Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

садовий каже шо за ним стежать "загадкові спецслужби"

Припускаю, єдині служби, які ним дійсно щиро можуть цікавитися в Києві, то є комунальні служби.

Ну от сьогодні я побачив, що за машиною, на якій я їжджу, інша машина якась їздить, думав – хто такі? Але дали інформацію, що це спеціальні служби", - зазначив Садовий.

Він не уточнив, звідки в нього така інформація та яка саме спецслужба за ним стежить.

https://expres.online/news/mer-lvova-zayaviv-shcho-za-nim-stezhat-spetssluzhbi

З гранатомета по хаті ще не стріляли?

паранойя на марші

Хто стежить за садомазовим?

А) Сміттєвоз
Б) Маленький Ісусик
В) михайло фрідман
Г) гранатометники

Правильно есбеушники його пасуть. У львові російський бізнес себе як вдома почуває. За остані три роки навідкривалося тих сбєрбанків россіі, альфа банків, зараз знов комфі відкривається , величезний спортлайф. І то все за сприяння садового. Один альфа джаз фест чого вартий. Так ніби війни немає.

З гранатомета по хаті ще не стріляли?

обов*язково стрілять! туда, де садового в той час не буде...

Хто стежить за садомазовим?

А) Сміттєвоз
Б) Маленький Ісусик
В) михайло фрідман
Г) гранатометники

Д) лгбт

Re: садовий каже шо за ним стежать "загадкові спецслужби"

Боятся , что пакеты с мусором выбросит на остановке

Садовий - то Сметана???  ;o  ;o  ;o

видихай, Садовий
це журналісти програми Схеми
вони ж і за педро по ночам стежать кого він там приймає, медведчука чи коломойського

А це тема на ФУП не про нього?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025724.msg22060045#msg22060045

Цитата: 1
Як довести людині, що у неї шизофренія?

реальна історія. Звернувся до мене старий знайомий, якого не бачив 23 роки. Він освічений, отримав освіту на Заході. Зараз в Україні. Каже, що його переслідують спецслужби Заходу, України та Ізраїлю. Шлють йому зашифровані послання через новини в масмедія, які лише він може зрозуміти. Навіть через іноземні канали, які він дивиться. Цілком розумна твереза людина, він не наркоман, не п'є і не пив ніколи. я добре його знаю. У людини реальна медична проблема. А до лікаря йти не захоче. Що робити в такому випадку?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія