Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Він був при виконанні ? На службовій машині  ?
Зі зброєю ? Його друзі теж " з наряду" ? А жінка в машині камандір наряда ?
 Він ліз в кишеню перед ударом ?
О! пасіб за підкасску. Я не знаю, наскільки хвора буде уява у ДСОшників.

Якщо і справді він повертався із роботи (пняний вдрабадан), то повнне мати місце складання Акта по формі Н, а от чи то буде акт Н-1, чи акт Н-5 - це вже питання

Різниця між ними - травма, пов*язана із виробництвом і не пов*язана із виробництвом. Якщо визнають її пов*язаною із виробництвом (якщо буде встановлено, що він таки ПОВЕРТАВСЯ з роботи, бо травмування під час проїзду із роботи і на роботу визнається пов*язаним із виробництвом), то тут 50/50, що будуть намагатися притягнути це все за вуха на користь того, що травма була пов*язана із роботою і потягне за собою страхові виплати. А це на мінутачьку, 60 середніх зарплат + по 12 середніх на кожного з утриманців. Якщо і дружина не працювала, то разом страхова виплата складе 96 середньомісячних зарплат, або 8 річних (можете за 2017 + корекція зростання подивитися і приблизно прикинути розмір). АЛЕ ПРОТИ здійснення виплати страхових сум в даному випадку виступає: по-перше, його вбили, а не він загинув в результаті нещасного випадку, по-друге, якщо буде встановлено СМЕ, що він перебував у стані алкогольного сп*яніння - в такому випадку навіть якби мав місце нещасний випадок, а не вбивство, то страхові виплати не проводяться ні за яких умов. Тому, залежно від зухвалості ментів, імовірність страхових виплат таки існує. Я б оцінила ту імовірність як 1:20, що таки намагатимуться протягнути цю фішку, шоб тіпа "пожаліть сім*ю загиблого". Але це за умови, що слідством буде встановлено, що він загинув не в результаті взивства, а в результаті нещасного випадку. Все ж таки страхові виплати - це наші з вами податки.

Просто, будьте уважні і тримайте на контролі хід розслідування. Бо тут нахлєбніків буде багато. Офіційний - один, а неофіційних до десятка набереться, якщо не більше.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Навіщо вони втрьох вискочили з машини ?

Це питання у порожнечу, і відповіді на них нікому крім тебе самого не потрібні, бо для слідства вони не несуть жодного інформативного відтінку.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Якби він не був боксером і вони його почали "мутузити" втрьох  , то ми б зараз можливо читали про інший труп.

Питання до вас теж.

Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?

 :gigi: А ти хочеш сказати, що як тільки вони всі втрьох вилізли із машиниЮ собачьнік почав несамовито верещати "Нє падхадітє - я баксьор, паслєдній офіціальний бой правьол в 2009 году - буду біть жосско но сільно!!"? Чи ЯК вони повинні були взнати, що він боксер і чи варто його мотузити, чи ні?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

так это ещё жирнее комплекс. Навіть якщо припустити,  що охоронець винаймав там житло. Гарно в нас платять в дсо.

А ви подивіться по його декларації за минулий рік - по загальній площі житла. Тим більше, що десь проскакувало, що ту квартиру вони купили у 2015 році і оформили її на жінку. Удачьно. Не треба тепер заморачуватися із переоформленням.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Таке важке питання ?


Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?
1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?


Ок.

ЯКЕ значення мають ці твої питання для слідства? ЯКУ саме обставину вони можуть встановити?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кароффка, а мусор Приходько  шо уєбав студента ( без перчатки)     умишленно, чи не умишленно його вбив?

Бо  там кваліфікували  "перевіщення влади".

Пятерка умовно і далі-  Служит не тужит.

Розтолкуй пересічним громадянам.

Він був ПРІ іспалнєнії, тому до нього можуть бути застосовані статті тільки ті, в яких суб*єкт є СПЕЦІАЛЬНИМ, тобто, посадовою особою, а не загальним.

Якби він убив його НЕ на зміні - тоді його дії кваліфікувалися б як по статтях 115, 119, 122 залежно від наслідків.

Ферштейн різницю?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Бо автоівка не належала вбитому, і взагалі яка різниця на яких номерах

 ;o  та НАЛЕЖАЛА! Це була саме ЙОГО автівка, тільки не він був за рульом, а його ТВЕРЕЗИЙ друг, бо цей був напідпитку. Саме ТАКА була інфа.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Справа в тому, що такі "разговори" кримінальний кодекс саме і трактує як напад. Якщо твій сусід по под'їзду чемно заблокує тебе біля сміттієпроводу десь на 8 поверсі панельці на Троєщині покаже тобі свою пушку в кішені і спокійним голосом буде тобі погрожувати, не пінаючи і не штовхаючи - то це все одно є нападом на особу.  :facepalm:

НІ. Не розглядає КК такого ОКРЕМОГО кримінально каранного діяння як напад.

А ти в класичному вигляді описав РОЗБІЙ, якщо ще до твого опису додати, що нападник вимагав передати йому будь-які матеріальні цінності, або і сам їх із тебе знімав, і при цьому всьому погрожуючи зброєю.Кримінальний кодекс в якості складової кримінально каранного діяння розглядає напад у випадку скоєння:
- розбою;
- бандитизму;
- створення бандугруповань;
- напад на об*єкти, на яких є предмети, що становлять ПН;
- дії, що дезорганізують роботу УВП;
- порушення правил несення бойового чергування;
- злочини проти осіб та установ, що перебувають під міжнародним захистом.

Тепер до тебе запитання:

Який із перерахованих злочинів мали на меті вчинити ті троє із ларца на кальосах?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я думаю що їх смикають на завдання прямо з дому, можуть і вночі,  то ж вони з тією зброєю катаються цілодобово.
авряд. Для того, щоб зафіксувати, що посадова особа приступила до виконання посадових обов*язків, вона повинна розписатися в журналі. А потім службовим транспортом дістатися до місця несення служби безпосередньо.

Неофіційно - так, може кататися - це вже який статус має сторож зброярської кімнати (наскільки боїться/не боїться втратити свою роботу). А якщо офіційно, то НЕ має права лазити додому з цяцьками.
   
І перше і  друге мєнти ?
УДО это всю жизнь было КГБ (СБУ). Формально это уже много лет самостоятельное управление. Еще в 2000х сбушники бегали туда-сюда то в УДО, то назад, кто-то приставлялся просто следить за Премьером и главой ВР, кто-то реально шел их охранять. Каждый новый президент и  премьер дополняли их новыми людьми "с улицы", особенно отличился Янык. Убитый вообще мог быть кинологом или айтишником в штате УДО, и дальше кабинета или собачного манежа не выходить.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

писала писака...  :lol:  даже не знаю как пишутся такие новости, но выглядит так что информация была на украинском, и ее через какой то машинный переводчик перевели на русский... поэтому у парня фамилия то Очеретяный, то Тросниковый.
Боксеру Петру Очеретяному, который во время конфликта в Киеве нанес смертельную травму работнику УГО, объявили о подозрении.

Об этом в пятницу сообщает пресс-служба прокуратуры Киева на своей странице в Facebook.

"Подозреваемый, который выгуливал собаку, вступил в словесную перепалку с прохожими мужчинами и во время этого конфликта ударил одного из оппонентов в челюсть. От полученной травмы последний скончался на месте", - говорится в сообщении.

"Мужчина, которого обоснованно подозревают в совершении указанного преступления, с места происшествия скрылся и только вечером 03.01.2019 вместе с адвокатом явился в Печерское управление полиции. Задержанным оказался 36-летний киевлянин, кандидат в мастера спорта по боксу и кикбоксингу", - сообщают в прокуратуре.

Тростникового задержаны на основании ст. 208 УПК Украины и объявлено о подозрении по ч. 1 ст. 115 УК Украины (умышленное убийство).

За совершенное преступления ему грозит от 7 до 15 лет лишения свободы.

Ударом в чєлюсть убить чілавєга?! Круто, і я так хачю... умєть.  ;o
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Яке ще ДСО?!  8-:
УДО і ДСО це різні структури і з різним підпорядкуванням

Ти думаєш, для мене СУТТЄВО, де саме працював загиблий? А потєл лі пєрєд смєртью.....
   
Итого
Молодой офицер из Каменец-Подольского , не севший за руль выпимши,умеющий брать ответсвенность в свои 26 за себя,свою семью( 2 детей !в 26 лет) и за страну убит титуханом из неизвестно чьей боевой конюшни
   
...а зачєм журналюгі викатілі імєна дітей патірпєвшава ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

НЕмає кажеш ? А це що ?


Стаття 36. Необхідна оборона

1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.

2. Кожна особа має право на необхідну оборону незалежно від можливості уникнути суспільно небезпечного посягання або звернутися за допомогою до інших осіб чи органів влади.

3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

4. Особа не підлягає кримінальній відповідальності, якщо через сильне душевне хвилювання, викликане суспільно небезпечним посяганням, вона не могла оцінити відповідність заподіяної нею шкоди небезпечності посягання чи обстановці захисту.

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

А тепер ТАМ же у КК покажи опис того поняття і МЕТИ такого нападу. З якою метою нападали? А точно ми побачили, що нападали?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ударом в чєлюсть убить чілавєга?! Круто, і я так хачю... умєть.  ;o

Запросто.Не надо быть боксером.

Допсутим у жертвы была аневризма и произошло кровоизлияние в мозг.Или умер от удар об асфальт.

То что пишут в новостях "умер от удара в челюсть"-то такое.Есть результаты вскрытия?
   
Угу, після того, як ти побачив у справі Зайки одночасно червоний у двох учасників ДТП, я б таки топив за кароффку

та топи за кого хочеш, якщо своєї голови немає. :facepalm1:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Итого
Молодой офицер из Каменец-Подольского , не севший за руль выпимши,умеющий брать ответсвенность в свои 26 за себя,свою семью( 2 детей !в 26 лет) и за страну убит титуханом из неизвестно чьей боевой конюшни
П'яний захлинувся своїм блювотинням, а тут це 24 сторінки обговорюють!

Останнє редагування: 7 січня 2019 18:12:00 від Backfire
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

...а зачєм журналюгі викатілі імєна дітей патірпєвшава ?

Ну, це вже давно стало не таємницею із уведенням обов*язку подавати декларацію державними службовцями. Так що, особого урону то не завдасть.... хоча.... дебілів вистачає.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Запросто.Не надо быть боксером.

Допсутим у жертвы была аневризма и произошло кровоизлияние в мозг.Или умер от удар об асфальт.

То что пишут в новостях "умер от удара в челюсть"-то такое.Есть результаты вскрытия?

Єсть заключєніє врачєй, шо констатірували смерть - вони у лікарській довідці про смерть там відмічають причину. Так от, вони констатували, що помер таки від удару, а не від падіння. Тому там імовірно має місце смерть від нанесеної травми.
   
Це питання у порожнечу, і відповіді на них нікому крім тебе самого не потрібні, бо для слідства вони не несуть жодного інформативного відтінку.

Це дуже важливе питання. Бо при умові існування правосуддя в країні це кваліфікується як намір нападу групи осіб,
при якому самооборона не має обмеженнь.
   
Єсть заключєніє врачєй, шо констатірували смерть - вони у лікарській довідці про смерть там відмічають причину. Так от, вони констатували, що помер таки від удару, а не від падіння. Тому там імовірно має місце смерть від нанесеної травми.

А рвотні маси куди діли ?
   
та топи за кого хочеш, якщо своєї голови немає. :facepalm1:

Ти, БлюАПе, як і твій корєш пелфор,-найкращі маркери брехні і продажності.
   
Читаю вас и понимаю, что никто из вас, кроме дендролога и Людаса, не был знаком с ментами из угро или ОМОНа...

Быкование - это часть их натуры.  И от уголовников их часто отличает лишь ксива..

А господин Аброськин, когда напьется - редкая мразина и свинья.
Просто поверьте...

Все вони прекрасно розуміють, ті хто виправдовує цю трійку биків. Просто вони з їх сторони барикад.
   
Єсть заключєніє врачєй, шо констатірували смерть - вони у лікарській довідці про смерть там відмічають причину. Так от, вони констатували, що помер таки від удару, а не від падіння. Тому там імовірно має місце смерть від нанесеної травми.

А ісчо єсть заключєніє "врачєй", що зайка недосцяла порцію для експертизи, а
а ісчо єсть заключєніє "врачєй" що Насіров пачті  мьортвий, 
а ісчо єсть заключєніє "врачєй" , що Ігор Індило в дільниці сам впав і вбився..

Продовжувати ?


Останнє редагування: 4 січня 2019 13:09:03 від Людас
   
Ти, БлюАПе, як і твій корєш пелфор,-найкращі маркери брехні і продажності.

докази моєї брехні і продажності в студію, або балабол.
   
 ,
   
докази моєї брехні і продажності в студію, або балабол.

Вся гілка про зайку. Скільки там вже сторінок ?
   
докази моєї брехні і продажності в студію, або балабол.


Хоча б твої заяви про те, що і Зайка, і Дронов одночасно рухались на червоний
   
пистець, Людас напридумував вже такої куйні, що на голову не налазить.
вже вони всі були бухі (можливо, але не доведено), вийшли з машини когось бити (при цьому пальцем нікого не тронули), зі зброєю (взагалі ніде про зброю не йдеться), головою об асвальт потерпілий не бився, бо так сказав сторож!
воістину сказано - один дурень може задати стільки питань, що сто мудреців не зможуть відповісти.  :facepalm1:
   
пистець, Людас напридумував вже такої куйні, що на голову не налазить.
вже вони всі були бухі (можливо, але не доведено), вийшли з машини когось бити (при цьому пальцем нікого не тронули), зі зброєю (взагалі ніде про зброю не йдеться), головою об асвальт потерпілий не бився, бо так сказав сторож!
воістину сказано - один дурень може задати стільки питань, що сто мудреців не зможуть відповісти.  :facepalm1:

І тобі просте питання від якого ви всі тікаєте, як пелфор від питання про світло.

.
Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Єсть заключєніє врачєй, шо констатірували смерть - вони у лікарській довідці про смерть там відмічають причину. Так от, вони констатували, що помер таки від удару, а не від падіння. Тому там імовірно має місце смерть від нанесеної травми.

Ви вкотре говорите про це "заключєніє врачєй". Лікарі швидкої бачили помираючого вперше в житті. Вони не знали нічого ані про його стиль життя, ані про хронічні хвороби або генетичні вади (наприклад).
Їх викликали на бійку, вони побачили померлого.
Написали, що побачили  - помер на вулиці після удару, не природньою смертю, не від ДТП.

Розтин має показати причину, це ж  кримінал, і довідка нікому не цікава....
   
блин, лучше бы помолчали то боксёр у вас кавказкий титухан, то потерпевший мент быковатый... нихрена ж не знаете, а выводы делаете как будто сами в момент смерти были рядом та ещё и знали и одного и другого с детства
   
блин, лучше бы помолчали то боксёр у вас кавказкий титухан, то потерпевший мент быковатый... нихрена ж не знаете, а выводы делаете как будто сами в момент смерти были рядом та ещё и знали и одного и другого с детства

І тобі питання. Просте. Може хоч ти ради дасиш.
.
Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Це дуже важливе питання. Бо при умові існування правосуддя в країні це кваліфікується як намір нападу групи осіб,
при якому самооборона не має обмеженнь.

Ок.

ЯКІ саме ОЗНАКИ нападу ти там побачив? І як саме їх можна кваліфікувати?

Просто дай відповідь на це моє запитання, щоб можна було сформулювати саме поняття НАПАД і притягнути до нього за вуха вимоги КК.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

del

Останнє редагування: 4 січня 2019 18:18:35 від Backfire
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А рвотні маси куди діли ?
З*їли.
   
Ок.

ЯКІ саме ОЗНАКИ нападу ти там побачив? І як саме їх можна кваліфікувати?
Просто дай відповідь на це моє запитання, щоб можна було сформулювати саме поняття НАПАД і притягнути до нього за вуха вимоги КК.

Ознаки є в цьому питанні. Хоч ти відповісиш ?

.
Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?

   
З*їли.

Дуже професійна відповідь. Як і про груповий напад якого "немає" в КК.
   
Щоб розуміли,що таке УДО

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія