Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УПЦ МП на поклон к Пете :D

Re: УПЦ МП на поклон к Пете  :D

імхо топікстар теру нада змінити назву теми на
петро йшов на поклон до московськ их попів а вони його послали нах

ну ти и пидарас

Євстратій Зоря
3 год ·

В той час, як о 14 годині в Українськ ому домі мала би розпочати ся зустріч Президент а України з єпископат ом Московськ ого Патріарха ту - запрошені на неї архієреї сидять за зачиненим и дверима в Лаврі.

Зранку збирався Синод МПвУ. З очевидним натяком: хто з архієреїв не підкорить ся розпорядж енням Митрополі ї (по факту ж - інструкці ям з Москви) - той рішенням Синоду сьогодні ж позбудеть ся посади.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 18:13:53 від Foxic

Oleg Medvedev поширив допис.
17 хв. ·

Верхівка УПЦ МП на додаток до багатьох своїх знаних чеснот продемонс трувала ще й неабияку хитрожопі сть. На свій промосков ський та антиконст антипольс ький шабаш хотіли затягнути й Президент а. Порошенко правильно зробив, що не поїхав до Лаври. Одна річ запросити ієрархів до себе, щоб розповіст и їм про результат и переговор ів із Вселенськ им, який пообіцяв канонічни й захист кожному єпископу російсько го екзархату, який перейде на бік України. Інша річ - їхати до Лаври, аби вислухати текст синодальн ої ухвали, виписаної за мотивами засідання ради безпеки країни-агресора. Владика Євстратій звернув увагу на важливі деталі. Раджу почитати.

Час назад госпитали зировали Патриарха Украинско й церкви Московско го патриарха та,отца Онуфрия!!!

с телеги

новичка йопнула- сука православ ная :weep:

ну ти и пидарас

:laugh: А чого це ?
Ти б хотів що б гонта написав : Порошенко таки нагнув МП -шне кодло . справа зроблена . ?
Знімаємо чєпчікі і хуячимо у воздух , як в п'єсі " горє от ума "  :weep:

новичка йопнула- сука православ ная :weep:

та, схоже, фейк

кажуть, що в МП Онуфрій зараз більше виконує представн ицькі функції.

реальна влада і керівницт во в руках Антонія, у котрого репутація гросмейст ера підкилимн их інтриг
і Антоній переконан ий ватан

неає логіки

якщо Онуфрій відмовивс я, то який смисл було розсилати запрошенн я?
якщо ж Онуфрій погодився, але поставив умову зустріч в Лаврі провести, то жестом доброї волі було би прийти в Лавру
.

Вже відповів.

я так зрозумів, що в АП ніхто не приїхав, навіть Софроній?

В АП ніхто і не запрошува вся і мав приїзджат и.

Зустріч в УД планувала сь

Радість то яка у юлькашні!  Московити роблять капості і заважають створенню в Україні власної церкви (td)

ну ти и пидарас
тому що називаю речі по іменню?

:laugh:  (tu)

Святослав Цеголко
13 хв. ·

Послідовн о відстоююч и єдність України, прагнучи єдності Українськ ої Церкви, ще кілька тижнів тому Президент України ініціював зустріч з усіма архієреям и УПЦ (МП), запросивш и їх до «Українського дому».

Але той, хто не хоче результат у, шукає причин для відмови. Так і велика частина архієреїв УПЦ (МП) почала шукати пояснення, щоб не прийти на зустріч: мовляв, місце не підходить .

Ані мова ультимати вних вимог, ані проведенн я засідання Синоду за сценарієм, вірогідно, надіслани м із Москви, не здатні зірвати процес створення Українськ ої Помісної Православ ної Церкви. Цей процес підтримує абсолютна більшість громадян нашої держави. Тому іти проти волі власного народу – це очевидно шлях в нікуди.

Президент запросив владик УПЦ (МП) до діалогу, щоб вони із перших уст почули інформаці ю про його перемовин и із Вселенськ им Патріархо м, про угоду між Україною та Константи нопольськ им Патріарха том і про готовніст ь Вселенськ ого Престолу сприяти проведенн ю об’єднавчого Собору.

Президент України готовий до діалогу.
Двері «Українського дому» залишають ся відкритим и.

Прес-служба Адміністр ації Президент а

:facepalm: так что, педро засцал ехать в лавру?

а шо йому там робити ?
послухати як заспівают ь анааааааф єєєєєєєма ммм

MAG

неає логіки

якщо Онуфрій відмовивс я, то який смисл було розсилати запрошенн я?
якщо ж Онуфрій погодився, але поставив умову зустріч в Лаврі провести, то жестом доброї волі було би прийти в Лавру
З дуба впав? Не можна було в Лавру йти: щоб там якогось блаженног о з поясом шахіда на нього направили? Росія саме про це і мріяла! Там фсб-шне гніздо і все давно замінован е!
:fool:

хіба його хтось запрошува в?

Євстратій Зоря
Щойно ·

Чому «місце зустрічі змінити не можна»?

Зауважу, що це - моє міркуванн я. Наскільки воно справедли ве - покаже час.

Отже, почати слід з «наради», яку після дня інтроніза ції митрополи та Онуфрія в серпні було проведено з метою оголосити, що «єпископат УПЦ - проти автокефал ії від Константи нополя». Як пам‘ятаємо, заява цієї наради обернулас я конфузом, коли митрополи т Софроній повідомив, що ніякої заяви нарада не приймала, а підписи збирали на листочку реєстраці ї.

Отже, після такої історії та всім відомих рішень Вселенськ ого Патріарха ту по Україні - доволі сумнівною була можливіст ь зібрати знову єпископат МПвУ для «осудження автокефал ії». Адже кілька десятків архієреїв могли просто «захворіти». А це підірвало би значиміст ь самих заяв. Тому потрібен був привід зібрати єпископат так, щоби архієреї насправді не знали, для чого їх збирають.

І цей привід у Лаврі знайшли - бажання Президент а України зустрітис я з єпископат ом.
Про нього було відомо заздалегі дь.

У контексті процесів, що відбувают ься, та попередні х подібних зустрічей з єпископат ами УАПЦ і УПЦ КП - бажання Президент а логічне і виправдан е.

Ось цей привід і вирішили, очевидно після узгодженн я з Москвою, використа ти для того, щоб зібрати ієрархів МПвУ - але ЗІ СВОЄЮ МЕТОЮ: «засудити Томос і Вселенськ ого Патріарха».

Саме тому так наполегли во зустріч вимагали провести в Лаврі - адже очевидно, що лише в Лаврі, а не в Українськ ому домі, можна провести засідання таємно наміченог о Собору.

Коли для Митрополі ї стало зрозуміли м, що переконат и Президент а приїхати в Лавру не вдається - його вирішили «поставити перед фактом»: канцлер МПвУ розіслав листа, запрошуюч и всіх єпархіаль них та вікарних архієреїв (тобто визначени х Статутом членів Собору) - «на зустріч з Президент ом». З ОБОВ‘ЯЗКОВОЮ ЯВКОЮ.

Тобто по суті прикривши сь ініціатив ою Президент а канцлер МПвУ скликав Собор Єпископів (про що свідчить оте «з обов’язковою явкою»), приховавш и від них самих справжню мету та дезінформ увавши їх.

З одного боку ситуація - вельми неприємна . Але з іншого боку - вона добре демонстру є РЕАЛЬНИЙ стан справ серед ієрархії МПвУ: без обману навіть зібрати Собор Єпископів керівницт во Митрополі ї вже не здатне!

Ззовні зараз все це виглядає, як «монолітність рядів». Але насправді МПвУ - більше нагадує КПРС в липні 1991 р. Могутню, єдину - і за пару кроків від саморозпа ду.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 18:35:02 від Foxic

а шо йому там робити ?
послухати як заспівают ь анааааааф єєєєєєєма ммм

:facepalm: говорить с попами. он же хотел. а так он оказался сцыкло звычайное

:facepalm: говорить с попами. он же хотел. а так он оказался сцыкло звычайное
ну так я і написав ,шо нада змінити назву теми на петро йшов на поклон до московськ их попів а вони його послали нах :laugh:

З дуба впав? Не можна було в Лавру йти: щоб там якогось блаженног о з поясом шахіда на нього направили? Росія саме про це і мріяла! Там фсб-шне гніздо і все давно замінован е!

так тоді в УД не можна зустрічат ись, а то гуртом накинутьс я і задушать, або новічком напоять

вигадуват и всяку дурню постфакту м у вас виходить значно краще ніж у Порошенка продумува ти свої дії хоч на крок уперед

Ні. Ти чужий.
А значить небезпечн ий...

Так для «юлька» це ж ідеальний варіант.

Ні. Ти чужий.
А значить небезпечн ий...
то правда
я не праваслав ний :laugh:

Зранку збирався Синод МПвУ. З очевидним натяком: хто з архієреїв не підкорить ся розпорядж енням Митрополі ї (по факту ж - інструкці ям з Москви) - той рішенням Синоду сьогодні ж позбудеть ся посади.

Ну ось тобі й на  :S
А мені Джедай казав , що перейти в єдину помісну ніщо не заважає . Ні єпископу , ні " отцю Василію " разом з його приходом .
Якось МП негарно поступає : Константи нополя вселенськ ого не празнує , в тамоса нахаркало  :(  , Порошенка послало (x) " ....
Ми так не домовляли ся , вони повинні були спакувати чумайдани і вийти з Лаври солнцєм паліми .

імхо вони його хотіли послати нах явно ,але петро розгриз коварний план тому послали нафуй заочно :laugh:

:laugh:  (tu)

Ще один кацапо-підар!

IP - росПідера ція.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 18:41:52 від ЮАР

то шо панове ,обійдецця без арматури чи нє? :laugh:

Ще один кацапо-підар!
сли ми ані в синоді тому не сиділи ані на поклон до кацапськи х попів не ходили :lol:

ні.

томущо ти просто пiдарас

а мало бути так красиво і гарно ,кацапи мали наввипере дки бігти в нову церкву з дарами в вигляді лавр і церков

сли ми ані в синоді тому не сиділи ані на поклон до кацапськи х попів не ходили :lol:

Йди в дупу. Ти теж дурний, але я не тебе мав на увазі.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020469.0

а мало бути так красиво і гарно ,кацапи мали наввипере дки бігти в нову церкву з дарами в вигляді лавр і церков

будет сложный процент чморения московски х попов.  это тоько начало

ні.

томущо ти просто пiдарас
для вас кожен хто говорить відкрито про речі і не обкручує в розову вату буде підарасом))))
я казав ,московських попів нада п***а арматурам и
а ви казали снізойдьо ть благодать в виді томоса і лаври самі впадуть вам на голову
а тут фуй
тепер стоїте з відкритим и даунським и єпалами і дивуєтесь чому лаври не падають
певно тому що гонта підарас :laugh:

Останнє редагування: 13 листопада 2018 18:47:07 від гонта

то шо панове ,обійдецця без арматури чи нє? :laugh:

Ти шо  ;o не кажи цього слова " арматура " . томосогол овці не одобряють насілія . Там томосом єдиним волшебним можна все владнати . Ти просто сомневающ ийся* .  :laugh:

треба МП фінансови й краник перекрити
вони отримують грубе бабло із Москви

Ще один кацапо-підар!
IP - росПідера ція.
яка тобі підерація привиділа ся дідугану    :facepalm:

будет сложный процент чморения московски х попов.  это тоько начало

Викладай план " сложного чморєнія " , раз " щючєєє вєлєніє"  не спрацьову є  :laugh:
обговорим о тут деталі плану . Обіцяю не реготати .

треба МП фінансови й краник перекрити
вони отримують грубе бабло із Москви
в сенсі петро має задзвонит и до путіна і попросити не давати?

Повна версія