Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

В твоїх очах? Хе-хе...
Твої очі отримають вагу тільки після
двох тижнів на передку.
Коли дворняги рівняють себе з солдатами,
то дуже смішно.
Гео собі заслужив говорити більше, ніж інші.

1. Я не настільки льохкава павідєнія, шоп па сопствєнн аму желанію скіке там (на пєрєдкє) балтацца. А якщо серйозно то як тількимен е призвуть, так зразу ж, оскільки я навіть під 7-му хвилю не підпадаю. Але я згодна пітти на фронт доброволь цем, як тільки знатиму, що ти там вже одтарабан ив щонайменш е півроку відповідн о до чинного законодав ства.

2. А зважаючи на ті його слова, що тут вже в гілочці принесли, та вся срань нівелює всі його заслуги, якими б вони не були. Його АТОшність не дає йому права таке говорити. Маєш таку думку - тобі ніхто не заборонит ь її мати, але протестуй проти ього ногами, а не дрислятин ою по форуму. Накрайняк, у лічькі з*ясовуй відносини, якщо це для тебе так принципов о, але треба бути коректним . Служба в АТО на це індульген ції не давала.

Он прав
ФУП надо почистить от таких как ты

оце така порохобот ська суть: зачистити всіх для теплої вани Петру.
А я, юльок, навпаки, ходив на СУП запрошува в повернути сь сюди, для спільної боротьби, так би мовити

Його АТОшність не дає йому права таке говорити.

Дає.
Посидиш в окопі - зрозумієш .

твій? ніразу. Мабуть він у тебе малий.
пані, ви так чюдово вмієте сратись, але це поза межею прілічій. ви ж прілічна жіночка.

Судя по его последним высерам он ипанулся наглухо :weep:  :facepalm1:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120

оце така порохобот ська суть: зачистити всіх для теплої вани Петру.
А я, юльок, навпаки, ходив на СУП запрошува в повернути сь сюди, для спільної боротьби, так би мовити

Дає.
Посидиш в окопі - зрозумієш .

А ты типа разницу знаешь? :facepalm1:

"ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...зв іздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарські й помийці, яку ти тут розвела?"
і ви таку порядну та патріотич ну людину хочете мучити дописами на сепарські й помийниці?  :S

Каждый раз один и тот же сценарий.  :facepalm1: Тут полно атошников,но никто не ведет себя так вызывающе и свысока.О н один всегда прав и самый умный,а кто не согласен,тот сепар и враг

пані, ви так чюдово вмієте сратись, але це поза межею прілічій. ви ж прілічна жіночка.

Та ну, пані, де я і де прілічія? То ви мене з кимось переплута ли.

Судя по его последним высерам он ипанулся наглухо :weep:  :facepalm1:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120

О, пасіб, шо приніс. Ти диви як я вгадала його політичну орієнтаці ю... ніажидала ...

"ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...зв іздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарські й помийці, яку ти тут розвела?"
і ви таку порядну та патріотич ну людину хочете мучити дописами на сепарські й помийниці?  :S
да лачше бы тебя на пожизненн ое, чем Гео,
Хоть форум приятнее будет читать.

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати , якщо вже так допекло. І взагалі ми тут під час баталій що , один одному троянди повинні дарувати? Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадн ий, щоб аж пір'я летіло. І з Олени юрївни теж.

Каждый раз один и тот же сценарий.  :facepalm1: Тут полно атошников,но никто не ведет себя так вызывающе и свысока.О н один всегда прав и самый умный,а кто не согласен,тот сепар и враг
вот кому-кому, а тебе лучше помолчать .
Ты же настоящий провокато р.
Хоть и позициони руешь себя как - против всех, но очень четко стараешьс я подлить масла в огонь во всех дискуссия х.
Шо, фсб хорошо платить стало, что с форума не вылазишь?

последнее время GEO заходил на фуп только тогда, когда выпивал.

я за разбан GEO,
что бы и как он не писал, здесь очень мало таких же порядочны х людей, как он.

Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадн ий, щоб аж пір'я летіло.
Якщо тобі цього не вистачає, іди на базар.

Коровка, за Гео забодаю.

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати
+1

да лачше бы тебя на пожизненн ое, чем Гео,
Хоть форум приятнее будет читать.

а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер?

при цьому він активно чмирить на СУПі слабаків і двурушник ів, які пишуть на ФУПі в той час, коли він цього не робить
але при тому все читає від корки до корки і періодичн о в запарі прибігає сюди висловити свою цінну думку, тут же починає плюватись, розказува ти, як йому тут усе огидне і з гордо піднятою головою ретируєть ся на СУП, ділитись із однодумця ми враженням и про огидну сепарську помойку

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати , якщо вже так допекло. І взагалі ми тут під час баталій що , один одному троянди повинні дарувати? Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадн ий, щоб аж пір'я летіло. І з Олени юрївни теж.

Согласна.

последнее время GEO заходил на фуп только тогда, когда выпивал.

я за разбан GEO,
что бы и как он не писал, здесь очень мало таких же порядочны х людей, как он.

тут шо богодєльн я для тих кому в жізні не повезло чи як?
Чому проста людина, яка хоче просто поспілкув атися та обговорит и конкретні питання, повинна копирсати ся в слонячих купах лайна, які відкладют ь зграї поранених на політични х колчаковс кіх фронтах.
Я розумію, що інтернет розширив кордони психіатри чних лікарень та ЛТП, але ж всьому повинна бути межа

А що тримає поціновув ачів зареєстру ватися на СУПі?
Чи бажання отруїти життя іншим перемагає тягу к прєкрасно му?

вот кому-кому, а тебе лучше помолчать .
Ты же настоящий провокато р.
Хоть и позициони руешь себя как - против всех, но очень четко стараешьс я подлить масла в огонь во всех дискуссия х.
Шо, фсб хорошо платить стало, что с форума не вылазишь?

Ну сколько можно молоть эту херню про ФСБ и прочую дичь?  :facepalm1: Человек заходит на форум и тут же начинает оскорблят ь всех подряд,называя сепарами и дебилами,форум помойкой,хозяев русурса продажным и итд.Какой реакции он ждет?Да и ты как считаешь:какой она должна быть?Ну смешно же.Пусть он будет трижды участнико м АТО и порядочны м человеком,но это не дает права срать всем на голову причем безнаказа нно.

а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер?
тваринка, это где и когда он бруд на голову власника виливав?
Сегодня!? Не видел что-то.
Обращение да - было, но ни как не бруд.

Олдбой, трусливое бесполое сцущество, как всегда красивень ко так по шакалячьи передёрну л. Тьфу ...
Бан Гео дали скорее всего из-за грепанног о Дидуся...

Коровка, за Гео забодаю.

:kiss3:

тваринка, это где и когда он бруд на голову власника виливав?
Сегодня!? Не видел что-то.
Обращение да - было, но ни как не бруд.

так ти ж там теж був в тій темі.
Чи у вас у всіх очі позаливал о?

smx

Гео же уже вроде улетал в ніколи после вылета сладкой парочки и возвращен ия АЮ
что сегодня уже опять умудрился в ніколи ?  :gigi:  ;o  :facepalm:

Ну сколько можно молоть эту херню про ФСБ и прочую дичь?  :facepalm1: Человек заходит на форум и тут же начинает оскорблят ь всех подряд,называя сепарами и дебилами,форум помойкой,хозяев русурса продажным и итд.Какой реакции он ждет?Да и ты как считаешь:какой она должна быть?Ну смешно же.Пусть он будет трижды участнико м АТО и порядочны м человеком,но это не дает права срать всем на голову причем безнаказа нно.
не отмазывай ся, не выйдет.
Всем известно то, что вор громче всех кричит - держи вора.
А то, что Гео сегодня сказал, так это все ожидаемо.
А про оскорблен ие лучше молчи.
Тут почти у каждого в посту оскорблен ия присутств уют.
Вот пост от дописувач а, к примеру.
 - а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер? -
Ну да, называть уебками - это так культурно .
И замечу, за это его не запенят  :smile3:

тут шо богодєльн я для тих кому в жізні не повезло чи як?
Чому проста людина, яка хоче просто поспілкув атися та обговорит и конкретні питання, повинна копирсати ся в слонячих купах лайна, які відкладют ь зграї поранених на політичних колчаковс кіх фронтах.
Я розумію, що інтернет розширив кордони психіатри чних лікарень та ЛТП, але ж всьому повинна бути межа
На каких-каких фронтах? На политичес ких колчаковс кіх? Уточните плиз - это счас про Гео было?

Олдбой, трусливое бесполое сцущество, как всегда красивень ко так по шакалячьи передёрну л. Тьфу ...

тебе якщо цікавлять мої статеві ознаки, я тобі дуже легко можу їх продемонс трувати
скидки на твою юродивіст ь робити не буду

так ти ж там теж був в тій темі.
Чи у вас у всіх очі позаливал о?
Ну был и шо.
Обращение видел, а не помои на голову.

На каких-каких фронтах? На политичес ких колчаковс кіх? Уточните плиз - это счас про Гео было?

чорним по білому не можете читати, чи мова складно дається.
То я можу кольорови м текстом по-русски.

забаньте меня вместо гео

Ну был и шо.
Обращение видел, а не помои на голову.

це ти так теж обращаєшь ся до людей, до яких в гості прийшов?

ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...зв іздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарські й помийці, яку ти тут розвела?

То може ти кацап?

чорним по білому не можете читати, чи мова складно дається.
То я можу кольорови м текстом по-русски.
Дякую,  все зрозуміла . Тоді з чистим сумлінням жму  :dopovid:

тебе якщо цікавлять мої статеві ознаки, я тобі дуже легко можу їх продемонс трувати
скидки на твою юродивіст ь робити не буду
Відповзи, бо коли та якщо , ти мене ....реаль но зацікавиш ...))) то тоді ти громадяни не дуже сильно
можеш почати  шкодувати .. :kez_04: .. але нажаль вже було запізно.

П.С. я мав на увазі не реальні якісь твої ознакі, хоч в гендерні- я суто ментально, на кшталт ,що саме ти з себе уявляєш.. .ну принаймі віртуальн о.

А ведь когда 9 лет назад Притула отсюда выпиливал а йульков, те визжали и брыкались .
Как щас помню...

Но именно БЮТ отличаетс я масштабно стью и цинизмом, который превращае т саму идею комментар иев в фарс и мусорку. По этим комментар иям уже давно нельзя судить – хорошая статья или плохая, правильно ли сделал лидер такой-то, заявив о том-то...

Ниже я приведу несколько примеров штабной работы БЮТ. И все это – маленькая капелька в мутном океане комментат оров от Тимошенко .

Именно от Тимошенко . Потому что именно ее окружение допускает такие черные игры со всеми читателям и украинско го Интернета . Игры, искажающи е реальност ь, зомбирующ ие мозги, одурманив ающие. Они пишут из всех регионов страны, создавая сомнитель ную массовую поддержку своему лидеру.

И этому надо положить конец.

Пока мы не можем техническ и вывести штабных комментат оров на чистую воду. И, пожалуй, всегда будут проблемы с тем, чтобы перекрыть для таких людей доступ для писательс тва пасквилей и панегирик ов.

Единствен но, что я могу сделать – говорить об этом постоянно . Усложнять задачу для безумных исполните лей горе-технологов от БЮТ.

Я ОБЪЯВЛЯЮ ВАМ ВОЙНУ.

забаньте меня вместо гео

неистово плюсую!!! X(

Повна версія