Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіть тут мані-мані, від чого самочки отримують оргазм. :facepalm: :-T

Вони теж щасливі))))

Показати зображення...

Це тому, що вони багаті духовно.

Вони теж щасливі))))

Показати зображення...
ну це да, теж важливо від реальності не відриватися, і не витрачати десятиліття на те щоб не зі своєї миски витягнути шматок.

Так шо ж ты не найдешь некрасивую, бескорыстную, несчастную женщину и не осчастливишь ее?  А постишь тут красивых и успешных девиц? Или свое говно не воняет? Ты хочешь что б тебя, нищеброда, полюбила ослепительная красавица хрен знает за какие достоинства. :lol:
Я пощу по лекалах чарівності? В мене таких лекал немає, а от багатьом тут муляє стандарти... Притому агресивно поводяться...

Я взагалі по другому на це дивлюсь))))

Це тому, що вони багаті духовно.
(tu)

класний тролінг))))

мені здається що вони просто щасливі і не заморачуються мотиви інших просто отримують задоволення в чому бачать його)))) 

Я пощу по лекалах чарівності? В мене таких лекал немає, а от багатьом тут муляє стандарти... Притому агресивно поводяться...

Я взагалі по другому на це дивлюсь))))

Показати зображення...
Ты который на этом снимке?

Ты который на этом снимке?
Ти проти кольорових((( капець....

(tu)
мені здається що вони просто щасливі і не заморачуються мотиви інших просто отримують задоволення в чому бачать його))))
з якого колективу більшість чоловіків воліли біля себе дівчину бачити?

Чому не можна?
Можна
ФУП в поміч в пошуку екземпляру
;o ну і накинув."Миросі" всказяться. :)

з якого колективу більшість чоловіків воліли біля себе дівчину бачити?

Показати зображення...
Показати зображення...
:rotate:
Это как в песне - " Ведь могла ж ты бетонщицей стать"..

:rotate:
Это как в песне - " Ведь могла ж ты бетонщицей стать"..
:laugh: причому видно, що дівчата-робітниці хороші і душевні, з милими і щирими посмішками.

:laugh: причому видно, що дівчата-робітниці хороші і душевні, з милими і щирими посмішками.
Ага. Но танцюристки всеж получают преимущество.

Класична тема невдахи, якому не дає зовсім ніхто і він у відповідь - вони усі повії, яким лише грошей треба. І шукає, шукає і шукає "докази" цієї теорії.

100%.На каждый товар есть свой покупатель,только некоторые объясняют  самому себе свою лень и закомплексованность завышенными требованиями женщин.У меня есть такой знакомый дрочила,который зарабатывает 1-2к евро в месяц и говорит что у него нету денег чтобы с кем то встречаться.И это в 35 лет  :facepalm1:

Мархантильні на статутс, молода по одному бачить статус а старша по іншому... А мотив один постійно[ua]
Який?

:lol: Я не парюсь за такі речі))))

не парився б то й тему не вIдкривав би )))

не парився б то й тему не вIдкривав би )))
Чому? Такі теми дуже веселі.... :shuffle:

Майбутнє - за штучним заплідненням/виношуванням/воспітанієм та робатамі [ua]

А це виглядає логічним, бо звичайне запліднення то все ж таки лотерея, а при штучному заплідненні є можливість проводити розумний відбір і зараз навіть вже первинний генетичний аналіз. Шкода, що зі штучним виношуванням зараз ніяк, бо вагітність то дуже велике навантаження на організм жінки.

Між іншим середньовічне "право першої ночі"  жінками сприймалося з ентузіазмом.

Який відбір????
природній  :gigi:

в чоловіків такі ж самі мотиви. всі хотять жити з толковою людиною, а не з непутьовою безтолоччю чи волоцюгою.

ну, там трошки не так. точнісінько все за теорією еволюції, але з іншої точку зору
1. зовнішні дані. Циці побільше (шоб молока більше було), й, звиняйте, попа побільше - щоб шанси отримати родову травму дитині зменшилися
2. здатність виростити потомство з максимальним комфортом для нього - тобто випестувати дитинча.

пробачаюся, але інтелект у цьому відборі виявляється не на першому місці. Хоч, безсумнівно, відіграє свою роль.

А це виглядає логічним, бо звичайне запліднення то все ж таки лотерея, а при штучному заплідненні є можливість проводити розумний відбір і зараз навіть вже первинний генетичний аналіз. Шкода, що зі штучним виношуванням зараз ніяк, бо вагітність то дуже велике навантаження на організм жінки.
Природа не терпить логіки... Людської логіки. Людина не може передбачити всі можливі варіанти які призведуть до вимиранння, Природа любить різноманніття щоб вид міг вижити... Те що добре в одних умовах те погане в інших, генетика каже що ми проходили уже не раз через горлишко вимирання... Тому ми дуже спорідненні між собою і є Братями))))

Між іншим середньовічне "право першої ночі"  жінками сприймалося з ентузіазмом.
Думаєш право першої шлюбної ночі для олігарха ними не так само буде сприйматись зараз?  :lol:

Даун, это вопрос выживания вида. Природа не такая и дура, как тебе мерещится.

дивно тоді чому тебе мама народила...
ти ж тупікова гілка свого виду  :D

Я создал женщину для обмана.
                                                                         (с) Всевишній

:buba:

дивно тоді чому тебе мама народила...
ти ж тупікова гілка свого виду  :D
Слава богу, что хоть не твоего.   Родиться свыней это было б слишком. :facepalm1:

:read:

Я
создал женщину для обмана.
Чары ее столь могущественны,
что одним движением бровей
она способна поставить на колени
самого великого полководца,
дотоле покорившего все стороны света.

:weep:  :weep:  :weep:  :cray:

:scenic:

Привязанность к женщине — вот что делает человека рабом иллюзии.
Ради женщины человек порой идет на смерть,
или готов сам убивать — даже родных отца и мать или учителя.
Воистину, кто одолел в себе привязанность к женскому полу, тот победил Непобедимого,
завоевал милость Всевышнего.

Конечно, в моем грехопадении нет ее вины.
Такова природа женщины — очаровывать и порабощать.
Но как я, стяжавший мудрость, мог поддаться ее чарам?
Как мог пойти на поводу у низменных чувств?

Как получилось, что я был пленен ее кроткой улыбкой,
очаровательным, как лотос, ликом и сладкими речами?
Отчего не распознал, что за всей этой прелестью
скрывается холодное, колючее, как стальное жало, сердце.
Воистину, постичь змеиную природу женщины  —
значит избавить себя от многих бед.

Действительно, женщине никто не дорог.
Мужчин они любят, покуда им есть в том выгода.
Для них нет ничего святого. Ради личного благополучия женщина
отправит на смерть мужа, сына и брата.

Действительно, женщине никто не дорог.
Мужчин они любят, покуда им есть в том выгода.
Для них нет ничего святого. Ради личного благополучия женщина
отправит на смерть мужа, сына и брата.
Хто це написав і коли?))))

Шо, додрочились до мозолей? :lol:  Не переживайте. Самцы - это расходный материал природы. Для воспроизводства вида важны самки и детеныши. Так шо хероносителей природа выпускает в избытке. Красивых епут только отличники, остальные смотрят порнушку. :D

Тому ми дуже спорідненні між собою і є Братями))))

Братами... але москалі все ж таки з іншої генетичної гілки, сподіваюся тупикової  :gigi:

Хто це написав і коли?))))

Це Святе Писаніє, невігласе !
Около п'яти тесячілєтнєй видєржки  :buba: , а не той новодєльний шмурдяк шо ти  сьорбаєш...  :-)o

Около п'яти тесячілєтнєй видєржки  :buba: , а не той новодєльний шмурдяк шо ти  сьорбаєш...  :-)o
Апостола обидеть может каждый. :D

Ну-ну))) а жінка не змінилась уже 10 000 ?)))) матеріал з якого нічого не може бути нового)))

Шо, додрочились до мозолей? :lol:  Не переживайте. Самцы - это расходный материал природы. Для воспроизводства вида важны самки и детеныши. Так шо хероносителей природа выпускает в избытке. Красивых епут только отличники, остальные смотрят порнушку. :D
Дивні у тебе фантазії... :dance3: як це називається коли люблять підглядати за іншими ?)))

Апостола обидеть может каждый. :D
І чим мене обідили?

Дивні у тебе фантазії... :dance3: як це називається коли люблять підглядати за іншими ?)))
Ну так фантазии или таки подглядел? :laugh:  Палево?

Ну так фантазии или таки подглядел? :laugh:  Палево?
Отже у тебе фантазія підглядати... Тут нічого соромливого немає ...  :gigi:

Действительно. Ну и шо шо все видели, антенщики сами показывают.  :lol:

:read:

Ради мига приятного обладания чужим телом охотник заводит сношения с легкодоступными женщинами,
и отныне вынужден содержать их, а заодно и их родственников, кои нередко оскорбляют и унижают его.
Бывает, он подкупит женщину своею добычей, но другой, более ловкий охотник, переманит ее.
Дабы испробовать каплю меда, бедолаге за удовольствиями приходится терпеть укусы целого роя пчел.

Действительно. Ну и шо шо все видели, антенщики сами показывают.  :lol:
Якби не чоловіки то жінки бавно повиздихали))))

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія