Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

memories про дев'яності роки...

memories  про дев'яності роки...

 Москва, жовтень 1992 року. Отель "Супутник". Увесь отель занятий десь 300 чоловіками запорізької бригади Магомета, яка озброєна до зубів, приїхала розрулювати Черкізівський ринок. А я з дружиною приїхав там по бізнесу ну і кореша мені там виділили номер-все одно отель викуплений. Ну прожив я там три дні, свої справи вирішував,вони свої... Багато знайомих,друзів... Ви що думали,що то були якісь бидли, як зараз? Та ні, практично 2/3 "хлопчиків"  з запорізької бригади були з вищою освітою. А той,хто нам віддав свій номер,та перейшов до сусіднього, забіг забрати свої речі, поклав Беретту до сумки, а за  нею книжку  Голдінга " Повелитель комах" англійською...

  Веселі були часи. Не всі зараз це розуміють... 

  B-)
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Ти все ще живеш тими часами.... А світ змінився....
   
Re: memories  про дев'яності роки...

ТС вже хильнув суботнім ранком )))
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Змінився.... наша бригада ще в якості розваги, після "трудів праведних" що трохи погоняла п...дорів,тю як там,підкажи :LGBTQ+, біля "Большого театра" ,де тоді збиралась величезна купа кацапських збоченців вечорами. В Росії їх завжди було багато. B-)

 А зараз у Москві суцільні  п...дори! :D  X(
   
Re: memories  про дев'яності роки...

ТС вже хильнув суботнім ранком )))
=================================
Не звізді! Я зранку не п'ю. Просто подивився одно відєо... "Моцарт навєял"! B-)   Тобі не зрозуміти.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Москва, жовтень 1992 року. Отель "Супутник". Увесь отель занятий десь 300 чоловіками запорізької бригади Магомета, яка озброєна до зубів, приїхала розрулювати Черкізівський ринок. А я з дружиною приїхав там по бізнесу ну і кореша мені там виділили номер-все одно отель викуплений. Ну прожив я там три дні, свої справи вирішував,вони свої... Багато знайомих,друзів... Ви що думали,що то були якісь бидли, як зараз? Та ні, практично 2/3 "хлопчиків"  з запорізької бригади були з вищою освітою. А той,хто нам віддав свій номер,та перейшов до сусіднього, забіг забрати свої речі, поклав Беретту до сумки, а за  нею книжку  Голдінга " Повелитель комах" англійською...

  Веселі були часи. Не всі зараз це розуміють... 

  B-)
Мощно задвинул.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

волька, так ти бандюкував в 90-х? є чим пишатися, нічого не скажеш.
отак сьогоднішня "нова влада" і "бізнес" і закладалися на таких принципах. шо зараз українці і пожинають.
і кінця-краю тому не видно.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

волька, так ти бандюкував в 90-х? є чим пишатися, нічого не скажеш.
отак сьогоднішня "нова влада" і "бізнес" і закладалися на таких принципах. шо зараз українці і пожинають.
і кінця-краю тому не видно.
Та это он понты колотит.
В 1992г. запорожские бандиты ездили на стрелки в трамваях и маршрутках.
А уж билет до Москвы и гостишку там снять- это ненаучная фантастика.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Москва, жовтень 1992 року. Отель "Супутник". Увесь отель занятий десь 300 чоловіками запорізької бригади Магомета, яка озброєна до зубів, приїхала розрулювати Черкізівський ринок. А я з дружиною приїхав там по бізнесу ну і кореша мені там виділили номер-все одно отель викуплений. Ну прожив я там три дні, свої справи вирішував,вони свої... Багато знайомих,друзів... Ви що думали,що то були якісь бидли, як зараз? Та ні, практично 2/3 "хлопчиків"  з запорізької бригади були з вищою освітою. А той,хто нам віддав свій номер,та перейшов до сусіднього, забіг забрати свої речі, поклав Беретту до сумки, а за  нею книжку  Голдінга " Повелитель комах" англійською...

  Веселі були часи. Не всі зараз це розуміють... 

  B-)

Страна с радостью пожинает плоды ваших веселих часів  и часто кровью отхаркивает.

Спасибо вам вольки за это.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Страна с радостью пожинает плоды ваших веселих часів  и часто кровью отхаркивает.

Спасибо вам вольки за это.

А волька причому?
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Україна стане нормальною коли найменший зв'язок із злочинним світом означатиме кінець репутації, кар'єри і бізнесу
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Москва, жовтень 1992 року. Отель "Супутник". Увесь отель занятий десь 300 чоловіками запорізької бригади Магомета, яка озброєна до зубів, приїхала розрулювати Черкізівський ринок. А я з дружиною приїхав там по бізнесу ну і кореша мені там виділили номер-все одно отель викуплений. Ну прожив я там три дні, свої справи вирішував,вони свої... Багато знайомих,друзів... Ви що думали,що то були якісь бидли, як зараз? Та ні, практично 2/3 "хлопчиків"  з запорізької бригади були з вищою освітою. А той,хто нам віддав свій номер,та перейшов до сусіднього, забіг забрати свої речі, поклав Беретту до сумки, а за  нею книжку  Голдінга " Повелитель комах" англійською...

  Веселі були часи. Не всі зараз це розуміють... 

  B-)

Тогда все было проще, прямее и убедительнее.

Впрочем сейчас тоже самое.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Україна стане нормальною коли найменший зв'язок із злочинним світом означатиме кінець репутації, кар'єри і бізнесу

Угу.

Вопрос только в том, как определить - злочинний это свит или нет.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Україна стане нормальною коли найменший зв'язок із злочинним світом означатиме кінець репутації, кар'єри і бізнесу
А диплом МАУП?
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Змінився.... наша бригада ще в якості розваги, після "трудів праведних" що трохи погоняла п...дорів,тю як там,підкажи :LGBTQ+, біля "Большого театра" ,де тоді збиралась величезна купа кацапських збоченців вечорами. В Росії їх завжди було багато. B-)

 А зараз у Москві суцільні  п...дори! :D  X(
И что вам от них было надо? Пусть живут как хотят, если никого не трогают. Никогда этого не понимал.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

И что вам от них было надо? Пусть живут как хотят, если никого не трогают. Никогда этого не понимал.
Не рвите сердце, уважаемый.
Это просто байка.
Лучше пророките крах капитализьма, если можно.
Я заждался уже.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Мене не тре тут нікого переконувати. Доречі,якщо я знав бандюків,то хіба я був бандюком? Ні! Що за істерика? Просто цікавий випадок... А що їх було не знати? Половина нашого Універу та сусіднього технічного Вишу "машинки" було у цих бригадах. Ковбасникам цього не зрозуміти. B-)

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 20:08:44 від Wolter
   
Re: memories  про дев'яності роки...

И что вам от них было надо? Пусть живут как хотят, если никого не трогают. Никогда этого не понимал.

Так скрєпи ж!
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Так скрєпи ж!
----------------------------------------------------
Та які там "скрепи". То був звичайний кріміналітет. Такі були й розваги. Але шо було,то було.... B-)
 Просто memories....
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Москва, жовтень 1992 року. Отель "Супутник". Увесь отель занятий десь 300 чоловіками запорізької бригади Магомета, яка озброєна до зубів, приїхала розрулювати Черкізівський ринок. А я з дружиною приїхав там по бізнесу ну і кореша мені там виділили номер-все одно отель викуплений. Ну прожив я там три дні, свої справи вирішував,вони свої... Багато знайомих,друзів... Ви що думали,що то були якісь бидли, як зараз? Та ні, практично 2/3 "хлопчиків"  з запорізької бригади були з вищою освітою. А той,хто нам віддав свій номер,та перейшов до сусіднього, забіг забрати свої речі, поклав Беретту до сумки, а за  нею книжку  Голдінга " Повелитель комах" англійською...

  Веселі були часи. Не всі зараз це розуміють... 

  B-)
так Вольтер, результат керування бариг, і він зростає. На жаль.  Прикро.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

так Вольтер, результат керування бариг, і він зростає. На жаль.  Прикро.
-------------------------------------------------
 Зараз нові... ті ще виродки.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

-------------------------------------------------
 Зараз нові... ті ще виродки.

а чим вони він старих відрізняються? цікаво.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

----------------------------------------------------
Та які там "скрепи". То був звичайний кріміналітет. Такі були й розваги. Але шо було,то було.... B-)
 Просто memories....
Сына, вот ты бы следил за метлой, в натуре.
Шо за БНВ 350, шо за депутатов Киевсовета, шо за бандитов Запорожья...
Утомляешь.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Сына, вот ты бы следил за метлой, в натуре.
Шо за БНВ 350, шо за депутатов Киевсовета, шо за бандитов Запорожья...
Утомляешь.
==================================
Детка, я точно тебя старше. Заткни хлебало. Все те,по большей части уже в могиле,в Израиле,да и.... мне так смешно слышать какие-то тонкие твои пердежи...Ты кто по жизни,фуфел? :D  X(
   
Re: memories  про дев'яності роки...

книжку  Голдінга " Повелитель комах"

Повелитель МУХ книжка називається. :)


   
Re: memories  про дев'яності роки...

==================================
Детка, я точно тебя старше. Заткни хлебало. Все те,по большей части уже в могиле,в Израиле,да и.... мне так смешно слышать какие-то тонкие твои пердежи...Ты кто по жизни,фуфел? :D  X(
Сынок, не хочу тебя унижать в плане возраста.
Всё же у тебя бизнес в Кацапстане, а там псевдобандитов не любят.
Лучше затихни со своми сказками про 90-е.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Сынок, не хочу тебя унижать в плане возраста.
Всё же у тебя бизнес в Кацапстане, а там псевдобандитов не любят.
Лучше затихни со своми сказками про 90-е.
-----------------------------------------------------
 Чо? Чудик,отвечу тебе на твоей кацапской... тебя зачмонило,что наши запорожские вас там в Мааскве раком ставили? Ставили.... я,то конечно,не бандюк,просто то были мои друганы,однокурсники. А бизнеса у меня в твоём Кацапстане нет. Покупают мои продукты там...ну и х...  с вами. А особенно с тобою! Касатик. Ты тока передо мною блатнючка не строй,я ж сразу просёк,что ты петух! :fuck:  X(
   
Re: memories  про дев'яності роки...

-----------------------------------------------------
 Чо? Чудик,отвечу тебе на твоей кацапской... тебя зачмонило,что наши запорожские вас там в Мааскве раком ставили? Ставили.... я,то конечно,не бандюк,просто то были мои друганы,однокурсники. А бизнеса у меня в твоём Кацапстане нет. Покупают мои продукты там...ну и х...  с вами. А особенно с тобою! Касатик. Ты тока передо мною блатнючка не строй,я ж сразу просёк,что ты петух! :fuck:  X(
Ты, главное, не называй себя Сашей Белым.
Сергеем Безруковым можно, это лечат уже.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Бандюк мав честь та принципи.
Я виришував пытання и був спокийный.
Краще з бандюком щагубыты чим з ментом 90- х знайты.
Булы часы класс.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Бандюк мав честь та принципи.
Я виришував пытання и був спокийный.
Краще з бандюком щагубыты чим з ментом 90- х знайты.
Булы часы класс.
Ты о чём говоришь, терпила?
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Поки американці розшифровували геном людини, хотіли добратись до корисних копалин астероїдів, роблять роботів і штучний інтелект - папуаси взятки давали і кримінальні розборки устроювали.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Волька опять фуйню пишет...
Про бандюков с ВО...
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Замiсть того, щоб нормально вiдбудовувати країну, як чехи, естонцi або словенцi, українці в дев'яності йухньою маялися - щось там вирiшували, розрулювали усiлякi сумнiвнi справи ...
Сьогоднiшнi злиднi - прямий наслiдок суцiльної бандократiї дев'яностих.
I генерацiя тих, кому так у 1991 роцi було вiд 17 до 45, несе повну вiдповiдальнiсть за сьогоднiшнi негаразди в країнi.
Саме вони просрали такий дорогоцiнний час розбудови молодої держави.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Кацапи завжди славили кримінальну романтику.   Як і їх представник тут
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Скажу бiльше. Усi цi кримiнальнi розборки, це все - русскiй мiр у його рафiнованому виглядi.
Саме для русского чїловека закони - це "западло", мент - не людина, а ось бандитськi поняття - наше все.
Саме за бандитськими поняттями хуйло i окупувало Крим та Донбас.
Чим скорiше українське суспiльство вичавить з голови всю цю русскомiрну маячню, тим скорiше воно стане часткою справжнього Заходу - територiї Закону.
   
Re: memories  про дев'яності роки...

у вольки маразм начался...
видел я запорожских бандитов в 90-е))
с рассказами вольки ничего общего)
   
Re: memories  про дев'яності роки...

у вольки маразм начался...
видел я запорожских бандитов в 90-е))
с рассказами вольки ничего общего)
---------------------------
У тебя самого маразм,старый ты пень! Пока ты по углам шнырял,я их всех знал.... :D
   
Re: memories  про дев'яності роки...

---------------------------
У тебя самого маразм,старый ты пень! Пока ты по углам шнырял,я их всех знал.... :D


знал то ты их знал, только напридумывал сейчас и про во, и про кого-то гонять...
достаточно в запоре было сказать, что ты из москвы, как все бандиты опускали глазки и тихо расходились))
и вообще запорожье никогда самостоятельным не был, кто под киевом, кто под донецком...
   
Re: memories  про дев'яності роки...

Розказув мені якось один литовець, як в 90-х там кацапські банди намагалися все під себе підім"яти. Але в Литві дозволили короткостволи, тому на відміну від СНД всіх буйних голів дуже швидко відстріляли. В тому числі і комерсанти з метою "самооборони". Або просто бандити пропадали назовсім.  Отаке
   
Re: memories  про дев'яності роки...

не было гуглов в 90-е))
знал то ты их знал, только анпридумывал сейчас и про во, и про кого-то гонять...
достаточно в запоре было сказать, что ты из москвы, как все бандиты опускали глазки и тихо расходились))
и вообще запорожье никогда самостоятельным не был, кто под киевом, кто под донецком...
===========================
 Что ты несешь?!!! Запорожье НИКОГДА не было под Донецком. Донецких мочили у нас как сук. Еще на Кириловке,тот же Кирилл с рыбаками их не пропускали. Отчасти влиял Днепр,но по сути...Коля Сумской.... Сумы... как ни странно. Жив еще,курилка! Ни хера ты не знаешь. Не лепи тут мне горбатого.... :D  Я тебе на все вопросы отвечу. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія