Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інновації від українського автодору. Сезонний ремонт доріг.

Чому бідні?... бо дурні...
Жадібність - бідність..
   
Кожну зиму довбойоби викладують відео як укравтодор зароблює дірки на дорогах.
Одне питання - дітку потрібно так і залишити чекати літа?
   
 :lol:  Не ну не снігом звичайно
   
   Я писав тут на тему нашого дорожнього покриття. Можливо хто не читав:
  Ситуація, значиться, банальна: У вашій місцевості потрібно побудувати дорогу із пункту А до пункту Б.
  Зазвичай можновладці влаштовують тендер. Турки пропонують прокласти дорогу за 10 лямів зелені, поляки за 20. французи за 30.
 Ясна річ, наші можновладці обирають найдешевший варіант – Україна найбідніша держава світу тому що…
  Це логічно але найцікавіше далі. Наші можновладці ставлять турків перед фактом: Нам Х%  відкату а там крутіться як можете.
  Турки тему ловлять миттєво. Прибуває техніка й ті приступають до роботи.
  І тут, як у нас є звичним явищем, якийсь наш забудовник підходить до їхнього бригадира й просить продати машину піску.
Фарід (бригадир турків) радісно йде на контакт й називає взаємовигідну ціну. Чутки про доброго благодійника миттєво облітають усю округу. Далі під час всього процесу прокладання дороги усі будматеріали, пальне та техніка є для усіх бажаючих.
  І ось дорога прокладена. Усі задоволені: градоначальники отримали свої Х% відкату й побудували палаци, придбали престижні іномарки й оформили все те, як у нас заведено, на безробітних батьків, тещ, друзів. Таким чином у випадку якогось шухеру до них не придерешся. Високопосадовці (бариги) теж отримали мзду.
  Турки отримали і зарплати, і калим. Забудовники дешеві будматеріали, техніку напрокат та пальне. Одним словом, усі задоволені, усі сміються та…
  Та минає рік, два. Побудована із порушенням технології (третина матеріалів ж то пішла на потреби хитрих українців) та покрита найдешевшим, себто низькоякісним асфальтом дорога починає руйнуватися. Влітку асфальт плавиться, зимою  утворюються тріщини. А тут ще перевантажені фури її добивають. Водії добивають підвіски й проклинаюсь усіх та все на кожній вибоїні. Сиплються скарги у всі інстанції й щороку робиться "ямочний ремонт".
   Років так через десять та дорога розбита в хлам. На той час нас вже нові люди при владі але тендер… знову виграють турки. На цей раз тою бригадою вже керує син відомого нам Фаріда.
  P.S. Ця музика у нас буде вічно. Ментальність у нас така тому що. Тут навіть я на посаді Преидента не зможу нічого змінити отож і не лізу на ту високу табуретку. І не полізу. Навіть не просіть.
  Інфа до відома: У подібному випадку у всіх цивілізованих державах (крім нашої) тендер виграє фірма, котра просить за роботу найбільше. Чому? Ті не продадуть щось наліво (а там ніхто з місцевих забудовників до бригадира не підійде) та прокладуть високоякісний асфальт з гарантією на 50 років. 
  Чому бідні? Бо дурні. А чому дурні? Бо бідні. Отакеє то от.   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія