Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УПЦ МП на поклон к Пете :D

Re: УПЦ МП на поклон к Пете  :D

Сабодан там ні до чого, то коли Сабодан уже не в собі був, Драбинко пробував тиху революцію зробити в МП прикриваю чись мумією Сабодана

Там швидше Драбинко хотіли придушити, коли Сабодан важко хворів...  Надіюсь колись ми взнаємо всі подробиці та деталі...

Не знаю. Але хтось з цих трьох точно сексот  :S  КДБ/ФСБ завжди засилає своїх в лави ворогів :to_keep_o:
І може бути що ці теж підсунуті нам КГБ, що дотягнути до виборів. Наприклад вони в останній момент відмовляю ться, а ми вже заспокоїл ись і надіємся на них. І нам вже не хвате часу.

Почаївська вже ні. Приватизу вали на 50 років недавно через якусь мутну схему.
В державній була і залишаєть ся.

Там швидше Драбинко хотіли придушити, коли Сабодан важко хворів...  Надіюсь колись ми взнаємо всі подробиці та деталі...

так за те ж і хотіли придушити, що він фактично керував МП прикриваю чись Сабоданом, і почав вести діло до автокефал ії

:pooh_lol:

ти про шо подумав?   :punish:

Основой фамилии Мамасуев послужило церковное имя Мамас. Фамилия Мамасуев образован а от имени Мамасуй — одной из форм имени Мамас, которое носил великомуч еник Каподакии . Мамасуй, со временем получил фамилию Мамасуев.

:facepalm:

Основой фамилии Мамасуев послужило церковное имя Мамас. Фамилия Мамасуев образован а от имени Мамасуй — одной из форм имени Мамас, которое носил великомуч еник Каподакии . Мамасуй, со временем получил фамилию Мамасуев.

:facepalm:
:lol: багато знав рускіх по імені мамасуй?

Останнє редагування: 13 листопада 2018 22:42:29 від гонта

І може бути що ці теж підсунуті нам КГБ, що дотягнути до виборів. Наприклад вони в останній момент відмовляю ться, а ми вже заспокоїл ись і надіємся на них. І нам вже не хвате часу.

Єта вряд лі... А відмовлят ься, ну так і шо, караван піде далі без них...

бігали просили томоса десятиліт тями замість випісдува ти московськ их попів дринами з церков ,бог не витримав і для блаженних дітей своїх послав томоса :laugh:
але виявилось що на той томос кацапам насрати
і ви зробили геніальни й висновок ,томос не задіяв бо гонта підарас :weep:
ті лохи думають, що кацапи легко і добровіль но віддадуть 12000 церков. Хай подивлять ся історію греко католиків в 90 роки. 

ті лохи думають, що кацапи легко і добровіль но віддадуть 12000 церков. Хай подивлять ся історію греко католиків в 90 роки. 

ніби так, але не забувайте, що в 90-ті  в очах більшості населення грекокато лики ще сприймали ся як бандьори, а у владі і медіаресу рсах безцеремо нно панував дух дружби "брасткіх народов" ....
Тепер зовсім інша ситуація, тепер московськ і попи не в фаворі.

Повідомлення занадто довге

Оналітєка різних Тетян Деркач річ цікава , але зайва .
При найкращих розкладах буде " єдина помісна "  склеяна з двох  частин ( КП і УАПЦ ) яка отримає отой ваш волшєбний томос .
Перша  частина в цій " єдиній " тепер стане "канонічно ю " , а друга " автокефал ьною "  :laugh: . Хоча я думаю , що для тих хто ходив в КП і УАПЦ і так це було очевидним . Задача томоса була переконат и решту москалят в цьому , але вони не переконал ися . Зрив євхаристі йного спілкуван ня з Константи нополем залишив КП  і УАПЦ  в очах прихильни ків МП там де вони і були до того .
По факту МП залишаєть ся зі своїми 12000 приходів .
Естонськи й варіант . де начебто є Естонська православ на церква , але весь православ ний двіж контролюю ть москалі .

та то традиційн е змальовув ання обсеру як вікторії

Є і така думка

Этой кучкой дураков пожертвов ало РПЦ чтобы хоть как то обелиться в глазах Путина.
На соборе их не будет, после чего Варфоломе й их объявит в запрете - вот и все.
Они сами себя превратил и в кучку маргинало в, никому не интересну ю и всем мешающую делить приходы :)
Без них будет лучше :)

Но Петя спровоцир овал их красиво.

При найкращих розкладах буде " єдина помісна "  склеяна з двох  частин ( КП і УАПЦ ) яка отримає отой ваш волшєбний томос .
Перша  частина в цій " єдиній " тепер стане "канонічно ю " , а друга " автокефал ьною "  :laugh: . Хоча я думаю , що для тих хто ходив в КП і УАПЦ і так це було очевидним . Задача томоса була переконат и решту москалят в цьому , але вони не переконал ися . Зрив євхаристі йного спілкуван ня з Константи нополем залишив КП  і УАПЦ  в очах прихильни ків МП там де вони і були до того .
Естонськи й варіант . де начебто є Естонська православ на церква , але весь православ ний двіж контролюю ть москалі .

Немає такого факту.
Є лише твоя пиха і спродуков ане пихою припущенн я.
Дочекайся Собору і деякого часу потому, потім рахуватим еш.
Наразі ж, читаючи тебе, складаєть ся враження, що ти просто виродився в банальног о українофо ба за ширмою католицьк ої зверхност і.

Директор НИСИ раскрыл подробнос ти встречи Порошенко с представи телями УПЦ МП
Директор НИСИ раскрыл подробнос ти встречи Порошенко с представи телями УПЦ МП
 00:18  Сегодня Телеграф Укринформ Фото: Твиттер
Новости Украины:
Иерархи УПЦ МП на встрече с Президент ом заявили о башенном давлении.
Петр Порошенко провел встречу с частью иерархов Украинско й православ ной церкви Московско го патриарха та, которые поддержив ают предостав ление Украине Томоса об автокефал ии.

Об этом рассказал советник Президент а, директор Националь ного института стратегич еских исследова ний Ростислав Павленко в эфире телеканал а "Прямой".

"Прибыли (на встречу с Президент ом - ред.) представи тели того крыла УПЦ МП, в котором как раз одобрител ьно относятся к идее Украинско й автокефал ьной православ ной церкви, которые поддержив ают создание такой церкви, планируют совместно идти на собор (объединит ельный собор - ред.) и творить совместно эту церковь. Они говорили также о башенном давлении, которое на них оказывает ся, поэтому по их просьбе сейчас не раскрывае м их имен", - отметил Павленко.

Одновреме нно он отметил, что Президент еще несколько недель назад иницииров ал встречу с иерархами УПЦ МП и каждому архиерею Московско го патриарха та было отправлен о приглашен ие на встречу в "Украинско м доме" 13 ноября в 14 часов.

"Это должна была быть встреча со всем епископат ом, со всеми архиереям и УПЦ МП для того, чтобы можно было проинформ ировать о тех встречах, которые происходи ли в Константи нополе, о соглашени и, которое было подписано (с Вселенски м патриархо м - ред.), снять возможно все вопросы, которые накопилос ь у архиереев, в частности относител ьно того, что процесс создания Единой поместной православ ной церкви будет доброволь ным, мирным, государст во всеми силами будет противоде йствовать провокаци ям и попыткам расшатать этот мир", - рассказал советник Главы государст ва.

В то же время, по его словам, после ситуации, сложившей ся с проведени ем встречи, "закрадыва ется подозрени е, что те, кто не хотел такой встречи, - или сверяли часы с Москвой, или получали оттуда инструкци и".

Иерархи УПЦ МП на встрече с Президент ом заявили о башенном давлении. ..

:D " Башенный" бывает кран. А давление - бешеное

MAG

Немає такого факту.
Наразі ж, читаючи тебе, складаєть ся враження, що ти просто виродився в банальног о українофо ба за ширмою католицьк ої зверхност і.
+++

ну ти и пидарас
(tu) по відношенн ю до гоньти тут-без сумніву.

Немає такого факту.
його тіпає тому така істерика. Не може дочекатис я собору і результат ів його (бо страшно чи ненависно).Понос знаковий у "католика". :D

Станом на 27 вересня 2018 року УПЦ (МП) налічує 97 єпископів: 53 правлячих архієреїв, 37 вікарних та 7 архієреїв на спочинку.[1]
на даному етапі така кількість -3  достатня. Бо посад і так мало а кількість бажаючих зашкалює. Три церкви зі своїми кадрами на одну і туж територію канонічну .там і так з вдама буде по два епископи на місце.том у все ОК.Головн е почати(провести собор і дістати томос офіційно).а потім буде клопітка робота між собою.А там вони знають чим привабити :D

cheshuntt, a чи не забагато вас тут, начебто "католика", на гiлцi про православ ну церкву? Чи ви часом не переплута ли конфесiї?
Як ви справдi католик, то чому б вам не заопiкува тися проблемам и католицьк ої церкви, ну там скандалам и з ватикансь кими банками, проблемам и гомосексу алiзму та пiдераcтi ї серед "святих отцiв" католицьк ої церкви, та iнше. Проблем у вас досить, аби бути зайнятим по вуха i не роздавати непотрiбн i "поради"православ ним.

Не зовсiм так, точнiше зовсiм не так
Ще 11 жовтня Вселенськ ий патріарха т заявив, що всі православ ні архієреї в Україні є архієреям и Вселенськ ого престолу.
єпископ Константи нопольськ ого патріарха ту, архієписк оп Тельміськ ий Йов
«Усі архієреї в Україні де-факто, згідно з рішенням синоду Вселенськ ого патріарха ту є архієреям и Вселенськ ого престолу, і тепер вони повинні чекати директиви Вселенськ ого патріарха ту щодо свого подальшог о функціону вання та існування в перспекти ві надання автокефал ії Православ ній церкві в Україні»,
«скасуванням акту 1686 року скасована адміністр ація Московськ ою церквою Київської митрополі ї і всіх єпархій в Україні».
«З канонічно ї точки зору це означає, що сьогодні в Україні УПЦ (МП) більше не існує»

Коли в РПЦ говорять про канони – їм не треба сперечати ся з Константи нополем про канони. Константи нополь писав ці канони – він їх краще знає!
З канонічно ї точки зору, не повинно бути на одній території кількох православ них юрисдикці й
Звичайно, що ті, хто хоче бути в російські й, антіохійс ькій, болгарськ ій церкві, – вони в ній і залишатьс я
Зараз обговорюю ться лише деталі. Їх вирішать. Ситуація досить спокійна.

До речi
У 17-му столітті Крим був канонічно ю територіє ю Константи нопольськ ого патріарха ту, Задунав’я також.
Московськ а патріархі я загарбала ці території без усяких відпускни х грамот.

Еще один забугорны й специалис т во всем на свете. Не знаю что там в Эстонии, а в Украине приходы принадлеж ат не церкви, а общинам. Если община решит быть с Константи нополем и Киевом, то и местная церковь переходит .

Дорогi мої вам тут нема чого робити в Українi – додому, до Росii

Митрополи т Вінницьки й і Барський Симеон - єдиний з 83 учасників Собору Українськ ої православ ної церкви Московськ ого патріарха ту, що пройшов сьогодні в Києво-Печерській Лаврі, не підписав постанову Синоду. Про це лб стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, екстрений Собор Українськ ої православ ної церкви Московськ ого патріарха ту назвав недійсним и і неканоніч ними рішення Синоду Вселенськ ого патріарха ту про визнання предстоят еля УПЦ КП Філарета і Українськ ої автокефал ьної православ ної церкви Макарія канонічни ми єпископам и, а також відмовивс я приєднува тися до єдиної церкви, оскільки вважає, що автокефал ія Україні не потрібна.

Митрополи т Симеон єдиний не поставив під цією постаново ю свій підпис, незважаюч и на тиск, який, як вдалося з'ясувати, на нього чинили інші ієрархи. Сам митрополи т своє рішення пояснив тим, що не згоден з розривом євхаристі йного спілкуван ня з Константи нополем.

Брехулята не приховуют ь вже своєї прохуйлов ської позиції :love:  :laugh: . Криве дуло " нового" вибору

MAG

cheshuntt, a чи не забагато вас тут, начебто "католика", на гiлцi про православ ну церкву? Чи ви часом не переплута ли конфесiї?
Як ви справдi католик, то чому б вам не заопiкува тися проблемам и католицьк ої церкви, ну там скандалам и з ватикансь кими банками, проблемам и гомосексу алiзму та пiдераcтi ї серед "святих отцiв" католицьк ої церкви, та iнше. Проблем у вас досить, аби бути зайнятим по вуха i не роздавати непотрiбн i "поради"православ ним.
+++

Митрополит Вінницьки й і Барський Симеон - єдиний з 83 учасників Собору Українськ ої православ ної церкви Московськ ого патріарха ту, що пройшов сьогодні в Києво-Печерській Лаврі, не підписав постанову Синоду...
...і став не міфічним, а реальним кандидато м на голову новоствор еної церкви.

Бла-бла . Ні не багато . В цій темі я зробив 9 дописів , а ось оцей буде десятий , на всі 9 сторінок обговорен ня .
А те що тобі здається,  що cheshuntt -вєздє , так тільки того , що я витягую вашу страусячу голову з піску і вас це несамовит о дратує , бо об'єктивна реальніст ь не співпадає з вашими мріями .
До речі ніякий ти не православ ний , а звичайний балабол як і решта " атеїстів київськог о патріарха ту " .
Якими словами починаєть ся літургія слова по   чину  Св Іоанна Златоуста ? Га , православ ний ? А це питання ніразу не складне,  це рівень 7х8 .

До речi
У 17-му столітті Крим був канонічно ю територіє ю Константи нопольськ ого патріарха ту, Задунав’я також.
Московськ а патріархі я загарбала ці території без усяких відпускни х грамот.
аналогічно з західною Україною - до 1939 там була Польська Православ на Церква, але при совєтах її зробили московськ ою без всяких узгоджень

MAG

Бла-бла . Ні не багато . В цій темі я зробив 9 дописів , а ось оцей буде десятий , на всі 9 сторінок обговорен ня .
А те що тобі здається,  що cheshuntt -вєздє , так тільки того , що я витягую вашу страусячу голову з піску і вас це несамовит о дратує , бо об'єктивна реальніст ь не співпадає з вашими мріями .
До речі ніякий ти не православ ний , а звичайний балабол як і решта " атеїстів київськог о патріарха ту " .
Якими словами починаєть ся літургія слова по   чину  Св Іоанна Златоуста ? Га , православ ний ? А це питання ніразу не складне,  це рівень 7х8 .
Благословенне Царство Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні  B-)

Але як на мене, то не обов'язково всім все знати. Священник и нехай знають - на те вони професіон али. Мені дивно спостеріг ати абсолютиз ацію слів в біблії, через що втрачаєть ся розуміння того про що написано. Будь-які крайнощі обов'язково ведуть не в "Рай", а в "Пекло". /не до Добра, а до Зла.

Останнє редагування: 14 листопада 2018 10:38:41 від MAG

А шо там  [KA] надрывают ся в плане того, что Петю все послали?

Видають бажане за дійсне.

Видають бажане за дійсне.

Как всегда

Благословенне Царство Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні  B-)

Але як на мене, то не обов'язково всім все знати. Священник и нехай знають - на те вони професіон али. Мені дивно спостеріг ати абсолютиз ацію слів в біблії, через що втрачаєть ся розуміння того про що написано. Будь-які крайнощі обов'язково ведуть не в "Рай", а в "Пекло". /не до Добра, а до Зла.

Виходить церква значення не має.
Церкви, як в боксі федерації - їх багато суть одна, різниця лиш в прихожанах боксерах, які приносять гроші.   

Ну приблизно так воно i є
9 листопада запланува ли в Українськ ому домі зустріч кліру УПЦ МП із Порошенко м на 13 листопада  о 14.00.
Прес-секретар УПЦ МП заявляв що така зустріч необхідна, щоб "обговорит и ситуацію  ......... .."
але в цей самий день у той свмий час - 83 із 90 єпископів УПЦ МП узяли участь у засіданні кліру в Києво-Печерській лаврі. Цей захід ніяк не анонсувал и.
елементар но "кинули" президент а України тому що не можуть дозволити собі кинути свого справжньо го президент а – Х@йла, не можуть підвести свою справжню Батьківщи ну – "русский мир"

За даними ЗМІ, пізніше Порошенко зустрівся з архієреям и УПЦ МП, які підтримую ть автокефал ію, зазначивш и, що їх було "більше ніж три"

Не зовсiм так, точнiше зовсiм не так
Ще 11 жовтня Вселенськ ий патріарха т заявив, що всі православ ні архієреї в Україні є архієреям и Вселенськ ого престолу.
єпископ Константи нопольськ ого патріарха ту, архієписк оп Тельміськ ий Йов
«Усі архієреї в Україні де-факто, згідно з рішенням синоду Вселенськ ого патріарха ту є архієреям и Вселенськ ого престолу, і тепер вони повинні чекати директиви Вселенськ ого патріарха ту щодо свого подальшог о функціону вання та існування в перспекти ві надання автокефал ії Православ ній церкві в Україні»,
«скасуванням акту 1686 року скасована адміністр ація Московськ ою церквою Київської митрополі ї і всіх єпархій в Україні».
«З канонічно ї точки зору це означає, що сьогодні в Україні УПЦ (МП) більше не існує»
Коли в РПЦ говорять про канони – їм не треба сперечати ся з Константи нополем про канони. Константи нополь писав ці канони – він їх краще знає!
З канонічно ї точки зору, не повинно бути на одній території кількох православ них юрисдикці й
Звичайно, що ті, хто хоче бути в російські й, антіохійс ькій, болгарськ ій церкві, – вони в ній і залишатьс я
Зараз обговорюю ться лише деталі. Їх вирішать. Ситуація досить спокійна.

именно так. В церкви иерархия еще жестче чем в армии. Для нагляднос ти можно рассмотре ть ситуацию, при которой генштаб отстранил от руководст ва генерала,
а тот в свою очередь поднял мятеж, который неминуемо будет подавлен.  Соединени я раннее подчинявш иеся генералу либо присягнут в верности главноком андующему , либо уйдут в небытие.

Иерархи УПЦ МП на встрече с Президент ом заявили о башенном давлении. ..

:D " Башенный" бывает кран. А давление - бешеное

То про кремлівсь кі башні.  :gigi:

Та нормально всё получаетс я.
Вы шо хотели, чтобы на учредител ьный Собор пришли кацапские попы в полном составе и начали там банковать?
Три есть, для галочки и хватит.

Повна версія