Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українців чекає ще не один “комунальний сюрприз”

Re: Українців чекає ще не один “комунальний сюрприз”
PAL

Взагалі то я не серйозно те писала... :)

а-а-а, тоді перепрошую, не зрозумів

Яка сучасна цивілізована схема? Про великі міста не знаю. Знаю про невелике містечко з 30 000 населення.

Власником внутрішних мереж і доріг є Громада, яка представлена Мерією. (так зрозуміло). Мер і сіті консіл переобираються, якщо Громада незадоволена.

Існує всього ЧОТИРИ види комуналки, що потребують технічних мереж - електрика, газ, холодна вода та каналізація. Мережі комп"ютерізовано, ваші будинкові лічільники показники споживання здають самі, багато хто не знає, як вони виглядають зблизька. Всі вони розташовані в рядочок на межі вашої ділянки, належать постачальнику і обслуговує їх постачальник. Вам воно не треба.

Є десятка два багатоквартирних будинків. Звичайно, окрема квартира не може бути у приватній власності - то є заборонено Мерією, бо то є ідиотизм.

Є власник будинку - компанія або приватна особа. Ви з нею укладаєте договір оренди. Стосовно сплати комуналки - то відповідальнисть власника, а не ваша. Ви знаєте вашу фіксовану суму (200 дол/тиждень, наприклад) і маєте отримати свою електрику, газ воду та каналізацію скількі вам треба. на 99% побутова техніка теж власність власника будинку. Ви можете із згоди власника оновити холодильник, іншу побутову техніку, порахувати з ним вартість покращання, та він знизить оплату на ту суму. Ніхто поквартирним обліком не займається. Якщо ви їдите на рік, ви просто припиняєте аренду, повернетесь - підшукаєте іншу квартиру. Особисті речі ви відвозите на склад хоум депо воно там зберігається. Навіть не ви відвозите :)

Мерія має доступ до керування лічільниками. Мерії ви платите за мережі (ото і є "абонплата"). Якщо не платите, (або перебрали норму, вода, наприклад, лімітована) вам ваш лічільник відрубає послугу автоматично сам - ніякі комунальники не ходять :)

Але то на розсуд місцевої влади, у конкретному випадку Мерія запровадилв інфраструктурний місцевий податок на продажі (1,3% наразі). Та й все. Абонплати нема. І це розумно, бо морока її збирати.

Постачальників газу наразі два, електрики - чотири, холодної води - три. Чим ви грієте ту воду та опалюєте помешкання - то ваш особистий геморой. Воно нікого не цікавить. Багато хто підтримує + 10 С бо їм так дешевше... І локально під ноги обігрівач. Чи там уфо.

Змінити постачальника легко - хвилин 15-20 по інтернет - переуклали договір і вуаля. + банку доручення на сплату. Щось подібне до зміни мобільного оператора. Всі платежі йдуть на загальний рахунок, постачальники послуги ділять надходження відповідно до укладених на момент договорів. Відсотків так з 80 населення взагалі точно тарифу не знають (треба виписку з банку за минулий рік дивитись) і уявлення не мають, що таке "сплатити комуналку" - воно тупо банком платится. Річна виписка для обрахунку податків вже йде вам у паперовій копії також.

ЩО ТУТ ТАКОГО СКЛАДНОГО??? ЩО НЕ МОЖНА ЗАПРОВАДИТИ В КИЄВІ, наприклад.

Пояснюю - ідіотизм із квартирами у приватній власності. За це навіть відомо, кого розтріляти треба - пана Горбачова М.С.

Земельна ділянка + будинок - мають бути у ВЛАСНОСТІ конкретної фізичної або юридичної особи. Тоді дуже швидко не буде питань.

ОСББ - то є маразм. То що можна зробити.

Нормальна хунта має примусово створити наприклад, кондомінімум, у власності якого буде будинок цілком. Мешканці отримують акцій кондомінімуму пропорційно площі квартир + договір аренди площі - і все.

Звичайно, продати окрему квартиру вже буде неможливо. Але то є необхідно, бо воно все тупо завалиться :(     

А що це за лічильник, який соті показує?
Лічильники води ще й тисячні куб.м. показують, тобто літри.

Проясніть будь-ласка таку ситуацію:
При газифікації мікрорайону був створений кооператив і за внески жителів була створена газорозподільча мережа.
Хто кому повинен платити цю срану абонплату?

При газифікації мікрорайону був створений кооператив і за внески жителів була створена газорозподільча мережа.

Ця газорозподільча система є самодостатньою і не з'єднана з жодною іншою системою? Ні ця система, ні система до якої вона під'єднана не потребує ніякого обслуговування? У вас в кооперативі є спеціальні служби, що займаються обслуговуванням газорозподільчої мережі? Це так, простенькі запитання, які можуть вас наштовхнути на розумні думки.

А можна ще простіше - від того що хтось один місяць споживає газ, а інший ні витрати на утримання газорозподільчої системи не міняються. Найпростіше - коли ви використовуєте 200 м3 на місць то ніхто додаткового робітника не винаймає, а при вашому споживання в іншому місяці в 2 м3 його не звільняє, необхідний персонал має бути незалежно від вашого споживання. Це більш ніж елементарно.

А когда можно будет вжарить электропоставщика за напряжение в сети 160-170В ?
А когда за 320В когда у меня все погорело? Выграл суд. Пох. никто ничего не заплатил.

ну ще скиньтесь кооперативом на свою власну свердловину і газ будете мати повністью безкоштовним   :weep:  :lol:

Мордатые сволочи!

А когда за 320В когда у меня все погорело? Выграл суд. Пох. никто ничего не заплатил.
В этой стране все должны олигархам, а олигархи в свою очередь рабам - нечего не должны. Поэтому так и живем. За долги по электроэнергии отключают за 1000 гривен сразу.

В этой стране все должны олигархам, а олигархи в свою очередь рабам - нечего не должны. Поэтому так и живем.

раби, ви вже заєбали
ви ж маєте субсідію на комуналку, що ще вам треба?  :weep:

ви ж маєте субсідію на комуналку, що ще вам треба?
Треба залишити субсидії лише депутатам, прокурорам, суддям та мєнтам. У решти - забрати.

раби, ви вже заєбали
ви ж маєте субсідію на комуналку, що ще вам треба?  :weep:
Може хтось і має,гадаю що більшість працюючих - ні,або не достатню. Пенси та люди з ЗП в 3 копійки. Тут уже обговорювалося, зо з ЗП 6-7к чистими на руки,ти маєш сплачувати 2700, все інше покриє субсидія. За 300 грн більшість навіть заморочуватися не буде що б оформлювати якісь папірці.

Може хтось і має,гадаю що більшість працюючих - ні,або не достатню. Пенси та люди з ЗП в 3 копійки. Тут уже обговорювалося, зо з ЗП 6-7к чистими на руки,ти маєш сплачувати 2700, все інше покриє субсидія. За 300 грн більшість навіть заморочуватися не буде що б оформлювати якісь папірці.

ну лічно в тебе яка зарплата?
що ти як кацапи, прикривашся якимись трудящимиися

Чего воем?
Шары хотим?
Нормальная и правильная тема абонплата за сети и выбор одного из многих поставщиков. А поставщики будут конкурировать. Так что и абонплату будут покрывать хорошим клиентам )

До речі, Полтавагаз впіндюрив мені лічильник на кухню з пів-відра розміром. Вони будуть платити мені  абоплату за використання
моєї площі ?

А ще через мою власність проходять  транзитом тепло і водокомункації . Теж займають площу . Мені будуть платити ?

А ще через спільну власність мешканців через площадки йдуть електро , телефонні, теле та інтернет мережі.
Похуячили всі площадки.
Оператори будуть платити мешканцям ?

Як не будуть платити відрізати нах ?

Ану сходи спробуй... Господи скільки даунів в нас ще є...  :facepalm:
И не говори...

Я поважаю вашу точку зору, але вона, на мій погляд, має очевидні логічні хиби. Як ви дивитесь, якщо продуктовий магазин біля вас теж захоче отримувати з вас абонентську платню саме "за можливість в будь який час прийти і купити товар". Потім і найближчий ресторан підтягнеться, там гляди і інші...
А знаете почему в круглосуточных магазинах и ресторанах водка заметно дороже, чем в супермаркете? Вот это примерно оно.

До речі, Полтавагаз впіндюрив мені лічильник на кухню з пів-відра розміром. Вони будуть платити мені  абоплату за використання
моєї площі ?

А ще через мою власність проходять  транзитом тепло і водокомункації . Теж займають площу . Мені будуть платити ?

А ще через спільну власність мешканців через площадки йдуть електро , телефонні, теле та інтернет мережі.
Похуячили всі площадки.
Оператори будуть платити мешканцям ?

Як не будуть платити відрізати нах ?
Это другое, тут я скорее на вашей стороне. Не во всём, конечно, но да. :)
Я бы с них ещё за использование придомовой территории без моего согласия и компенсации душевных страданий спросил.

ну лічно в тебе яка зарплата?
що ти як кацапи, прикривашся якимись трудящимиися
"Лічно - отлічно"
Власне у мене - декілька мінімальних (не скаржуся), але я з Києва. А Київ - це окрема країна у середині країни. Порівнювати міста мільйонники з усією іншою Україною по ЗП некоректно.  Знаю бюджетників та пенсів, які ледь-ледь зводять кінці з кінцями і таких людей навіть у столиці - більше половина. То що хотів сказати?

"Лічно - отлічно"
Власне у мене - декілька мінімальних (не скаржуся), але я з Києва. А Київ - це окрема країна у середині країни. Порівнювати міста мільйонники з усією іншою Україною по ЗП некоректно.  Знаю бюджетників та пенсів, які ледь-ледь зводять кінці з кінцями і таких людей навіть у столиці - більше половина. То що хотів сказати?

То їх вибір. Вони просто не хочуть працювати

А ось тупо райцентр. Бажаючих нема. Уявіть собі. Скількі то є мінімальних зарплат?

Останнє редагування: 27 грудня 2018 00:06:03 від Сергій SV

"Лічно - отлічно"

хотів сказати, що теж бачив передачу по кацап-тіві про бідування українців після шабаша на мойдані   :weep: 

Re: Українців чекає ще не один “комунальний сюрприз” Нове

На Одеському форумі пишуть, що з 1 липня можуть прибрати "нічний" електротариф і для населення.

Останнє редагування: 23 лютого 2019 08:47:56 від ricardo

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія