Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)
den

А у Африці 1 доллар дорівнює 4 у Україні.

Ну або порівняйте з коефіцієнтом 4х з штатами, або з білорусами.

Дивлячись в якій Африці
Щодо Білорусі то в нас 1 долл = 1.15 долл в Мінську
   
В мене сусіди через одного - хто у Польщі, хто в Ізраїлі, хто в Португалії, хто в рашці.
 Якби не здоров'я, чкурнуло б ще більше.
 Таке воно, пжиття по-новому.
Аналогічна ситуація.  :(
Що дуже погано.
Україна - це не лише Київ та обласні центри.

А ще гірше, що ті, хто чкурнув на заробітки, при першій можливості намагаються зачепитися за кордоном назавжди і сім'ю туди забрати.
Залишаються пенси, хворі та алкаші.(
   
  Черговий бенефіс тези "Нехай їдять тістечка".

  Виконується шоколадним хором.


 
 

В з тих 30%? Якщо так, то роскажіть про свє зубожіння. Відкриємо клуб " Анонімних зубожільців" на фупі.


Останнє редагування: 26 жовтня 2018 19:02:32 від Листоk
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

В з тих 30%? Якщо так, то роскажіть про свє зубожіння. Відкриємо клуб " Анонімних зубожільців" на фупі. Я

 Ви можете висловити свою думку у конкретній зрозумілій формі? :shuffle:
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

30% фупівців нищеброди  :weep:  :laugh:  працювати не пробували?

Вумний? Скажіть мені, пенсіонеру з 2300 грн пенсії, де заробити?
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Вумний? Скажіть мені, пенсіонеру з 2300 грн пенсії, де заробити?
" Ніщіє духом" прагнуть вихилятися статками.
 Так завжди було.
 Не звертайте уваги. :-B
   
Зубожилых зрадоебов на форуме в процентах столько же, сколько и юльков.
Это диагноз и это не лечится
   
Ніхрєна юля нікому не дасть. Буде то саме. А як майбутні зради юлі виправдовують теперішню владу?

а що не так зi владою??
Найефективнiша влада за всю iсторiю України.
Одна децентралiзацiя чого варта.
Все скрiзь будується.
I це пiд час вiйни, на хвилиночку.
Пiд час успiшного стримування агресора.
Країною, що трiщала по всiх швах
ще чотири роки тому.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Ви можете висловити свою думку у конкретній зрозумілій формі? :shuffle:

Ви зубожіл?
   
У нас в подьезде 10 квартир, 4 эмигрировало в Канаду, 1 работает в Италии, 1 работает в России, 3 работает в Польше, 2 работает в Португалии, 1 учится в Польше, 1 работает в Бельгии.
нормально. Свiт глобалiзується.
Україна - частина цього свiту.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Зубожилых зрадоебов на форуме в процентах столько же, сколько и юльков.
Это диагноз и это не лечится

  Це як подивитися.
  За владу голосять виключно ті, хто має з того зиск.
  Бо пжиття покращилось побут мізерної кількості українців.
  Як наслідок - кефірний рейтинг.

  А хто зчиняє більше галасу, то не питання.
  То факт.  B-)
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Ви зубожіл?
Ні. Живу, дійсно, гірше.  Але не все міряється статками. ;)
   
Вумний? Скажіть мені, пенсіонеру з 2300 грн пенсії, де заробити?

а казали, що Ви воювали..?
Непогана зарплата в армiї, убд, пiльги, субсидiя, земельна дiлянка..
Можна охоронцем десь влаштуватися, як всього цього не вистача.
У мене знайомий пiсля АТО он влаштувався. Вистачає.
Так вiн навiть не на пенсiї ще.  Є час навiть по мiтингах рiзних бiгати
та по тусовках ветеранських.
Так що мабуть не все так погано.
   
Зубожилых зрадоебов на форуме в процентах столько же, сколько и юльков.
Это диагноз и это не лечится

от и я это подметил.
Один в один))
Наверное их как-то злочынна влада дискриминирует
за то шо юльки :sad:
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

У нас в подьезде 10 квартир, 4 эмигрировало в Канаду, 1 работает в Италии, 1 работает в России, 3 работает в Польше, 2 работает в Португалии, 1 учится в Польше, 1 работает в Бельгии.

Я вас благаю, ніколи не читайте про поляків - грамадян САМОЇ ДИНАМІЧНОЇ ЕКОНОМІКИ ЄВРОПИ, які розбігаються по Германіях та Англіях.  Я вас дуже прошу... :love:
   
"ніщій" - то не матеріальний стан... то стан душі і світогляд
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

а казали, що Ви воювали..?
Непогана зарплата в армiї, убд, пiльги, субсидiя, земельна дiлянка..
Можна охоронцем десь влаштуватися, як всього цього не вистача.
У мене знайомий пiсля АТО он влаштувався. Вистачає.
Так вiн навiть не на пенсiї ще.  Є час навiть по мiтингах рiзних бiгати
та по тусовках ветеранських.
Так що мабуть не все так погано.

Чому свиноферма така тупа? Чи прикидаються...
Так воював. Це якось допомагає?
Непогана зарплата в армії? Можливо. Але мені 61-рік. Яка для мене зарплата в армії? Особисто я йшов в армію в 2015 році не за зарплату  ( вона була тоді 4500 з бойовими), і не за пільгами, якими я й зараз не користуюсь.
Як в твоїй фразі розуміти слово "убд"? В мене є убд. Але убд це не гроші і хліба за убд не купиш і убдешкою не повечеряєш і за убедешку цукерку внучці не купиш. Правда свиновофермі цього не відлмо.
Далі. Бо накипіло.
Можна охоронцем. Можна . Де? Порекомендуйте.
Може в свинофермі на мітингах і платять, то їм і вистачає. А моя гідніст мені не дозволяє приймати участь у проплачених мітингах. Але тобі цього не зрозуміти.
Ні пільгами ні субсидією не користуюсь.
І так, не вистачає. І це я ще доволі здоровий і ліки майже не купую, але розумію що так буде недовго.
А ну, свиноферма, розкажи , як можна безбідно , а головне гідно, жити на 2300 пенсії. Давай, розкажи, розпиши....порахуй. давай, чекаю
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Чому свиноферма така тупа? Чи прикидаються...
Так воював. Це якось допомагає?
Непогана зарплата в армії? Можливо. Але мені 61-рік. Яка для мене зарплата в армії? Особисто я йшов в армію в 2015 році не за зарплату  ( вона була тоді 4500 з бойовими), і не за пільгами, якими я й зараз не користуюсь.
Як в твоїй фразі розуміти слово "убд"? В мене є убд. Але убд це не гроші і хліба за убд не купиш і убдешкою не повечеряєш і за убедешку цукерку внучці не купиш. Правда свиновофермі цього не відлмо.
Далі. Бо накипіло.
Можна охоронцем. Можна . Де? Порекомендуйте.
Може в свинофермі на мітингах і платять, то їм і вистачає. А моя гідніст мені не дозволяє приймати участь у проплачених мітингах. Але тобі цього не зрозуміти.
Ні пільгами ні субсидією не користуюсь.
І так, не вистачає. І це я ще доволі здоровий і ліки майже не купую, але розумію що так буде недовго.
А ну, свиноферма, розкажи , як можна безбідно , а головне гідно, жити на 2300 пенсії. Давай, розкажи, (x). давай, чекаю

Діду, а де воювали?
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Діду, а де воювали?
Карачун, Зайцево, катеринівка, Клєбан бик, Торське, Сєвєрск...Багато де....
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Карачун, Зайцево, катеринівка, Клєбан бик, Торське, Сєвєрск...Багато де....

А не брешете?
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Зазвичай на питання "Де воював" відповідають номер/назву ВЧ... Так де воювали, діду?
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

А не брешете?

Брешу, звичайно.....
Кажу ж, свинофермі не зрозуміти....
   
Зазвичай на питання "Де воював" відповідають номер/назву ВЧ... Так де воювали, діду?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=820136.0


АТОшники фупа + Информация для мобилизованных
африканский_йож [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
25 січня 2015 12:08:21
IP/Host: 78.27.181.---
Генштаб відповідатиме на всі запитання про мобілізацію в інтернеті.
Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України створила сторінку на сервісі питань і відповідей Spring.me
 "Мобілізація: питання та відповіді. Генеральний штаб ЗСУ"http://new.spring.me/#!/user/mobilization/timeline/responses


Пожалуйста, добавляйте список или исправляйте информацию!

Андреас,  Serg, Capitain Cubs, stargooner, Bund, Неравнодушный, У-гу, ex_edc , Странник,  arhex (?) , Максим Козуб, Финикс, alvigo, Diesel_L2, Людина, Geo, Фахівець, Президентская Гвардия, Naim, д-р Стравинский, Іванов Іван, Dmitriy_ , dacko2, Чандос, Martyn, LEGO, BESIK, Leo_poLD, ded_vova, владимир_днепр, Десантник  - воевали или воюют в настоящий момент

в ближайшем будущем уходят на войну или проходят муштру в учебке
LampoGaz, Фантом, MG42, entp_ , котовчанка,  Аффтар,  Олег, Бату-Хан

======================================================================================================

ребята, дорогие, родимые!! оставьте кому-нибудь свои контакты. ПОЖАЛУЙСТА!
   
Люди повинні готуватися до пенсії. Вже в передпенсійному віці треба бути готовим, що сьогодні є робота, а завтра може не бути. Отож думають, як можна в інший спосіб заробити, як опанувати інший фах. Одним словом, повинен бути запасний аеродром. Хто чекає з моря погоди, той потім плачеться і стає юльком. Хто крутиться, заробляє офіційно на пристойну пенсію, той якось викручується.
Люди на заході готуються до старості. Вони усе прораховують.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

От мені цікаво. Чому свиноферма на конкретні питання зразу переводить розмову на особистості.  Ще раз. Шоколадні свині, поясніть як щасливо можна жити на 2300 грн пенсії. Як жити по новому?
   
Люди повинні готуватися до пенсії. Вже в передпенсійному віці треба бути готовим, що сьогодні є робота, а завтра може не бути. Отож думають, як можна в інший спосіб заробити, як опанувати інший фах. Одним словом, повинен бути запасний аеродром. Хто чекає з моря погоди, той потім плачеться і стає юльком. Хто крутиться, заробляє офіційно на пристойну пенсію, той якось викручується.
Люди на заході готуються до старості. Вони усе прораховують.

Просчитать можно, при относительной стабильности, и малой вероятности, что тебя "кинут" в масштабе всей страны.
   
Просчитать можно, при относительной стабильности, и малой вероятности, что тебя "кинут" в масштабе всей страны.
Хто кине, чого кине, якщо ви фахівець, чи запаслися шматком землі,н-д? На себе треба надіятися. Тільки на себе.
Мені доводилося кілька разів міняти професію. Дивилася, кому платять на даному етапі і ставала тим, кого шукають.
Як казала моя знайома: Треба вивчити китайську мову? Значить треба вивчити.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Треба вивчити китайську мову? Значить треба вивчити.


Доживете до моїх років, можете вчити хоч хінді.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Микроба, в цьому списку багато поважних фуперів. Але, чи дає це індульгенцію на істеричне приниження когось із за політики, кого ти захищав, або воював поруч? Особисто я думаю, що ні. І так думають ті з цього списку, які пішли.

І да, не треба перетворювати форум на смітник. Хочь тут і брудно, але завжди є можливість змінитися накраще. Кожен ранок. Десь так.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

От мені цікаво. Чому свиноферма на конкретні питання зразу переводить розмову на особистості.  Ще раз. Шоколадні свині, поясніть як щасливо можна жити на 2300 грн пенсії. Як жити по новому?

Діду, ви забули відповісти в якому батальону/частині  служили. Ви ж не брешете?

   
Чому свиноферма така тупа? Чи прикидаються...
Так воював. Це якось допомагає?
Непогана зарплата в армії? Можливо. Але мені 61-рік. Яка для мене зарплата в армії? Особисто я йшов в армію в 2015 році не за зарплату  ( вона була тоді 4500 з бойовими), і не за пільгами, якими я й зараз не користуюсь.
Як в твоїй фразі розуміти слово "убд"? В мене є убд. Але убд це не гроші і хліба за убд не купиш і убдешкою не повечеряєш і за убедешку цукерку внучці не купиш. Правда свиновофермі цього не відлмо.
Далі. Бо накипіло.
Можна охоронцем. Можна . Де? Порекомендуйте.
Може в свинофермі на мітингах і платять, то їм і вистачає. А моя гідніст мені не дозволяє приймати участь у проплачених мітингах. Але тобі цього не зрозуміти.
Ні пільгами ні субсидією не користуюсь.
І так, не вистачає. І це я ще доволі здоровий і ліки майже не купую, але розумію що так буде недовго.
А ну, свиноферма, розкажи , як можна безбідно , а головне гідно, жити на 2300 пенсії. Давай, розкажи, (x). давай, чекаю

дядьку< трохи менше еспресiї та хамства.
Я ж вище написав, про знайомого свого.
Все нормально у людини.
Не один же Ви воювали. 
Багато людей воювало.
А стогне значно менше.
   
От мені цікаво. Чому свиноферма на конкретні питання зразу переводить розмову на особистості.  Ще раз. Шоколадні свині, поясніть як щасливо можна жити на 2300 грн пенсії. Як жити по новому?

от цiкаво..  Юзер, котрий
мiльйон раз облаяв людей
ще не почавши розмову
потiм про перехiд на особистостi
щось розповiдає
   
Доживете до моїх років, можете вчити хоч хінді.
Я старша від вас. Вже на пенсії я освоїла ще одну професію і підпрацьовую. Паралельно вчу ще дві мови і удосконалюю вивчені. Багато роблю інших справ, вт. ч. творчих.
Ще одне. Я жінка і у мене значно менше сили, ніж у вас.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 21:56:25 від ЛАРТА
   
Я старша від вас. Вже на пенсії я освоїла ще одну професію і підпрацьовую. Паралельно вчу ще дві мови і удосконалюю вивчені. Багато роблю інших справ, вт. ч. творчих.
Ще одне. Я жінка і у мене значно менше сили, ніж у вас.

Вам респект! Вы человек одаренный, таких не так уж много, Вы можете какие то мотивационные курсы например для старших людей, предпенсионного возраста проводить? Если дадите мне совет, чему можно научиться в 50+, буду признательна.
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Я старша від вас. Вже на пенсії я освоїла ще одну професію і підпрацьовую. Паралельно вчу ще дві мови і удосконалюю вивчені. Багато роблю інших справ, вт. ч. творчих.
Ще одне. Я жінка і у мене значно менше сили, ніж у вас.

По перше. Я не скиглю.  Я теж не сиджу склавши руки. поки що здоров"я дозволяє, я працюю. І доволі непогано заробляю. Плюс в мене є невеликий бізнес. Я підприємець з 1995 року. Досі платю податки. 
Я не побираюсь , поки що.... Але. Дивлюсь я на своїх однокласників, хто ще живий.  Вони дійсно зубожіють.  І я розумію, що моє фізичне здоров"я не безкінечне.  Я вже не зможу бути у відрядженні на Запоріжсталі по 5 місяців, щоб заробити внучці на цукерки та планшета. І як же тоді жити на 2300? Плюс ліки....
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

от цiкаво..  Юзер, котрий
мiльйон раз облаяв людей
ще не почавши розмову
потiм про перехiд на особистостi
щось розповiдає
А можете навести хоч одну людину, яку я облаяв хоч раз?Конкретно, кого? Порошенка за людину не вважаю. Покидьок він
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

Люди повинні готуватися до пенсії. Вже в передпенсійному віці треба бути готовим, що сьогодні є робота, а завтра може не бути. Отож думають, як можна в інший спосіб заробити, як опанувати інший фах. Одним словом, повинен бути запасний аеродром. Хто чекає з моря погоди, той потім плачеться і стає юльком. Хто крутиться, заробляє офіційно на пристойну пенсію, той якось викручується.
Люди на заході готуються до старості. Вони усе прораховують.

Я думал что все просчитал. Но то что хуйло захватит Крым не сумел.
   
А можете навести хоч одну людину, яку я облаяв хоч раз?Конкретно, кого? Порошенка за людину не вважаю. Покидьок він

мнде..
   
Re: Вы считаете себя нищим? (в тему про зубожіння)

мнде..

Це  вся конкретика?  Свиноферма вона така...
До речі. Я про те що служив не починав... то ти перевів стрілки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія