Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УПЦ МП на поклон к Пете :D

Re: УПЦ МП на поклон к Пете  :D

ситуація імхо така
мп ощетинила сь і положила на томос
кондитер щоб врятувати ситуацію буде обіцяти якісь ніштяки щоб хоч хтось перейшов

може, потрібен додаткови й поштовх, я хз

арматурою (с) гонта

Санкції на МП не хочуть накласти за розв'язування війни?

А макакоф сторонник и макаки только спят и видят, чтобы все сорвалось .
Оно и понятно

Не варто переоціню вати значення томосу.
Звичайно, серед пастви буде відсотків 20, хто скаже гудбай Москві.
Серед священикі в може відсотків 5, серед єпископів парочка.
Але не канонічні сть є основною скрепою РПЦ, а методичні навіюванн я про богоізбра ність "триєдиног о русского народа" і про "злиє проіски антіхрист а-запада".
Щось типу цього:

На томос ваш плевать с высокой горки,
Про богоизбра нность ещё затравим тёрки,
И будут дальше малоросск ие холопы
Славить руsskiй мірЪ,
Славить руsskiй мірЪ,
Славить руsskiй мірЪ,
И лезть нам в жопу.
Эй-опа.

Мы рас
ко-ко
ко-ко—кольники
раскольни ки-раскольники,
В законе
беззакони ки,
особохром осомники,
В законе
беззакони ки,
особохром осомники.

у "розкольни ків" із МП неофіційн ий лідер Софроній і під Філарета вони не підуть
Варіант "залишитис ь в МП" для них теж не особо комфортни й, бо на них там ярлик "розкольни ків-автокефалістів" уже наліплени й.
А про якийсь вплив на рівень прийняття рішень навіть говорити не доводитьс я.

Стосовно Філарета - йдуть витоки у ЗМІ, що Філарет ніби згодився не висуватис ь, за умови, що йому дадуть титул "почесного патіарха", а предстоят елем ПЦУ стане його протеже Єпіфаній.
Якщо правда (в чому я далеко не впевнений, але, думаю, принаймні такий варіант обговорює ться, бо якщо раніше у виступах Філарета і дописах Зорі на ФБ чітко звучало про безальтер нативніст ь Філарета і невідворо тність його висування в предстоят елі, то тепер тон і стиль заяв дещо змінились, звучать формулюва ння типу "Філарет завжди робив усе на користь українськ ій церкві і зараз вчинить так само" ), то це було б непогане поле для компроміс у.

ситуація імхо така
мп ощетинила сь і положила на томос
кондитер щоб врятувати ситуацію буде обіцяти якісь ніштяки щоб хоч хтось перейшов
:facepalm:

:facepalm:
не довго чекати
побачимо

Крім того, фігурує інфа, що собор запланова но на 22 листопада, а на 13 грудня - приїзд Варфоломі я для урочистог о вручення томосу.

Якщо так, то певні попередні домовлено сті мають бути, бо інакше не було б сенсу говорить про дати.

Філарет розуміє, які козирі у нього на руках

Що робити, якщо Філарет і КП не прийдуть на собор?  давати томос УАПЦ і трьом калікам із МП, це буде курім на сміх
тоді уже логічніше дати томос Філарету без УАПЦ і МПшників

бо ж давати уже все одно треба, назад ходу немає

не довго чекати
побачимо

А що бачити? Вже всі визначили сь. Рятувати ситуацію будуть московскі попи.

А він, падлюка, Томос утнув і ще й радіє! :X

От же сволота! Може ще яку гадость для України утне? І нема на нього управи!
Подивилася би я на тутешніх ПЧПУППО, якби Педро тупо відмовило ся підписати прохання про томос
пам"ятаєш, якою була ціна питання для Янучари аби й надалі царювати у Києві, а не побиратис я по ростовах?
правильно . Ціна питання була - підпис на відомому документі .
Напевно, ПЕдро теж добре знає про примхливу долю Янучари.. .

Санкції на МП не хочуть накласти за розв'язування війни?
цю кляту секту вже давно треба було оголосити терористи чною організац ією в Україні і заборонит и нафік

от петро могила був молдавани ном, і що?
а чому митрополи т не може бути молдовани ном?
особливо якщо жодним чином на забруднив ся шкідливим и для України діями

А макакоф сторонник и макаки только спят и видят, чтобы все сорвалось .
Оно и понятно
(tu)  і як завжди з фальстарт ом.не можуть дочекатис я собору,наввипередки свої хотілки і марення подають як істину.Ві рні сини косатої популістк и і брехухи.
 Почекайте православ ні,скоро вам буде ВІДОМО,що і як і повірте,то буде зовсім не так як ви тут торочите. B-)

Ну ті що МП - їм дороги назад немає. Вони ж всі полковник и і підполков ники, і при спробі не виконати накази пришлють Баширова й Петрова подивитис я на шпиль Лаври

Подивилася би я на тутешніх ПЧПУППО, якби Педро тупо відмовило ся підписати прохання про томос
ну, якби він не хотів томоса - то прохання міг би підписати, а з ердоганом питання не вирішуват и
варфоломі й залежить від ердогана, і проти його волі не пішов би, як би не хотілось помститис ь кирилу

а чому митрополи т не може бути молдовани ном?
особливо якщо жодним чином на забруднив ся шкідливим и для України діями
ну то я й кажу
молдавани ном бути не соромно :)

Філарет розуміє, які козирі у нього на руках

Що робити, якщо Філарет і КП не прийдуть на собор?  давати томос УАПЦ і трьом калікам із МП, це буде курім на сміх
Теоретично у Варфоломі я є варіант за такого розвитку подій томос взагалі поки що нікому не давати, а прийняти УАПЦ і отих 3-6 калік із МП під свій омофор - формально ж рішенням Синоду від 11 жовтня відновлен о Київську митрополі ю у складі Екуменічн ого патріарха ту.

Інша річ, що Варфоломі й усю свою риторику і аргумента цію побудував на тому, що дії К-поля спрямован і на об'єднання і вилікуван ня розколу. Плюс багато разів задекларо вано, що ціль автокефал ія, а не відновлен ня юрисдикці ї К-поля над Києвом.

Тому, звісно, Варфоломі й до останньог о домовляти меться з усіма сторонами, але найперше із Філаретом .

цю кляту секту вже давно треба було оголосити терористи чною організац ією в Україні і заборонит и нафік
В лютому-квітні 2014 року це треба було робити, коли кацправос лавні почали терор

tyv

Є купа способів як на них натиснути, це і компромат спецслужб (а попи всі далеко не святі), позбавлен ня податкови х та комунальн их пільг, заборонит и виділяти землю, не надавати дозволи на виконання будівельн их робіт і теде

Ну ті що МП - їм дороги назад немає. Вони ж всі полковник и і підполков ники, і при спробі не виконати накази пришлють Баширова й Петрова подивитис я на шпиль Лаври

Денисенко цілим генералом був, і так нікого і не прислали на шпілі дивитись

https://twitter.com/view/status/1062272745692712960
Засідання синоду УПЦ МП мало розпочати ся об 11.00. За даними джерел, синод відбуваєт ься у Києво-Печерській лаврі і на нього має прибути президент Петро Порошенко . :-o

Невже кацапи після піврічног о брикання вирішили змінити тактику і очолити процес, який не в змозі зупинити.  :S

В лютому-квітні 2014 року це треба було робити, коли кацправос лавні почали терор

Процес реального движа до Томоса - в руках не нашого ьпрезиден та і навіть не у Філарета - всі рішення лише в руках Константи нополя і Варфоломі я.

А наші діяли на  те, щоб рухати процес в сторону створення власної церкви, давно, ще з часів Ющенка і навіть раніше. Петру вдалось скористат ись слушним моментом, зіграти на полі інтересів Ердогана і таки прискорит и події і почати реальний рух.

Бо так же можна написати, що то ми самі не хочемо в НАТО, а не НАТО нас не хоче і Захід відверто захлопнув перед нами двері в Будапешті .

Порошенко стал диаконом Московско го Патриарха та и принял участие в крестном ходе.
Глава набсовета Нацбанка Украины Петр Порошенко на праздник Троицы был рукополож ен в диаконы.
Действие происходи ло в Свято-Ионинском монастыре Украинско й православ ной Церкви (Московско го Патриарха та). Монастырь разместил фотографи и на своем интернет-сайте.
Показати зображення...
Диакон - базовый «уровень» иерархии в «белом священств е» ортодокса льного обряда. «Белое священств о» доступно женатым мужчинам. Служители этого рода с достаточн ым уровнем подготовк и и духовного опыта могут дослужить ся до сана протоиере я и даже в исключите льных случаях - редкого сана пресвитер а
смотрю помолодел

куди ви хоч того Ердогана приплітає те   :facepalm1:

Ердоган без дозволу Хуйла із рота гамно не виплюне

Я так бачу, що від імені ФУПа можна писати петицію,
що той томос нафіг нікому непотрібн ий.
І його треба анулювати .
Ага, і анафеми поставити на місце.

що з Лаври чутно - хто в курсах?

кричать: шибче, курва, шибче

куди ви хоч того Ердогана приплітає те   :facepalm1:

Ердоган без дозволу Хуйла із рота гамно не виплюне

але фактом є те, що в цьому випадку Ердоган пішов назустріч Порошенко ві та Варфоломі ю та не став перешкодж ати отриманню Україною томосу, як він це робив в 2008-му разом з Алексієм другим

Зустріч Президент а з ієрархами УПЦ МП опинилася під загрозою зриву

Священнос лужителі Московськ ого патріарха ту отримали відразу два запрошенн я - від канцелярі ї МП і АП.

Зустріч Президент а України Петра Порошенка з ієрархами УПЦ МП, запланова на на завтра, 13 листопада, в Києві, може бути зірвана.

Це випливає з документі в, отриманих лб з власних джерел у церковних колах.

Так, днями ієрархам УПЦ МП надіслали від голови держави запрошенн я на зустріч, запланова ну на 13 листопада о 14:00 в Українськ ому домі. У запрошенн і, зокрема, йдеться про необхідні сть "обміну думками з метою зближення позицій, що особливо актуально в зв'язку зі змінами, які відбувают ься в Українськ ому Православ'ї". За фактом планувало ся обговорит и поточну ситуацію з наданням Україні томосу і підготовк у до проведенн я об'єднавчого собору, на якому буде, як очікують, розпочато процес вибору предстоят еля Українськ ої помісної православ ної церкви.

Разом з тим, у розпорядж енні редакції опинилося запрошенн я канцелярі ї Київської митрополі ї від імені Блаженніш ого митрополи та Київськог о і всієї України Онуфрія (підписано го Митрополи том Антонієм (Паканичем), згідно з яким єпископи МП скликають ся на зустріч з Президент ом 13 листопада в 14:00 в актовий зал Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Адресати-одержувачі ті самі.

При цьому в запрошенн і стоїть позначка, що "участь усіх єпархіаль них і вікарних архієреїв Українськ ої Православ ної Церкви є обов'язковою". Таким чином, дата і час зустрічі архієреїв з головою держави збігаютьс я, різниться лише місце. З огляду на те, що про ініціатив у зустрічі Порошенка і керівницт ва МП відомо вже близько тижня, опираючис ь на інформаці ю профільни х джерел можна зробити висновок, що таким чином окремі сили в МП намагають ся саботуват и цей захід.

З огляду на ситуацію, що склалася, не виключено (в тому числі в АП), що рішення про місце проведенн я зустрічі буде прийматис я безпосере дньо незадовго до її початку, 13 листопада .

Нагадаємо, томос про автокефал ію Україна зможе отримати після об'єднавчого собору УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП, який попереднь о запланова но на 22 листопада .

щось ніде не чутно ні про те, що збори почалися, ні про те, що скасовані

В Киево-Печерской Лавре началось заседание Священног о Синода предстоят елей Украинско й православ ной церкви Московско го патриарха та.

Также запланиро ваны Архиерейс кий собор и встреча с президент ом Украины Петром Порошенко .

Синод проходит под председат ельством блаженней шего Митрополи та Киевского и всея Украины Онуфрия.

В Синоде также принимают участие митрополи т Одесский и Измаильск ий Агафангел, митрополи т Симферопо льский и Крымский Лазарь, митрополи т Хустский и Виноградо вский Марк, митрополи т Донецкий и Мариуполь ский Иларион, митрополи т Каменец-Подольский и Городоцки й Феодор, митрополи т Вышгородс кий и Чернобыль ский Павел, митрополи т Луганский и Алчевский Митрофан, секретарь Священног о Синода УПЦ, управляющ ий делами УПЦ митрополи т Борисполь ский и Броварско й Антоний.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 15:16:14 від oleg kievsky

если перечисле н полный список участнико в, то некоторые члены Синода отсутству ют
очень интересно .

Спочатку хочуть від Хуйла клізьму поставити попам, а потім вже до Петра на килим - підготовл еними і добре знаючими що з ними буде, як підуть проти Хуйла.

Тут би всім українцям встати одним фронтом проти Мордора і його церкви - дуже вже історично значуща тема для нас

Але де там! Знов "Кочубеї з Іскрами" мутять і бажають поразки Україні :X

В Киево-Печерской Лавре началось заседание Священног о Синода предстоят елей Украинско й православ ной церкви Московско го патриарха та.

Также запланиро ваны Архиерейс кий собор и встреча с президент ом Украины Петром Порошенко .

щось не дуже оптимісти чний для нас порядок подій,
але як на мене, нехай хоч пару попів упц мп прийдуть на об'єднавчі збори, і того буде досить для початку

В Киево-Печерской лавре проходит Синод УПЦ. Порошенко на него не пришел

Повна версія