Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Політичний вибір зимової гуми.

Re: Політичний вибір зимової гуми.

Е хіба якась норма закону? Я не в курсі.
 Просто мені невідомо.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

зимняя резина без шипов, кацапы называют липучки
Не так. Сюди не входять "єврозимові шини".
Лише скандинавський тип - м'яка фрикційна зимова шина без шипів.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Не так. Сюди не входять "єврозимові шини".
Лише скандинавський тип - м'яка фрикційна зимова шина без шипів.

Типи фрикційних шин
Липучка – шина, яка може бути виготовлена з м'яких або твердих матеріалів. М'яку прийнято відносити до скандинавського, або арктичному типу, тверду – до європейського.
Зимова липучка (шина): основні плюси і мінуси Найважливіша характеристика шини – це швидкісний індекс. Він зазвичай позначається на бічних частинах покришок. Якщо швидкісний індекс невеликий, значить з більш м'яких матеріалів виготовлена та чи інша покришка. Від величини цього показника також залежить гальмівний шлях.
Липучка скандинавського типу
Ці покришки виготовлені з м'якої гуми і мають більшу кількість спеціальних насічок-ламелей. За рахунок цього забезпечується хороше зчеплення на зледенілій поверхні і на снігу. Іноді в складі такої гуми можна зустріти кремнієву крихту.
Зимова липучка (шина): основні плюси і мінуси Це робиться для покращення поведінки шини на льоду. Які ще особливості має липучка? Шина скандинавського типу має більш низький індекс швидкості, ніж європейські аналоги. Дана гума є найбільш підходящої для тих регіонів країни, де панують суворі морозні зими з великою кількістю снігу.
Європейський тип
Покришки цього класу більш жорсткі за складом. Що стосується кількості ламелей, то, на відміну від арктичних, або скандинавських, шин, їх тут в 2 рази менше. Протектор має рисунок у вигляді великих шашечок або ребер. Це в кілька разів покращує зчеплення такої гуми на дорозі. Дані покришки створені для руху на високих швидкостях. Індекси їх складають 210 і 240 кілометрів на годину. Європейська гума широко застосовується в тих регіонах, де зима переважно тепла. Перевага в тому, що на них можна їздити по асфальту не тільки в зимовий період, але і восени, а також навесні. Гума зберігає свої характеристики і не псується навіть на сухому асфальті, чого не можна сказати про шиповані аналоги.
http://hi-news.pp.ua/tehnka-tehnologyi/2091-zimova-lipuchka-shina-osnovn-plyusi-mnusi.html
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Michelin X-Ice XI3

У мене така, тільки попередня версія, дуже м'яка, але ями тримає
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

у мну FireStone WinterForce ...усиленная боковуха + шип....с шипом шумновата трохи, но гребет как надо и ямы держит, три сезона без проблем
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Аварии в зимнее время устраивают, прежде всего, любители зимней резины...

 :laugh:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія