Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Настрої на фронті

Re: Настрої на фронті

Ну вот твои истинное лицо.. не позорься  .. 

Хера сєбє... Біжи під шконку, ольгінець!)))
   
Re: Настрої на фронті

Прошу натискати доповідь на Лірника, який звинуватив Українську правду в брехні!   :dopovid:

Передай в штаб шо креатифф у вас на рівні ясельної групи.)))
   
Re: Настрої на фронті

Тоеба поновити топік.
Бо геть гілку засрали штабні боти.
   
Re: Настрої на фронті

Повторюю:

Військові ненавидять Тимошенчиху.
Я давно не чув стільки презирства від них.
Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
Отак.
Розказали що вона приїхала ОДИН раз в Костянтинівку в церкву. Так там її закидали і вона поїхала.
Голосувати будуть за Порошенка.
На мене прошу не кидатися- я тільки ретранслюю почуте.
   
Re: Настрої на фронті
van

Стучать не буду пусть сам извинится.  Или больше пиво с ним никто пить не будет...
   
Re: Настрої на фронті

если бы я поверил этому, то мне пришлось бы признать, что военные за :

- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за минские угоды
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне

Но раз пан Лирник каже, що вин чесний, то придется поверить,  что военные на фронте за вот это всьо.
(tu)
теоретично вони можуть бути не в курсі
а тут Лірник такий - провів відповідну агітацію, витягнув картонну коробку, куди кожен солдат кинув бомажку з прізвищем Порошенка, Лірник бомажки порозгортав, провів підрахунок, виявилося, що 102% голосів за Петю, прозвітував на форумі, сери аплодують, юльки крутять пальцем біля скронь...все, як завжди
   
Re: Настрої на фронті

Так то ближньому а не ворогу.))))
До речі- прошу натискати доповідь на юзера «вершина» за розповсюдження ворожої пропаганди на форумі

А цю ворожу пропаганду не бачиш?

Чи своє гівно не тхне?  :punish:

Армія це завжди декласовані елементи або якісь асоціали що тікають від проблем в житті, але в США чи наприклад Франції з них роблять солдатів.
А тут небачена демократія, аватарити можна, шо хоч роби - бухай ебись зброю продавай

   
Re: Настрої на фронті

Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
ти їх в обличчя добре запам"ятав? таке казали ті ж самі, яким ти минулого разу переконливо розповідав, що Тимошенко «срати хотіла на армію»?

просто соромно за подібний низькопробний примітив на форумі, чесно
   
Re: Настрої на фронті

А я бы банил всех мудаков,незаивисимо от политических предпочтений,спекулирующих на атошниках и использующих их в своей грязной предвыборной возне.Вы уже реально заебали этим перетягиванием одеяла и делением атошников на правильных и неправильных.
   
Re: Настрої на фронті

порося спокійно пройде в другий тур за допомогою адмін ресурсу. а між першим і другим туром буде виданий указ про відновлення звання героя для степана бандери з нагоди його 110 річчя і вся західна україна дасть 80% пороху. ось вам і всі фішки.
   
Re: Настрої на фронті

(tu)
теоретично вони можуть бути не в курсі
а тут Лірник такий - провів відповідну агітацію, витягнув картонну коробку, куди кожен солдат кинув бомажку з прізвищем Порошенка, Лірник бомажки порозгортав, провів підрахунок, виявилося, що 102% голосів за Петю, прозвітував на форумі, сери аплодують, юльки крутять пальцем біля скронь...все, як завжди

Якщо ескімоса запитати про рай, то він скаже про велетенську ярангу , гарячий чай і стадо оленів.
У нього просто нічого більше в уяві не вкладається. І він не може згенерувати щось друге принципово.
Так само у юльків генеруються тільки їхні примітивні уявлення. Тобто вони ретранслюють свої можливі дії на інших.
   
Re: Настрої на фронті

А я бы банил всех мудаков,незаивисимо от политических предпочтений,спекулирующих на атошниках и использующих их в своей грязной предвыборной возне.Вы уже реально заебали этим перетягиванием одеяла и делением атошников на правильных и неправильных.
!!!!!!!!!!!!!!!!! + 100500  (tu)
   
Re: Настрої на фронті

А цю ворожу пропаганду не бачиш?

Чи своє гівно не тхне?  :punish:


Не думав що я це колись цьому придурку скажу, але перепрошую.))))
Перепрошую, а який стосунок я маю до цієї цитати, до цього «сєргєя» і до того звідки ти її притягнув?
Таке враження що ти сперечаєшся із внутрішніми своїми голосами.
Ти дурак?
   
Re: Настрої на фронті

Не думав що я це колись цьому придурку скажу, але перепрошую.))))
Перепрошую, а який стосунок я маю до цієї цитати, до цього «сєргєя» і до того звідки ти її притягнув?
Таке враження що ти сперечаєшся із внутрішніми своїми голосами.
Ти дурак?

Дурак це як раз ти.

Ти побачив що писала Вершина і недобачаєш що пише Серг.

Тому я і питаю, чому ж ти не добачаєш?

Чи не тому, що Серг порохобот?

Тобто своє гівно не тхне.   :bueee:

   
Re: Настрої на фронті

-------------------

Головне, фройлян, не забудьте з голочки одягнутися у Фінляндіях. B-)
А, он тобі що пече! Не сумнівайся! Два чемодани речей вже в бусіку з вчорашнього ранку! Наплічник в прихожій. А я ще маю не повну годинку повалятись на тахті. Наклала собі маску на обличчя, релаксую.
   
Re: Настрої на фронті

Не треба переводити стрілки на когось. Питання досить конпретне: вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».

Є зауваження, які доводять зворотнє?

І в чому це виражається???

Я не про пір акції, в прифронтовійполосі: приїхав, сфотькався, дав 100 тисяч .І тут же У ВР прийняв закон, за допомогою якою збагатився на пару десятків мільярдів....
В чому виражається «срати хотіла на армію»???
   
Re: Настрої на фронті

Дурак це як раз ти.

Ти побачив що писала Вершина і недобачаєш що пише Серг.

Тому я і питаю, чому ж ти не добачаєш?

Чи не тому, що Серг порохобот?

Тобто своє гівно не тхне.   :bueee:

Ще раз.
Як для хворого дебіла.
Який стосунок я маю до ніка «серг»?
Я не знаю хто це, не читаю його і не збираюся. Як і тебе.
У тебе з ним якісь проблеми? Ти наївся його гівна і тобі тхне?
Шкода тебе. Але я тут до чого?
   
Re: Настрої на фронті

Дудусь, а я від своїх слів і не відмовляюсь. В армії або ти солдат або зброд.
   
Re: Настрої на фронті

Я думаю, шо Лірник все прекрасно розуміє, шо здобуття Томосу або деяке покращення в армії , чи інші здобутки не є індульенцією і дають право Пеці закривати очі і робити  ці речі:
- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне


   
Re: Настрої на фронті

У нас по закону армия вне политики это к сведению  а действия Лирныка можно расценить как незаконную  агитацию  среди военных .Мы говорим  о конкретных примерах. если есть пример в отношении Зеленского Вокарчука  и Юли давай  рассказывай..

Нє-нє, не переводь стрілки та не перекручуй. Ти написав: занимайся творчеством и не лезь в политику

Таких "розумників/українофобів/брезунців" які намагаються вирішувати як кому з дорослих хлопців треба вчиняти вдосталь.
   
Re: Настрої на фронті

І в чому це виражається???

Я не про пір акції, в прифронтовійполосі: приїхав, сфотькався, дав 100 тисяч .І тут же У ВР прийняв закон, за допомогою якою збагатився на пару десятків мільярдів....
В чому виражається «срати хотіла на армію»???

В тому, що Українській арміі не знайшлося місце ані в її каденції у ВР, ані в т зв. "Новому курсі"

   
Re: Настрої на фронті

Я думаю, шо Лірник все прекрасно розуміє, шо здобуття Томосу або деяке покращення в армії , чи інші здобутки не є індульенцією і дають право Пеці закривати очі і робити  ці речі:
- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне

Я розумію що тобі треба викласти всі тези із штабної методички, але я тут яким краєм?
У мене в топіку написано не те що ти тут накропав, а інше.
Ось це-

«Військові ненавидять Тимошенчиху.
Я давно не чув стільки презирства від них.
Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
Отак.
Розказали що вона приїхала ОДИН раз в Костянтинівку в церкву. Так там її закидали і вона поїхала.
Голосувати будуть за Порошенка.
На мене прошу не кидатися- я тільки ретранслюю почуте.»))))))
   
Re: Настрої на фронті

Я думаю, шо Лірник все прекрасно розуміє, шо здобуття Томосу або деяке покращення в армії , чи інші здобутки не є індульенцією і дають право Пеці закривати очі і робити  ці речі:
- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне


  весь цей список і ще десяток подібних, для військових, перекриваються одним макакачим прізвищем - "Лєбєдєв",  котрий знищив всю українську армію до нуля....
   
Re: Настрої на фронті

Я думаю, шо Лірник все прекрасно розуміє, шо здобуття Томосу або деяке покращення в армії , чи інші здобутки не є індульенцією і дають право Пеці закривати очі і робити  ці речі:
- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне

Ок можливо це все є. Але чи виправдана "кара" порошенку за ці недоліки здачею країни кацапам Юлькою?
Враховуючи ще те, що нічого не зміниться що до ціх пунктів і при Юльці. А економіка завдяки тупій курці ще й погіршиться.

Останнє редагування: 16 грудня 2018 12:25:02 від Serge_D
   
Re: Настрої на фронті

правильно військові кажуть - Порошенко справжшій Гетьман  [ua]

а тимошонка - інвалід мозку, яка може твльки лизати хуйло, руйнувати армію  і красти  , бо вона служить сатані  :diablo:
   
Re: Настрої на фронті

Повторюю:

Військові ненавидять Тимошенчиху.
Я давно не чув стільки презирства від них.
Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
Отак.
Розказали що вона приїхала ОДИН раз в Костянтинівку в церкву. Так там її закидали і вона поїхала.
Голосувати будуть за Порошенка.
На мене прошу не кидатися- я тільки ретранслюю почуте.

Ух ти! Агітатором зробився? І яка ж між тією солодкою парочкою принципова різниця?  :S  Скажи, а військові в курсі хто такий Медведчук? Вони знають що він фактично є нинішнім куратор шоколадного? Чи знають вони що не тільки він, але і йому подібні ідеологи війни зараз дуже прекрасно себе почувають в Україні і готуються до нових перемог разом з кондитером?  :X
   
Re: Настрої на фронті

Повторюю:

Військові ненавидять Тимошенчиху.
Я давно не чув стільки презирства від них.
Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
Отак.
Розказали що вона приїхала ОДИН раз в Костянтинівку в церкву. Так там її закидали і вона поїхала.
Голосувати будуть за Порошенка.
На мене прошу не кидатися- я тільки ретранслюю почуте.

все одно не зрозумів.
Якщо погодитись з Лірником, який
один із небагатьох людей ,кому в Україні довіряють взагалі
то всим іншим, окрім оцих небагатьох, не треба довіряти.
То яка може бути довіра до всіх, які кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію»?
  8-:
Щось тут не стикується: або Лірник фантазує, або всі брешуть  :shuffle:
   
Re: Настрої на фронті

  весь цей список і ще десяток подібних, для військових, перекриваються одним макакачим прізвищем - "Лєбєдєв",  котрий знищив всю українську армію до нуля....

Політична кар'єра


Народний депутат України 5-го скликання з квітня 2006 по листопад 2007 від Блоку Юлії Тимошенко, № 73 в списку. На час виборів: начальник відділу науково-технічної інформації Інституту проблем екології та енергозбереження, безпартійний. Член Комітету з питань транспорту і зв'язку (з липня 2006), член фракції Блоку Юлії Тимошенко (з травня 2006).

Народний депутат України 6-го скликання з листопада 2007 до грудня 2012 від Партії регіонів, № 121 в списку. На час виборів: народний депутат України, безпартійний. Член фракції Партії регіонів (з листопада 2007). Член Комітету з питань транспорту і зв'язку (з грудня 2007).

На парламентських виборах 2012 року балотувався в одномандатному окрузі 224 у місті Севастополь від Партії регіонів. На виборах здобув підтримку 42,64 % виборців і був обраний народним депутатом України.[1]

24 грудня 2012 року призначений міністром оборони України[2].

18 січня 2013 року затверджений у складі Ради національної безпеки і оборони України.[3]

Після втечі президента Януковича покинув Київ ще до офіційної відставки. Був присутній в Кремлі на зібранні з нагоди «прийняття» Криму до складу Росії.

Ну був Лєбєдєв 1,5 року в БЮТі, потім 5 років в ПР, і міністром оборони він пішов від ПР.

А взагалі після 2009 року

Були Міноборони

Михайло Броніславович Єжель
Час на посаді:
11 березня 2010 — 8 лютого 2012


Саламатін Дмитро Альбертович
Час на посаді:
8 лютого 2012 — 24 грудня 2012

Павло Валентинович Лебедєв
Час на посаді:
24 грудня 2012 — 27 лютого 2014

І напевно всі вони піднімали Українську армію на недосяжну висоту.

На кожному клейма ніде ставити.
   
Re: Настрої на фронті

Скажи, а військові в курсі хто такий Медведчук? Вони знають що він фактично є нинішнім куратор шоколадного?

Військові не такі дурні як форумні брехунці. І дуже чітко розуміють хто-є-хто. По справах.
   
Re: Настрої на фронті

Військові ненавидять Тимошенчиху.
Я давно не чув стільки презирства від них.
Всі кажуть, що вона ( пардон- як почув так і кажу) «срати хотіла на армію».
Отак.
Розказали що вона приїхала ОДИН раз в Костянтинівку в церкву. Так там її закидали і вона поїхала.
Голосувати будуть за Порошенка.
На мене прошу не кидатися- я тільки ретранслюю почуте.
це те до я кажу  вже давно , військові не всі люблять Порошенко як президента,  але всі ненавидять тимошенко. Це ще з 14го року іде , і зараз це підтверджується ще раз і ще раз .бо тимошенко нуль для української армії , нуль зробила .
   
Re: Настрої на фронті

Я думаю, шо Лірник все прекрасно розуміє, шо здобуття Томосу або деяке покращення в армії , чи інші здобутки не є індульенцією і дають право Пеці закривати очі і робити  ці речі:
- коррупцию
- взрывы половины арсеналов
- тарифы, роттердам+ Порошенка в связке с Ахметовым
- за Семочков в ГРУ
- за Насировых и Проданов, диамантовых прокуроров, Демчин и Куликовых
- за ночные посиделки Порошенка с Медведчуком в АП
- за договорняк Порошенка с Бойками и Медведчуками по выборам/ТВ-каналам-рупорам кремля
- за правовой беспредел, провал реформ
- за подъем ваты в Одессе-Николаеве-Херсоне

розумієш, ти, як і будь-яка упереджена особа, подає ситуацію виключно з одного, вигідного для тебе боку
а боків цих два, принайміні
це як шальки терезів
і на одній з них лежить ото все, що ти написав, а на іншій- поступове відродження боєздатності армії, підвищення рівня виплат військовим, ремонти казарм та військмісткчок, "джавеліни", безвіз, Томос, децентралізація, "Прозорро" та решта позитивного, що в державі за останні роки  здійснилося
і тепер питання, що для кого переважить
це ж тільки тупі уїбани вважають, що все погане в країні робить влада, а все гарне-то нарідтм сам того досяг і зробив
ось і військові- вони все бачать, з обох сторін, і просто у них приорітети дещо інші ніж у грантососів та зрaдoйобів
 B-)
   
Re: Настрої на фронті

Ну був Лєбєдєв 1,5 року в БЮТі, потім 5 років в ПР, і міністром оборони він пішов від ПР.

Отож. Тімошенко завела ворога/фсбшника Лєбєдєва у Верховну раду, який керував діями, спрямованими на анексією частини теріторії та подальші кремлівській агресії.

Тому, якщо пишуть, що Тімошенко «срати хотіла на армію», то ще слабо сказано.
   
Re: Настрої на фронті

Отож. Тімошенко завела ворога/фсбшника Лєбєдєва у Верховну раду, який керував діями, спрямованими на анексією частини теріторії та подальші кремлівській агресії.

Тому, якщо пишуть, що Тімошенко «срати хотіла на армію», то ще слабо сказано.

Лєбєдєв, Яценко, Ляшко, Каралєвська, Портнов, Пашинський та інші- ніколи  сектанти :love: не визнають свою відповідальність за те, що цих істот в політику привели
   
Re: Настрої на фронті

Військові не такі дурні як форумні брехунці. І дуже чітко розуміють хто-є-хто. По справах.

Так і я як раз про це ж  ;)

А шоколадній потворі за його лизання і кришування кремлівських посіпак, воздасться все сповна. Липецьк або Іспанія його вже не врятують
   
Re: Настрої на фронті

це те до я кажу  вже давно , військові не всі люблять Порошенко як президента,  але всі ненавидять тимошенко. Це ще з 14го року іде , і зараз це підтверджується ще раз і ще раз .бо тимошенко нуль для української армії , нуль зробила .

от мені цікаве застосування слова "всі", категоричність його застосування.
Тоді треба так писати:
військові не всі люблять Порошенко як президента,  але всі ненавидять тимошенкогриценкобо йковакарчуказеленсь коголяшкасадовогоса акашвілічумакасемен ченкашабунькулєщенк анаємайщеразконтрол ьнийтимошенко
   
Re: Настрої на фронті

Так і я як раз про це ж  ;)

А шоколадній потворі за його лизання і кришування кремлівських посіпак, воздасться все сповна. Липецьк або Іспанія його вже не врятують

Ви коли останній раз спілкувалися з війсковими?
   
Re: Настрої на фронті

Невеличке спостереження
Лірникові явно не подобається, коли його називають штабним, працюючим на одного конкретного кандидата
Причому працюючого з застосуванням всіх доступних засобів
Натомість сам Лірник запросто всім опонентам приписує приналежність до якихось штабів

Повторюю : гілка НІПРОЩО. Хтось комусь начебто щось сказав.
   
Re: Настрої на фронті

Казкар - завжди казкар

+100500
   
Re: Настрої на фронті

Отож. Тімошенко завела ворога/фсбшника Лєбєдєва у Верховну раду, який керував діями, спрямованими на анексією частини теріторії та подальші кремлівській агресії.

Тому, якщо пишуть, що Тімошенко «срати хотіла на армію», то ще слабо сказано.

Був він в раді з з квітня 2006 по листопад 2007.

Все.

Далі до нього БЮТ  не має ніяких відносин.

Це вже після того, як Ющ заводив коцапськи банки в Україну.

І хуйла у себе вдома приймав.



Хто ще з президентів України приймав у себе вдома хуйла?  :fool:

 

   
Re: Настрої на фронті

Ви коли останній раз спілкувалися з війсковими?

 :facepalm1: 

Я і зараз в компанії військових  ;)

П.С. Не треба подібно обом панамським бізнюкам думати, що всі інші такі дебіли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія