Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників? B-)

Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)


Natan Chazin Дякую.Я був запрошен як гість.Попросили вийти участників АТО.мене попросили.все
1
Сховати це
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
 · Відповісти · 2 год

Boris Nemirovski Ех, хавер шелі, підставили тебе. :( Це в них не вперше...
   
Як бачите- Лірник казав правду. B-)
   
Моє опитування бійців "на передку" чесне і правдиве.
Там підкупити "оголодавших" не можна.))))
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

І що тепер? Яке оберуть Юльку , а її таки оберуть, що ті бійці будуть робити ? Пустять собі кулю в лоб? Кинуть зброю і розійдуться по хатах ? Підуть зі зброєю на Київ?
 
   
І що тепер? Яке оберуть Юльку , а її таки оберуть, що ті бійці будуть робити ? Пустять собі кулю в лоб? Кинуть зброю і розійдуться по хатах ? Підуть зі зброєю на Київ?
 

Питання дурне до крайнощів.
Не оберуть,не бзди
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

Питання дурне до крайнощів.
Не оберуть,не бзди

Люди у формі просто зобов'язані прораховувати різні варіанти . Бо то їх життя. Або смерть. Невже вони не прораховують варіант виграшу юльки?
   
И где там написано что он за Петра?Да и это всего лишь один из тех,кто там сегодня был
   
Раньше при всех властях люди в форме были вне политики   был запрет для политики , при это режиме все поменялось .
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

І що тепер? Яке оберуть Юльку , а її таки оберуть, що ті бійці будуть робити ? Пустять собі кулю в лоб? Кинуть зброю і розійдуться по хатах ? Підуть зі зброєю на Київ?
 
Як казав один із командирів УДА. Якщо буде загроза суверенітету, то звізда буде тим політикам.

Повірте мені. Це правда.
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

Як казав один із командирів УДА. Якщо буде загроза суверенітету, то звізда буде тим політикам.

Повірте мені. Це правда.

Хто й в який час буде вирішувати, що ось зараз настала загроза суверенітету?
З якого центру має надійти команда нейтралізувати загрозу суверенітету?
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

Як казав один із командирів УДА. Якщо буде загроза суверенітету, то звізда буде тим політикам.

Повірте мені. Це правда.

Військовий путч? А не боїтеся що пітіннападьот?
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

Військовий путч? А не боїтеся що пітіннападьот?
Не боюся. Хай вже нападає. Широкомасштабно. Щоб диванні воїни нарешті сраки повідривали від диванів і ретузи кожних 5 хвилин міняли обісраті. А мені пох. А ви боягузи. Будете тисячу разів вмирати.
   
Військовий путч? А не боїтеся що пітіннападьот?

Я от не пойму.
Ти за кого?
Чий Крим?
   
І в чому правда ? Де там я за Педру ? брехав і брешеш
   
Раньше при всех властях люди в форме были вне политики   был запрет для политики , при это режиме все поменялось .
що, військові не голосували?
або не було військових у парламентах?
   
Не боюся. Хай вже нападає. Широкомасштабно. Щоб диванні воїни нарешті сраки повідривали від диванів і ретузи кожних 5 хвилин міняли обісраті. А мені пох. А ви боягузи. Будете тисячу разів вмирати.

Тю.
Боягузи зроблять ноги в руки й на Польщу біженцями, там їм будуть дуже раді.
Половина населення з'їпеться. Знайшов, чим їх лякати ...)))
   
що, військові не голосували?
або не було військових у парламентах?

На каву не ходили
   
Не оберуть,не бзди
та нам аби баригу прибрати

до речі, як там бійці "на передку", аплодували прихильники певної політсили про те, що томос важливіший за перемогу на фронті?
   
https://twitter.com/view/status/1087778539259203585

Бо Порошенко вже зараз є президентом, який має бути взірцем моральних чеснот та  акумулювати довіру населення, а зеленські - макаки, це наразі фуйзнашо.
Якщо якійсь(чи якась)  їпанько  не бачить різниці між діючим президентом та мрійниками про табуретку,  то нехай йде нафуй.
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

Як казав один із командирів УДА. Якщо буде загроза суверенітету, то звізда буде тим політикам.

Повірте мені. Це правда.
Після здачі Криму та 5-річної окупації Донбасу віримо!
   
Це ббуло відомо , що тимошенко просто манюпулює недолугими .
   
Бо Порошенко вже зараз є президентом, який має бути взірцем моральних чеснот та  акумулювати довіру населення, а зеленські - макаки, це наразі фуйзнашо.
Якщо якійсь(чи якась)  їпанько  не бачить різниці між діючим президентом та мрійниками про табуретку,  то нехай йде нафуй.

Не-а. Не должен он быть никаким взирцем.
Он должен хорошо выполнять свои должностные обязанности
Делать страну лучше и сильнее.
И сдать страну преемникам в лучшем состоянии, чем принял.
Пока у него получается 100%
Всё остальное - херня.
   
https://twitter.com/view/status/1087778539259203585

нє, ну ти подиви на них, сцять в очі і верещать що то роса  :facepalm1:

про свої офшори пам*ять відшибло ? про кавунамайдані може ? томособєсіє взагалі мовчу

у кацапів якраз кто как ні хутін )) старий лозунг, дієвий, порохоботи і в Україні так хочуть , але фіг вгадали  :fuck:
   
нє, ну ти подиви на них, сцять в очі і верещать що то роса  :facepalm1:

про свої офшори пам*ять відшибло ? про кавунамайдані може ? томособєсіє взагалі мовчу

у кацапів якраз кто как ні хутін )) старий лозунг, дієвий, порохоботи і в Україні так хочуть , але фіг вгадали  :fuck:
Іди полікуйся, болященька!
   
Re: Хто там гнав на Лірника на тему АТОшників?  B-)

нє, ну ти подиви на них, сцять в очі і верещать що то роса  :facepalm1:

про свої офшори пам*ять відшибло ? про кавунамайдані може ? томособєсіє взагалі мовчу

у кацапів якраз кто как ні хутін )) старий лозунг, дієвий, порохоботи і в Україні так хочуть , але фіг вгадали  :fuck:

Зеленский через свои оффшоры гоняет заработанное,а шоколадники ворованое,но боты разницы между этим не видят.
   
та нам аби баригу прибрати

до речі, як там бійці "на передку", аплодували прихильники певної політсили про те, що томос важливіший за перемогу на фронті?

Ось так скавчали і в 1918-му...
Доскавчалися...
   
Іди полікуйся, болященька!

аргумєнт  (tu) прихильники певної політсили завжди мають аргументовану відповідь  :lol:
   
Іди полікуйся, болященька!
знаєте, що роблять розумні люди, коли аргументувати нічим?
   
аргумєнт  (tu) порохоботи завжди мають аргументовану відповідь  :lol:
Які там аргументовані розмови з хворими на голову можуть бути?
   
Які там аргументовані розмови з хворими на голову можуть бути?

і то правда, навіщо я з тобою розмовляю )) твоя вавка не лікується )
   

Natan Chazin Дякую.Я був запрошен як гість.Попросили вийти участників АТО.мене попросили.все
1
Сховати це
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
 · Відповісти · 2 год

Boris Nemirovski Ех, хавер шелі, підставили тебе. :( Це в них не вперше...

А що тут такого?

Запросили Атошників.

Атошників не люди?

Знали, що йшли до Тимошенко.

Значить її підтримували.

Якщо мене запросять на з'їзд Педріли, я не піду.
Навіть за гроші.

І чому б це підставили?

У Педрілли пів блока Панамських педріотів атошники.

А комбат Батьківщини відмовився йти в депутати.
Сказав, що на фронті він потрібніше.
   
знаєте, що роблять розумні люди, коли аргументувати нічим?

Те що завжди роблять Петрові Гєврасії  :)
   
Макака - ломбардний кіборг.

ПС: до речі, вона дійсно вже зхожа на кіборга, частина її тіла вже давно штучна, а не природна

   
що, військові не голосували?
або не було військових у парламентах?

 О выборах Президента Украины
Статья 64. Ограничения по ведению предвыборной агитации
 1. Участие в предвыборной агитации запрещается: 
                                                         -------------------------------------
 

 

 
 

2. В воинских частях (формированиях) и в учреждениях исполнения наказаний и следственных изоляторах предвыборная агитация ограничивается. Посещение военных частей (формирований) и учреждений исполнения наказаний и следственных изоляторов отдельными кандидатами на пост Президента Украины или их доверенными лицами запрещается. Встречи этих лиц с избирателями организовываются соответствующими окружными избирательными комиссиями вместе с командирами воинских частей (формирований) или руководителями учреждений исполнения наказаний и следственных изоляторов с обязательным уведомлением не позднее чем за три дня до дня встречи всех доверенных лиц кандидатов на пост Президента Украины в соответствующем территориальном округе.
 
 Ст. 64 ЗУ О выборах Президента Украины от 05.03.1999 № 474-XIV
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Вспомни военных которые сидели как истуканы а получали только звания тот же  Гриша " смотри ползет русский спецназ по майдану "

То что чудит Лирнык а потом хвастается это нарушение закона , мало того  он использует благотворительность в политических целях
 это тоже запрещено .Думаю штабы проверят эту информацию и дадут оценку  как при помощи волонтеров ведется незаконная агитация в воинских частях . . Ему насрать на букву закона  неизвестно  как все может повернутся..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія