Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Тобто в тебе є мужж з капюшоном й ти б хотіла б його здихатися, щоб звалити з України? :S


 :fool: ти четать умієш? чи тіке песать тебе у школі вчили?
   
Вони шанують якось віртуально-казкового Христа,  в якого обрізання якесь ніфуя не іудейське.
ТОбто вони християне не серьозно а як їм заманеться? 
   
ти четать умієш? чи тіке песать тебе у школі вчили?
Ти якось пишеш зашифровано  - вираз "якби був" дозволяє безліч тлумачень.

ТОбто вони християне не серьозно а як їм заманеться?
Не як їм заманеться, а як накаже піп. )))
   
https://www.youtube.com/watch?v=FkFaX5-ovXY
Ти про шо?
Ні арі на меня, я єтава ні люблю. На міня даже мать ні арала і ти ні будіш. ПАнятна?

Я кажу: нащо тобі чужий паровоз якщо тут ти все маеш? Еміграція це завжди нерідне щось  а вдома ти маеш все чого не матимеш в еміграції.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Вони шанують якось віртуально-казкового Христа,  в якого обрізання якесь ніфуя не іудейське.


А вот с етава мєста попадробнєє: капюшона можуть обрізати науй під самий воротнік, чи аж до самої сраки? Я правельно зрозуміла твій посил?

Бо шото я запуталася в одтяпуваннях капюшона. Вони шо, по фізіології разні бувають?  ;o
   
Какая-то болезненная тема для ТС.
Много обрезали?

почему вы постоянно появляетесь когда есть намек на xуи?
   
Я понял. Папи вас за тупаків мають.
Самі товсті а вас вчать не їсти.
Знають що Ісус Христос еврей обрізаний - а кажуть що обрізання то не християнська справа.
Апостоли евреї - а кажуть що то прості наче люди а не багатії.

Може слід самим почитати Новий заповіт та взнати те що від вас приховують попи лукаві, ждирні та паскудні?


14 січня - вшануйте еврейського сина ІФсуса і не лицимірте! Він еврей і ви еврейські адепти!
Нічого поганого немає, що християне  поклоняються еврейському сину.
Все краще ніж рогсійському.
 
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Ні арі на меня, я єтава ні люблю. На міня даже мать ні арала і ти ні будіш. ПАнятна?

Я кажу: нащо тобі чужий паровоз якщо тут ти все маеш? Еміграція це завжди нерідне щось  а вдома ти маеш все чого не матимеш в еміграції.


 ;o Ващєта в еміграції я буду мати саме главне, на відміну від здєся. А все остальне - похідне, якшо ти не вкугсі.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

почему вы постоянно появляетесь когда есть намек на xуи?


 :gigi: Бу-га-гашечьки. Наканєцта вилізла друга іпостась Турчя.
   
А вот с етава мєста попадробнєє: капюшона можуть обрізати науй під самий воротнік, чи аж до самої сраки? Я правельно зрозуміла твій посил?

Бо шото я запуталася в одтяпуваннях капюшона. Вони шо, по фізіології разні бувають?  ;o
Напевно зрізають шкуру під якою бруд насичується.  Поскалупний твораг несолідно мати їм. Та і жінок своїх навевно шщанують не пропонують сливу яка у творогі.
Омерзітельний разгоовр вийшов(
Грязносалупні якісь свині а неп християне Христа чистоплотного. Він Марічку мав обрізаним. а ми що?
   
А вот с етава мєста попадробнєє: капюшона можуть обрізати науй під самий воротнік, чи аж до самої сраки? Я правельно зрозуміла твій посил?

процитую кацапською:
Цитувати
Попробуем дать краткое описание наиболее распространенных стилей обрезания. К сожалению, медицинская терминология по этому вопросу отсутствует, поэтому мы будем пользоваться терминами, употребляемыми на западе.

Минимальное обрезание. Чащевсего выполняется по медицинским показаниям. Суть операции в том, что иссекается очень небольшой участок крайней плоти. Показано при формировании рубцового кольца или для укорочения до средних размеров избыточной крайней плоти. В этом случае после операции, крайняя плоть по-прежнему полностью закрывает головку полового члена. Недостаток этой операции – вероятность повторного формирования рубцового кольца.

Частичное обрезание. Также чаще всего выполняется по медицинским показаниям. Остатки крайней плоти в спокойном состоянии почти полностью прикрывают крайнюю плоть, оставляя открытым лишь наружное отверстие уретры. Следует заметить, что по иудаистской традиции ни минимальное, ни частичное обрезание не считаются действительными.

Свободное или нетугое обрезание. При таком виде обрезания головка почти всегда остается открытой. В области венечной борозды в состоянии покоя образуется складка из остатков крайней плоти, которая может незначительно нависать на корону головки полового члена, а при нахождении в холодной воде даже частично закрывать ее. Венечная борозда в состоянии покоя всегда закрыта.

Умеренное или среднее обрезание. Наиболее распространенный способ обрезания. Головка всегда остается открытой, даже при нахождении в холодной воде. Небольшая складка в области венечной борозды может присутствовать, но она всегда меньше диаметра короны головки полового члена.

Тугое обрезание. Выполняется только по просьбе пациента или при пластической операции по медицинским показаниям. При таком обрезании кожной складки на половом члене не остается вообще. При таком типе обрезания возможно визуальное уменьшение размеров полового члена. При эрекции кожа имеет очень плотное натяжение.
Также следует различать высокий и низкий стили обрезания. Под этим термином понимают уровень циркулярного шва по отношению к стволу полового члена. Его расположение зависит от соотношения удаленного внутреннего и наружного листка крайне плоти.

Низкое обрезание. При проведении низкого обрезания практически полностью удаляется внутренний листок крайней плоти и циркулярный шов располагается в непосредственной близости к венечной борозде.

Высокое обрезание. Для проведения высокого обрезания требуется максимально сохранить внутренний листок крайней плоти. При этом циркулярный шов может располагаться на любом расстоянии от корня полового члена.
Сочетание высокого и тугого обрезания позволяет расположить шов на середине ствола полового члена. У некоторых народов с цветным цветом кожи, например у японцев, распространена техника высокого тугого обрезания, при котором полностью сохраняется крайняя плоть, которая поднимается кверху взамен удаленной кожи ствола. При этом циркулярный шов располагается у корня полового члена. Это связано с тем, что наружный и внутренний листок имеют различную окраску и подобная техника позволяет добиться однотонного цвет полового члена
   
почему вы постоянно появляетесь когда есть намек на xуи?
картинки чи фотожаби будуть?  :lol:
   
;o Ващєта в еміграції я буду мати саме главне, на відміну від здєся. А все остальне - похідне, якшо ти не вкугсі.
НЕ будеш ти там нічого мати крім схіруту та мінуса на карті  можного місяця. А щоби в еміграції добре жити треба їхати коли до 30 років і діти можуть впитати мову та звичаї. А сидіти русскімі в еміграції за їжу - то не наш вибір правда?
 Якщо ви дуже бажаете в Ізраїль можу допомогти, це гавно вопрос. Як надумаете - пишіть у приват. Е механізми. Безкоштовно і гарантовано.і ха! Ізраїль сам вас викличе)
   
Сорока,ну Іісус був з єврейської родини. Такі були звичаї. То й що? Це локальний національний звичай.
Це не локальний національний звичай, у тих краях в силу клімату, для декого є наобхідність, щоб не було заражень і розмножались. Основна причина звичаю це клімат.
   
кстати немного офф про кальмары.... вчера угораздило первый раз купить Перуанские кальмары в Море Пива.... в очереди в супермаркета подслушал и зашел спецом... чтобы вы понимали половину сегодняшних постов на ФУП я постил с белого трона... так что товарищи будьте бдительны...
   
Еслі на тігрьонке капішон -
 не Ісуса ти вірянин,
 ти свині якоїсь син,
 грязносливний клоун. :laugh:
   
Напевно зрізають шкуру під якою бруд насичується.

Взагалі митися треба вчасно. І перед сексом також. Бо жодне обрізання не допоможе, якщо три дні не мився і білизну не міняв.
Та й не заради гігієни обрізання вигадали. Там інші причини були.
   
Грязносалупні якісь свині а неп християне Христа чистоплотного.
Це не локальний національний звичай, у тих краях в силу клімату, для декого є наобхідність, щоб не було заражень і розмножались. Основна причина звичаю це клімат.

Обрізання - це вимушена тема в умовах пустелі, де неможливо було дотримуватися режиму регулярного підмиття залупи під час подорожей, через брак води. Зараз вже неактуально.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Напевно зрізають шкуру під якою бруд насичується.  Поскалупний твораг несолідно мати їм. Та і жінок своїх навевно шщанують не пропонують сливу яка у творогі.
Омерзітельний разгоовр вийшов(
Грязносалупні якісь свині а неп християне Христа чистоплотного. Він Марічку мав обрізаним. а ми що?

Во-во, яка у тебе бурхлива уява, адже я трішки не те мала на увазі.


А взагалі дивно виходить. Відповідно до канонів Християнства ми повинні почитать обрізаного Іісуса, у нас навіть є празник його обрізання, але при цьому у нас, як у його послідовників питання обрізАння навіть не стоїть. А як з обрізАнням обстоят діла у католиків? Адже католицизм, як і православя - це лише дві рівноцінні гілки Християнства?

І да, іудеї по своїй вірі всі обрізані? То звідки єть пошла віра наша? не з Іудейства?
   
кстати немного офф про кальмары.... вчера угораздило первый раз купить Перуанские кальмары в Море Пива.... в очереди в супермаркета подслушал и зашел спецом... чтобы вы понимали половину сегодняшних постов на ФУП я постил с белого трона... так что товарищи будьте бдительны...
То маеш чек ? Тут вирішуеться це просто. З чеком у лікарню і залишком продукту на аналіз і судишся з магазином. і не твоя проблема що там йому постачальник дав, ти купував у магазині маеш чек і маеш проблему. Гроші треба? судись.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

Ні арі на меня, я єтава ні люблю. На міня даже мать ні арала і ти ні будіш. ПАнятна?

Я кажу: нащо тобі чужий паровоз якщо тут ти все маеш? Еміграція це завжди нерідне щось  а вдома ти маеш все чого не матимеш в еміграції.

...і навіть Sherwood RD-6503 :laugh:
   
Це не локальний національний звичай, у тих краях в силу клімату, для декого є наобхідність, щоб не було заражень і розмножались. Основна причина звичаю це клімат.

Клімат тут не до чого.
І взагалі, євреї обрізання запозичили.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

процитую кацапською:

А тепер кантрольний вистрєл в попу: яке із перерахованих використовується в Іудаїзмі? І чи враховуються при цьому медичні показання або протипоказання?
   
Во-во, яка у тебе бурхлива уява, адже я трішки не те мала на увазі.


А взагалі дивно виходить. Відповідно до канонів Християнства ми повинні почитать обрізаного Іісуса, у нас навіть є празник його обрізання, але при цьому у нас, як у його послідовників питання обрізАння навіть не стоїть. А як з обрізАнням обстоят діла у католиків? Адже католицизм, як і православя - це лише дві рівноцінні гілки Християнства?

І да, іудеї по своїй вірі всі обрізані? То звідки єть пошла віра наша? не з Іудейства?
Фантазія так,  це я люблю, поканстуіравать буквамі такое шо акуівают.
 Але по еміграції ви подумайте, я лише скажу так: так як Ной з родиною були евреями, а всіх неевреїв потопом  вмертвило - то всі у світі евреї, але хтось це знає, а хтось ще ні.
   
Обрізання - це вимушена тема в умовах пустелі, де неможливо було дотримуватися режиму регулярного підмиття залупи під час подорожей, через брак води. Зараз вже неактуально.

Обрізання практикують і народи, які живуть в умовах вологої екваторіальної Африки.
   
А тепер кантрольний вистрєл в попу: яке із перерахованих використовується в Іудаїзмі? І чи враховуються при цьому медичні показання або протипоказання?
https://topclinic.ru/urologiya-v-izraile/obrezanie-v-izraile/
Обрізання практикують і народи, які живуть в умовах вологої екваторіальної Африки.
В Африці дофуя народів, що запозичили мусульманство, може просто мавпують процедуру. хоча фуййогозна.

Останнє редагування: 30 грудня 2018 20:33:58 від птах Сорока
   
...і навіть Sherwood RD-6503 :laugh:
Ні ржи а пошукай пульт! Не замінник а рідненький від Sherwood RD-6503, не будь жмотом допоможи старомуц другу  зроби добру справу і отримай свої гроші!
Пульт найди, не полінися.
   
Е середв ас шановні обрізані християне як Ісус Христос та обрізаних евреїв апостолів його?
   
Во-во, яка у тебе бурхлива уява, адже я трішки не те мала на увазі.


А взагалі дивно виходить. Відповідно до канонів Християнства ми повинні почитать обрізаного Іісуса, у нас навіть є празник його обрізання, але при цьому у нас, як у його послідовників питання обрізАння навіть не стоїть. А як з обрізАнням обстоят діла у католиків? Адже католицизм, як і православя - це лише дві рівноцінні гілки Християнства?

І да, іудеї по своїй вірі всі обрізані? То звідки єть пошла віра наша? не з Іудейства?
Катлики в США були до 70 відсотків обрізані певний час в минулому. Десь бачив таку статистику.
   
Клімат тут не до чого.
І взагалі, євреї обрізання запозичили.
У місцевих...
   
Не замінник а рідненький від Sherwood RD-6503
Не дуркуй. Рідненькі давно зняли з виробництва.
До речі, ти обрізаний чи ні?
   
У СШАвсіх дітей обрізають. Опція така у пологовому будинку. І вони не евреї.
   
Re: Чи святкуете ви обрізання іудея Ісуса Христа?

НЕ будеш ти там нічого мати крім схіруту та мінуса на карті  можного місяця. А щоби в еміграції добре жити треба їхати коли до 30 років і діти можуть впитати мову та звичаї. А сидіти русскімі в еміграції за їжу - то не наш вибір правда?
 Якщо ви дуже бажаете в Ізраїль можу допомогти, це гавно вопрос. Як надумаете - пишіть у приват. Е механізми. Безкоштовно і гарантовано.і ха! Ізраїль сам вас викличе)

Пасіб, канєшна, но про дітей мова не йде. Мені просто ця тема цікава. Цікавіше відшукати свої корені в цьому плані, а не сідати комусь на шию. І такі да, вік вже не той.
   
Во-во, яка у тебе бурхлива уява, адже я трішки не те мала на увазі.


А взагалі дивно виходить. Відповідно до канонів Християнства ми повинні почитать обрізаного Іісуса, у нас навіть є празник його обрізання, але при цьому у нас, як у його послідовників питання обрізАння навіть не стоїть. А як з обрізАнням обстоят діла у католиків? Адже католицизм, як і православя - це лише дві рівноцінні гілки Християнства?

І да, іудеї по своїй вірі всі обрізані? То звідки єть пошла віра наша? не з Іудейства?

Християни похерили обрізання через греків, які були його найбільшими супротивниками в регіоні, бо вважали наругою над красою досконалого людського тіла. А також через римлян, які вважали, що через обрізання їх плутатимуть із "єврейськими фундаменталістами" і вбиватимуть. Оскільки Ісус сам ніде про обрізання не згадував, а апостол Павло казав, що в очах Бога - всі рівні ("немає ані еліна, ані юдея, ані обрізаних, ані необрізаних"), вони просто вирішили не педалювати це питання під час місіонерської діяльності. Аби навернути в нову релігію греків та римлян.
До речі, американці (протестанти) обрізаються. Не всі, але найбільше це розповсюджене саме у штатах "християнського поясу".
   
Не дуркуй. Рідненькі давно зняли з виробництва.
До речі, ти обрізаний чи ні?
Я ні.
   
Пасіб, канєшна, но про дітей мова не йде. Мені просто ця тема цікава. Цікавіше відшукати свої корені в цьому плані, а не сідати комусь на шию. І такі да, вік вже не той.
Корні рісуюцца однім звонком.
   
А тепер кантрольний вистрєл в попу: яке із перерахованих використовується в Іудаїзмі? І чи враховуються при цьому медичні показання або протипоказання?
:lol:  :lol:  :lol:
наче п'ятниця на ФУПі: про піхву, попу, фалоси та пиво вже було у темі. що ще залишилось без обсудження?
   
У СШАвсіх дітей обрізають. Опція така у пологовому будинку.
В последние годы в стране обрезают не более половины новорожденных мальчиков.

Я ні.
То  якого фуя тобі здався цей Ісус?
   
А тепер кантрольний вистрєл в попу: яке із перерахованих використовується в Іудаїзмі?

Залежить від часу в історії, місця проживання та хисту людини, яка його робить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія