Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приїхав з Christmas Party.

Приїхав з Christmas Party.

По нашому корпоратив.

Вже почався сезон. Людей на роботі все менше. А вечорами народу під північ валить з центра на таксях все більше.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Компанія як завжди організувала все з розмахом.

Щороку повністю викупляє якусь точку під це дійство. Кілька років гуляли на телебашні. Якийсь час в ресторані на острові в даунтауні. Був час викупляли курорт/ресторан в Скелястих Горах. А це кілька років зачепились за модний готель в даунтауні.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Баби легкої поведінки були?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Баби легкої поведінки були?

Своїх, напевно, розбещили  :first_mov:
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Принцип простий - на парті добирається хто як може. В готелі п‘є-гуляє скільки влізе. Додому компанія оплачує всім таксі. Хто бажає може залишатись в готелі на ніч. Клондайк для любителів адюльтера.    X(

   
Re: Приїхав з Christmas Party.

А ми ще не приїхали. Оце в номер приперлись. Було так цікаво припертись з торонтійської осені в канадійську зиму. Якщо завтра голова не буде капець бобо, то ще на лижах треба буде покататись.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Капець. Перша ночі, а народ на сновмобілях катається.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Як тут це робиться?

Трохи не так як в Україні. Хоч випивки валом і анліміт - працюють кілька барів і вісь час снують офіціанти з повними підносами фужерів з різноманітними напоями. Просто береш фужер коли хочеш. А коли хочеш щось особливе чи якийсь вичурний коктейль, то йдеш до найближчого до тебе бару.

П‘яного не бачив ні одного. Хоч всі весь час щось потягували.

А ще врахуйте повну свободу і легальність вживання маріхуани. Також ніде не чув навіть запаху травки.

Між іншим - з повною легалізацією маріхуани особисто я не помітив абсолютно ніяких змін. Тобто, ніякого характерного запаху маріхуани там де раніше цього запаху на було. Ніяких натовпів укурених торчків. Як виглядає, хто раніше шмаляв дурь, той шмаляє і сьогодні. А хто не курив, той і не курить, навіть при повній легалізації. Так що проблема легалізації/заборони надумана.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

У нас бешкоштовних барів не було, компанія роздавала білетики на алкоголь. Було багато тих хто не пили, так що вони відали тим що пили, плюс вино постіно доливали підчас вечері. Було пару що насосались в зюзю. Але свіжий сніг швидко отрезвляє.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Жива музика, на початку щось тіпа коктель-година. А далі вже включаються і закуски по повній програмі.

На парті попередньо заявилось більше 700 осіб. Виглядає, що прийшли всі хто заявився. Мабуть більша частина хедофісу компанії. Роботяг, звісно, сюди не запрошували. Хедофіс це верхні десять поверхів новенького з голочки надсучасного хмарочоса в даунтауні.

Приходити можна з кимось - дружиною/чоловіком, бойфрендом/гірлфрендом, партнером, другом і т.д. Це нормально.

На початку бос штовхнув коротеньку промову, на хвилин три. Восновному подяки всім за добру роботу в році. Остання хвилина виключно на - пийте помірковано і ніколи-ніколи-ніколи-ніколи навіть не думайте сідати за кермо напідпидку. У всіх барах і гардеробах лежать стопки ваучерів на таксі, беріть таксі і їдьте додому. Або ночуйте в готелі. Дуже вас це прошу.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Баби легкої поведінки були?
Пан Лірник, у вас якісь дуже консервативні погляди. В 21 сторіччі трохи інші інтереси
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Закуски восновному снеки. Якісь нарізки, починаючи із стейків і різних видів м‘ясів. Якісь різноманітні фінтіклюшки - я навіть назв їх не знаю. Мені жінка називала, але я не запам’ятав. Маса різних сирів. Овочі сирі і приготовані. Різні тістечка і фрукти. Та все важко перерахувати. Чого-чого, а харчів у Канаді вистачає.

Постійно снують офіціанти і пропонують відкуштувати. Спочатку народ все пробував, а потім пооб‘їдались і восновному відмовлялись. Офіціанти сумно бродили із недоторканими підносами.

Можна було підти до різних грилів і щось собі замовити. Але то вже геть для любителів повеселитись вдосталь.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Разюча відмінність від наших національних корпоративів - немає п‘яних, всі приязні і доброзичливі, жінок не тіскають за задниці підвипивші колеги. Хоч у всіх приміщеннях така собі напівтемрява.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Разюча відмінність від наших національних корпоративів - немає п‘яних
Бугага. Хіба може в якійсь елітній канторі. Пан Маковій, я був в Торонто, у вас там алкашні і торчків - валом.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Коли добирались до готелю, пару кварталів пройшли пішки. Вечір, даунтаун, вже темно. В центрі це царство бомжів. Готуються до сну, щось копошаться в своєму скарбі, який носять весь час із собою.

Місцеві бомжі зовсім не агресивні, скоріше якісь відсторонені. Але весь час  професійно канючать копійки в перехожих. Звісно що на випивку чи на шириво. Тому що проблеми прохарчуватись тут не існує.

Ця картина виглядає для мене дещо сюрреалістично. Пояню що я маю на увазі.

Коли 20 років тому я вперше ступив на канадську землю, я був тут НІХТО. Навіть не бомж. Цей самий бомж був для мене небожителем. А мені потрібно було ще довго і важко працювати, щоб досягти його рівня.

А тепер я, вчорашній безправний емігрант, іду з голочки одягнений на закриту вечеринку в модний готель, кельнер відкриває пере ді мною величезні скляні двері, офіціант зустрічає мене кришталевими фужерами із шампанським на срібному підносі і далі все по програмі. А за тими великими вітринами на морозі залишаються ті МІСЦЕВІ, які канючать в мене якісь копійки.

Це до слова про популярні на ФУПі теми про понаїхавших ковбасників-жопомиїв. 

   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Бугага. Хіба може в якійсь елітній канторі. Пан Маковій, я був в Торонто, у вас там алкашні і торчків - валом.

Одна з топових канадських компаній нафтогазового сектору.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Одна з топових канадських компаній нафтогазового сектору.
Ну так отож. Думаєте топ нафтогазу блює з шостої вечора під кіоском на Дарниці і хватає за жопи колег?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Пан Лірник, у вас якісь дуже консервативні погляди. В 21 сторіччі трохи інші інтереси

Розумію.
Отже геїв запросили....
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Розумію.
Отже геїв запросили....

Гуляли працівники компанії. Люди як люди. Можливо серед тих 700+ був хтось і гей. Але я нічого такого не помітив. Як правило всі були різногендерними парами. Все дуже пристойно і доброзичливо.

І взагалі є закономірність - чим вищі статки в людей, тим добріші люди. Звісно, що мова про легальні статки. Бандюка в якого гора мільйонів ніякі статки не виправлять - був твариною і твариною помре.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Гуляли працівники компанії. Люди як люди. Можливо серед тих 700+ був хтось і гей. Але я нічого такого не помітив. Як правило всі були різногендерними парами. Все дуже пристойно і доброзичливо.

І взагалі є закономірність - чим вищі статки в людей, тим добріші люди. Звісно, що мова про легальні статки. Бандюка в якого гора мільйонів ніякі статки не виправлять - був твариною і твариною помре.

У вас на новогодний корпоратив семьями приходят?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Коли захотілось додому, то все просто. В гардеробі із великої пачки береш ваучер на таксі. Виходиш з готелю - там вже чарга із таксі. Таксисти професійно знають хлібні місця. Через пів години вдома. Компанія повністю оплачує проїзд плюс чайові таксистам.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.
tyv

Пан Лірник, у вас якісь дуже консервативні погляди. В 21 сторіччі трохи інші інтереси
Що, чоловіки легкої поведінки?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

У вас на новогодний корпоратив семьями приходят?

Я вище писав - співробітникові компанії можна привести КОГОСЬ. Як правило, це чоловік/дружина, друг/подруга. А не всю сім‘ю, наприклад ще і трьох дітей.

Для дітей спеціально організовують інші крістмас парті, у вихідні дні. Дитячі парті. Тоді можна приводити всіх своїх дітей чи внуків в кого такі є.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Я вище писав - співробітникові компанії можна привести КОГОСЬ. Як правило, це чоловік/дружина, друг/подруга. А не всю сім‘ю, наприклад ще і трьох дітей.

Для дітей спеціально організовують інші крістмас парті, у вихідні дні. Дитячі парті. Тоді можна приводити всіх своїх дітей чи внуків в кого такі є.

Ну ясно.  С супругами.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Ну ясно.  С супругами.

Взагалі кажучи, так. Хто одружений. Я не думаю, що в когось сімейного працюючого в такій поважній компанії вистачить розуму привести коханку.

Але для неодружених не є ніякою проблемою приходити кожного року з якимось новим бойфрендом чи гірлфренд. Це їх особиста справа.

Останнє редагування: 8 грудня 2018 09:06:28 від Маковій
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Ех, заздрю Маковію. Кєпка, сємкі, всі дєла. К успєху пацан прийшов :)

   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Ех, заздрю Маковію. Кєпка, сємкі, всі дєла. К успєху пацан прийшов :)

Показати зображення...

Було діло...

Знаєш, Сидоре, згадую «попереднє життя», з подібними пейзажами як на запощеній тобою картинці, як страшний дивний сон.


Останнє редагування: 8 грудня 2018 09:21:16 від Маковій
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Розумію.
Отже геїв запросили....

(tu)  :lol:

   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Було діло...

Знаєш, Сидоре, згадую «попереднє життя», з подібними пейзажами як на запощеній тобою картинці, як страшний дивний сон.
Главное не забывай. что в Украине так все и осталось, и ты не зря потратил время на то что бы построить великую Канаду и стать ее частью.  Тут каждый корпоратив все нажираются и бьют друг другу морды, потом у что не могут поделить семки. завидую вам цивилизованным патриотам. пишу лежа в блевотине, отбиваясь от бухого сотрудника комппппан...
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Авторе, дякуємо за розповідь. За вашою допомогою ми наче перенеслися в інший світ. У світ, як найменше, золотої пафосної епохи славнозвісних балів Гетсбі. Офіціанти, коктейлі, сири, стейкі, фрукти, ваучери на таксі!!!!!!Це все наче рожеве марево із ароматом коштовних парфумів та кубінських сигар. Недосяжне. Незнайоме.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Главное не забывай. что в Украине так все и осталось, и ты не зря потратил время на то что бы построить великую Канаду и стать ее частью.  Тут каждый корпоратив все нажираются и бьют друг другу морды, потом у что не могут поделить семки. завидую вам цивилизованным патриотам. пишу лежа в блевотине, отбиваясь от бухого сотрудника комппппан...

Да и ты можешь потискать за жопу сотрудницу а Маковия за это посадят в тюрьма. Как то так.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Авторе, дякуємо за розповідь. За вашою допомогою ми наче перенеслися в інший світ. У світ, як найменше, золотої пафосної епохи славнозвісних балів Гетсбі. Офіціанти, коктейлі, сири, стейкі, фрукти, ваучери на таксі!!!!!!Це все наче рожеве марево із ароматом коштовних парфумів та кубінських сигар. Недосяжне. Незнайоме.
Пан Маковій вже лягає спати!

   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Мне еще непонятно почему автор сконцентрировался на этих ваучерах как на манне небесной. Такая херня мелкая. 

В целом вечеринка жырная поздравляю. А чем компания занимается? Раз есть "работяги" то странно... какой то жырный
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

...ритейл? Строительство?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

знову цей дроч на якусь примітивну х.й.ю
я б там від скуки йопнувся
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Хіба це корпоратив?
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

знову цей дроч на якусь примітивну х.й.ю
я б там від скуки йопнувся

А ти думаєш такі теми створюються не через те, що він від скуки йопнувся? :gigi:
Взяв би собі гарну жінку, якісно провів би вечір та ніч, але ні, прибіг на ФУП "розказати" де вони гуляли :lol:
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

Коли добирались до готелю, пару кварталів пройшли пішки. Вечір, даунтаун, вже темно. В центрі це царство бомжів. Готуються до сну, щось копошаться в своєму скарбі, який носять весь час із собою.

Місцеві бомжі зовсім не агресивні, скоріше якісь відсторонені. Але весь час  професійно канючать копійки в перехожих. Звісно що на випивку чи на шириво. Тому що проблеми прохарчуватись тут не існує.

Ця картина виглядає для мене дещо сюрреалістично. Пояню що я маю на увазі.

Коли 20 років тому я вперше ступив на канадську землю, я був тут НІХТО. Навіть не бомж. Цей самий бомж був для мене небожителем. А мені потрібно було ще довго і важко працювати, щоб досягти його рівня.

А тепер я, вчорашній безправний емігрант, іду з голочки одягнений на закриту вечеринку в модний готель, кельнер відкриває пере ді мною величезні скляні двері, офіціант зустрічає мене кришталевими фужерами із шампанським на срібному підносі і далі все по програмі. А за тими великими вітринами на морозі залишаються ті МІСЦЕВІ, які канючать в мене якісь копійки.

Це до слова про популярні на ФУПі теми про понаїхавших ковбасників-жопомиїв. 

видовбати в камінні молотом, як конституцію ковбаси.
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

знову цей дроч на якусь примітивну х.й.ю
я б там від скуки йопнувся

ну  так прикинь - кабак бєз циганєй, шансонов і бєз мєдвєдєй , ЄПОНУЦЦО  можно
   
Re: Приїхав з Christmas Party.

На самом деле очень позитивная ветка, спасибо ТСу.
Напомнила что скоро Рождество и НГ, пора готовить подарки и планировать праздничные дни.
Даже настроение поднялось :)

Что касается комментариев то я немного удивлен.
Не знаю в каких маргинальных кругах крутятся их авторы, но там где я вынужден бывать люди практически разучились веселиться. А может и не умели, если речь идет о молодежи до 30ти.

Сам прием стандартный и это хорошо.
Не всем нравятся приколы как в первом фильме о Бриджит Джонс :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія