Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Аваков, Де Бурейко? (зникнення Здохнеш-як-гандзюк, викрадач майор МВС Брєжнєв, чи жива дівчинка :X)

(Вся поточна інформація оновлюється)

01. Знайомі вимагають показати Бурейко наживо, живою та здоровою.

Знайомі Наталі Бурейко стверджують, що покаянний текст із вибаченням на адресу сім'ї Варченків писала не вона.
Вони стверджують, що телефон дівчини, скоріш за все, у правоохоронців, а де сама Бурейко, невідомо.02. Спеціаліст з квартирного зникнення людей Брєжнєв-Варченко
Так, в 2011 году милицией Подольского района Киева расследовалось дело по факту незаконного отчуждения квартир и исчезновения их хозяев. Люди, кстати, до сих пор числятся без вести пропавшими. Члены банды запугивали алкоголиков и наркоманов, забирали их квартиры, обещая переселить за город. Однако, после сделки экс-хозяев квартир больше никто в живых не видел. Родственники некоторых из них даже подавали в розыск, который ни к чему не привел. И не удивительно, ведь в состав банды входили… правоохранители. Забегая наперед, скажем: участники и организаторы тех преступлений не только не понесли наказания, но и занимают сегодня высокие посты в Генеральной прокуратуре. Например — Ольга Александровна Варченко. Её муж, Александр Варченко, в свое время занимал должность начальника Управления в УБОП и был одним из организаторов упомянутой преступной группы.

Редакция располагает протоколом допроса свидетеля по тому резонансному делу


Линк: https://www.facebook.com/groups/808351502621348?view=permalink&id=1779876672135488

03. Передісторія
Коли вб’ють, тоді оскаржуй.

Декілька днів тому, в нашій країні сталась дуже сумна історія, яка зв’язана з звичайною студенткою, та співробітником Міністерства Внутрішніх Справ України. Скоріш за все багато людей вже чули цю історію, однак можливо не всі розібрались у ситуації повністю.
На минулому тижні, студентка одна з київських вузів Наталія Бурейко, розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook звернення до громадськості, де вона просила про допомогу.

Студентка розповіла історію, яка трапилася з нею, а саме у додатку для знайомств, з нею знайомився високопоставлений чиновник з МВС, Олександр Варченко.

Він писав їй різні брудні та непристойні пропозиції, та вимагав від неї «зустрічатися» з ним. Коли студентка відмовила, він почав їй погрожувати спершу він погрожував у соціальній мережі, потім за його словами через зв’язки у МВД він взнав телефонні номери її родичів, та почав погрожувати і їм.

Потім він відправив їй кур’єром букет квітів та коробку з відрубаними курячими лапками, натякнувши на те, що це лапки «тих які теж йому відмовили».
Згодом, вона повідомила, що зваживши всі поради, вирішила звернутися до прокуратури, та написати заяву про погрози.

Цікаво, що коментарях до її записів було замічено дуже багато негативних висловлювань, де коментатори обіляли чиновника, та звинувачували дівчину у брехні, більшість таких коментарів надходили від нових та абсолютно чистих акаунтів у соціальній мережі, ще одна частина таких коментарів надходила взагалі зі сторінок на арабській мові. Тобто є всі підстави припускати, що це була цілеспрямована атака ботів, частина з яких була орендована у так званої «ботоферми»

Пізніше почались виступи та заяви у ЗМІ зі сторони чиновників та представників державної влади, які всіляко виправдовували свого колегу, та говорили, що це все фальсифікація, на телеканалі 1+1 у випуску програми ТСН взагалі заявили, що Наталія спілкується виключно на українській мові, а повідомлення були опубліковані на російській, тому є підстави вважати, що її сторінкою заволоділи російськомовні хакери.

Але ось якщо подивитися на її записи які були зроблені до події, в тій же соціальній мережі, а також на її сторінці в instagram (https://www.instagram.com/natali_bureiko) можна побачити, що ТСН явно відпрацьовує неправдиву інформацію.

Дівчина родом з Херсонської області, як відомо, на півдні України, більшість населення прекрасно знає як російську так і українську мову, тому не дивно, що дівчина робила свої дописи мережі на російській мові.

Видні державні діячі, та колеги Варченка з МВС, одразу ж без суда і слідства почали звинувачувати дівчину у фальсифікації, а також говорити про злих хакерів які буцімто заволоділи її сторінкою.

Пан Геращенко, по шаблону заявив про атаку хакерів, та фальсифікацію з метою підставити Варченка, тому що його колишня дружина працює у ДБР. Варченко теж, говорить усе по шаблону.

Фіналом цієї історії, стало те що дівчина зникла, про що повідомили її друзі та родичі у вечері того ж дня коли вона зникла, дописи про Варченко зникли з її сторінці, натомість на її сторінці з’явився допис, де протокольною мовою, було написано, що вона є жертвою хакерів, що Варченко та його дружина дуже хороші люди, а їй дуже соромно, за свій вчинок.

Варто відмітити, що одним з перших хто лайкнув її допис відразу через декілька секунд після появи, (а на той момент за її сторінкою вже слідкували десятки тисяч людей) став депутат верховної ради Антон Геращенко.

Також у дописі стверджувалось, що Наталія дуже жалкує про цей скандал, та більше не бажає публічності, не бажає бачитись з журналістами, та й надалі коментувати ситуацію, рідні, друзі та однокурсники дівчини заявляють, що Наталія Бурейко не зв’язувалась з ними й досі, а у ЗМІ заявили, що вона ніби то поїхала зі своїм хлопцем на відпочинок, проілюструвавши новини фотографіями торічної давнини, які були взяті з її ж сторінки у instagram.

Що ми бачимо на прикладі справи Варченко – Бурейко:

Були знищені докази, на сторінці видали публікації зі скриншотами повідомлень, є підстави вважати, що також були й знищені самі повідомлення на телефоні.
Також відомо про факт тиску у соціальних мережах та через ЗМІ на потерпілу, до цього було залучено цілу компанію ботів, та ботоферм, які писали погрози та у коментарях та підтримували офіційну версію у ЗМІ.

Варченко не був відсторонений від посади на час слідства, є підстави вважати, що слідства навіть не було, адже за протоколом, під час слідства над співробітником МВС, співробітник повинен бути відсторонений від роботи.

На ділі, ми маємо справжню кругову поруку, яка спрацювала саме так, як і було написано у повідомленнях на яких «невідомий від імені Варченко» погрожував дівчині. У Варченко дійсно є друзі у МВС, та у СБУ, саме так як він і хизувався у переписці з Бурейко, тому замість слідства Бурейко, так само як і будь яка інша жертва домагань, отримала б у кращому разі «фігу» а гіршому пропала безвісти як і трапилось з Бурейко.

Таких випадків як з Варченко – Бурейко, не повинно відбуватися у правовій державі, навіть тоді коли жертва «вибачається» та відмовляється боротися далі, державні діячі не повинні без слідства заступатися за свого колегу, прокуратура у правовій державі проводить слідство не зважаючи на все, повинно бути проведено ретельне розслідування.
Ми все такі сподіваємося, що Наталію Бурейко змусили написати це вибачення шляхом надання хабара, а не погрозами, але є дуже велика вірогідність того, що Варченко втілив свої погрози в життя, і Наталії ми вже ніколи не знайдемо.

В кінці кінців пост у Фейсбук, з вибаченнями та ствердженням про повне не бажання з’являтися на публіці та давати будь які коментарі, виглядить дуже дивно, адже якби Бурейко дійсно підставили якісь зловмисники, поява дівчини у ЗМІ живою та здоровою, зняла б дуже багато питань з цієї справи.
ФБ от Львів Today

Здохнеш як Гандзюк
04. ЛОМ перед зникненням:


05. ТСН

Текст - следующий пост.

06. Обговорення на сторонніх ресурсах
Жива ли Наталья Бурейко? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2254490
Останнє редагування: 12 листопада 2018 10:35:20 від cheshire cat
   
ШОК СЕНСАЦІЯ - ТСН
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама


ДОСІ НЕ ЗНАЙШЛАСЯ: СЛІДОМ ЗА ФІГУРАНТКОЮ "СЕКС-СКАНДАЛУ" З ВАРЧЕНКОМ ЗНИКЛА ЇЇ МАМА
ТСН

Жінка взяла відпустку за власний рахунок і не вийшла на роботу.

Загадкова історія зі студенткою Наталею Бурейко та її листуванням з нібито заступником начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександром Варченком обростає новими таємницями.

Третю добу студенти спантеличені і налякані історією Бурейко. Ті, хто її знає, спілкуватися на камеру відмовляються, а поза нею друзі розповідають, що того вечора, коли на її сторінці у Facebook з’явився пост про погрози, вона була у гарному настрої, а близько 21:30 вийшла зі своїм хлопцем, який викликав таксі, і вони вдвох поїхали у невідомому напрямку. Дівчину більше не бачили, на повідомлення друзів вона не відповідає.

Дивна секс-історія зі студенткою Наталею Бурейко. У соцмережі якої з'явився пост про домагання від поліцейського і наступного дня зник, обростає новими таємницями. З гуртожитку вона виїхала зі своїм хлопцем і її більше не бачили.

Наталя Бурейко, 19 років, ще до середи звичайна студентка політеху, яка приїхала навчатися до столиці з Херсонщини. Нині її прізвище фігурує у секс-скандалі. Все почалося з посту на її сторінці в соцмережі: студентка писала про "пекло, в яке перетворилося життя" від листування начебто з впливовим силовиком. Друзі Наталі розглядають це фото і кажуть, що воно зроблене точно не в стінах гуртожитку, а вся історія, певні, кимось добре відрежисована. Дівчина наступного дня вибачається за сказане.

Псевдодомагач Олександр Варченко запевняє, що ні з ким не листувався і хтось таким чином підставляє його дружину, яка працює в новоствореному бюро розслідувань. Здавалось би, історії кінець, але де зараз Наталя? Її друзі кажуть, що телефон Наталі досі відімкнений, вона дзвонить подругам інколи сама і каже лише, що жива-здорова. "З нею все добре. Вона у безпеці. Ніхто ніж біля горла не тримає. Я вчора з нею говорила. Їй страшно, що її шукають", - пояснила подруга.

Селище Чаплинка на Херсонщині, де Наталя виросла – її земляки припускають, що сталося якесь непорозуміння. У школі, де вона навчалася, кажуть, що Наталя – одна з найкращих випускниць. Але є цікава деталь: дівчина без жодної помилки описала свою історію російською, яку у школі ніколи не вивчала. "Я навчала цю дівчинку і впевнена, що вона не могла такого зробити вчинку, який розрекламований на Facebook. Я в цій дівчинці впевнена. Російська мова в нашій школі не вивчається уже дуже-дуже давно, і Наташа російську мову не вивчала. Вивчала українську мову", - запевнила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Рибчук.

Батьки дівчини спілкуватися з журналістами відмовилися. Ще вчора мати дівчини їхала до Києва, але напівдорозі розвернулася і заявила, що донька по телефону їй розповіла, що ні з ким не листувалася, а її сторінку зламали. "Вона в прокуратурі була, подала заяву. Я розумію, що нас використовують, і люди замішані. Я боюся теж. Це зламана сторінка чи використана сторінка – я не знаю. Вона не переписувалася з ним", - стверджує мати студентки Віта Гурейко.

Але у п’ятницю мати в школу, де працює, не прийшла – вона взяла відпустку за власний рахунок. Справу студентки розслідує СБУ віднині

Більше читайте тут: ТСН.юа/ukrayina/dosi-ne-znayshlasya-slidom-za-figurantkoyu-seks-skandalu-z-varchenkom-znikla-yiyi-mama-1247208.htmlОстаннє редагування: 11 листопада 2018 17:38:06 від cheshire cat
   
Що апять?

Заєбали ви усі цією темою на фупі вже
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Що апять?

Заєбали ви усі цією темою на фупі вже

Апять.

Покажіть Бурейко і питання зняте. Що простішого.
   
Апять.

Покажіть Бурейко і питання зняте. Що простішого.

А яка різниця?.цій владі (x)
На фупі теж мало кого хвилю що з нею
Щоб не сталося ніхто не понесе покарання все одно
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

А яка різниця?.цій владі (x)
Щоб не сталося ніхто не понесе покарання все одно

Понесе, тут не мордор. За сукупності Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.Останнє редагування: 10 листопада 2018 11:51:29 від cheshire cat
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Блін , у що грузини перетворили нашу поліцію? Всі ці сакварелідзе зі згуладзами. То все вони винуваті , їхні реформи.
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Блін , у що грузини перетворили нашу поліцію? Всі ці сакварелідзе зі згуладзами. То все вони винуваті , їхні реформи.

Просто Кавказ... Кавказ... а їх за кілометр до влади допускати не можна, інакше притягнуть і усі ці звичаї про шик правильного пацана - "сказав - зробив".

Уся система займається однією кобилою (не в образу Наташі, це просто узагальнююча назва)Останнє редагування: 10 листопада 2018 08:58:53 від cheshire cat
   
Російські хакери?
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Російські хакери?

Дайвери.
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

На фейкцензорі продовжується вже зранку старанне відмазування - інтев'ю з дружиною Варченко (яка взагалі тут не при писті), проте Бурейко так і не нема.

#ПокажітьБурейко
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Заробила копійчину і зїбалась.

Может это она фигурантка ролика?

   
 
За сукупності Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.

 :facepalm:
Дитячий садок :)
   
Заробила копійчину і зїбалась.

мент навсегда остается ментом и воспринимает лишь такие, свойственные ментам сценарии
 :(
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Заробила копійчину і зїбалась.

Может это она фигурантка ролика?

https://www.youtube.com/watch?v=pGr--w5FORQ

Погане замилювання. Просто покажіть і питання зняте.
Не голосом стажерів і прийнятих плєнних клієнтів по телефону, а наживо. Навіть на кишенькових каналах.
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Погане замилювання. Просто покажіть і питання зняте.

Шо тобі показать? Як знайдеться покажеться сама.

Зїхала зі своїм хлопцем і мамкою, ще й подругам звонить, які питання до ментів?
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Погане замилювання. Просто покажіть і питання зняте.
Шо тобі показать? Як знайдеться покажеться сама.

А крута система, де ще позавчора сам Геращенко бігав за кобилою - чому не може знайти і знівелювати підозри журналістів?
   
Понесе, тут не мордор. За сукупності Гандзюк, Бурейко, полетить увесь МВС. Вже не поєдинчий випадок, а система.
Бо якщо шик "правильного" чувака "буде по-моєму" таки доведено до кінця, то показати Бурейко звичайно не вдасться.
да яку систему, що вже тої хероти під назвою "льустрація" мало було   :facepalm:

ну сковирнуть авакяна з його антоніной, але такі ж от бики тіпо варченко по місця позалишаються    :weep:   
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Зїхала зі своїм хлопцем і мамкою, ще й подругам звонить, які питання до ментів?

Коли у журналістів підозра в особливо тяжкому злочині, приватність стоїть нижче за значенням.  Покажіть і питання зняте.
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

да яку систему, що вже тої хероти під назвою "льустрація" мало було   :facepalm:

ну сковирнуть авакяна з його антоніной, але такі ж от бики тіпо варченко по місця позалишаються    :weep:

А чого. Все працює. Знайшли за годину, при тому, що в общагу та ВУЗ Бурейко не ходила.
Значить, зовсім не складе труднощів показати і зараз, що все добре і ніхто дайвінгом не займається.
В комфортних умовах п'ятихвилиночки на Еспресо ТБ, наприклад.
   
головна проблема системи мвд в україні в тому що до неї за сало влаштовуються тупорилі набичени пацанчики - коротше звічайні українці    [ua]
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

головна проблема системи мвд в україні в тому що до неї за сало влаштовуються тупорилі набичени пацанчики - коротше звічайні українці    [ua]

Головна проблема, що імпортанули пацанські кавказські цінності "пацан сказав - пацан зробив".
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

А що скажуть шановні Раха та Блакитний Апельсин, показати Бурейко - правильний крок для відбудови віри в правоохоронців?
Думаю, безперечно так.  (tu)
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

головна проблема системи мвд в україні в тому що до неї за сало влаштовуються тупорилі набичени пацанчики - коротше звічайні українці    [ua]
аби ж просто бики! Туди з приходом сабакова взагалі бандоси пішли! Ти бачив той Корд? Це ж бувші Беркути, а беркути це бувші «бригадні» з розборок 90-х. Мусарня взагалі перестала фільтрувати своі ряди.
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

аби ж просто бики! Туди з приходом сабакова взагалі бандоси пішли! Ти бачив той Корд? Це ж бувші Беркути, а беркути це бувші «бригадні» з розборок 90-х. Мусарня взагалі перестала фільтрувати своі ряди.

Я думаю, не треба зараз тут ненависті - вчора вже розводили і всіх вислухали, а зараз просто нормальна і адекватна вимога - показати дівчину.

Показують - розходимось. Другої Гандзюк країні не потрібно, бо саме це розвалює країну зсередини.
   
Апять.

Покажіть Бурейко і питання зняте. Що простішого.
нах вона потрібна ??
   
Re: #СправаБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

нах вона потрібна ??

Щоб не мати сумнівів, що вона не займається підводним плаванням.
   
Вижу несколько вариантов развития событий.
Ее найдут, и маму то же. В лучшем случае где нибудь в Черногории или Праге, в полном здравии.
Ее найдут, и маму то же. В плохом варианте где нибудь под Таращей.
Теперь вопрос. Кому это выгодно?
   
#БурейкоПокажиСіськи
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

#БурейкоПокажиСіськи

В любом виде, но живой.  :)
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

и маму то же. В лучшем случае где нибудь в Черногории или Праге, в полном здравии.
Ее найдут, и маму то же. В плохом варианте где нибудь под Таращей.


в Москве на телешоу 60 минут.
   
Правильно! если девочка хочет скрыться от общественности - не выйдет! Нужно срочно найти ее и посадить в сизо или на домашний арест. А лучше - в зоопарк, чтобы особо моральные дописувачи типа кашире кат могли прийти и посмотреть на нее.

   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

в Москве на телешоу 60 минут.

П'ятихвилинки на Еспресо вистачить.
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

Правильно! если девочка хочет скрыться от общественности - не выйдет! Нужно срочно найти ее и посадить в сизо или на домашний арест. А лучше - в зоопарк, чтобы особо моральные дописувачи типа кашире кат могли прийти и посмотреть на нее.

Добре вам гнидам спиться? Опитування хочете з 96%, що підтримають хештег у старттопіці?

Останнє редагування: 10 листопада 2018 10:31:05 від cheshire cat
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

десь в Туреччині сидить з мамою в санаторії
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

в Москве на телешоу 60 минут.
це у мусарів вважається «гумором»? Тому що мені зовсім не смішно...
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

десь в Туреччині сидить з мамою в санаторії

Немає в перетинах кордону.
   
Re: #ПокажітьБурейко: Слідом за Наташою зникла і її мама

це у мусарів вважається «гумором»? Тому що мені зовсім не смішно...

Дно. Просто дно.

Показуємо Бурейко.
   
Вже є офійне повідомлення від слідчих органів (яким хоча й віри немає, але що вдієш?) про співпадіння-неспівпадіння АйПі адрес, якими послуговується Варченко і тих, з яких здійснювалася переписка зі студенткою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія