Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Штучний Воєнний Стан? ;o

Штучний Воєнний Стан?  ;o

03.12.18 10:38

Военное положение - это превентив ная мера на срок в 30 дней. Надеюсь, его продолжен ие не потребует ся, - Порошенко

Военное положение - это превентив ная мера на срок в 30 дней.

Как информиру ет Цензор.НЕ Т со ссылкой на страницу Президент а в Twitter, об этом он сообщи, открывая форум "70 лет всеобщей деклараци и прав человека: повестка дня для Украины" в понедельн ик в Киеве.

"Подчеркиваю: военное положение - это превентив ная мера на срок в 30 дней. Это время будет использов ано для того, чтобы укрепить нашу оборону и нашу способнос ть защитить граждан от удара врага. Надеюсь, что мы сможем ограничит ься перечисле нными мерами и его продолжен ие не потребует ся", - сказал Порошенко .

Re: Штучний Воєнний Стан?  ;o

Ну как шоколад. Почти настоящий :weep:

Ну как шоколад. Почти настоящий :weep:

Это не смешно.

Порошенко предлагае т выборы проводить в областях с Воєнним станом!

цікаво, яким чином ВС допомагає зміцнити оборону, може хтось пояснити?

і якщо агресія російсько ї армії така реальна, чому поддатий Петро Олексійов ич продовжує стрічки на будках різати, а не по фронту мотається з інспекціє ю готовност і до відбиття атак противник а?

Немає нічого про "превентив ний захід"... :(

-------------------------------------------------------------------------

Стаття 1. Визначенн я воєнного стану

1. Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевост ях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежно сті України, її територіа льній цілісност і та передбача є надання відповідн им органам державної влади, військово му командува нню, військови м адміністр аціям та органам місцевого самовряду вання повноваже нь, необхідни х для відвернен ня загрози, відсічі збройної агресії та забезпече ння національ ної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежно сті України, її територіа льній цілісност і, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституц ійних прав і свобод людини і громадяни на та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенн ям строку дії цих обмежень.

Это не смешно.

Порошенко предлагае т выборы проводить в областях с Воєнним станом!

вс заканчива ется перед началом выборов

юльки про це не знають! :)

В этих областях местные выборы. Вот Президент и говорит, надо изменения в Закон про ВС внести, чтобы проводить выборы можно было :)

Понимаешь что это значит и чем это пахнет?  :facepalm1: Это ж Туз в рукаве, не меньше.

юльки про це не знають! :)

Расскажи подробнее .

В этих областях местные выборы. Вот Президент и говорит, надо изменения в Закон про ВС внести, чтобы проводить выборы можно было :)

Понимаешь что это значит и чем это пахнет?  :facepalm1: Это ж Туз в рукаве, не меньше.
"фішка" Кононєнки .
"гібрідний президент".

Расскажи подробнее .
ВС закінчуєт ься ДО початку виборчої кампанії!
Ви не знали?!

"фішка" Кононєнки .
"гібрідний президент".

Так чого ж бляхарі не розмитнюю ть ГІБРИДНО авто, якщо в нас навіть Президент Гібридний ....

Ви не знали?!
обіцяєш?

Ви не знали?!

Ні, не знав.... :)

А що то за Закон подає Порошенко? Про вибори?

все сильніше натяки що військови й стан може бути подовжени й, що і треба було довести.

і якщо агресія російсько ї армії така реальна, чому поддатий Петро Олексійов ич продовжує стрічки на будках різати, а не по фронту мотається з інспекціє ю готовност і до відбиття атак противник а?
а ваша Юлька чому на передовій не була? чому до війська не записалас я? у неї хоч військова форма з групою крові є?

а ваша Юлька чому на передовій не була? чому до війська не записалас я? у неї хоч військова форма з групою крові є?

і де Чечоткін?
Чечоткіна в окопі покажіть   :X

цікаво, яким чином ВС допомагає зміцнити оборону, може хтось пояснити?

Чому Юля голосувал а "за"?
Дурна?

Дурна?

так Петро Олексійов ич же кричав "волкі, волкі"

як же було не повірити

По Вінниці бігборди Тарути, Мураєва. Бігбордів Тимошенко не бачив.
Щоправда був лише на Київській, по Хмельнниц ькому ш. до Метро та на Вишенці.
На в'їзді по Хмельниць кому -- поліц авто. Автоматни ки.
1 км звідти на в'їзді на Келецьку з Барського (куди можна спокійно проїхати з Хмельниць кого ш -- нікого.
Гібридно так.
Точніше -- формально .

Дурна?
теперь концепция поменялас ь

як же було не повірити
Може Vad_Sv натякає, що Порох брехав?

як же було не повірити

І отака туфта транслюєт ься де тільки можна.  Ніби і не було нападу на українськ і кораблі.. Правий був Петлюра 100500 разів про вошів та гнид. Ох правий.

І отака туфта транслюєт ься де тільки можна.  Ніби і не було нападу на українськ і кораблі.. Правий був Петлюра 100500 разів про вошів та гнид. Ох правий.

а ВС у прикордон них областях яким боком до корабликі в хоч?   :S

Тимошенко підозрює "штучність" воєнного стану і хоче його скороченн я

Понеділок, 3 грудня 2018, 12:46

Лідер фракції "Батьківщи на" Юлія Тимошенко заявила, що наразі є підозри щодо штучного створення приводу для введення воєнного стану і вимагає закритого звіту силовиків .

Про це вона сказала під час погоджува льної ради у понеділок .

За її словами, фракція "Батьківщи ни", як і більшість інших фракцій парламент у підтримал и президент а у питанні введення воєнного стану, бо він розповів про те, що на кордоні з Україною стоять російські війська і повномасш табна війна можлива з хвилини на хвилину.

Тимошенко додала, що тепер "критична більшість людей і ЗМІ у світі" підозрюют ь штучну природу воєнного стану.

"Я не хочу у це вірити. Але ми мусимо з цим детально розібрати ся і дати і світові, і українськ ому народові відповідь, як це було насправді . А крім того, якщо не дай боже допустити, що були штучні політичні підстави для введення воєнного стану, нам треба всім думати над тим, як не допустити штучної ескалації насилля", - заявила політик.

Вона запропону вала негайно, у закритому режимі заслухати президент а, секретаря РНБО та головних силовиків щодо того, як розгортає ться ситуація воєнного стану і після цього  визначити ся, як діяти далі.

"Можливо доведетьс я звертатис я до президент а щодо скороченн я терміну воєнного стану. Можливо він не буде такою необхідні стю далі, якщо немає для цього підстав", - додала Тимошенко .

а ВС у прикордон них областях яким боком до корабликі в хоч?   :S

Так роскажіть як треба, а ми не будемо дивитися на ваші генеральс кі погони та многолітн ю службу в ЗСУ, своїма словами.

Тимошенко підозрює "штучність" воєнного стану і хоче його скороченн я
Понеділок, 3 грудня 2018, 12:46

Лідер фракції "Батьківщи на" Юлія Тимошенко заявила, що наразі є підозри щодо штучного створення приводу для введення воєнного стану і вимагає закритого звіту силовиків .

Про це вона сказала під час погоджува льної ради у понеділок .

За її словами, фракція "Батьківщи ни", як і більшість інших фракцій парламент у підтримал и президент а у питанні введення воєнного стану, бо він розповів про те, що на кордоні з Україною стоять російські війська і повномасш табна війна можлива з хвилини на хвилину.

Тимошенко додала, що тепер "критична більшість людей і ЗМІ у світі" підозрюют ь штучну природу воєнного стану.

"Я не хочу у це вірити. Але ми мусимо з цим детально розібрати ся і дати і світові, і українськ ому народові відповідь, як це було насправді . А крім того, якщо не дай боже допустити, що були штучні політичні підстави для введення воєнного стану, нам треба всім думати над тим, як не допустити штучної ескалації насилля", - заявила політик.
Вона запропону вала негайно, у закритому режимі заслухати президент а, секретаря РНБО та головних силовиків щодо того, як розгортає ться ситуація воєнного стану і після цього  визначити ся, як діяти далі.

"Можливо доведетьс я звертатис я до президент а щодо скороченн я терміну воєнного стану. Можливо він не буде такою необхідні стю далі, якщо немає для цього підстав", - додала Тимошенко .

Ви пару брендюхів про паніку та біженців пропустил и:

"Ю.Тимошен ко отметила, что "людям по всей стране очень страшно". "Они находятся в шоковом состоянии, люди массово выезжают из страны. Мы, как парламент, не имеем права оставить без внимания все процессы, которые происходя т во время военного положения", - подчеркну ла она."

Не знаю, як кому, мені, наприклад, ніфіга не зрозуміло, що можна встигти  зробити ЗА МІСЯЦЬ введення
 ВС такого, що не встигли зробити за 4 з половиною роки. І ще питання- чому за 4 з половиною роки того не
зроблено???

Так роскажіть як треба, а ми не будемо дивитися на ваші генеральс кі погони та многолітн ю службу в ЗСУ, своїма словами.
===================

Це дуже скидаєцця на : " Мовчать, чмо японське! Ітіть!" (ц)
Від окриків такого типу, питань все одно не зменшицця, а скоріше,вірніше 100% навпаки,
збільшицц я!

Не знаю, як кому, мені, наприклад, ніфіга не зрозуміло, що можна встигти  зробити ЗА МІСЯЦЬ введення
 ВС такого, що не встигли зробити за 4 з половиною роки. І ще питання- чому за 4 з половиною роки того не
зроблено???

Ну, можливо був потрібен час, чи ви забули стан ЗСУ/СБУ/МВС/ у 2014?

===================

Це дуже скидаєцця на : " Мовчать, чмо японське! Ітіть!" (ц)
Від окриків такого типу, питань все одно не зменшицця, а скоріше,вірніше 100% навпаки,
збільшицц я!

Ви можете перекручу вати, заламуват и руки, битися на підлозі, то ваша приватна справа. Але коли ви це робите публічно, то вже політика.

Про ваше військове звання та бойовий досвід питати мабуть марна справа, так?

В Законі Про правовий режим воєнного стану нічого не скащано про стан ЗСУ/СБУ/МВС у 2014... :(

========================
Млинець, ви мову розумієте, чи ні? :facepalm1:

За логікою влади, все можна було встигнути зробити ЗА МІСЯЦЬ, але влада  їпла вола 4 з половиною роки
і ніфіга не зробила.

Так ясно? :tongue:

Чи таки не можна встигнути те зробити за місяць і тоді....
Ви інколи задавайте собі питання, воно корисно!

Ви можете перекручу вати, заламуват и руки, битися на підлозі, то ваша приватна справа. Але коли ви це робите публічно, то вже політика.

Про ваше військове звання та бойовий досвід питати мабуть марна справа, так?
===========================
Бойового досвіду немає.
Старший лейтенант запасу. Розвідка. Те, що раніше називали " військови й радник", щоб вам зрозумілі ше було.

вопросов станет еще больше после того как закончатс я тупые и бесполезн ые, имно, сборы резервист ов и еще более тупая и бесполезн ая имитация учений "территори альной обороны"

Цитувати
Крім того, в областях, у яких запровадж ено воєнний стан, передбача ється проведенн я масових зборів з військово зобов’язаними територіа льної оборони триваліст ю до 10 діб, під час яких "буде проведене бойове злагоджен ня бригад та батальйон ів територіа льної оборони, з метою підготовк и до захисту своїх областей".

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/1/7199937/

Мені цікаво, от ті хто хоче виборів. На що Ви сподіваєт есь? Що у підсумку Ви хочете отримати?
Вибори це здорово, це потрібно, але ж не ціною країни.
Реформато рів нема, нових облич нема. Поки що  ті кандидату ри що світяться в президент ській гонці, то все шантропа і шарлатани: чиїсь маріонетк и , електорал ьні двійники, базікали-популісти які і так при владі, займають владні крісла і нічого корисного не роблять.
Знизити ціну на газ у два рази, в чотири??? Чому не стоїть питання так - якщо газ за мировою ціною, то зроблю зарплати газовіков-работяг на мировому рівні, якщо "Ротердам+" - то шахтарям достойні європейсь кі зарплати, як сталь по мирових цінах, то і зарплати по мирових рівнях.
Ці клоуни знову готують целофанов і пакетики по 100 грн. з гречкою для підкупу, щоб вишкрябат и 5 років на пограбува ння.
Питання до журналіст ів, крім того щоб шукати зраду у воєнному стані, вивчить питання на кордоні з Рашкой. Що там відбуваєт ься? Чим це грозить країні, яка не буде готова до відбиття атаки ворога?
На мій особистий погляд - був явний, та доказовий акт агресії проти України, котрий ми використа ли досить зважено і грамотно. Україні потрібен воєнний стан в такому "лайт вершн", стримати запал ворога-Рашастану. Щоби знати як треба робити, що треба робити, які є помилки, та їх виправити .

вопросов станет еще больше после того как закончатс я тупые и бесполезн ые, имно, сборы резервист ов и еще более тупая и бесполезн ая имитация учений "территори альной обороны"

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/1/7199937/
=====================

Теж з УП:

Раніше ми детально писали, що таке воєнний стан і як він може вплинути на права людей. Втім, президент пообіцяв, що влада буде обмежуват и права громадян лише у випадку наземної російсько ї воєнної агресії.

Так, посадовці запевняют ь: якщо ситуація не загострит ься – комендант ську годину вводити не планують. Влада також стверджує, що воєнний стан не передбача є конфіскац ії майна, НЕ вплине на виплату пенсій, зарплат та соцдопомо ги, банківськ у систему, роботу медичних і освітніх закладів, "Укрпошти", мобільних операторі в тощо.

І ??? :shuffle:

По ньому тюрьма давно плаче за державну зраду.

Шишкин - голова!  (tu)

Жаль он сейчас не Генеральн ый прокурор.

Повна версія