Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Безвіз у Молдови може бути відкликано 15 листопада

Повідомлення занадто довге

Дуже знайомі слова у тексті  X(

Корупція, відсутніс ть реформ, виборче законодав ство

Призывая молдавски е власти безотлага тельно решить эти проблемы в соответст вии с АА и другими двусторон ними обязатель ствами, в докладе также излагаетс я позиция Европарла мента в ответ на эти события:

1. Любое решение о будущей выплате Макро финансово й помощи должно проводить ся только после парламент ских выборов, запланиро ванных на февраль 2019 года, и при условии, что они будут проводить ся в соответст вии с междунаро дно признанны ми стандарта ми и оценены специализ ированным и междунаро дными органами - в этом контексте Европейск ий парламент повторяет его готовност ь наблюдать за очередным и парламент скими выборами;

2. Уплата всех программ бюджетной поддержки также должна оставатьс я приостано вленной до тех пор, пока не будет достигнут значитель ный прогресс в демократи ческих стандарта х;

3. В то же время средства следует перераспр еделить для поддержки гражданск ого общества и независим ых средств массовой информаци и в Молдове, а также частного сектора и местных органов власти;

4. Оговорки о приостано влении действия соглашени й ЕС-Молдова отозваны, в частности статьи 2 и 455 АА и контрольн ые показател и борьбы с коррупцие й и противоде йствия отмыванию денег, связанные с либерализ ацией виз.

а нам за кого треба голосуват и -аби не відмінили?

Догрались з додоном.А втобусами з Придністр овя звозили кацапню.Т епер будуть мати віз замість безвіза.Н ашим наука-голос за мертвечук а-голос за відміну безвізу.

спдіваюсь, віззейр не перестане літати від них -бо купа народу з півд.укра їни квитків понабирал а наперед B-)

Ми - наступні.

а нам за кого треба голосуват и -аби не відмінили?
нехай порохобот и розповіда ють за кого голосуват и, їхня черга звітувати про досягненн я.

спдіваюсь, віззейр не перестане літати від них -бо купа народу з півд.укра їни квитків понабирал а наперед B-)

Ну вернут бабло. Тоже мне трагедия. ..

При голосуван ні за Пороха -безвіз буде,бо йому і надали його.При голосуван ні за інших-можливі варіанти,а якщо виграють прокацапс ькі партії-можете не сумнівати сь.Давати безвіз прокацапс ькій країні-нонсенс.

Re: Безвіз у Молодови може бути відкликан о 15 листопада

Ми - наступні.

і це правильно  (tu)

Молдаваны уже все наверное с румынским и паспортам и.

Ну вернут бабло. Тоже мне трагедия. ..

Щаз...не вернут.

нехай порохобот и розповіда ють за кого голосуват и, їхня черга звітувати про досягненн я.

Цікаво було б почути думку не ботів.

Щаз...не вернут.

Вернут. Это не МАУ.

При голосуван ні за Пороха -безвіз буде,бо йому і надали його.При голосуван ні за інших-можливі варіанти,а якщо виграють прокацапс ькі партії-можете не сумнівати сь.Давати безвіз прокацапс ькій країні-нонсенс.
йди краще агітацію роби за пороха, ніж звезди на фупі. безвіз дали країні, яка виборола рух до Європи, і країна натоміць пообіцяла виконати програму. яку провалила за допомогою діючої влади. як раз заробітча ни і оцінять "перемогу"

Безвіз давався під Порошенка .Тому давайте думайте.Г олосуючи за популісті в ви можете знищити можливіст ь поїхати в Європу без проблем

Вернут. Это не МАУ.

Мне в 14-ом как раз Визы и не вернули, хотя обещали. Должен был с ДАПа лететь последним рейсом 26 мая.

Безвіз давався під Порошенка .Тому давайте думайте.Г олосуючи за популісті в ви можете знищити можливіст ь поїхати в Європу без проблем
А зуп дашь, что за Пороха не онимут? :D

де порошенко таких довірливи х виборців бере?  :facepalm:
 он читай текст висче, там нічого про їхного президент а не пишуть. там пишуть про владу, яка просрала довіру євроспіль ноти

Мне в 14-ом как раз Визы и не вернули, хотя обещали. Должен был с ДАПа лететь последним рейсом 26 мая.

Я им десятку заплатил за ВиззФлекс . Не пожаднича л.

:lol:

Десятка, это уже не лоукост.. . это ты бы до Исландии и назад слетал

Долон в Молдове вообще президент Шрёдингер а. И чаще отстранён, чем в должности . Из последнег о:
Цитувати
24.09.2018, 12:27
Додон временно отстранен от должности президент а Молдовы
Он даже вооружённ ым силам не командир, не то что какие-то реформы там проводить .
Всё шишки на "еврооптим истов" из правитель ства.

До Исландии наверное в сотню станет. Не меньше.

Твоя десятка Визам говорит о том, что ты непостоян ный и можешь менять решения в последний момент  :laugh:

Твоя десятка Визам говорит о том, что ты непостоян ный и можешь менять решения в последний момент  :laugh:

Да, я такой.

юльки за безвиз распереже вались  :facepalm:

А давайте устроим тотализат ор. Отменят молдавана м безвиз или не отменят.

то десятка єврів? бо я подумав -10шт. грн :facepalm1:

млять 

1917 - 1923

come back :(

Ми - наступні.

хєрово вам

Re: Безвіз у Молдови може бути відкликан о 15 листопада

Я дуже вибачаюсь , але натовчіть носом мене у текст де сказано про " відкликан ня безвізу "

хєрово вам
Мені ні. У мене віза.

Re: Безвіз у Молдови може бути відкликан о 15 листопада

Встигнути б мюнхен і португалі ю відкатати, квитки викуплені

юльки за безвиз распереже вались  :facepalm:
ога а в іншому топіку ниють сучечкі про зубожілий нарід що ледь животіє, та якому оті безвізи та подорожі по европам до сраки    :facepalm:  :weep:

Память у пана погана...
Потрох чуть не провалив безвіз...
Не завдяки я всупереч йому був даний безвіз

млять 

1917 - 1923

come back :(
аккурат під вибори заяву зробили, там правляча партія з низьким рейтингом провела виборчу реформу щоб ближче до влади залишитис я але такі дії еврокоміс ії то важкий удар

думаю плахотнюк у та демократи чній партії настала песта, але кінцеві результат и можуть бути край непрогноз ованими

де порошенко таких довірливи х виборців бере?  :facepalm:
 он читай текст висче, там нічого про їхного президент а не пишуть. там пишуть про владу, яка просрала довіру євроспіль ноти
Ти впевнений?А я ось чув інтервю Додона,про розмову з представн иками Євросоюзу .Його питають-ми дали 3 млрд дол на розвиток,безвіз,а ви дружите з рашкою.До дон і говорить-нам рашка дорожче за ЄС.Про корупцію і слова не було.Глуп о думати,шо зараз корупція в Молдавії більша або менша як 5 років тому.Ключ ове слово не корупціяЮ а додон.
Поясніть чому в часи дрища,юльки і янука була тільки болтологі я про безвіз,томос,поліцію,дороги,а зараз це реальніст ь

Поясніть чому в часи дрища,юльки і янука була тільки болтологі я про безвіз,томос,поліцію,дороги,а зараз це реальніст ь

а може то була довга  підготовк а попередни ками -а дон пьєтро лише вершки зняв?

Найдіть в гуглі це інтервю додона,де він гордиться дружбою з рашкою.Бу дете приємно здивовані .Ні слова про корупцію.

Повна версія