Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як "це" можна хотіти вибрати президентом?

Думал тема будет про Порошенко.

Порошенко  и  Зеленский  - близнецы -братья, а Юля их сводная сестрица ...   бестиже сімейство, словом  8-)
   
короче, Зеля - всё
вангую ему процентов 5 рейтинга
если пойдет :-)
   
Тобто усі 5 років цей підкацапник спокійно годував Мордор, а як схопили за жо..., так він обіцяє вийти.

   
   
Тобто усі 5 років цей підкацапник спокійно годував Мордор, а як схопили за жо..., так він обіцяє вийти.
а вышел бы если б не схватили?
   
Kukhar Mykhailo
10 год ·

А ТЕПЕРЬ СКАЖУ В ЗАЩИТУ ЗЕЛЕНСКОГО...

Скажу ещё одну непопулярную вещь: я, кстати, не против чтобы Зеленский получал рояли из России за свои прежние творческие работы! Должны — пусть платят! Чего он должен рашенкам эти деньги дарить, что ли? Чего это ради?
Но получать деньги на свою московскую компанию ИЗ БЮДЖЕТА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ уже в 2016 году на производство пропагандистских фильмов типа «Петли Нестерова», прославляющих советских «чекистов»?! — Это уже глубина двурушничества, которой даже я, циник, не могу найти оправдания...
Наверное, с точки зрения «деньги не пахнут» можно найти оправдание и этому...
Косил бабло на агитпропе РФ уже после начала войны? — Твой выбор, твой риск...
Но какой ты после этого Кандидат в Президенты Моей Страны?...
   
а вышел бы если б не схватили?

та його перша реакція, коли схопили, була - брешете, в мене нема бізнесу в росії,
це він вже після того, як оприлюднили перелік цих компаній, різко "згадав" про одну таку, яка бабло для офшорів косить,
до речі, він там з офшорів ще не пообіцяв вийти?
   
Kukhar Mykhailo
10 год ·

А ТЕПЕРЬ СКАЖУ В ЗАЩИТУ ЗЕЛЕНСКОГО...

Скажу ещё одну непопулярную вещь: я, кстати, не против чтобы Зеленский получал рояли из России за свои прежние творческие работы! Должны — пусть платят! Чего он должен рашенкам эти деньги дарить, что ли? Чего это ради?
Но получать деньги на свою московскую компанию ИЗ БЮДЖЕТА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ уже в 2016 году на производство пропагандистских фильмов типа «Петли Нестерова», прославляющих советских «чекистов»?! — Это уже глубина двурушничества, которой даже я, циник, не могу найти оправдания...
Наверное, с точки зрения «деньги не пахнут» можно найти оправдание и этому...
Косил бабло на агитпропе РФ уже после начала войны? — Твой выбор, твой риск...
Но какой ты после этого Кандидат в Президенты Моей Страны?...
А це вже дійсно цікаво...
Це ж як треба любити бабло, щоб під час війни з расією знімати такі фільми.  (td)
   
Мдаа...       як довго "Вова- младшенький"  буде ще білою овечкою прикидуватися? За спиною у нього вовки  - кацапофіли вже слиною  захлинаються...   :(
   
Re: Як це можна хотіти вибрати президентом?

Блін, Пєтя і Юля " нe подарки",  але це вже взагалі   :facepalm1:

вы проснулись? :weep:
   
вы проснулись? :weep:

Ні , вкотре переконалась....   він все гірше і гірше грає свою роль.....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія