Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Мязи преса звело при тренуванні

Re: ФЗВ. Мязи преса звело при тренуванні

тренера ему сменить надо, а не курагу есть. Бросить неподготовленного человека с лишним весом на скамью с наклоном, чтобы он этот вес поднимал... Он что его, на соревнования готовит или все-таки вводит в спортивный образ жизни? Есть куча упражнений в статике и балансе. Есть золотое правило от травм - плавный вход плавный выход.
А с таким подходом рано или поздно получит тендинит сухожилия.
+
саме так. бо спочатку прес звело, потім ще щось сведе і прощавай здоров`я.
придивлялась до тренерів, майже всі дають завелике навантаження. потім у роздягальнях народ жаліється і часто збігає з залу назавжди.

странно, а у меня в зале тренеры какието смешные лёгкие упражнения дают,
я всё думаю , и за шо им платят таки дурни гроши ?

прес взагалі потрібно тренувати раз у тиждень 2-3 підходи до відказу.
все.

якшо хтось вірить у міф шо тренуючи прес можна спалити жир на животі - отримаємо як результат судоми мязів пресу.

прес взагалі потрібно тренувати раз у тиждень 2-3 підходи до відказу.
все.

якшо хтось вірить у міф шо тренуючи прес можна спалити жир на животі - отримаємо як результат судоми мязів пресу.

та бля, не палив я жир на животі пресом.  Звичайне загальне тренування ні різні групи мязів

та бля, не палив я жир на животі пресом.  Звичайне загальне тренування ні різні групи мязів

тоді розтягуй прес. у тебе перекос від якоїсь вправи.

Невргалгія мишиц.
150 текіли на ніч і всьо путьом.

Що лі собі абонемент придбати.

Придбай. За півроку писатимеш тут про внєзапнийе  любовнийе сударагі

Сфигали?
Лет 15 хожу и ни любовных, ни мышечных судорг не наблюдается.

Постояннная крепотура есть, а судорг нет...)

тренера ему сменить надо, а не курагу есть. Бросить неподготовленного человека с лишним весом на скамью с наклоном, чтобы он этот вес поднимал... Он что его, на соревнования готовит или все-таки вводит в спортивный образ жизни? Есть куча упражнений в статике и балансе. Есть золотое правило от травм - плавный вход плавный выход.
Наличие тренера не спасает. Когда я занимался спортом и у меня был тренер с высшим даже образованием :) , судороги были на каждой тренировке.
Волноваться стоит, если судороги без физических нагрузок.

:laugh:
я по жлібськи - без тренера. сам себе так не навантажиш, щоб потім жалітись.
головне 10 км не бігати і все буде ОК.

кстати
калия доухренуища - в сушеной абрикосе - она же курага

и нямням

Користуючись нагодою - а хто підскаже як зганяти живота? Саме живіт росте швидко і фактично не зганяється. Схуд трохи, живіт трохи зменшився, але хочеться дійти до "живота атлета". Аз зараз ще подивився роліки з шоу "Американський нінзя", там де атлети долають полосу перешкод. І зрозумів - пора ззганяти живота  :)

Это паста Амосова))
   Я и не говорю, что это-моя паста. Амосова, так Амосова. Тем более. Чувак весьма авторитетный, як на мене, херни не стал бы советовать...

Одно другому не мешает.
1. Тренера-сменить (возможно)
2. Курагу и прочую хрень,как я и говорил-есть регулярно.
3. Тендинит -таки да, редкостный гемор, болит долго, лечится почти никак, быстро переходит в хронь, оттуда-в более неприятные формы. Да.

Я и не говорю, что это-моя паста. Амосова, так Амосова. Тем более. Чувак весьма авторитетный, як на мене, херни не стал бы советовать...
Я просто написал что это за паста. Если кому интересно будет, гугл мгновенно по названию выдаст все про неё. Я без всяких поЬэьок написал)))

Я просто написал что это за паста. Если кому интересно будет, гугл мгновенно по ащваниб выдаст все про неё. Я без всяких поЬэьок написал)))
   А я безо всяких подъёбок ответил. И спасибо за инфу, теперь есть возможность почитать, как продукт выглядит в исходном, рекомендованном Амосовым, виде, безо всяких экзотических добавок и наворотов. Зелье, тем не менее, весьма полезное и проверенное. И не только от судорог помогает...

Користуючись нагодою - а хто підскаже як зганяти живота? Саме живіт росте швидко і фактично не зганяється. Схуд трохи, живіт трохи зменшився, але хочеться дійти до "живота атлета". Аз зараз ще подивився роліки з шоу "Американський нінзя", там де атлети долають полосу перешкод. І зрозумів - пора ззганяти живота  :)

А никак.
Нельзя выборочно похудеть.
Живот, падлюка, последний уходит...

Правильне або сбалансоване  харчування, чув про таке?

Правильне або сбалансоване  харчування, чув про таке?

+.
рік часу.
і тренування рік часу.

тоді може шось і буде.

Ничего, кроме комично выглядящего мужчины.

та да, наверное мужчина, который смотрит на мой ягодичный мостик, выглядит комично.
но я не вижу :-(

ps: каву не п'ю, я її жеру
я б її по вені пускала, якби толк був

судом не було ні разу.
що зі мною не так?

та да, наверное мужчина, который смотрит на мой ягодичный мостик, выглядит комично.

судом не було ні разу.
що зі мною не так?

Наоборот. Все с тобой нормально.
Я тоже практически без судорог обхожусь.

судом не було ні разу.
що зі мною не так?
не маєш зайвої ваги, регулярно тренуєшся.  :)

регулярно тренуєшся

нерегулярно ((

А навіщо ви качаєте прес? На "римському стільці" хочете скинути зайві 20-30 кг жиру? Або качаючи біцепс  3 рази на тиждень штангою 20 кг? 
Три вправи, які формують атлетичну фігуру - присідання зі штангою ,  станова тяга, жим.
 3 роки  можна робити тільки ці вправи, але старанно, використовуючи макро і мікро періодізацію.

Так я не пойняв, чому магній не бажано/обережно? 
І ще питання:  калій, магній + кальцій можна разом приймати?
А омегу-3  ?

Скажу больше - завтра от крепатуры не сможешь ни чихнуть, ни кашлянуть.
Само пройдет.
Облегчает "страдания" сауна или горячая ванна с арникой. Проверенно.  :)

Номером телефона Арніки не поділитесь? :)

Так я не пойняв, чому магній не бажано/обережно? 
І ще питання:  калій, магній + кальцій можна разом приймати?
А омегу-3  ?
  Нельзя впихивать в себя лишь один елемент. Грубо говоря, магний  - антагонист кальция. Во все должен быть баланс, а там организм сам разберется.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія