Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Титано-магнієвий комбінат Фірташа через суд повернули державі

20.12.2018 11:45

Центральний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції про розірвання договору про заснування ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", що є підставою для повернення майна до сфери управління Фонду державного майна України.

Про це повідомляє портал Судової влади України.

"Позовна вимога про розірвання договору про заснування Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" є обґрунтованою та підлягає задоволенню, а розірвання даного договору є підставою для повернення майна до сфери управління Фонду державного майна України", - йдеться у повідомленні.

Постановою Центрального апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції залишено без змін, апеляційні скарги - без задоволення.

Як зазначається в повідомленні, заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України звернувся до господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат". Предметом спору було розірвання договору про заснування Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" у зв'язку з істотним порушенням вимог договору учасником – Компанією "Толексіс Трейдінг Лімітед" та зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" повернути майно, до сфери управління Фонду державного майна України.

Рішенням господарського суду Запорізької області позов заступника генерального прокурора України – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури задоволено.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, Компанія "Толексіс Трейдінг Лімітед" та ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" звернулися до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційними скаргами.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що між Фондом державного майна України та Компанією "Толексіс Трейдінг Лімітед" укладено договір про заснування ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

Даний договір укладений сторонами з метою забезпечення подальшого розвитку вітчизняного виробництва титанової продукції, забезпечення залучення інвестицій суб'єктів недержавного сектору економіки для проведення модернізації виробництва, реалізації правонаступництва за зобов'язаннями Державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості по сплаті податків, зборів, інших обов'язкових платежів, простроченої заборгованості за спожиті енергоносії.

Матеріалами справи підтверджується, що Компанією "Толексіс Трейдінг Лімітед" інвестиційні зобов’язання за договором виконані не в повному обсязі, строки освоєння інвестиційних коштів закінчились у І кварталі 2015 року. Не досягнуто передбачений договором ефект від реалізації програми: не відбулось оновлення матеріально-технічної бази, транспортної інфраструктури, збільшення обсягів виробництва. Повної модернізації виробництва не проведено.

Згідно зі Звітом щодо виконання Стратегічної програми розвитку та технічної модернізації виробництва, Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат", станом на 2017 рік більшість пунктів Стратегічної програми знаходиться тільки на стадії розробки технічних завдань і проектної документації, зазначається в матеріалах суду.

З урахуванням викладеного, апеляційний господарський суд дійшов до висновку, що Компанією "Толексіс Трейдінг Лімітед" порушені зобов’язання за договором про заснування Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" щодо забезпечення реалізації Стратегічної програми розвитку та технічної модернізації Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат", повної модернізації виробництва не проведено, що є істотним порушення умов договору.

"Запорізький титано-магнієвий комбінат"— компанія, що входить до Групи компаній Group DF Дмитра Фітраша.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2604890-titanomagnievij-kombinat-firtasa-cerez-sud-povernuli-derzavi.html?fbclid=IwAR0HALoMVU1RUEXog-aHH2dJ3WQ8bUqcwktP926rSFF9sakOkf4t62ni9HU
   
шах і мат йулькошні  (tu)
   
добре :)
   
 (tu)

а кримський титан?
   
добре :)

ну якщо звичайно педро якось свого очєрєдного кума не призначить там красти тітан  :-G
   
А хто у нас "держава"? Кононєнко?
   
Не может быдь! Не верю!
Фирташ назначал Пороха, а то такой неблагодарный???
   
Титано-магнієвий комбінат Фірташа через суд повернули державі

столько слов написали
а простого понять невозможно ))
ну тады читаем

В 2011 году предприятие было исключено из списка объектов государственной собственности, которые не могут быть приватизированы [10].

В январе 2012 года Кабинет министров Украины разрешил приватизировать 49 % ЗТМК
. Согласно постановлению имущественный комплекс ЗТМК будет передано в управление Фонда государственного имущества Украины, которому в свою очередь, поручено предоставить предложения относительно образования с участием негосударственных участников общества с ограниченной ответственностью «Запорожский титано-магниевый комбинат», предусмотрев долю государства в уставном капитале общества не менее 51 %, порядок и сроки погашения просроченной задолженности ЗТМК по выплате заработной платы, налогов, сборов, других обязательных платежей и за потребленные энергоносители. Также ЗТМК данным постановлением был исключен из структуры государственного холдинга Титан Украины.[11] В конкурсе по отбору негосударственных участников ЗТМК Фонд госимущества допустил компании Tolexis trading limited (Кипр) и Luxembourg company of metalls and alloys S.A. (Люксембург)[12]. Компания Tolexis trading limited является владельцем двух компаний, входящих в Group DF бизнесмена Дмитрия Фирташа
------------------------------------------

т.е.
по факту оно и было у государства
и выкинули фирташа структуры из акционеров
   
понаціоналізують усе що можна, а потім дивуються чому план по приватизації виконаний на 0%    :weep:  [ua]
   
понаціоналізують усе що можна, а потім дивуються чому план по приватизації виконаний на 0%    :weep:  [ua]
Фірташ - сортовий уєбан. Щемити і щемити його.
   
понаціоналізують усе що можна, а потім дивуються чому план по приватизації виконаний на 0%    :weep:  [ua]

це точно,
аж йульки стурбовані невиконання плану по приватизації  :weep:  :lol:
   
Савпадєніє? Нє думаю.
Ця новина і перевірка облгазів прем'єром Гросєю - це результат аляьнсу Хвірташа з Мудачуком.
   
Савпадєніє? Нє думаю.
Ця новина і перевірка облгазів прем'єром Гросєю - це результат аляьнсу Хвірташа з Мудачуком.
Там НАБУ та САП рубаються чи не відпочатку діяльності. І це ще не крапка. Попереду КГС та, можливо, ще й ВП ВС. І це лише на національному рівні.
   
ну якщо звичайно педро якось свого очєрєдного кума не призначить там красти тітан  :-G
ти не переживай, мамка як вмоститься то продасть його знову з відкатом вже свому куму.Ти ж на то надієшся чи ні? ПБо продати всеодно прийдеться.
   
Вибивають табуретку під гетьманом.... :zrada:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія