Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

генетичні відмінності рас

Re: генетичні відмінності рас

Є таке англійське прислів'я "What doesn't kill you, makes you stronger." "Що тебе не вб'є, зробить тебе сильнішим."

Тобто, чим більше адаптаційне навантаження, тим більший розвиток набуває індивідуум і популяція.
Пан в Африці виживати пробував? Мені здається пан там не протянув би довго, біосферний тиск на порядок вище ніж в північних краях, зразу б підхопили б якусь болячку, і бай бай супермен північними краями загартований.
   
Re: генетичні відмінності рас

Пан в Африці виживати пробував? Мені здається пан там не протянув би довго, біосферний тиск на порядок вище ніж в північних краях, зразу б підхопили б якусь болячку, і бай бай супермен північними краями загартований.

Можливо за 10 000 років африканці і порозумнішають.
   
Re: генетичні відмінності рас

Чому  в африканців нищі IQ? Коли одні пішли собі по світу, нарвалися на глобальне похолодання і намагалися виживати в тому звіздорізі, інші залишилися собі їсти банани. З усіма витікаючими наслідками.

 Ти знаєшь звідки взагалі пішов банан, і коли він з'явився в африці?  :weep:

Ідіoти в холодних кліматах просто не вижили.

 Де космічні кораблі ескімосів і чукч?  :lol:

Зміна сезонів і клімату є однією з головних двигунів підвищення IQ.

 Одна проблема, за часів коли в теплій древній Греції писали філософські трактати що не втрачають  актуальності і сьогодні, на территорії ниньошнього СНГ жили напівдикі кочові племена які після себе залишили рівно ніфуяшеньки, і цивілізація сюди докотилася набагато пізніше, та й та прийшла з цілком теплої Римьскої Імперії
   
Re: генетичні відмінності рас

Ти знаєшь звідки взагалі пішов банан, і коли він з'явився в африці?  :weep:

Де космічні кораблі ескімосів і чукч?  :lol:

Одна проблема, за часів коли в теплій древній Греції писали філософські трактати що не втрачають  актуальності і сьогодні, на территорії ниньошнього СНГ жили напівдикі кочові племена які після себе залишили рівно ніфуяшеньки, і цивілізація сюди докотилася набагато пізніше, та й та прийшла з цілком теплої Римьскої Імперії

Персії   B-)
   
Re: генетичні відмінності рас

Он прав. Наиболее умных людей, которых я видел за всю жизнь, это Украина, Россия
Если такие умные то почему не богатые?
   
Re: генетичні відмінності рас

Ти знаєшь звідки взагалі пішов банан, і коли він з'явився в африці?  :weep:

Де космічні кораблі ескімосів і чукч?  :lol:

Одна проблема, за часів коли в теплій древній Греції писали філософські трактати що не втрачають  актуальності і сьогодні, на территорії ниньошнього СНГ жили напівдикі кочові племена які після себе залишили рівно ніфуяшеньки, і цивілізація сюди докотилася набагато пізніше, та й та прийшла з цілком теплої Римьскої Імперії

Тобі треба бути уважнішим. Я також писав про ресурси та той факт, що базові рівні IQ були сформовані тисячі років до Греції. У греків вже був IQ, час, ресурси та натхнення.
   
Re: генетичні відмінності рас

Тобі треба бути уважнішим. Я також писав про ресурси та той факт, що базові рівні IQ були сформовані тисячі років до Греції. У греків вже був IQ, час, ресурси та натхнення.
  Були, а зараз немає? По вашій логіці грецькі зірколіти повинні були б вже вийти в міжзірковий простір.
   
Re: генетичні відмінності рас

Тобі треба бути уважнішим. Я також писав про ресурси та той факт, що базові рівні IQ були сформовані тисячі років до Греції. У греків вже був IQ, час, ресурси та натхнення.

 Ти написав повну хрінь у стилі тупих нацистів про "африканців які лишилися їсти банани". І ще більшу хрінь по глобальні похолодання, які переживали в основному не розумом а швидкими ногами на південь.
   
Re: генетичні відмінності рас

ще більшу хрінь по глобальні похолодання, які переживали в основному не розумом а швидкими ногами на південь.

 :laugh: Тисячі кілометрів кожні пів року туди-сюди. Оце нове в антропології. Тоді вже мабуть люди з крилами мали б бути.  :laugh:
   
Re: генетичні відмінності рас

Тисячі кілометрів кожні пів року

 Глобальні похолодання кожні пів року?  :K
   
Re: генетичні відмінності рас

:laugh: Тисячі кілометрів кожні пів року туди-сюди. Оце нове в антропології. Тоді вже мабуть люди з крилами мали б бути.  :laugh:
(tu)
Сезонна міграція! :gigi:
   
Re: генетичні відмінності рас

Глобальні похолодання кожні пів року?  :K

Нічого собі у ліваків проблеми з головою.  :facepalm1:  Чи ти просто марсіянин?   :gigi:
   
Re: генетичні відмінності рас

Нічого собі у ліваків проблеми з головою.

 Ти обісрався а теперь малюєшь що у ліваків проблеми з головою.  :lol:

 Сам написав про "глобальні похолодання", потім про зміни пір року, дурнику. Це все маячня. Читай "Ружья микробы и сталь" може тоді трошки порозумнішаешь.
   
Re: генетичні відмінності рас

До речі східна відмінність в IQ спостерігається і між юльками і порохоботами. Я не прямо кажу що останні схожі на мавп у цьому сенсі, але c'est la vie ;)
   
ти правий,тільки ви ,юльки зі своєю маКАКОЮ можете претендувати на мавпячу АЙКЮ.
   
рівно навпаки

але ж ви пишете: хто вийшли з африки (в них просто невелика кількість спільних на всіх предків)
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну, що Ви до тих левів прицепились, нехай собі полюють. Вони займали цю нішу мілліони років, відростили зуби,  кіхті, мускули. Наші предки мілліони років жували листя і плоди дерев. І тут за короткий час стали падальщиками, а тоді і мисливцями. Тому і пішли іншим шляхом. Левові не потрібен більший мозок, мозок відростити то він може. Але великий мозок крім плюсів дає і багато мінусів. Потребує великих затрат енергії. А їжа не завжди доступна, тому користується тим, що є.
мавпи всеїдні, в тому числі їдять інших мавп. Погугліть, вам сподобається
   
Re: генетичні відмінності рас

Є таке англійське прислів'я "What doesn't kill you, makes you stronger."
це цитата з Ніцше
   
Re: генетичні відмінності рас

І все ж факт має місце: загальновизнаної теорії походження рас немає.
   
Re: генетичні відмінності рас

мавпи всеїдні, в тому числі їдять інших мавп. Погугліть, вам сподобається
Та знаю, що їдять. Але це не основний раціон. В середньому шимпанзе з'їдає біля 2х кг м"яса на рік.
   
Re: генетичні відмінності рас

хто вийшли з африки (в них просто невелика кількість спільних на всіх предків)

ну так, в порівнянні з двома різними трайбами якихось гереро ми всі, включно з ацтеками і китайцями, вважай, близнюки
   
Re: генетичні відмінності рас

мавпи всеїдні,


по-різному
горили - чисті вегани, наприклад
   
Re: генетичні відмінності рас

І все ж факт має місце: загальновизнаної теорії походження рас немає.
тату де море
   
Re: генетичні відмінності рас

Та знаю, що їдять. Але це не основний раціон. В середньому шимпанзе з'їдає біля 2х кг м"яса на рік.
ви мисливець?
   
Re: генетичні відмінності рас

по-різному
горили - чисті вегани, наприклад
дякую за уточнення
   
Re: генетичні відмінності рас

ви мисливець?
Ні, я збирач.  :)
   
Re: генетичні відмінності рас

тату де море

 (tu)  :lol:
   
Re: генетичні відмінності рас

Ні, я збирач.  :)
хай так. Вам навели купу вичерпних контраргументів. Як після них ви можете триматись своєї точки зору? Мені цікаво
   
Re: генетичні відмінності рас

хай так. Вам навели купу вичерпних контраргументів. Як після них ви можете триматись своєї точки зору? Мені цікаво
Це не моя точка зору, а висновки науковців. Всі контр аргументи, я розбив.  :)  Тому, що опоненти приводять як аргумент продукти колективного розуму, я ж говорю про індивід.
   
Re: генетичні відмінності рас

Це не моя точка зору, а висновки науковців. Всі контр аргументи, я розбив.  :)  Тому, що опоненти приводять як аргумент продукти колективного розуму, я ж говорю про індивід.

де?
 :gigi:
   
Re: генетичні відмінності рас

Це не моя точка зору, а висновки науковців. Всі контр аргументи, я розбив.  :)  Тому, що опоненти приводять як аргумент продукти колективного розуму, я ж говорю про індивід.
яких науковців, можна почитати? Потім перейдемо до того, що ви розбили, якщо ви не проти
   
Re: генетичні відмінності рас

де?
 :gigi:
На одну із наукових праць я дав посилання.
   
Re: генетичні відмінності рас

На одну із наукових праць я дав посилання.
повторіть, будь ласка
   
Re: генетичні відмінності рас

повторіть, будь ласка
Он давал эту ссылку. https://pda.litres.ru/uval-noy-harari/sapiens-kratkaya-istoriya-chelovechestva/chitat-onlayn/
Автор веган и идея основная что сельхоз-революция ухудшила качество жизни как людей так и животных по сравнению с периодом собирательства. 
   
Re: генетичні відмінності рас

идея основная что сельхоз-революция ухудшила качество жизни как людей так и животных


ну, судя по даннім археологии - определенно да... на какое-то время.
   
Re: генетичні відмінності рас

Он давал эту ссылку. https://pda.litres.ru/uval-noy-harari/sapiens-kratkaya-istoriya-chelovechestva/chitat-onlayn/
Автор веган и идея основная что сельхоз-революция ухудшила качество жизни как людей так и животных по сравнению с периодом собирательства. 
дякую. Книга велика, до того платна. Можна зацитувати це його твердження? І ким воно визнано, тому що це популяризаторська книга, а не наукова праця
   
Re: генетичні відмінності рас

дякую. Книга велика, до того платна. Можна зацитувати це його твердження? І ким воно визнано, тому що це популяризаторська книга, а не наукова праця
Ученые ее считают мягко говоря не серьезной в общем бездоказательное перекручивание фактов.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ученые ее считают мягко говоря не серьезной в общем бездоказательное перекручивание фактов.
дякую, я почитав відгуки за посиланням вище, вони такі ж. Судячи з усього, його твердження походить з його веганства
   
Re: генетичні відмінності рас

кацапи це білі негри, снігові, з пласкими носами
   
Re: генетичні відмінності рас
tyv

Що тут, ФУП спростував твердження вченого? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія