненную допысувачку?
Вняли многочисленным пожеланиям юзеров?
Или Адменестрация, как тот Янукович во время начала Майдана,
ничего не видит и ничего не слышит?
PS
Админфорум кажись именно для прямого общения с Администрацией создан?
Была реакция какая-нить?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія