Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

(tu)

Нормальна здорова реакція на неадеквата.

В свій час в мене постійно виникали подібні ситуації із неадекватам. У більшості випадків виходив з них саме таким способом. Тому прожив здоровим і на свободі.

І вам раджу.
Я молча поехал по своим делам(С)
А треба вибачатись, напевно, у наведеному випадку?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...

мог бы и извиниться перед человеком , тыже его чуть не задавил
   
(tu)

Ну ти ж не охоронець перших осіб. Слабак.. :shuffle:
к


Я мирный физкультурник...
   
Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...
а якщо б він стукнув авто з носка?  ;)  наприклад, у дверку задню , зі "смачним таким звуком" ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

описаная выше ситуация может попадать под определение: покидание места дорожного проишествия.

Водитель должен был выйти из машины и убедится, что он никого не задавил задом.

может пешеход ругался матом потому шо на него наехали
   
Я молча поехал по своим делам(С)
А треба вибачатись, напевно, у наведеному випадку?

Herr Fater описав КОНКРЕТНУ ситуацію. Так, йому не завадило б і вибачитись в тому випадку. Хоч тут треба бути обережним - в Україні вибачення це ознака слабого, лоха. А лоха треба душити. На те він і лох. ТАК ПРИЙНЯТО.

Я ж писав ВЗАГАЛІ, про дрібні конфлікти із неадекватами. Які краще обходити. Всім від такого буде лише краще. Тому що коли почати виховувати всіх неадекватів, то життя не вистачить. Аж занадто багато неадекватів.

Звісно, коли не буде іншого виходу, коли заженуть в глухий кут, то доведеться мати справу і з неадекватом. А там вже за обставинами...
   
описаная выше ситуация может попадать под определение: покидание места дорожного проишествия.

Водитель должен был выйти из машины и убедится, что он никого не задавил задом.

может пешеход ругался матом потому шо на него наехали

Чудовий пост.   (де смайлик ОПЛЕСКИ?)

 (tu)

Тут підняли вереск «троє вискочили з автівки на одного. Це значить НАПАД. Значить боксер міг оборонятись, тобто бити без попередження.

В ситуації із боксером точно так все і сталось, як написав А.І.. Боксер підняв крик «ви переїхали мого песика». Звісно, потрібно було вийти і глянути що там насправді сталось.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Чудовий пост.   (де смайлик ОПЛЕСКИ?)

 (tu)

Тут підняли вереск «троє вискочили з автівки на одного. Це значить НАПАД. Значить боксер міг оборонятись, тобто бити без попередження.

В ситуації із боксером точно так все і сталось, як написав А.І.. Боксер підняв крик «ви переїхали мого песика». Звісно, потрібно було вийти і глянути що там насправді сталось.

А так як водій був сліпий,  то пересвідчитись у тому що все ок, вийшло ще двоє , ага  :shuffle:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А так як водій був сліпий,  то пересвідчитись у тому що все ок, вийшло ще двоє , ага  :shuffle:

а що, в нас виходити з машини більше одного заборонено?
за це вбивають?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Слова жены Василия Х. "Тем временем Леша завез нас во двор. Я с маленьким Глебом и Димой осталась в машине, а сам пошел к парням", - написала она."
Мне  интересно - как она  может  что-либо рассказывать. если сидела  в машине?
Ложь - это базовая проблема  возникшей  ситуации.
Не  врёт только  видеозапись, которая  однажды  промелькнула в одной передаче.
Там  ясно  видно, что трое   здоровых быков прессуют  Петра О.
И  в момент Петр О. наносит несильный  удар  самому  наглому  из них.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

а що, в нас виходити з машини більше одного заборонено?
за це вбивають?

Та чому ж ) в нас навіть Нарікам дозволено Томоси возити ) всьо путьом ))
   
описаная выше ситуация может попадать под определение: покидание места дорожного проишествия.

Водитель должен был выйти из машины и убедится, что он никого не задавил задом.

может пешеход ругался матом потому шо на него наехали
У меня парктроник.
Я его не коснулся.

Иди в жопу, колбасник.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

У меня парктроник.
Я его не коснулся.

Иди в жопу, колбасник.

Можете на ногу наехал!
   
Можете на ногу наехал!

Парктроник начинает срабатывать за полтора метра.

Хуяссе у него ноги..))
   
а якщо б він стукнув авто з носка?  ;)  наприклад, у дверку задню , зі "смачним таким звуком" ?

Викликати поліцію. Ні ? Якби в Європу йдемо ? З себе треба починати ?
Чи вискакувати з машини з наміров дати в диню, але як показує практика незавжди виходить за планом ?

Нє Ну якщо в нас немає поліції, правосуддя , держави, тоді так . Вижити має один. Горець.

Останнє редагування: 9 січня 2019 08:18:26 від Людас
   
Чудовий пост.   (де смайлик ОПЛЕСКИ?)

 (tu)

Тут підняли вереск «троє вискочили з автівки на одного. Це значить НАПАД. Значить боксер міг оборонятись, тобто бити без попередження.

В ситуації із боксером точно так все і сталось, як написав А.І.. Боксер підняв крик «ви переїхали мого песика». Звісно, потрібно було вийти і глянути що там насправді сталось.

Угу.  Втрьох  ?  І розказазувати  і про нам нічіво нє будєт і про багажнік..
Де зброя , до речі, була у удовців коли вони втрьох "пересвідчувались"  що не задавили песика ?
До речі, якби не крики боксера вони і поїхали б собі далі. Без усіляких "пересвідченнь"..
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Угу.  Втрьох  ?  І розказазувати  і про нам нічіво нє будєт і про багажнік..
Де зброя , до речі, була у удовців коли вони втрьох "пересвідчувались"  що не задавили песика ?
До речі, якби не крики боксера вони і поїхали б собі далі. Без усіляких "пересвідченнь"..
Якщо песика задавили-то це мабуть ДТП? Логічно що пасажири і водій вийшли оглянути місце ДТП.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Та чому ж ) в нас навіть Нарікам дозволено Томоси возити ) всьо путьом ))

так його теж треба вбити - за те, що за Томосом поїхав?

   
Якщо песика задавили-то це мабуть ДТП? Логічно що пасажири і водій вийшли оглянути місце ДТП.

Навіть на цьому мутному фрагменту видно , ЩО НІЧОГО ВОНИ НЕ ОГЛЯДАЮТЬ.

Так де була зброя удошників на момент конфлікту ? В якому стані був водій?
А загиблий ? 
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Навіть на цьому мутному фрагменту видно , ЩО НІЧОГО ВОНИ НЕ ОГЛЯДАЮТЬ.

Так де була зброя удошників на момент конфлікту ? В якому стані був водій?
А загиблий ? 
Дятел, там только один удошник был.
   
Дятел, там только один удошник был.

Йди , на х.й . Спілкування з тобою закрито. Задрали ви педрили зі своїми методиками переходу на особистості.
Ігнор. Можеш далі членом об клаву стукати, пр.пєздок. Бо голови в тебе явно немає.
   
Угу.  Втрьох  ?  І розказазувати  і про нам нічіво нє будєт і про багажнік..
Де зброя , до речі, була у удовців коли вони втрьох "пересвідчувались"  що не задавили песика ?
До речі, якби не крики боксера вони і поїхали б собі далі. Без усіляких "пересвідченнь"..

Так, втрьох. Якби я їхав пасажиром і виникло якесь ДТП, я б також вийшов подивитись. А там був крик про ДТП.

Про «про нам нічіво нє будєт і про багажнік..» то навіть не із слів боксера. То із якогось блога, яких в інтернеті як на сучці бліх. Навіть боксер в суді такого не говорив. Подивись відео що він там говорить. Навіть під звинуваченням в убивстві. А під подібним звинуваченням і не таке говорять.

Про зброю то все із слів боксера. Якому треба шукати мотиви хоч для якогось оправдання вбивства.

Все вірно. Якби не крики і погрози боксера, то всі б розійшлися і роз‘їхались по своїх домівках. І всі були б щасливі і здорові.

   
Так, втрьох. Якби я їхав пасажиром і виникло якесь ДТП, я б також вийшов подивитись. А там був крик про ДТП.

Про «про нам нічіво нє будєт і про багажнік..» то навіть не із слів боксера. То із якогось блога, яких в інтернеті як на сучці бліх. Навіть боксер в суді такого не говорив. Подивись відео що він там говорить. Навіть під звинуваченням в убивстві. А під подібним звинуваченням і не таке говорять.

Про зброю то все із слів боксера. Якому треба шукати мотиви хоч для якогось оправдання вбивства.

Все вірно. Якби не крики і погрози боксера, то всі б розійшлися і роз‘їхались по своїх домівках. І всі були б щасливі і здорові.

А не треба слів. Треба перевірити журнал обліку зброї.
До речі, чому є тільки цей мутний фрагмент і все ? До речі, регістратор в них був ?
Чи така ж історія як тут ? І теж на пішохідному переході.



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025813.0
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...

тряпка
   
Так, втрьох. Якби я їхав пасажиром і виникло якесь ДТП, я б також вийшов подивитись. А там був крик про ДТП.

Про «про нам нічіво нє будєт і про багажнік..» то навіть не із слів боксера. То із якогось блога, яких в інтернеті як на сучці бліх. Навіть боксер в суді такого не говорив. Подивись відео що він там говорить. Навіть під звинуваченням в убивстві. А під подібним звинуваченням і не таке говорять.

Про зброю то все із слів боксера. Якому треба шукати мотиви хоч для якогось оправдання вбивства.

Все вірно. Якби не крики і погрози боксера, то всі б розійшлися і роз‘їхались по своїх домівках. І всі були б щасливі і здорові.

Якби ці троє "профі" не вискакували як остання гопота, то тоді точно все було в порядку. 
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А не треба слів. Треба перевірити журнал обліку зброї.
До речі, чому є тільки цей мутний фрагмент і все ? До речі, регістратор в них був ?
Чи така ж історія як тут ?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025813.0

казковий долбойобе, яким чином у твоєму запаленому мозку ці дві історії видались схожими?
   
казковий долбойобе, яким чином у твоєму запаленому мозку ці дві історії видались схожими?

І ти йди, під три чорти, педрило. Ви сюди не дискутувати ходите. Ігнор.
   
Якби ці троє "профі" не вискакували як остання гопота, то тоді точно все було в порядку.

Угу. Із «зброєю в руках»...

«Вискакували як остання гопота» це ти десь бачив на відео, чи це в твоїй уяві?

Якби боксер якому щось не сподобалось не почав бикувати, то точно все було б в порядку.




Останнє редагування: 9 січня 2019 10:19:42 від Маковій
   
Угу. Із «зброєю в руках»...

«Вискакували як остання гопота» це ти десь бачив на відео, чи це в твоїй уяві?

А як вони опинились на вулиці ? Силою думки ? До речі, а чому на відео немає як вони опинились вже біля боксера ?
До речі, я чомусь думав що охорона перших осіб має мати найвищу психологічну та фізичну підготовку.
А не скакати від найменшого чиху з машини та падати з одного удару, пропускаючи його.

Мабуть помилявся Але на місті перших осіб, я  б замислився.

* Де ви взяли в мене цитату «зброєю в руках». Це фейк. Приберіть , будь-ласка. Не будьте подібними до деяких
тупих флудерів та брехунів в цій гілці.




Останнє редагування: 9 січня 2019 10:23:55 від Людас
   
А як вони опинились на вулиці ? Силою думки ? До речі, а чому на відео немає як вони опинились вже біля боксера ?
До речі, я чомусь думав що охорона перших осіб має мати найвищу психологічну та фізичну підготовку.
А не скакати від найменшого чиху з машини та падати з одного удару, пропускаючи його.

Мабуть помилявся Але на місті перших осіб, я  б замислився.

Вони опинились на вулиці через крики «ви переїхали мою собаку». Тобто, сталось ДТП. Вийшли глянути що там. Скільки разів тобі це повторювати?

Відео обрізане, там лише основний фрагмент. Все відео, і не лише це відео, а відео із інших камер буде чи вже є в суді. Оприлюднювати відео процесуально забороняється. Тому що після оприлюднення таке відео як доказ в суді може бути анульовано. Такі закони.

Ми багато чого думаємо. Почекай суду. Там будуть не думки, а ФАКТИ.

Тобто, ти вважаєш якщо хтось є охоронець чи якийсь спецназівець, то він постійно повинен бути готовий до нападу на себе? Спати в пів ока, їсти на кухні озираючись, розмовляти на вулиці стоячи в бойовій стойці. Як самурай, який аавжди повинен бути готовий до нападу. Так?
   
Вони опинились на вулиці через крики «ви переїхали мою собаку». Тобто, сталось ДТП. Вийшли глянути що там. Скільки разів тобі це повторювати?

Відео обрізане, там лише основний фрагмент. Все відео, і не лише це відео, а відео із інших камер буде чи вже є в суді. Оприлюднювати відео процесуально забороняється. Тому що після оприлюднення таке відео як доказ в суді може бути анульовано. Такі закони.

Ми багато чого думаємо. Почекай суду. Там будуть не думки, а ФАКТИ.

Тобто, ти вважаєш якщо хтось є охоронець чи якийсь спецназівець, то він постійно повинен бути готовий до нападу на себе? Спати в пів ока, їсти на кухні озираючись, розмовляти на вулиці стоячи в бойовій стойці. Як самурай, який аавжди повинен бути готовий до нападу. Так?

Ну, власне, в нас в країні так мають діяти вже й пересічні громадяни. Бо гарантій безпеки немає. ніяких.
До чого тут про самураїв ? Якраз навпаки психологічно підготовлена людина не має так реагувати на
кожен чих. Кращий бій - той який не стався.  А так як зробили ці троє - це стиль а ля  я самий крутий на раєнє,
а не спецпризначенця.  А вже як вийшли битияс , то мали б бути готові. А не соплі розвішувати.
Один падає з одного несильного удару, двоє тупо лупляться як той захлинається.
Дуже професійно.
Так ви виправили брехню про " зброю в руках" ?  Ні ? Чому ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

а якщо б він стукнув авто з носка?  ;)  наприклад, у дверку задню , зі "смачним таким звуком" ?
пришлось бы тогда подгазовать а потом погрузить его в багажник.
   
....
* Де ви взяли в мене цитату «зброєю в руках». Це фейк. Приберіть , будь-ласка. Не будьте подібними до деяких
тупих флудерів та брехунів в цій гілці.

Оскільки цей фрагмент був дописаний тобою пізніше, я виділив його і відповідаю саме на нього.


Починаючи десь після сторінки 15 ти весь час репетуєш ПРО ЗБРОЮ в офіцерів. Я переглянув гілку. Так, те репетування було в запитатальному тоні. Але коли повторити одне запитання кілька десятків разів, то це вже відкладається в читаючих як твердження. Чи навіть як факт. Це відомий досить простий трюк.

І все ж я знайшов. Я буваю впертий. Сторінка 34.

Це написав якийсь Людас. Вже без знаків запитання. Коли «погрожують застрелити», то з чого застрелити, з пальця? Очевидно з пістолета.

Так, тут також прямо не прозвучало «із зброєю в руках». Але то вже ньюанси. Всі читачі це зрозуміли.

Коли вам три бугая , які вискочили з машини погрожують застрелити і засунути в багажник , не треба перевіряти їх наміри і чекати поки вони це зроблять..
Можете не встигнути. А за свої слова треба відповідати. Що і трапилось.

До речі, вони на нього перли  на переході, а не він на них.
   
Оскільки цей фрагмент був дописаний тобою пізніше, я виділив його і відповідаю саме на нього.


Починаючи десь після сторінки 15 ти весь час репетуєш ПРО ЗБРОЮ в офіцерів. Я переглянув гілку. Так, те репетування було в запитатальному тоні. Але коли повторити одне запитання кілька десятків разів, то це вже відкладається в читаючих як твердження. Чи навіть як факт. Це відомий досить простий трюк.

І все ж я знайшов. Я буваю впертий. Сторінка 34.

Це написав якийсь Людас. Вже без знаків запитання. Коли «погрожують застрелити», то з чого застрелити, з пальця? Очевидно з пістолета.

Так, тут також прямо не прозвучало «із зброєю в руках». Але то вже ньюанси. Всі читачі це зрозуміли.


Ви збрехали. І подали цю цитату як мою. Мало того . Не вибачились, а продовжуєте брехати .
Ігнор.
   
Ви збрехали. І подали цю цитату як мою. Мало того . Не вибачились, а продовжуєте брехати .
Ігнор.

Ігнор є найкращим виходом Людаса із цієї ситуації. Тому що йому нічим крити. Він весь час репетував в запитальних тонах про зброю в офіцерів. І чомусь дуже образився, коли я на це вказав.

Тому я не полінувався, знайшов і привів як приклад стверджуючу цитату Людаса без купюр. Цитата була від імені Людаса. Цитата розміщена на сторінці 34. На момент моєї публікації вона була без корекції Людаса. Якщо після даного моменту з‘явиться повідомлення про корекцію, значить Людас відкоректував те повідомлення після даної розмови.

Це означатиме повний злив Людаса.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ігнор є найкращим виходом Людаса із цієї ситуації. Тому що йому нічим крити. Він весь час репетував в запитальних тонах про зброю в офіцерів. І чомусь дуже образився, коли я на це вказав.

Тому я не полінувався, знайшов і привів як приклад стверджуючу цитату Людаса без купюр. Цитата була від імені Людаса. Цитата розміщена на сторінці 34. На момент моєї публікації вона була без корекції Людаса. Якщо після даного моменту з‘явиться повідомлення про корекцію, значить Людас відкоректував те повідомлення після даної розмови.

Це означатиме повний злив Людаса.
дуже нагадує репетування чеширського кота в гілці про Бурейко. Багаторазові повтори одного й того ж
   
Йди , на х.й . Спілкування з тобою закрито. Задрали ви педрили зі своїми методиками переходу на особистості.
Ігнор. Можеш далі членом об клаву стукати, пр.пєздок. Бо голови в тебе явно немає.
Одноклеточный, это доказанный факт.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Одноклеточный, это доказанный факт.
Может быть вот именно так думал или говорил Василий Х. Пётру О.  А потом Василий трагически умер.
   
Только что быдлан, лет на 30 меня моложе и кил на 40 легче, стукнул мне по крылу машины, когда я аккуратно проезжал мимо по снежной каше...

Я мог бы его удавить одной рукой. Или сломать ему что-то.

Но я проехал мимо.

Он жив, я на свободе...
   
Только что быдлан, лет на 30 меня моложе и кил на 40 легче, стукнул мне по крылу машины, когда я аккуратно проезжал мимо по снежной каше...

Я мог бы его удавить одной рукой. Или сломать ему что-то.

Но я проехал мимо.

Он жив, я на свободе...

 (P)

Тебе треба брати в охорону президента з такою витримкою. А тих нервових баришень вигнати..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія