Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

задармапродавши

задармапродавши

ого

партийный бот   29.01.2019   Ніколи

Re: задармапродавши

У модераторов нервы-то не железные.

Надо пожалеть людей и войти в их положение.

ПыСы: Вспоминаем январь-февраль 2014.
Тогда была трагедия, а сейчас - ...

коли юзер відкриває тему своїх власних спогадів із збіговиська Макаки, де вона була присутня, як делегат - це не партійний бот, коли тут пише Інтрудушка прям із штабу на Турівській - це теж не партійний бот, а от задармапродавши чи Джон Кандіс - партійні боти.
Шо ніясна?

Ніколи - то занадто. Так півфоруму перебанити можна.

коли юзер відкриває тему своїх власних спогадів із збіговиська Макаки, де вона була присутня, як делегат - це не партійний бот, коли тут пише Інтрудушка прям із штабу на Турівській - це теж не партійний бот, а от задармапродавши чи Джон Кандіс - партійні боти.
Шо ніясна?
та то взагалі сміх на дроті зармапродавшу за партійного бота тут тримати.Ідіотизм вищої марки :facepalm1:  А от коли тут вершина прямо написала що зі штабу,коли,як ти пишеш,тигрник партійна делегатка .а отдже чисто штабне,інтрудер теж штабний і по пропаганді-то то у модерів викликає тільки ентузіазм,а не бан.Подвійні стандарти просто без прикриття.

Задармапродавши- не партійний бот. Вона звичайний форумчани, з Харкова, з власними фото, онуками, тортиками, вона на форумі з 2007 року. Вона підтримувала Ющенка, ми з нею з цього приводу чубилися. Тепер вона підтримує Порошенка і критикує його супротивників, однак це не ознака штабної роботи. Вона не відкриває багато тем на захист Пороха/поти його опонентів, як це робить кожного дня Oldboy, не постить беззмістовні одні й ті самі фотожаби і картинки в кожній гілці, як Дідус і не пише по 30 дописів в день з критикою Тимошенко, як робить зареєстрований в жовтні 2018 року van, критикую Порошенка. Однак, штабною вважають її, а не описаних персонажів. Коли вона вчора вирішила задавати питання про те, чому їй бмежили створення тем- її забанили.

Виходить, задавати  питання тут небезпечно.
Але не всім.

B-) 

Ніколи - то занадто. Так півфоруму перебанити можна.

Уже...

задармапродавши - остання в списку тих, кого треба банити на форумі,

а першими в списку є, як вже тут згадували, партійні боти: Олдбой, Дідус, Ван та ін. ніки з Турівської...

Мабуть даремно втрутився.
 ППП таки нерозумні.
 Можна бути членом якоїсь партії, пропагувати її ідеї і при цьому не бути ботом.
 Банити тре за флуд.

Затятим флудильщикам цього не зрозуміти. :(

та який вона партійний бот? :facepalm1:

та який вона партійний бот? :facepalm1:
Вона просто щирий прихильник Петра Олексійовича    :dance3:

Тепер вона підтримує Порошенка і критикує його супротивників, однак це не ознака штабної роботи.
Процитоване є чіткою ознакою штабізму.
Безперечна підтримка Порошковича у всіх його діяннях і така сама безперечна "критика" його супротивників (насправді тільки однієї).
Тобто "робота" в одному чітко визначеному напрямкові.

Останнє редагування: 30 січня 2019 11:00:02 від Myroslava

Безперечна підтримка Порошковича у всіх його діяннях і така сама безперечна "критика" його супротивників (насправді тільки однієї).

:facepalm:

Кто бы говорил...

Кстати, Вершину забанили, как второй ник. Вот очень интересно, чей?  :D

Останнє редагування: 30 січня 2019 11:02:14 від шуша

ну вона точно НЕ бот

трошки (або і не трошки) зациклена на Петрі 

але це щиро

ну максимум до кінця компанії можна було б і то вже надто строго

шуша, завалившись настільки круто на практиці подвійних стандартів (якби ж хоч ви сама за пару днів до того не закликали мене переглянути уважніше, хто "перший почав"!), вам варто було б скромно помовчати у куточку
не вам, шуша, дорікати комусь партійністю-непорядністю, не вам..

Уважаемая Алена Юрьевна и уважаемые модераторы!

Просьба пересмотреть бан Задармапродавши, она точно не бот. Если у модераторов есть сомнения - оставьте бан до окончания предвыборной компании.

шуша, завалившись настільки круто на практиці подвійних стандартів (якби ж хоч ви сама за пару днів до того не закликали мене переглянути уважніше, хто "перший почав"!), вам варто було б скромно помовчати у куточку
не вам, шуша, дорікати комусь партійністю-непорядністю, не вам..

Так что там с Вершиной? Я Вам поверила...Неужели Вы соврали?

Останнє редагування: 30 січня 2019 11:06:56 від шуша

Так что там с Вершиной? Я Вам поверила...
Ви маєте докази, що Вершина - це Тигрик паласатий? Адже я стверджувала саме те, що це дві різні особи

Ви маєте докази, що Вершина - це Тигрик паласатий? Адже я стверджувала саме те, що це дві різні особи

Нет, доказательств нет. Но основной ник сейчас пишет на форуме. :D

Нет, доказательств нет. Но основной ник сейчас пишет на форуме. :D
І що?
Перепрошую, але я не розумію суті ваших претензій до мене з приводу Вершини.

Походу с Туровской кому-то из модеров не кисло зашло, у конвертику.

Myroslava багато твоїх постів теж є чіткою ознакою штабізму.

Безперечна підтримка Тимошковічни у всіх його діяннях і така сама безперечна "критика" її супротивників (насправді тільки одного).

ти готова до довічного бану?

Задармапродавши- не партійний бот. Вона звичайний форумчани, з Харкова, з власними фото, онуками, тортиками, вона на форумі з 2007 року. Вона підтримувала Ющенка, ми з нею з цього приводу чубилися. Тепер вона підтримує Порошенка і критикує його супротивників, однак це не ознака штабної роботи. Вона не відкриває багато тем на захист Пороха/поти його опонентів, як це робить кожного дня Oldboy, не постить беззмістовні одні й ті самі фотожаби і картинки в кожній гілці, як Дідус і не пише по 30 дописів в день з критикою Тимошенко, як робить зареєстрований в жовтні 2018 року van, критикую Порошенка. Однак, штабною вважають її, а не описаних персонажів. Коли вона вчора вирішила задавати питання про те, чому їй бмежили створення тем- її забанили.

Виходить, задавати  питання тут небезпечно.
Але не всім.

B-) 

+

Задарма - обычная бабка-сектантка, которая с присущим маразмом из-зо всех сил топит за своего шоколадного бозю и всеми фибрами души ненавидит "косатую"...

Боты - это добродий, Мазепа и куча других персонажей, которых, кстати, никто не банит и даже не лишает их права создавать темы.

P.S. Называть Олдбоя ботом или даже дидуся -  :facepalm1:

Myroslava багато твоїх постів теж є чіткою ознакою штабізму.

Безперечна підтримка Тимошковічни у всіх його діяннях і така сама безперечна "критика" її супротивників (насправді тільки одного).

ти готова до довічного бану?
Які "діяння" Тимошенко я підтримувала, не можеш уточнити? Дякую.
І друге. Порошкович - не "супротивник" Тимошенко. Він - чинний президент моєї країни, і я бачу саме в його "діяннях" ознаки того, що працює та людина НЕ на Україну.
За два місяці піде у політнебуття, дуже на це сподіваюся - я забуду про його існування.

І що?
Перепрошую, але я не розумію суті ваших претензій до мене з приводу Вершини.

Претензий никаких, потому что у меня нет доказательств, но кое-какие соображения есть. Но - оставим эту тему.

Мирослава, вот Вы зашли в ветку, где просят за разбан Задармапродавши.

Я так и не поняла - так Вы за разбан или против?

Які "діяння" Тимошенко я підтримувала, не можеш уточнити? Дякую.
І друге. Порошкович - не "супротивник" Тимошенко. Він - чинний президент моєї країни, і я бачу саме в його "діяннях" ознаки того, що працює та людина НЕ на Україну.
За два місяці піде у політнебуття, дуже на це сподіваюся - я забуду про його існування.

Всі

Всі
злив зараховано

Претензий никаких, потому что у меня нет доказательств, но кое-какие соображения есть. Но - оставим эту тему.
та чому ж?
У наступний спосіб
Неужели Вы соврали?
Ви висловили сумнів у правдивості мого попереднього твердження, що під ніками Вершина і Тигрик пишуть дві різні особи.
Ваш сумнів базувався на твердженні модератора форуму що Вершина - це другий нік.
Яким чином твердження модератора суперечить моєму?

Походу с Туровской кому-то из модеров не кисло зашло, у конвертику.

бан за вранье

та чому ж?
У наступний спосіб
Ви висловили сумнів у правдивості мого попереднього твердження, що під ніками Вершина і Тигрик пишуть дві різні особи.
Ваш сумнів базувався на твердженні модератора форуму що Вершина - це другий нік.
Яким чином твердження модератора суперечить моєму?

Вы всё-таки продолжаете развивать эту тему, хотя я Вам четко написала , что не буду её продолжать, потому что у меня есть только предположения без доказательств?

Но  - хочу спросить Вас ещё раз - Вы сейчас пишите в ветке за разбан Задармапродавши.

Так Вы - за её разбан или против?

Вы всё-таки продолжаете развивать эту тему, хотя я Вам четко написала , что не буду её продолжать, потому что у меня есть только предположения без доказательств?
Тобто ви цілком дозволяєте собі заздалегідь безпідставно звинуватити когось ...навіть побіжно...у брехні і - "нє продолжать"?

злив зараховано

поздоровляю

Тобто ви цілком дозволяєте собі заздалегідь безпідставно звинуватити когось ...навіть побіжно...у брехні і - "нє продолжать"?

Кого я обвиняла? Я у Вас спросила - неужели Вы соврали? Это обвинение? Со знаком вопроса? :laugh:
А ведь сначала Вы правильно писали: "Ви висловили сумнів", но теперь, оказывается, я уже  "безпідставно звинувачую".

И да, ответа на мой вопрос про Задармапродавши тоже не будет, понятно.

Останнє редагування: 30 січня 2019 12:34:32 від шуша

Просьба пересмотреть бан Задармапродавши, она точно не бот. Если у модераторов есть сомнения - оставьте бан до окончания предвыборной компании.

поддерживаю

Я у Вас спросила - неужели Вы соврали?
на підставі чого виникло подібне запитання? Невже просто з повітря?

+1

какой из нее бот  :facepalm1:

взагалі с задармапродавши не все так просто.

вона дійсно, якась панянка з харкову з онуками, тортиками -усі пам'ятають її рукотворні чудові вироби - і перманентною ненавістю до ЮВТ.
і підтримкою влади в особі ющенка. потім був янук -і задармапродавши мочила ЮВТ.
потім я її не пам'ятаю присутність на фупі деякий час.

і ось пару років тому чи рік тому вона з'явилася на фуп.

і мене вразило тоді, що вона з лютою ненавістю, майже такою презирою як і до ЮВТ, писала, нападала на Порошенка-президента.

це точно!

я ще тоді здивувалася -ого метаморфоза. бо за моїми очикуваннями, вона мала би підтримувати владу, пороха, бо його лояльно сприймає ющ.
так от, -деякий час вона мочила* пороха як скажена.

И раптом - розворіт на 180 градусів. задармапродавши почала писати панегірікі Порошенкові. ЩО СІ СТАЛО? ЯК? ЧОМУ? ))))))

...і от тут в мене закрадаються підозри, що, таки, її можливо прикупили на ферму порохоботства.

бо ще вчора вона мене вразила таким кондовим, шаблонним, методичкованим постом -про то, як в президії сидить сама молодь і бла-бла-бла. ну реально - пост з методички. штампований такий. такий за лекалами технологичними, пропагандонскими.

ТОМУ -вважаю, що Pravda не помилилася.

п.с. але в нас таких ботів на фупі вагон і тєлєга, то вічний бан -це перебір.

прошу скасувати довічний. замінити на більш притомний якийсь строк.

Дякую.

Останнє редагування: 30 січня 2019 13:31:22 від эЛКа

взагалі с задармапродавши не все так просто.

вона дійсно, якась панянка з харкову з онуками, тортиками -усі пам'ятають її рукотворні чудові вироби - і перманентною ненавістю до ЮВТ.
і підтримкою влади в особі ющенка. потім був янук -і задармапродавши мочила ЮВТ.
потім я її не пам'ятаю присутність на фупі деякий час.

і ось пару років тому чи рік тому вона з'явилася на фуп.

і мене вразило тоді, що вона з лютою ненавістю, майже такою презирою як і до ЮВТ, писала, нападала на Порошенка-президента.

це точно!

я ще тоді здивувалася -ого метаморфоза. бо за моїми очикуваннями, вона мала би підтримувати владу, пороха, бо його лояльно сприймає ющ.
так от, -деякий час вона мочила* пороха як скажена.

И раптом - розворіт на 180 градусів. задармапродавши почала писати панегірікі Порошенкові. ЩО СІ СТАЛО? ЯК? ЧОМУ? ))))))

...і от тут в мене закрадаються підозри, що, таки, її можливо прикупили на ферму порохоботства.

бо ще вчора вона мене вразила таким кондовим, шаблонним, методичкованим постом -про то, як в президії сидить сама молодь і бла-бла-бла. ну реально - пост з методички. штампований такий. такий за лекалами технологичними, пропагандонскими.

ТОМУ -вважаю, що Pravda не помилилася.

п.с. але в нас таких ботів на фупі вагон і тєлєга, то вічний бан -це перебір.

прошу скасувати довічний. замінити на більш притомний якийсь строк.

Дякую.

було таке

було таке
фігасє...

)))) так отож...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія