Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УПЦ МП на поклон к Пете :D

Re: УПЦ МП на поклон к Пете  :D

Тут одне з двох-у мп свій президент в кремлі, або баригу списали

Благословенне Царство Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні  B-)

Але як на мене, то не обов'язково всім все знати. Священник и нехай знають - на те вони професіон али. Мені дивно спостеріг ати абсолютиз ацію слів в біблії, через що втрачаєть ся розуміння того про що написано. Будь-які крайнощі обов'язково ведуть не в "Рай", а в "Пекло". /не до Добра, а до Зла.

Ти вирішив що заб'єш в гугл " літургія слова " , знайдеш там початок , зацитуєш і можна прикурюва ти "   B-)  "
" як я єго удєлал " . Ти мене недооціни в , властелин пошуковик ів .В  православ ії немає такого поняття як " літургія слова " і спитай любого практикую чого православ ного , він не буде знати про що йде мова . бо друга частина (після проскомід ії ) називаєть ся " літургія оглашенни х " .
І мовчання Овида ,в цьому випадку , більш переконли ве , ніж твоя поза з вумним відом .

Другою частиною Літургії є Літургія Оглашенни х, названа так тому, що на ній могли бути присутнім и люди, які тільки готувалис ь до Хрещення, тобто проходили катехизич не навчання — «оголошення в вірі». В Римо- та Греко-католицькій церквах ця частина Літургії називаєть ся Літургією Слова.

Щодо того , що " нехвй піп все знає " , то це типово . бо стовбичит и в церкві як барани це справа виявляєть ся благолєпн ая . Ви завжди виправдов ували своє ледацтво і похуїзм . Ту нічого нового немає .
Хоча саме слово " літугрія "" переклада ється , як варіант " спільна справа " , де піп виконує своє служіння , а спільнота вірних своє .
А " розуміня втрачаєть ся " , бо не знав , та й ще забув . А коли запитали , то з переляку поліз в католицьк ий служебник .  :laugh:
Ех ти , томосогол овий .  :weep:

Останнє редагування: 14 листопада 2018 15:31:10 від cheshuntt

MAG

Ти вирішив що заб'єш в гугл " літургія слова " , знайдеш там початок , зацитуєш і можна прикурюва ти "   B-)  "
" як я єго удєлал " . Ти мене недооціни в , властелин пошуковик ів .В  православ ії немає такого поняття як " літургія слова " і спитай любого практикую чого православ ного , він не буде знати про що йде мова . бо друга частина (після проскомід ії ) називаєть ся " літургія оглашенни х " .
І мовчання Овида ,в цьому випадку , більш переконли ве , ніж твоя поза з вумним відом .

Другою частиною Літургії є Літургія Оглашенни х, названа так тому, що на ній могли бути присутнім и люди, які тільки готувалис ь до Хрещення, тобто проходили катехизич не навчання — «оголошення в вірі». В Римо- та Греко-католицькій церквах ця частина Літургії називаєть ся Літургією Слова.

Щодо того , що " нехвй піп все знає " , то це типово . бо стовбичит и в церкві як барани це справа виявляєть ся благолєпн ая . Ви завжди виправдов ували своє ледацтво і похуїзм . Ту нічого нового немає .
Хоча саме слово " літугрія "" переклада ється , як варіант " спільна справа " , де піп виконує своє служіння , а спільнота вірних своє .
А " розуміня втрачаєть ся " , бо не знав , та й ще забув . А коли запитали , то з переляку поліз в католицьк ий служебник .  :laugh:
Ех ти , томосогол овий .  :weep:
а мені байдуже.
Майбутнє за новітньою ідеологіє ю. Цікавим є лише те, що структурн о ідеології  співпадаю ть. Але це лише підтвердж ує спіралеви дність розвитку. Стара ідеологія для неграмотн ого молодого людства. Тепер ідеологія мусить змінитися, бо людство подорослі шало.  :pofig:

а мені байдуже.
Майбутнє за новітньою ідеологіє ю. Цікавим є лише те, що структурн о ідеології  співпадаю ть. Але це лише підтвердж ує спіралеви дність розвитку. Стара ідеологія для неграмотн ого молодого людства. Тепер ідеологія мусить змінитися, бо людство подорослі шало
Я теж так вважав... до 2014-го!

Останнє редагування: 14 листопада 2018 16:38:05 від Ламер

А предстоят ель УГКЦ выбираетс я в Украине или назначает ся Римом?

а мені байдуже.
Майбутнє за новітньою ідеологіє ю. Цікавим є лише те, що структурн о ідеології  співпадаю ть. Але це лише підтвердж ує спіралеви дність розвитку. Стара ідеологія для неграмотн ого молодого людства. Тепер ідеологія мусить змінитися, бо людство подорослі шало.  :pofig:

:weep:
А ти вар'ята почав грати після того як Святослав Шевчук наказав тебе спустити зі сходів , чи ти й раніше таким був ?

А що тобі до УГКЦ? Ну припустим о призначає ться Папою і нікого не питаючись , привозять і кажуть любіть і жаловать . Шо тепер?

Блаженніший Святослав (Шевчук), Верховний Архиєписк оп Києво-Галицький, Отець і Глава УГКЦ
...
23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI.
(с) http://ugcc.ua/official/synod/biography/blazhenn%D1%96shiy_svyatoslav_shevchuk_verhovniy_arhiiepiskop_kiievogalitskiy_otets_%D1%96_glava_ugkts_71086.html

Ще будуть дурні питання?

А що тобі до УГКЦ? Ну припустим о призначає ться Папою і нікого не питаючись , привозять і кажуть любіть і жаловать . Шо тепер?
а тобі яке діло до православ них? " припустим о вони самі собі зробюлять що хочуть і твої висери їм до одного місця"? Бо ти знаєш службу? Чи ти може реінкарна ція САМОГО?....ішов би ти "знаток" туди те тобі і місце-на галерею,де сидять ГОСТІ ,що слідкують за подією.ал е не відкриваю ть свого рота з чорнотою.

кацапы пишут:

"Раскол, по некоторым данным, произошел в епископат е Украинско й православ ной церкви Московско го патриарха та"

Так что три митрополи та на встрече с Порошенко - это вершина айсберга (троих бы не назвали расколом при общем количеств е митрополи тов МП)

Останнє редагування: 14 листопада 2018 17:02:23 від Прохожий (Киев)

«Русские не сдаются». Хто і чому зірвав зустріч Петра Порошенка з єпископам и УПЦ МП

Що відбувало ся на несподіва ному Соборі УМП МП «Главкому» розповів митрополи т Черкаськи й і Канівськи й Софроній

--------------------------------------

Чи готові у церкві до розмови з президент ом про компроміс ні фігури від УПЦ МП на посаду предстоят еля нової Помісної церкви?

Дивлячись на психологі ю більшості наших архієреїв, то поки таких бажань у них немає. Якщо взяти тих, хто керує церквою… Ви мене правильно зрозумійт е, хто хоче віддати те, що він має?

Це найбільши й страх?

Тут треба відкинути усі амбіції, політичну заангажов аність і подивитис я потім на справи цього всього в Україні. Потрібно просто пожаліти свій народ. Я їм про це казав, виступаюч и. Для мене незрозумі лим є те, що буде з нами усіма. Я їм так і казав, що завтра їх оголосять Російсько ю церквою, вас 80, усі ви маєте свої кафедри. Натомість завтра вам скажуть «хлопці, до побачення . У нас є своя церква, у нас є свої представн ики, ми тут будемо (мається на увазі нова Помісна церква, яка створюєть ся)». З моєї точки зору атмосфера у церкві нездорова .

Але ж не всі єпископи виїжджати муть з України. Який розвиток подій можливий далі?

Вони можуть через страйк перейти (до Помісної церкви, яка створюєть ся) і сказати, що приймайте нас. Інші можуть бути упертими. А треті може і бажали би (перейти), але поки відверто не виявляють свого бажання. Сказати про це відверто не всі можуть. Знову ж таки через присутніс ть того ж страху.

Які питання церква не готова обговорюв ати з президент ом?

Я не чув будь-яких запитань, поставлен их від президент а. Якби він поставив якесь питання, то тоді це можна було би обговорюв ати, а так, відсутні питання, відсутня реакція. У самій церкві не обговорюв али те, про що не можемо розмовлят и з президент ом.

УПЦ МП наполягає на зустрічі з главою держави у Києво-Печерській лаврі. А чи може бути альтернат ивна локація, наприклад, Собор Святої Софії, який не закріплен ий за жодною церквою?

Там нічого другого не буде, і очікувати нічого іншого не варто. Поїхав я (з Києва) засмучени й за майбутнє наших людей.

Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/hto-i-chomu-zirvav-zustrich-petra-poroshenka-z-jepiskopami-cerkvi-moskovskogo-patriarhatu-544622.html?fbclid=IwAR3nLuKvQf-LPz84KfLgqMoczU1wyEJcaF9kk8nuIhT4780MdVFpbhIsppU

LSD

Є і така думка

Этой кучкой дураков пожертвов ало РПЦ чтобы хоть как то обелиться в глазах Путина.
На соборе их не будет, после чего Варфоломе й их объявит в запрете - вот и все.
Они сами себя превратил и в кучку маргинало в, никому не интересну ю и всем мешающую делить приходы :)
Без них будет лучше :)

Но Петя спровоцир овал их красиво.
Кацапи і макаки нагнітают ь...

а тобі яке діло до православ них? " припустим о вони самі собі зробюлять що хочуть і твої висери їм до одного місця"? Бо ти знаєш службу? Чи ти може реінкарна ція САМОГО?....ішов би ти "знаток" туди те тобі і місце-на галерею,де сидять ГОСТІ ,що слідкують за подією.ал е не відкриваю ть свого рота з чорнотою.

Ти забув написати цього разу , що в мене істерика .
Давай наново , білоротий .

а мені байдуже.
Майбутнє за новітньою ідеологіє ю.

І людей треба вирощуват и в пробірках .

LSD

Брехулята не приховуют ь вже своєї прохуйлов ської позиції :love:  :laugh: . Криве дуло " нового" вибору
(tu) Толи ещьчо будет...

MAG

:weep:
А ти вар'ята почав грати після того як Святослав Шевчук наказав тебе спустити зі сходів , чи ти й раніше таким був ?
Шевчук? Мене? Зі сходів?  :D
Злякалися вони. Мене Гузар до Шевчука направив. Той Шабана прислав. Одразу почали співати:Вас скрізь ми раді бачити, але помітно було, що перелякал ись бо ламало їх стратегію ...
А я не переймаюс ь. Всьому свій час...
Профі знають напам'ять слова, але не розуміють вчення Ісусового . Ключ через розуміння прикладно го значення заповіді Полюбіть ворогів своїх...

Останнє редагування: 14 листопада 2018 18:39:44 від MAG

кацапы пишут:

"Раскол, по некоторым данным, произошел в епископат е Украинско й православ ной церкви Московско го патриарха та"

Так что три митрополи та на встрече с Порошенко - это вершина айсберга (троих бы не назвали расколом при общем количеств е митрополи тов МП)

там був один митрополи т Симеон із Вінниці

А шо, Драбинка не було?

"на встречу с Порошенко прибыли три архиерея УПЦ МП: митрополи т Переяслав-Хмельницкий и Вишневски й Александр (Драбынко), митрополи т Винницкий и Барский Симеон и архиеписк оп Новокахов ский и Генически й Филарет."

"на встречу с Порошенко прибыли три архиерея УПЦ МП: митрополи т Переяслав-Хмельницкий и Вишневски й Александр (Драбынко), митрополи т Винницкий и Барский Симеон и архиеписк оп Новокахов ский и Генически й Филарет."
То шо, OldBoy збрехав?
Та не може такого бути! :)

Думаю, до 21 листопада їх буде 13. :pooh_on_b:

все вірно
внести смуту і розкол у стан розкольни ків- самое воно

Повідомлення занадто довге

Кацапы,плюясь слюной и брыжжа желчью признали,что на встрече были 3 попа

И тут же пошли поливать этих 3-х грязью

А шо, Драбинка не було?

Драбинко уже колишній митрополи т

Ні. Ти чужий.
А значить небезпечн ий...
а cynic ? він свій чи чужий?

Но дальше следуют пункты, очерчиваю щие позиции, с которых УПЦ МП готова вести огонь.
Церковь будет противост оять попыткам переимено вания "всеми законными методами".

Какие у московски х попов есть законные методы?

Общение с Константи нопольски м патриархо м прекращае тся.

После этого заявления становитс я предельно понятно, что канонично й УПЦ МП в Украине более не существуе т.
Есть раскольни ки, гебешные московски е попы.

Но дальше следуют пункты, очерчиваю щие позиции, с которых УПЦ МП готова вести огонь.
Церковь будет противост оять попыткам переимено вания "всеми законными методами".

Какие у московски х попов есть законные методы?

Общение с Константи нопольски м патриархо м прекращае тся.
После этого заявления становитс я предельно понятно, что канонично й УПЦ МП в Украине более не существуе т.
Есть раскольни ки, гебешные московски е попы.
і шо то має до стосунків мп і органів державної влади?

і шо то має до стосунків мп і органів державної влади?

почему вас это беспокоит?

почему вас это беспокоит?
а чому нє?

кацапы пишут:

Кацапи праві. Чекаємо на розвиток подій.

Кацапи праві. Чекаємо на розвиток подій.
ну так ,83 попи підписали вчорашню грамоту і раскол

а чому нє?

тому що це внутрішня справа українців . Якщо ми почнемо вислухову вати думку росіян і їм співчуваю щих, то це ні до чого доброго не приведе.

«Завтра вам скажуть «хлопці, до побачення!» Митрополи т Софроній розказав, як переконув ав верхівку УПЦ МП

Сьогодні, 19:30

«Завтра вам скажуть «хлопці, до побачення!» Митрополи т Софроній розказав, як переконув ав верхівку УПЦ МП

Митрополи т Черкаськи й і Канівськи й розказав, чого найбільше бояться єпископи церкви Московськ ого патріарха ту

Митрополи т Черкаськи й і Канівськи й УПЦ МП Софроній вважає, що у Московськ ому патріарха ті поки нема бажання шукати компроміс и щодо предстоят еля нової Помісної церкви. Про це він розповів в ексклюзив ному інтерв’ю «Главкому».

«Дивлячись на психологі ю більшості наших архієреїв, то поки таких бажань у них немає. Якщо взяти тих, хто керує церквою… Ви мене правильно зрозумійт е, хто хоче віддати те, що він має?», - пояснює владика.

На думку Софронія, у питанні вибору очільника Помісної церкви в Україні «треба відкинути усі амбіції, політичну заангажов аність і подивитис я на справи цього всього в Україні».

«Я їм так і казав, що завтра їх оголосять Російсько ю церквою. Вас 80, усі ви маєте свої кафедри. Натомість завтра вам скажуть «хлопці, до побачення . У нас є своя церква, у нас є свої представн ики, ми тут будемо (мається на увазі у новій Помісній церкві, що створюєть ся)», - розповів Софроній.

Митрополи т вважає, що у Московськ ому патріарха ті є багато тих, хто бажають приєднати ся до Помісної церкви, що створюєть ся. Проте священики бояться відверто про це говорити.

«Вони можуть через страйк перейти (до Помісної церкви, яка створюєть ся) і сказати, що приймайте нас. Інші можуть бути упертими. А треті може і бажали би (перейти), але поки сказати про це відверто не всі можуть. Знову ж таки через присутніс ть того ж страху», - впевнений Софроній.

https://главком/news/-zavtra-vam-skazhut-hlopci-do-pobachennya-mitropolit-sofroniy-rozkazav-yak-perekonuvav-verhivku-upc-mp--544783.html

Ну а от таке питаннячк о . що якщо завтра Онуфрій прокинеть ся і скаже : все , переконал и , перхожу в Помісну і Паша з Афіногєло м зі мною і решта чорносоте нної пиз доти .
Така церква вже буде наша рідна вкраїнськ а ?

Драбинко уже колишній митрополи т
до того ж, Драбинко уже не той і не інший
Брешете і брешете.. без зупинки..  ;o
Митрополи т - це церковне звання  типу генерала в армійців. Митрополи том о.Олексан др є   з 2013р і ніхто його цього сану не лишав.
Архієрей - це посада, єпископ ("перший священик")  всієї єпархії - "правлячий архієрей", або частини  цієї єпархії (вікарства)-  "вікарний архієрей". о.Олексан др займає посаду єпископа Переяслав-Хмельницького - вікарного архієрея Київської митрополі ї з 2007р.
Тобто він зараз є чинним митрополи том та архієреєм .   
http://m-oleksander-drabinko.church.ua/

Останнє редагування: 14 листопада 2018 21:10:52 від Sagin

Ну а от таке питаннячк о . що якщо завтра Онуфрій прокинеть ся і скаже : все , переконал и , перхожу в Помісну і Паша з Афіногєло м зі мною і решта чорносоте нної пиз доти .
Така церква вже буде наша рідна вкраїнськ а ?
тю, за то і боролися :laugh:
не нада буде коло лаври ходити і думати чому атєц павло не поняв благодаті від томоса і кричати гонта підарас :D

Останнє редагування: 14 листопада 2018 21:25:07 від гонта

Повна версія