Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ZAEBALI
за высказыва ние своего мнения банить- это уже занадто

Не вискакуй з штанів!  :punish:

Він гардіцца.  :pooh_lol:

Дідусь, біловатни й має бути теж в ніколи за провокаці ю.  :facepalm1:

ГЕО ніхто б не банив, як би він не чіпав УП

ГЕО ніхто б не банив, як би він не чіпав УП
Поряд цього разу міє бути Дідусь, Поряд...

Дідусь, біловатни й має бути теж в ніколи за провокаці ю.  :facepalm1:

:snooks:

Ти дебіл? Те що стукач, всі знають.  :bueee:   

:snooks:

Ти дебіл? Те що стукач, всі знають.  :bueee:

;o Серйозно? А я думаю, чого він мені такі дебільні запитання ставить, шо так і хочецця його послать-послать-послать..... Он ано чьо, Міхаличь. ..

;o Серйозно? А я думаю, чого він мені такі дебільні запитання ставить, шо так і хочецця його послать-послать-послать..... Он ано чьо, Міхаличь. ..

Серйозно.

он воевал в АТО на передке, а так?

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз

Він по собі судить, тому мені свої дії приписує. :bueee:

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз
Просто його позиція руйнує її рожевий світ.

Я извиняюсь, а нельзя єту тему в админку снести ?

Припарил припадошн ьій Гео и обсуждени е его вьісера на главной.

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз

Я твої дебільні висери ніколи не чіпаю. Постарайс я і ти просто ігноруват и мої пости, даби не буть одхуєсосе ним по повній, не зважаючи на те, що я жінка. Всьому є своя межа, 3,14здавед.
І не твоє собаче діло, яка у кого срака - дивися за своєю бабською сракою і такими ж самими бабськими цицьками, будучи мужиком, срань господня.  :bueee:

Він по собі судить, тому мені свої дії приписує. :bueee:

Не-не-не, ти не оправдову йся, бо мене вже попереджу вали раз за реакцію на твої провокаці ї, так що мимо.

Просто його позиція руйнує її рожевий світ.

Та не зобов*язана я ні про кого нічого знати. Для мене ВСІ рівні. Це ВИ кожен хочете для себе урвати привілейо ваніше становище, от і вигадуєте, що саме завдяки перебуван ню в АТО маєте право іншим вказувати, за кого їм голосуват и, якого політично го погляду притримув атися. ЗАПАМ*ЯТАЙТЕ: що стосуєтьс я політично го вибору я НІКОМУ НІЧОГО не должна, скільки б разів ви собі там щось не приписува ли і якими б героями не були. На форумі, а тим більше, на ПОЛІТИЧНО МУ всі рівні. А хочете привілеїв - ідіть на профільні форуми і там вказуйте іншим відповідн о до військово го звання, посади, заслуг перед....

У мене світ такий, яким він є, і не вам рішать, яким йому бути.

У Ростові йому буде краще...

Більш огидних відчуттів чим істерія "героя", що намагаєть ся приватизу вати, натягти на себе суспільне, не варто і шукати. Все правильно,  у Ростов.

чому тема не в адмінфору мі створена.
Правила тут не для всіх писані?

А Ви  його  самого  запитайте  ,  здається  людина  свідомо  все  написала   Ну  мо  Geo    хильнув  трохи . Але  свідомо писав  й  шов  на  конфлікт  з  адміністр ацією

.З  тією  писанино від A.I. треба  розібрати сь .  Таким  "  висерам"  точно  не  місце  на  фупі  та  й  іншому  УКРАЇНСЬК ОМУ    ресурсі .

Але  це  фуп  це  ФУП !!!   ,  а  не  притон  імені  петьки  типу супа . Тут  мають  бути різні  думки .  І до вчора  всі  хто  критикува в  петьку  кондитера  у  Geo     були  ворогами ,  що  випливає  з  його  дописів .

От  такого  в  громадянс ькому  суспільст ві  немає ,  і Geo   очевидно  нехоче  його  в  Україні  бачити .  І  хай  спробує  доказати  свою  позицію ,    бо  зі  своїм  петькою  він  реально  вже  з@єбав .

Останнє редагування: 24 січня 2019 10:23:37 від ElGuider

м'я користува ча:
    Кацавейка
Дата реєстраці ї:
    14 січня 2006 19:30:00
Повідомле нь:
    58 (~0 в день)
Вік:
    не зазначени й

Час:
    23 січня 2019 21:05:30
Остання активніст ь:
    cьогодні в 21:04

какой редкий гость зашел замовить слово B-)

Це злочин? Тебе їбе? Попустися .
Я свого часу свої 999 днів бану ні за що відседів.
А те що я мало пишу, ну то мені достатньо почитати дурню багатьох тут дописувач ів, щоб зрозуміти: "У світі все стабільно".

;o то ти ще й не дєвочька?

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозумілі ше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозумілі ше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.

Карофка, не апай цю дурну тему, хай потоне...

pravda абіділась ... "какіє ви нєжниє... я іпу"(с) Л.П.

Із заплющени ми очима відкрив орфографі чний словник українськ ої мови Київ-1977 та на осліп ткнув у нього пальцем, відкрив очі і на тобі. Рандом є рандом.

pravda абіділась ... "какіє ви нєжниє... я іпу"(с) Л.П.
свєта  бикова  за меньші наїзди  банила  ,  ну  всих  крім  гео  та  андреаса .  Чому  мовчав ?

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелекту альний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитуванн я про кандидаті в на пост президент а. Шановні, ви вибрали розумово неповноці нну та психічно неврівнов ажену людину на пост президент а ФУПу, вам ще й поради давати щодо президент а країни?  :facepalm1: 

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелекту альний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитуванн я про кандидаті в на пост президент а. Шановні, ви вибрали розумово неповноці нну та психічно неврівнов ажену людину на пост президент а ФУПу, вам ще й поради давати щодо президент а країни?  :facepalm1: 
(tu)

Яке йшло таке й здибало.
Працює не тільки на ФУПі а й по всій країні

(tu)  :laugh:

Пи.Си., поки не улітєла. Хто за те, щоб замість Гео забанить на "ніколи" Ізю і Звіада - вони дуже просють, а Гео натомість забанити на 999 - все ж строковий бан?

эээээ, нет!
Я прошу только за Изю!

Тоді він доречі був більш адекватни й.

А форум був зачищений від "інакомисл ячих" агресивно запетротс ькою істеричко ю.

Тож не дивно.

Предлагаю переизбра ть Президент а ФУПа, это не През, а припёздок какой-то

Ну привіт зібрання генератор ів контенту для упячки. Мені давно насрати на фуп і те в шо його перетвори ли такі як ви але ваші випорожне ння на ГЕО дали мені підставу зайти до вашої вигрібної ями. Звичайно вам приємно зранку до вечора плавати в такому теплому і приємно "пахнущому" середовищ і але це вже даано не ФУП і давно не вільне та нормальне місце. Хто тут є нормальни й ? Тут хтось зараз "обєктивни й" якшо не проти України? Якшо не камлає проплачен і штабні пости з ранку до вечора? Це вже давно не фуп але й не цуг бо не дотягуєте але вірно туди йдете. А ГЕО правий навіть якшо бухий і ви це знаєте...

slp

А Ви  його  самого  запитайте  ,  здається  людина  свідомо  все  написала   Ну  мо  Geo    хильнув  трохи . Але  свідомо писав  й  шов  на  конфлікт  з  адміністр ацією

.З  тією  писанино від A.I. треба  розібрати сь .  Таким  "  висерам"  точно  не  місце  на  фупі  та  й  іншому  УКРАЇНСЬК ОМУ    ресурсі .

Але  це  фуп  це  ФУП !!!   ,  а  не  притон  імені  петьки  типу супа . Тут  мають  бути різні  думки .  І до вчора  всі  хто  критикува в  петьку  кондитера  у  Geo     були  ворогами ,  що  випливає  з  його  дописів .

От  такого  в  громадянс ькому  суспільст ві  немає ,  і Geo   очевидно  нехоче  його  в  Україні  бачити .  І  хай  спробує  доказати  свою  позицію ,    бо  зі  своїм  петькою  він  реально  вже  з@єбав .

Ошибаетес ь
Время споров закончило сь в 2014
Им не место на фупе

Баньте нафуй всіх, крім старих хлопчиків з дідулями та іншими юльковськ ими прошмандо вками. Ну і сепарів залишити з ним на пару. Щоб вже в повній мірі відповіда ло вмісту. Ну і форум перевищув ати в форум новососій ської кривди.

Ну привіт зібрання генератор ів контенту для упячки. Мені давно насрати на фуп

Ну так і упе3туй хутко звідси. Далі не читаю.

эээээ, нет!
Я прошу только за Изю!

Та цю. Я побачила, шо ти йому підмахнув, то подумала, шо хочеш составить компанію. Ну, тади ой. Ізю вичьорків аєм - баньте тіке Звіада.

Ніпаніла: ти хочеш, шоб забанили Ізю? Оце ти такий йому друх?

slp

Ну так і упе3туй хутко звідси. Далі не читаю.

или заставить администр ацию изменить свою политику

Не-не-не, ти не оправдову йся, бо мене вже попереджу вали раз за реакцію на твої провокаці ї, так що мимо.
:facepalm1:

Фантазії, фантазії.

или заставить администр ацию изменить свою политику

Сейчас вполне адекватна я политика.

Теж прошу розбанити Гео або зменшити йому термін бану.

Ошибаетесь
Время споров закончило сь в 2014
Им не место на фупе

не  помиляюсь ,  пишу  правду    . Ясно що  вона  штабу  рошена  неподобає ться .

Повна версія