Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Аваков, Де Бурейко? (зникнення Здохнеш-як-гандзюк, викрадач майор МВС Брєжнєв, чи жива дівчинка :X)

Повідомлення занадто довге

ШОК СЕНСАЦІЯ - ТСН

Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

ДОСІ НЕ ЗНАЙШЛАСЯ: СЛІДОМ ЗА ФІГУРАНТК ОЮ "СЕКС-СКАНДАЛУ" З ВАРЧЕНКОМ ЗНИКЛА ЇЇ МАМА
ТСН

Жінка взяла відпустку за власний рахунок і не вийшла на роботу.

Загадкова історія зі студентко ю Наталею Бурейко та її листуванн ям з нібито заступник ом начальник а відділу Департаме нту захисту економіки Нацполіці ї Олександр ом Варченком обростає новими таємницям и.

Третю добу студенти спантелич ені і налякані історією Бурейко. Ті, хто її знає, спілкуват ися на камеру відмовляю ться, а поза нею друзі розповіда ють, що того вечора, коли на її сторінці у Facebook з’явився пост про погрози, вона була у гарному настрої, а близько 21:30 вийшла зі своїм хлопцем, який викликав таксі, і вони вдвох поїхали у невідомом у напрямку. Дівчину більше не бачили, на повідомле ння друзів вона не відповіда є.

Дивна секс-історія зі студентко ю Наталею Бурейко. У соцмережі якої з'явився пост про домагання від поліцейсь кого і наступног о дня зник, обростає новими таємницям и. З гуртожитк у вона виїхала зі своїм хлопцем і її більше не бачили.

Наталя Бурейко, 19 років, ще до середи звичайна студентка політеху, яка приїхала навчатися до столиці з Херсонщин и. Нині її прізвище фігурує у секс-скандалі. Все почалося з посту на її сторінці в соцмережі: студентка писала про "пекло, в яке перетвори лося життя" від листуванн я начебто з впливовим силовиком . Друзі Наталі розглядаю ть це фото і кажуть, що воно зроблене точно не в стінах гуртожитк у, а вся історія, певні, кимось добре відрежисо вана. Дівчина наступног о дня вибачаєть ся за сказане.

Псевдодом агач Олександр Варченко запевняє, що ні з ким не листувавс я і хтось таким чином підставля є його дружину, яка працює в новоствор еному бюро розслідув ань. Здавалось би, історії кінець, але де зараз Наталя? Її друзі кажуть, що телефон Наталі досі відімкнен ий, вона дзвонить подругам інколи сама і каже лише, що жива-здорова. "З нею все добре. Вона у безпеці. Ніхто ніж біля горла не тримає. Я вчора з нею говорила. Їй страшно, що її шукають", - пояснила подруга.

Селище Чаплинка на Херсонщин і, де Наталя виросла – її земляки припускаю ть, що сталося якесь непорозум іння. У школі, де вона навчалася, кажуть, що Наталя – одна з найкращих випускниц ь. Але є цікава деталь: дівчина без жодної помилки описала свою історію російсько ю, яку у школі ніколи не вивчала. "Я навчала цю дівчинку і впевнена, що вона не могла такого зробити вчинку, який розреклам ований на Facebook. Я в цій дівчинці впевнена. Російська мова в нашій школі не вивчаєтьс я уже дуже-дуже давно, і Наташа російську мову не вивчала. Вивчала українськ у мову", - запевнила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Рибчук.

Батьки дівчини спілкуват ися з журналіст ами відмовили ся. Ще вчора мати дівчини їхала до Києва, але напівдорозі розвернул ася і заявила, що донька по телефону їй розповіла, що ні з ким не листувала ся, а її сторінку зламали. "Вона в прокурату рі була, подала заяву. Я розумію, що нас використо вують, і люди замішані. Я боюся теж. Це зламана сторінка чи використа на сторінка – я не знаю. Вона не переписув алася з ним", - стверджує мати студентки Віта Гурейко.

Але у п’ятницю мати в школу, де працює, не прийшла – вона взяла відпустку за власний рахунок. Справу студентки розслідує СБУ віднині

Більше читайте тут: ТСН.юа/ukrayina/dosi-ne-znayshlasya-slidom-za-figurantkoyu-seks-skandalu-z-varchenkom-znikla-yiyi-mama-1247208.html

Останнє редагування: 11 листопада 2018 17:38:06 від cheshire cat

Що апять?

Заєбали ви усі цією темою на фупі вже

Що апять?

Заєбали ви усі цією темою на фупі вже

Апять.

Покажіть Бурейко і питання зняте. Що простішог о.

Апять.

А яка різниця?.цій владі (x)
На фупі теж мало кого хвилю що з нею
Щоб не сталося ніхто не понесе покарання все одно

А яка різниця?.цій владі (x)
Щоб не сталося ніхто не понесе покарання все одно

Понесе, тут не мордор. За сукупност і Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.

Останнє редагування: 10 листопада 2018 11:51:29 від cheshire cat

Блін , у що грузини перетвори ли нашу поліцію? Всі ці сакварелі дзе зі згуладзам и. То все вони винуваті , їхні реформи.

Блін , у що грузини перетвори ли нашу поліцію? Всі ці сакварелі дзе зі згуладзам и. То все вони винуваті , їхні реформи.

Просто Кавказ... Кавказ... а їх за кілометр до влади допускати не можна, інакше притягнут ь і усі ці звичаї про шик правильно го пацана - "сказав - зробив".

Уся система займаєтьс я однією кобилою (не в образу Наташі, це просто узагальню юча назва)

Останнє редагування: 10 листопада 2018 08:58:53 від cheshire cat

Російські хакери?

Російські хакери?

Дайвери.

Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

На фейкцензо рі продовжує ться вже зранку старанне відмазува ння - інтев'ю з дружиною Варченко (яка взагалі тут не при писті), проте Бурейко так і не нема.

#ПокажітьБурейко

Заробила копійчину і зїбалась.

Может это она фигурантк а ролика?

За сукупност і Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.

:facepalm:
Дитячий садок :)

мент навсегда остается ментом и восприним ает лишь такие, свойствен ные ментам сценарии
 :(

Может это она фигурантк а ролика?

https://www.youtube.com/watch?v=pGr--w5FORQ

Погане замилюван ня. Просто покажіть і питання зняте.
Не голосом стажерів і прийнятих плєнних клієнтів по телефону, а наживо. Навіть на кишеньков их каналах.

Шо тобі показать? Як знайдетьс я покажетьс я сама.

Зїхала зі своїм хлопцем і мамкою, ще й подругам звонить, які питання до ментів?

Шо тобі показать? Як знайдетьс я покажетьс я сама.

А крута система, де ще позавчора сам Геращенко бігав за кобилою - чому не може знайти і знівелюва ти підозри журналіст ів?

Понесе, тут не мордор. За сукупност і Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.
Бо якщо шик "правильно го" чувака "буде по-моєму" таки доведено до кінця, то показати Бурейко звичайно не вдасться.
да яку систему, що вже тої хероти під назвою "льустраці я" мало було   :facepalm:

ну сковирнут ь авакяна з його антоніной, але такі ж от бики тіпо варченко по місця позалишаю ться    :weep:   

Зїхала зі своїм хлопцем і мамкою, ще й подругам звонить, які питання до ментів?

Коли у журналіст ів підозра в особливо тяжкому злочині, приватніс ть стоїть нижче за значенням .  Покажіть і питання зняте.

да яку систему, що вже тої хероти під назвою "льустраці я" мало було   :facepalm:

ну сковирнут ь авакяна з його антоніной, але такі ж от бики тіпо варченко по місця позалишаю ться    :weep:

А чого. Все працює. Знайшли за годину, при тому, що в общагу та ВУЗ Бурейко не ходила.
Значить, зовсім не складе труднощів показати і зараз, що все добре і ніхто дайвінгом не займаєтьс я.
В комфортни х умовах п'ятихвилин очки на Еспресо ТБ, наприклад .

головна проблема системи мвд в україні в тому що до неї за сало влаштовую ться тупорилі набичени пацанчики - коротше звічайні українці    [ua]

головна проблема системи мвд в україні в тому що до неї за сало влаштовую ться тупорилі набичени пацанчики - коротше звічайні українці    [ua]

Головна проблема, що імпортану ли пацанські кавказськ і цінності "пацан сказав - пацан зробив".

А що скажуть шановні Раха та Блакитний Апельсин, показати Бурейко - правильни й крок для відбудови віри в правоохор онців?
Думаю, безперечн о так.  (tu)

аби ж просто бики! Туди з приходом сабакова взагалі бандоси пішли! Ти бачив той Корд? Це ж бувші Беркути, а беркути це бувші «бригадні» з розборок 90-х. Мусарня взагалі перестала фільтрува ти своі ряди.

аби ж просто бики! Туди з приходом сабакова взагалі бандоси пішли! Ти бачив той Корд? Це ж бувші Беркути, а беркути це бувші «бригадні» з розборок 90-х. Мусарня взагалі перестала фільтрува ти своі ряди.

Я думаю, не треба зараз тут ненависті - вчора вже розводили і всіх вислухали, а зараз просто нормальна і адекватна вимога - показати дівчину.

Показують - розходимо сь. Другої Гандзюк країні не потрібно, бо саме це розвалює країну зсередини .

Апять.

нах вона потрібна ??

нах вона потрібна ??

Щоб не мати сумнівів, що вона не займаєтьс я підводним плаванням .

Вижу несколько вариантов развития событий.
Ее найдут, и маму то же. В лучшем случае где нибудь в Черногори и или Праге, в полном здравии.
Ее найдут, и маму то же. В плохом варианте где нибудь под Таращей.
Теперь вопрос. Кому это выгодно?

#БурейкоПокажиСіськи

#БурейкоПокажиСіськи

В любом виде, но живой.  :)

и маму то же. В лучшем случае где нибудь в Черногори и или Праге, в полном здравии.
Ее найдут, и маму то же. В плохом варианте где нибудь под Таращей.

в Москве на телешоу 60 минут.

Правильно! если девочка хочет скрыться от обществен ности - не выйдет! Нужно срочно найти ее и посадить в сизо или на домашний арест. А лучше - в зоопарк, чтобы особо моральные дописувач и типа кашире кат могли прийти и посмотрет ь на нее.

П'ятихвилин ки на Еспресо вистачить .

Правильно! если девочка хочет скрыться от обществен ности - не выйдет! Нужно срочно найти ее и посадить в сизо или на домашний арест. А лучше - в зоопарк, чтобы особо моральные дописувач и типа кашире кат могли прийти и посмотрет ь на нее.

Добре вам гнидам спиться? Опитуванн я хочете з 96%, що підтримаю ть хештег у старттопі ці?

Останнє редагування: 10 листопада 2018 10:31:05 від cheshire cat

десь в Туреччині сидить з мамою в санаторії

це у мусарів вважаєтьс я «гумором»? Тому що мені зовсім не смішно...

десь в Туреччині сидить з мамою в санаторії

Немає в перетинах кордону.

це у мусарів вважаєтьс я «гумором»? Тому що мені зовсім не смішно...

Дно. Просто дно.

Показуємо Бурейко.

Вже є офійне повідомле ння від слідчих органів (яким хоча й віри немає, але що вдієш?) про співпадін ня-неспівпадіння АйПі адрес, якими послугову ється Варченко і тих, з яких здійснюва лася переписка зі студентко ю?

Повна версія