Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сотні тисяч працівників уже виведено "з тіні" - Гройсман :super:

Після того, як у вересні Кабінет міністрів взяв під контроль вирішення питання тіньової зайнятост і, процес пішов і права сотень тисяч працівник ів уже захищені.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.

“Потрібні були радикальн і рішення. Тоді дали роботодав цям місяць, щоб влаштуват и своїх працівник ів відповідн о до вимог закону. Інакше – повний набір перевірок з подальшим и висновкам и і заходами. До уряду прислухал ися. Процес пішов. Права сотень тисяч працівник ів уже захищені”, – зазначив Гройсман.

Він нагадав, що питанню тіньової зайнятост і КМУ присвятив одну з нарад у вересні. Тоді проблема набула серйозних масштабів і несла реальну соціальну загрозу.

За даними Державної фіскально ї служби України, у вересні роботодав ці повідомил и про прийняття на роботу 482,7 тис. найманих працівник ів. А за п’ять днів жовтня – 169,5 тис. осіб.

Найбільшу кількість повідомле нь подано від бізнесу, який працює в роздрібні й торгівлі. За п’ять днів вересня офіційно найнято 3,5 тис. осіб, вже з початку жовтня зросла кількість майже в 4 рази – до 12,4 тис. У сфері громадськ ого харчуванн я: на початку вересня було зареєстро вано 1,6 тис. співробіт ників, у жовтні – 8,1 тис. осіб. У будівницт ві – 1,7 тис. проти 4,3 тис. працівник ів.

Це чудово... Але ще кілька мільонів шахраїв залишають ся в тіні.

Конечно выведены, они просто из страны уепали  :laugh:

Кубів розповів, як змінилася тіньова економіка з 2014 року

Капітальн і інвестиці ї за I півріччя 2018 року зросли на 26,6% проти показникі в аналогічн ого періоду 2017 року.

Про це під час Години запитань до уряду сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічн ого розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Капітальні інвестиці ї за І півріччя 2018 року зросли на 26,6% проти 2017 року. Майже половина була інвестова на в нове обладнанн я, машини та інвентар”, – сказав Кубів.

За його словами, підприємц і також все більше виходять з тіні.

“За розрахунк ами Мінеконом розвитку, рівень тіньової економіки в I півріччі 2018 нижче порівняно з відповідн им періодом 2017 року на 3 процентні пункти та складає 32% від обсягу офіційног о ВВП. З 2014 тіньова економіка знизилася на 11 процентни х пунктів”, – зазначив Кубів.

Це чудово... Але ще кілька мільонів шахраїв залишають ся в тіні.

несплата оброку злочинцям не є шахрайств ом

Тобі в Африку!!  Жартую... Навіть там таких не беруть.

сотні тисяч  :lol:

1 лям в РІК виїзджає  :facepalm:

Тобі в Африку!!  Жартую... Навіть там таких не беруть.

африка тут
навіть клімат стає схожий потроху

африка тут
навіть клімат стає схожий потроху

Це в твоїй голові.

Ну, якщо кожен шахрай самостійн о визначати ме, хто тут злочинець - діла не буде точно.
Так і бачу, як манюпас полегшено зітхає - всьо, держава тепер незлочинн а, можна платити податки, я ж стільки часу мріяв їх платити.. . І притьмом перерахов увати все, що закрисив за все життя.

сотні тисяч  :lol:

1 лям в РІК виїзджає  :facepalm:
Та їм пох.., це так відписки, їм аби набратися до виборів, бо там хто зна, що може статися.. .

И добавить нечего ))

Ну, якщо кожен шахрай самостійн о визначати ме, хто тут злочинець - діла не буде точно.
Так і бачу, як манюпас полегшено зітхає - всьо, держава тепер незлочинн а, можна платити податки, я ж стільки часу мріяв їх платити.. . І притьмом перерахов увати все, що закрисив за все життя.

переважна більшість українців вважає владу злочинною

В Азії ще й досі є подібні племена. В Африці вже мало.

Це особливіс ть менталіте ту. Українці мають надлишок інфантиль ності, тому у власних пройобах винують владу, будь-яку, бо влада апріорі має їм все дати і організув ати, забуваючи про неподільн ість себе і отої "влади".
Крім того, не думаю, що у вас є якісні статистич ні дані, щоб заявляти про переважну більшість .

:lol:

Це особливіс ть менталіте ту. Українці мають надлишок інфантиль ності, тому у власних пройобах винують владу, будь-яку, бо влада апріорі має їм все дати і організув ати, забуваючи про неподільн ість себе і отої "влади".
Крім того, не думаю, що у вас є якісні статистич ні дані, щоб заявляти про переважну більшість .

даних нема,але останнім часом по різних держзакла дах  паперові справи залагоджу ю
маю нагоду послухати,про що народ говорить
жодного доброго слова про владу
сам здивовани й

даних нема,але останнім часом по різних держзакла дах  паперові справи залагоджу ю
сам здивовани й
Я теж спілкуюсь кожен день багато із людьми, ви маєте рацію, давно не чув щось доброго.. .
Люди розчарова ні, тому у тих хто рветься до корита ні в кого і 20% немає, навіть проплачен і соц.опиту вання не можуть натянути. ..

сам здивовани й
Теж чую немало невдоволе них. Проте дуже рідко серед них трапляють ся люди, думку яких я міг би брати до уваги чи поважати. Як правило, цей континген т був невдоволе ний завжди.
По-друге, ті, хто не вважають "владу злочинною", не піднімают ь про це ґвалту привселюд но, як правило.
Екзальтов ані й галасливі якраз зрадостра дальців, тому їх чути краще, незважаюч и на кількість .

Люди розчарова ні
Чого конкретно хочуть ці люди?
Звісно, крім "щоб влада не крала", і щоб мені було всього доxуя та щоб недорого.

Теж чую немало невдоволе них. Проте дуже рідко серед них трапляють ся люди, думку яких я міг би брати до уваги чи поважати. Як правило, цей континген т був невдоволе ний завжди.
По-друге, ті, хто не вважають "владу злочинною", не піднімают ь про це ґвалту привселюд но, як правило.
Екзальтов ані й галасливі якраз зрадостра дальців, тому їх чути краще, незважаюч и на кількість .

то можна не переживат и за другий термін петра?
раз люди задоволен і..

раз люди задоволен і..

Задоволен их владою людей не існує в світі.

Задоволених владою людей не існує в світі.

ну чого --- навіть зараз не всім же важко живеться
хто зміг вдало прилаштув атися до потоків на різних рівнях- навіщо йому зміни?

І так скрізь... І що з того?

Якщо влада це і є народ, бо вона із народу, то пройоби є і у влади і у народу...
Бо дуже вигідно нашим злодіям казати, що винен у всьому народ, а вони за чесно зароблені гроші,
покупляли собі дачки по Іспаніям, їздят на таких тачках, що і шейхам не снилося , можна довго продовжув ати...
Тому влада, яку вибирають, щоб вона служила народу повинна показуват и приклад,
а вони показують, як потрібно бабло рубати, ось і народ це бачить і робить висновки. ..
Тому риба гниє із голови, якщо так важко то не йдіть до корита, але попробуй їх відігнати від нього.
До влади в Україні йдуть, щоб збагатити ся і це не для кого не є якоюсь таємницею .
Ось коли будуть іти до влади, щоб щось робити, ось тоді і народ буде такий, як потрібно і влада,
все дуже просто і не потрібно щось видумуват и.

раз люди задоволен і..
Де я сказав, що люди задоволен і?
Є різні. Але їх незадовол еність здебільшо го перманент на, як природжен а плоскосто пість, і не має ознак "народного гніву проти злочинної влади".
За другий термін можна переживат и лиш в тому випадку, коли люди з головою на плечах заб'ють йух на вибори, наївно вважаючи, що й так все буде добре. А пенсии та інші любителі гречки - не заб'ють, бо як же - проєпать халявну гречку.

До влади в Україні йдуть, щоб збагатити ся і це не для кого не є якоюсь таємницею .
Ось коли будуть іти до влади, щоб щось робити, ось тоді і народ буде такий, як потрібно і влада,
Дійсно так. В 99-ти відсотках випадків. Але ж зверніть увагу нарешті, кожен, хто вперше прийшов у владу - прийшов звідки?)
"Якщо влада це і є народ, бо вона із народу, то пройоби є і у влади і у народу..." - взагалі не має аніякого сенсу, крім популістс ьки-пропананлистського, проводити будь-який поділ, межу між цими уявними категорія ми.
Пройоби є у нас, бо ми і є народ, влада, Україна в цілому.
І, прошу вас, облиште ту заяложену "мудрість" про рибу.
По-перше, в реалі і не з голови навіть, по-друге, який може бути зв'язок між особливос тями процесу розпаду риб'ячого трупу та закономір ностями людського суспільно го життя?

(tu)

Пройоби є у нас, бо ми і є народ, влада, Україна в цілому.

народ та влада - не разом
влада перш за все дбає про свої кишені,народ -про свої

народ та влада - не разом
влада перш за все дбає про свої кишені,народ -про свої
Чоторжу вже...
"Народ" дбає про якусь свою особливу спільну народну кишеню, чи про свою, особисту, окрему від всіх, вміст якої найдорожч ий і найрідніш ий, ради котрої і збрешеш, і вкрадеш?
Якщо друге, то чим, бляха, відрізняє ться чєлавєк із народа від такого ж українця, котрий займає державну посаду і живе тими ж надєждамі і чаяніямі?

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:40:02 від Rambler

насправді це працює трохи не так.
Платиш все життя, платиш. Ще більше платиш, ще більше платиш.
І спостеріг аєш діаманти в прокурорі в, мільйоння статки в суддів , замки та маєтки в чинуш ... Бачиш офшори в панамі, генпрокур ора на сейшелах.
А потім куяк і все. Дулю крутиш державі. .... ібо некуй ...

Платиш все життя, платиш. Ще більше платиш, ще більше платиш.
Вірю. От вірю - і всьо тут. На фупі тіко такі.
По суті - це твої суб'єктивні оцінки.
От нахєр такий платник податків, що прокинувс я одного ранку, і стрілило - та ну в пєнь, не платитиму більше, бо навколо злодії, а я таки дАртаньян .
Впрочєм, чом би й ні, якщо за такі штуки не їпуть відповідн о законодав ства. Держава, не здатна забрати своє, хай курить бамбук.

Я прально розумію шо перевірок не буде бо ефект грося досягнув і все у нього вже гуд ?

раз люди задоволен і..

а прічом тут петя?
у петі для всякої %уйні є спеціальн ий человек - гройсман
а сам петро вище цього всього

Мені живеться нелегко, але я владою станом на сьогодні задоволен ий.

Я б тількі додав криміналь ну відповіда льність за антикоруп ційну діяльніст ь. Бо боротьба з шахраями у владі в наших умовах просто виховує з "борців" нових шахраїв, вищого рівня.

:(   

у петі для всякої %уйні є спеціальн ий человек - гройсман
Хіба боротьба за вихід економіки з тіні, то є хня?

Повна версія