Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УПЦ МП на поклон к Пете :D

Re: УПЦ МП на поклон к Пете  :D

щось не дуже оптимісти чний для нас порядок подій,
але як на мене, нехай хоч пару попів упц мп прийдуть на об'єднавчі збори, і того буде досить для початку

На объединит ельный собор 100% придут священник и УПЦ МП

Синод проходит под председат ельством блаженней шего Митрополи та Киевского и всея Украины Онуфрия.

В Синоде также принимают участие митрополи т Одесский и Измаильск ий Агафангел, митрополит Симферопо льский и Крымский Лазарь, митрополит Хустский и Виноградо вский Марк, митрополит Донецкий и Мариуполь ский Иларион, митрополит Каменец-Подольский и Городоцки й Феодор, митрополит Вышгородс кий и Чернобыль ский Павел, митрополит Луганский и Алчевский Митрофан, секретарь Священног о Синода УПЦ, управляющ ий делами УПЦ митрополит Борисполь ский и Броварско й Антоний.

....
если перечисле н полный список участнико в, то некоторые члены Синода отсутству ют
Постійні члени Священног о синоду Українськ ої православ ної церкви такі:

Онуфрій (Березовсь кий), митрополи т Київський і всієї України, Предстоят ель УПЦ МП;
Агафангел (Саввін), митрополи т Одеський і Ізмаїльсь кий;
Лазар (Швець), митрополи т Сімферопо льський і Кримський;
Іларіон (Шукало), митрополи т Донецький і Маріуполь ський;
Марк (Петровцій), митрополи т Хустський і Винограді вський;
Феодор (Гаюн), митрополи т Кам'янець-Подільський і Городоцьк ий, голова Церковног о суду УПЦ МП;
Павел (Лебідь), митрополи т Вишгородс ький і Чорнобиль ський;
Митрофан (Юрчук), митрополи т Луганськи й та Алчевськи й, голова ВЗЦЗ УПЦ МП.
Антоній (Паканич), митрополи т Бориспіль ський і Броварськ ий, керуючий справами УПЦ МП.

Вроде все присутств уют.

На объединит ельный собор 100% придут священник и УПЦ МП

ну і добре!

На цьому фронті кацапи будуть битись дуже потужно і вперто - бо Петро таки взяв їх за яйце, в якому голка, на кінці якої смерть Мордора!

Сподівань на просту ситуацію нема. Зовсім. Попереду основні бої. Може бути всяке, як в кожній битві.

Головне, щоб ми не здались самі і не капітулюв али. Тоді перемога буде врешті-решт за нами, хоч і важка.

Всі розрахунк и ворога на те, щоб затягти час і щоб Томоса не було до виборів. А там своя маріонетк а на троні і пох і на Варфоломі я і на все - можна буде робити в усіх галузях в Україні так, як захоче Хуйло.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 15:41:33 від komarik2008

Онуфрій (Березовсь кий), митрополи т Київський і всієї України, Предстоят ель УПЦ МП;
Феодор (Гаюн), митрополи т Кам'янець-Подільський і Городоцьк ий, голова Церковног о суду УПЦ МП;
Антоній (Паканич), митрополи т Бориспіль ський і Броварськ ий, керуючий справами УПЦ МП.

Вроде все присутств уют.
Третина з окуповани х територій, освячують війну проти України.

Ну, Синод УПЦ МП спецом отбирали, чтобы вата доминиров ала.

Встреча Петра Порошенко с епископам и УПЦ, видимо, не состоится

Как сообщил у себя в телеграм-канале официальн ый представи тель Московско го патриарха та Владимир Легойда, президент Украины не приехал в Киево-Печерскую лавру, в которой должна была состоятьс я эта встреча.

https://echo.msk.ru/news/2314409-echo.html

Ну, Синод УПЦ МП спецом отбирали, чтобы вата доминиров ала.

тоді плювати на їхнє рішення,
тим більш, що головна мета цього синоду сьогодні була зірвати збори єпископів упц мп в Українськ ому домі з Порошенко м

Встреча Петра Порошенко с епископам и УПЦ, видимо, не состоится

Как сообщил у себя в телеграм-канале официальн ый представи тель Московско го патриарха та Владимир Легойда, президент Украины не приехал в Киево-Печерскую лавру, в которой должна была состоятьс я эта встреча.

https://echo.msk.ru/news/2314409-echo.html

Так хто кого запрошува в?

Як могли попи запрошува ти президент а на своє внутрішнє збіговись ко? В якості кого?

А от АП запрошува ло Синод УПЦ МП до переговор ів, на нейтральн у територію .

Бо тепер почнеться вереск, що Петро не прийшов домовляти сь з ними?

тоді плювати на їхнє рішення,
тим більш, що головна мета цього синоду сьогодні була зірвати збори єпископів упц мп в Українськ ому домі з Порошенко м
Совершенно верно.

Бо тепер почнеться вереск, що Петро не прийшов домовляти сь з ними?
Заседание синода организов ано спецом, чтобы сорвать встречу с президент ом.
Правильне е всего будет разослать церковник ам приглашен ие на встречу с президент ом на завтра.

И посмотрет ь на реакцию УПЦ РПЦ.

куди ви хоч того Ердогана приплітає те   :facepalm1:

Ердоган без дозволу Хуйла із рота гамно не виплюне
Ердоган крутив Х-йла на кукані.

Заседание синода организов ано спецом, чтобы сорвать встречу с президент ом.
Правильне е всего будет разослать церковник ам приглашен ие на встречу с президент ом на завтра.

И посмотрет ь на реакцию УПЦ РПЦ.

Подивимся, Петро поки що діє результат ивно

Але сподівати сь на "вразумлєн іє" того Синода МП марно

Треба планувати і діяти з розрахунк у на їх скажений спротив, поза всякими правилами і законами.

Продавити Томос в тих умовах що є і поставити ворога перед фактом. Юридично все оформити і легалізув ати церкву відповідн о всім канонам. І ПРИЙНЯТИ БІЙ  вже з цих позицій!

Треба планувати і діяти з розрахунк у на їх скажений спротив, поза всякими правилами і законами.
Та не будет там никакого сопротивл ения.
РПЦ- это сергиане по определен ию. Они без поддержки власти существов ать не смогут.
Сначала будет контроль за торговлей изделиями из драгметал лов, потом газ по полной цене, потом и придумыва ть ничего не надо, сами перебегут в новую Церковь.

Зустріч президент а Петра Порошенка із єпископам и УПЦ МП у вівторок, 13 листопада, не відбудеть ся.

Про це повідомля ють джерела , наближені до керівницт ва УПЦ, передає “Главком”.

“Архієреї наполягаю ть на зустрічі в Лаврі. Президент в Лавру їхати не хоче“, — заявило джерело.

Раніше повідомля лося, що зустріч відбудеть ся в Українськ ому домі, але проходити ме в закритому режимі.

“В той час, як о 14 годині в Українськ ому домі мала би розпочати ся зустріч Президент а України з єпископат ом Московськ ого Патріарха ту — запрошені на неї архієреї сидять за зачиненим и дверима в Лаврі”, — зазначає прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря у Facebook.

За його словами, вранці відбувся Синод представн иків Московськ ого патріарха ту в Україні. “З очевидним натяком: хто з архієреїв не підкорить ся розпорядж енням Митрополі ї (по факту ж — інструкці ям з Москви), той рішенням Синоду сьогодні ж позбудеть ся посади”, — наголосив Зоря.

Він також розповів, що Москва через керівницт во Митрополі ї намагаєть ся зробити все, щоби продемонс трувати всередині та назовні, мовляв, вона контролює і тримає в руках єпископат в Україні. “Ну, і окремо це хоче показати один народний депутат, який фактично почуває себе capo di tutti capi (“повелитель усіх босів”, — “Н”) МПвУ”, — зазначив прес-секретар УПЦ КП.

Тепер з Українськ ого дому, де готувалис я до прибуття президент а, всі розходять ся.

https://novynarnia.com/2018/11/13/zustrich-prezidenta-z-iyerarhami-upts-mp-zirvana/

tyv

Онухрій з архиєреям и прокинули Петра ... айяяй

Онухрій з архиєреям и прокинули Петра ... айяяй

Ніхто нікого не прокинув. Гадаю, що такий варіянт теж розглядав ся. Можливо, що на нього і сподівали сь.
Тепер тільки розлютили Петра. Я гадаю він помститьс я.

MAG

Дивні онухрінят а: нащо вони з себе пнуться, щоб довести, що вони підпорядк овані москві і чихнути без дозволу з кремля не можуть?
Ну ось підтверди ли. Ну показали "кузькіну мать". Кому?
Буде тепер їм "кузькіна мать їх"...  B-)

tyv

Ніхто нікого не прокинув. Гадаю, що такий варіянт теж розглядав ся. Можливо, що на нього і сподівали сь.
Тепер тільки розлютили Петра. Я гадаю він помститьс я.
Інфа що попи бузять з'явивилась тільки вчора ввечері.
Хай мститься, я тільки за

Час назад госпитали зировали Патриарха Украинско й церкви Московско го патриарха та,отца Онуфрия!!!

с телеги

ну то я й кажу
молдавани ном бути не соромно :)
звісно, ні

Ксендзы Попы перегляну лись, подошли к Козлевичу Лексеичу с двух сторон и начали его охмурять. Охмуряли они его целый день "

Час назад госпитали зировали Патриарха Украинско й церкви Московско го патриарха та,отца Онуфрия!!!

с телеги

На синоді отруїли Новачком?

як на мене, то набагато краще, що Порошенко не домовився ні про що з кгбістськ ими попами, ніж якби він привів половину з них на об'єднавчий Собор,
так що все нормально,
головна подія буде 22 листопада

Останнє редагування: 13 листопада 2018 17:29:46 від Foxic

я так зрозумів, що в АП ніхто не приїхав, навіть Софроній?

я так і не поняв хто на поклон мав йти ,кондитер чи попики? :laugh:

схоже, Порошенко і сам не зрозумів

якщо він концептуа льно хотів поговорит и із МП, то мав домовитис ь спочатку із Онуфрієм
якщо ж він хотів зібрати проукраїн ську частину МП, готову до переходу в новий патріарха т, то мав заручитис ь спочатку їх згодою
А так, просто розіслати запрошенн я і піймати врешті облизня це просто самого себе принижува ти і показуват и свою слабкість . Виходить, до нього навіть власний Симеон не явився.

схоже, Порошенко і сам не зрозумів

якщо він концептуа льно хотів поговорит и із МП, то мав домовитис ь спочатку із Онуфрієм
якщо ж він хотів зібрати проукраїн ську частину МП, готову до переходу в новий патріарха т, то мав заручитис ь спочатку їх згодою
А так, просто розіслати запрошенн я і піймати врешті облизня це просто самого себе принижува ти і показуват и свою слабкість . Виходить, до нього навіть власний Симеон не явився.

Порошенко планував не сепаратні перемовин и в АП, а привселюд ні збори в Українськ ому домі,
Онуфрій її зірвав, призначив ши Синод в Лаврі на ту саму годину,
після цього збори в УД скасували

Порошенко планував не сепаратні перемовин и в АП, а привселюд ні збори в Українськ ому домі,
Онуфрій її зірвав, призначив ши Синод в Лаврі на ту саму годину,
після цього збори в УД скасували

якщо Порошенко щось планував стосовно МП, то йому логічно було б про це домовитис ь із Онуфрієм
церква це не завод і не цех, там свій устав і свій голова

«У нас Філарет був на границі де Тернопіль ська обл ми зустрічал и і їхали в Лішню де він освячував капличку на честь воїнів АТО, то з москалів ніхто не вийшов
На празник ми освячувал и біля церкви фігуру, то теж ніхто з них не підійшов
»

Ось таку інформаці ю получив від родичів з Кременечч ини. Почаївськ а лавра поруч.
Село ще в 90-х перейшло в КП. Але десь з десяток зомбі вперто моляться з привозним попом в хаті (поруч з церквою). І перевихов ати їх неможливо . Це теж саме, що донбасян заставити Україну полюбити.

УПЦ МП розриває євхаристі йне спілкуван ня з Константи нополем

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/13/7198089/

Все залупилис ь: участвова ть в автокефал ии не будут, не хотят быть "Русской православ ной церковью в Украине" и обещает бороться за сохранени е названия, заявили о прекращен ии отношений с Константи нополем.

Московськ і попи явно на Юльку сподівают ься.

Але ні то ні.

Потім в чергу ставатиму ть, але буде пізно.

Все залупилис ь: участвова ть в автокефал ии не будут, не хотят быть "Русской православ ной церковью в Украине" и обещает бороться за сохранени е названия, заявили о прекращен ии отношений с Константи нополем.

саме тому залишаєть ся останнє питання - скільки єпископів упц мп прийдуть на об'єднавчий Собор

А хочу быть владычице й морскою!

ПС. Правильно зробив Президент, до не поїхав у фсбшне кубло. Там неможливо забезпечи ти його безпеку.

якщо Порошенко щось планував стосовно МП, то йому логічно було б про це домовитис ь із Онуфрієм
церква це не завод і не цех, там свій устав і свій голова

А чому ти вважаєш, що не було такої спроби (домовитис ь з Онуфрієм)?
Думаю, що Онуфрій відмовивс я. А тому логічний слідуючий крок-поговорити відкрито з усім духовенст вом МП. Оскільки дата була відома Москва дала команду зірвати, що і було зроблено.

А чому ти вважаєш, що не було такої спроби (домовитис ь з Онуфрієм)?
Думаю, що Онуфрій відмовивс я. А тому логічний слідуючий крок-поговорити відкрито з усім духовенст вом МП. Оскільки дата була відома Москва дала команду зірвати, що і було зроблено.

неає логіки

якщо Онуфрій відмовивс я, то який смисл було розсилати запрошенн я?
якщо ж Онуфрій погодився, але поставив умову зустріч в Лаврі провести, то жестом доброї волі було би прийти в Лавру

Вроде все присутств уют.

Всі до одного  кончена і упорота вата .  :facepalm:
Це просто піздєцій , панове ( перепрошу ю за свою цековносл ов'янську ) .
Причому не просто вата , а така , що Онуфрій на їхньому фоні ледве не " правий сектор " .
Вони там зараз наприймаю ть  :laugh: буде і " об'єднавчий собор " і " томос" і " балонІкі на дрочІку "

імхо все було по іншому
петро мав надію уболтати онухрія ч  ще пару мущін в сукенках
в останній момент отримав інфу що вони положили на його убалтуван ня і томос бородаті фуї))) і нічо не буде
тому і не пішов ,хулі йому там робити?

Євстратій Зоря додав 2 нові світлини до альбому Московськ ий Патріарха т в Україні.
2 год

Що відбуваєт ься навколо зустрічі Президент а з єпископат ом МПвУ?

1. Не треба забувати, що Росія воює проти України, а тому Глава держави - повинен перебуват и під особливою охороною. Отже його приоритет - визначати місце для проведенн я зустрічі.

2. Дотепер відбулися зустрічі Петра Порошенка з єпископат ами УПЦ КП та УАПЦ. Тож зустріч з єпископат ом МПвУ - логічне продовжен ня цього ряду.

3. Проведенн я зустрічі НЕ НА ТЕРИТОРІЇ ЛАВРИ передбача лося як основна можливіст ь. Однак пов‘язаний з депутатом Новінськи м канцлер МПвУ митр. Антоній Паканич спеціальн о розсилає запрошенн я на зустріч У ЛАВРІ, хоча це місце на момент розсилки листа НЕ БУЛО ПОГОДЖЕНЕ - щоби примусити Главу держави слідувати їхнім умовам. Відповідн ий лист «зливається» у ЗМІ.

4. В таких умовах питання місця проведенн я зустрічі стає все більш принципов им.

5. Бачачи, що Президент а не змогли примусити, керівники Митрополі ї вирішили на час, коли мала би розпочати ся зустріч єпископат у МПвУ з Петром Порошенко м в Українськ ому домі - оголошуют ь проведенн я Собору єпископів . Зауважу, що його проведенн я НІЯК НЕ АНОНСУВАЛ ОСЯ. Виглядає так, що єдина причина раптового скликання Собору - те, що за Статутом участь в ньому для архієреїв є обов‘язковою. Тож Собор - просто метод утримуват и єпископів у Лаврі та не дати їм можливіст ь самостійн о поїхати до Президент а.

6. Демонстра тивний демарш керівницт ва МПвУ покликани й продемонс трувати всім, що воно, відчуваюч и за собою «плече Москви» - відверто зневажає не просто Петра Порошенка, а Президент а України і в його особі - державу, Главою якої він є.

7. Ситуація перебуває в розвитку і чим завершить ся демарш - можна буде сказати лише згодом.

Повна версія