Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

)) а еліта їздить на маршрутках? От тільки я пам'ятаю, що біля під'їзду взимку ми гоняли в хокей, і там не було припаркованих авто. а зараз який хокей - там нема де пройти від припаркованих авто. а бенз по долару за літр

Більшість населення України не живе в таких великих та заможних містах, як Черкаси, а по селах та маленьких містечках. Так, там в декого також є «бляхи» біля під‘їздів, а ось проїзд в міжміських маршрутках дійсно дуже подорожчав.
   
коли зарослі бур'яном городи навколо мого спального району перетворяться на агрополя - тоді я скажу, що може хтось з українців голодує
   
не розказуйте мені за села. у мене купа родичів в селах живе.

Де, в яких? Може, на Західній нарід хазяйновитіший, а в центрі села убогі.
   
Де, в яких? Може, на Західній нарід хазяйновитіший, а в центрі села убогі.
Чорнобаївський район Черкаської обл, Жмеринський район Вінницької
   
коли зарослі бур'яном городи навколо мого спального району перетворяться на агрополя - тоді я скажу, що може хтось з українців голодує

Ми в кроці від голоду зараз. Триває геноцид. Подивіться на демографію.
   
1. У меня нет других паспортов, кроме украинского.
2. Если бы у меня был второй паспорт, накуя мне с ним переться на украинские выборы??? Я возьму паспорт Украины и ничего не нарушу.

А науя тоді пиндиш?

Вже просто "вазьму паспарт Украини" - вже є порушенням, не кажучи вже про ще кудись іти. Стій де сидиш - нічого не порушиш.
   
Та зрозумійте вже, що багатьом в Україні не до високих матерій з її історії. Люди ледве кінці з кінцями вже зводять. А тут Петро зі своїм Томосом, йоб його мать. Бо в нього стіл аж тріщить, діти в Англії, а сліпий траст працює на повну.
Таке враження, щот вам пообіцяти метр ковбаси і ви поведетесь як юльки... До речі, ковбасу таки не отримаєте, тільки обіцянку...
   
Ми в кроці від голоду зараз. Триває геноцид. Подивіться на демографію.
демографія? )) в Африці з демографією все ОК. Я там прожив 6 років . бачив. а от в Німеччині та Швеції - не дуже. Хоча турецька діаспора в Німеччині плодиться успішно
   
Таке враження, щот вам пообіцяти метр ковбаси і ви поведетесь як юльки... До речі, ковбасу таки не отримаєте, тільки обіцянку...

Я порозумнішав. Спочатку ковбаса, а потім з мене.
   
НІЧІГО вони не нарушатимуть лише у випадку, якщо разом із отриманням громадянства іншої держави одночасно повідомлять консульське представництво про факт набуття ними громадянства іншої держави. Якщо не зверталися - є порушниками із фальшивими паспортами.

забагьте уєбана.
Цей йолоп зафлудив всю гілку.
Век.
   
Я порозумнішав. Спочатку ковбаса, а потім з мене.
то ПНХ спочатку і завжди. )) А не ковбаса.
   
демографія? )) в Африці з демографією все ОК. Я там прожив 6 років . бачив. а от в Німеччині та Швеції - не дуже. Хоча турецька діаспора в Німеччині плодиться успішно

В Африці народжують багато, бо знають, що не всі виживуть. Там завжди дупа була, а Неня туди скотилася.
   
то ПНХ спочатку і завжди. )) А не ковбаса.

:fuck:
   
Проблема навіть не у цьому. Мені все одно, що там про мене накалякає якесь інтернетне чмо. І ми, еміги, від них не залежим абсолютно.

Проблема у тому, що вони як страуси запхали голови у пісок і не бачать загроз і реалій :( як у надцятий раз в історії України :(.

Ні, якраз саме ІНТЕРНЕТНЕ ЧЬМО спочатку своїм говновибором нав*язало нам чергового Янека-2, а потім ще й вказує нам за кого нам голосувати на наступних виборах - От оце саме ЧЬМОШНА позиція - не знаходите?
   
Чорнобаївський район Черкаської обл, Жмеринський район Вінницької

Там #твердозапетра?
   
В Африці народжують багато, бо знають, що не всі виживуть. Там завжди дупа була, а Неня туди скотилася.
нудно сперечатися з дилетантами у темі. Рівень народжуваності залежить лише від культури. І найважливіший маркер - це рівень залучення жінок до освіти після 16 років . Це і кореляція і пряма залежність. Ніщо більше так не впливає, як це.
   
то брехлива статистика. у нас пів-економіки в тіні
===================
Це-так! :shuffle:
   
Там #твердозапетра?
Нє. Там за Ляшка та Тимошенко
   
Еміги, а що там за другу поправку до Конституції США?

Про зброю.
   
Дорогих вам людей можете повчати життю скільки завгодно, якщо вони схочуть дослухатися вас.
А ми тут до чого?
Ми живемо в Україні, бачимо що відбувається на власні очі, і наслідки відчуваємо на власній шкурі.
Ви справді вважаєте, що ми конче потребуємо щоб хтось з Канади, США чи Німеччини зараз взявся розповідати нам про нечувані педроперемоги?

враховуючи на те кого ви вибираєте впродовж всієї історії незалежномті України вам вконче потрібна установа і поради за кого голосувати. Інакше знову виберете лайно. Томущо совок у вас с голові без обрію і надії.
   
в 90-ті роки навколо мого спального району роздали землю під городи. В маршрутках було купа людей з кравчучками , граблями та лопатками. Це обласний центр - Черкаси.  Моя сім'я мала два таких городи,і я 15-річним юнаком після школи таскав воду на полив і кропив колорадських жуків. Батько в підвалі перебирав цибулю, навезену восени на авто "волинець", і продавав зимою на стихійному ринку.  зараз ці городи заросли бур'яном.

 ;o Який район? сасєд, шолє?
   
Нє. Там за Ляшка та Тимошенко

Чому не за Петра, якщо так під ним розкошують?
   
Я порозумнішав. Спочатку ковбаса, а потім з мене.
====================

От вся твоя сутність і проглянула! (tu)

У всьому світі-навпаки-спочатку тяжка праця, потім- зарплата, потім-ковбаса! :weep:
   
;o Який район? сасєд, шолє?
Югозапад. А ви?
   
Ні, якраз саме ІНТЕРНЕТНЕ ЧЬМО спочатку своїм говновибором нав*язало нам чергового Янека-2, а потім ще й вказує нам за кого нам голосувати на наступних виборах - От оце саме ЧЬМОШНА позиція - не знаходите?
==========================

Плять, Кароффка, закусюй!! 8-:  :facepalm1:
   
====================

От вся твоя сутність і проглянула! (tu)

У всьому світі-навпаки-спочатку тяжка праця, потім- зарплата, потім-ковбаса! :weep:

Без авансу в Нені не можна ніяк. Кинуть.
   
враховуючи на те кого ви вибираєте впродовж всієї історії незалежності України вам конче потрібна установа і поради за кого голосувати. Інакше знову виберете лайно. Томущо совок у вас с голові без обрію і надії.
===========================


Їм хоч радь, хоч ні, всеодно виберуть гівно! Доведено майже 30 роками!
Немає на то ради!
   
Югозапад. А ви?

 :cray: не мій район, але у нас теж огородики є. Я коли їжджу тудою до чоловіка на цвинтар - там постійно хтось куйовдиться зна огородиках. Чому ви вирішили, що вони закинуті? І пустирів там наче немає.
   
Еміги, а що там за другу поправку до Конституції США?

Про зброю.

В чому питання? Хочете, щоб в Україні дозволили чи як?

То для початку навчіться користуватися ремнями безпеки в авто і дотримуватися правил дорожнього руху ...
   
==========================

Плять, Кароффка, закусюй!! 8-:  :facepalm1:

Не до мене претензії - я про інтернетне чьмо - тільки відповідала - це не мій говновброс. Читай уважніше. Ти мене не напував, так що нєхер вимагати закусі. :punish:
   
===========================


Їм хоч радь, хоч ні, всеодно виберуть гівно! Доведено майже 30 роками!
Немає на то ради!

І не буде. Тому насолоджуйтеся своїм новим оточенням в еміграції.
   
:cray: не мій район, але у нас теж огородики є. Я коли їжджу тудою до чоловіка на цвинтар - там постійно хтось куйовдиться зна огородиках. Чому ви вирішили, що вони закинуті? І пустирів там наче немає.
та це не порівняти. Хтось куйовдиться - це заради задоволення. а от 20 років тому був ажіотаж. драка за землю. Зараз більше половини землі там - бур'яни. В Епіцентрі буваєте? то гляньте навколо. Раніше там було все засаджено помідорами, картоплею і т.д. 

Останнє редагування: 2 січня 2019 02:32:17 від Serhii
   
В чому питання? Хочете, щоб в Україні дозволили чи як?

То для початку навчіться користуватися ремнями безпеки в авто і дотримуватися правил дорожнього руху ...

Еміги на такі речі в Нені не впливають. До вас одна пред‘ява - безвіз від Христі. Щоб до вас ваша ж рідня на шабашку поперлася. Тоді подивимось, як ви за них насправді вболіваєте.
   
Еміги на такі речі в Нені не впливають. До вас одна пред‘ява - безвіз від Христі. Щоб до вас ваша ж рідня на шабашку поперлася. Тоді подивимось, як ви за них насправді вболіваєте.

Нащо вам сюди, в ненависну Канаду, з якої вас повчають?

Звичайно, що еміги не впливають на менталітет українців, які щоденно вбивають один одного, не дотримуючись елементарних правил, зате вимагають від інших нещадної боротьби з корупцією!
   
Нащо вам сюди, в ненависну Канаду, з якої вас повчають?

Звичайно, що еміги не впливають на менталітет українців, які щоденно вбивають один одного, не дотримуючись елементарних правил, зате вимагають від інших нещадної боротьби з корупцією!


ШО-ШО? І ти ще будеш мене чомусь повчати, транслюючи тут методички Хуйла???

Шла би ти красна дєвіца (далі по тексту, якщо не забула мою пасловіцу, підхуйлятнице).
   
В чому питання? Хочете, щоб в Україні дозволили чи як?

То для початку навчіться користуватися ремнями безпеки в авто і дотримуватися правил дорожнього руху ...

Ти єврейка?

Бо питанням на питання.

Перечитай другу поправку.

Може щось зрозумієш.
   
ШО-ШО? І ти ще будеш мене чомусь повчати, транслюючи тут методички Хуйла???

Шла би ти красна дєвіца (далі по тексту, якщо не забула мою пасловіцу, підхуйлятнице).

Точно залила баки. Не розуміє, що я маю на увазі статистику по дорожно-транспортних пригодах, яка на 6-му місці в Європі.

І цим людям дають можливість голосувати  :X

   
Нащо вам сюди, в ненависну Канаду, з якої вас повчають?

Звичайно, що еміги не впливають на менталітет українців, які щоденно вбивають один одного, не дотримуючись елементарних правил, зате вимагають від інших нещадної боротьби з корупцією!

Ось вона і вилизла коцапська натура у канадійської радниці...   :bueee:
   
Точно залила баки. Не розуміє, що я маю на увазі статистику по дорожно-транспортних пригодах, яка на 6-му місці в Європі.

І цим людям дають можливість голосувати  :X
вбивають погані дороги та відсутність ДАІ (здобутки майдану, до речі).
   
Ти єврейка?

Бо питанням на питання.

Перечитай другу поправку.

Може щось зрозумієш.

А ти - антисеміт??

 :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія