Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіть тут мані-мані, від чого самочки отримують оргазм. :facepalm: :-T

Які всі жінки мархантильні.... :facepalm:  :lol:
коли ще мозок не ввімкнувся то немеркантильні. а потім розумна дівчина вибере гіка-айтишника, а не центрового гопника.

Класична тема невдахи, якому не дає зовсім ніхто і він у відповідь - вони усі повії, яким лише грошей треба. І шукає, шукає і шукає "докази" цієї теорії.

Нічого не шукаю, тупо натикаюсь в обєктивній реальності і не страдаю ілюзією.

"У нас не Израиль. За те ми - класно співаємо.... Сумних пісень." Фупчик  GEO - президент ФУП.

Нічого не шукаю, тупо натикаюсь в обєктивній реальності і не страдаю ілюзією.

Показати зображення...
Ты страдаешь самой хреновой иллюзией - ты думаешь, что представляешь из себя эдакую охуенную ценность.

коли ще мозок не ввімкнувся то немеркантильні. а потім розумна дівчина вибере гіка-айтишника, а не центрового гопника.
Мархантильні на статутс, молода по одному бачить статус а старша по іншому... А мотив один постійно.  [ua]

"У нас не Израиль. За те ми - класно співаємо.... Сумних пісень." Фупчик  GEO - президент ФУП.

Ты страдаешь самой хреновой иллюзией - ты думаешь, что представляешь из себя эдакую охуенную ценность.
:lol: Я не парюсь за такі речі))))

Щей чоловіки в формі))))

Мархантильні на статутс, молода по одному бачить статус а старша по іншому... А мотив один постійно.  [ua]
в чоловіків такі ж самі мотиви. всі хотять жити з толковою людиною, а не з непутьовою безтолоччю чи волоцюгою.

в чоловіків такі ж самі мотиви. всі хотять жити з толковою людиною, а не з непутьовою безтолоччю чи волоцюгою.

сиськи тоже важны

"1.1. Єдиною мовою спілкування на форумі встановлено українську мову. Застосування інших мов заборонено."

Вони теж щасливі))))

Так шо ж ты не найдешь некрасивую, бескорыстную, несчастную женщину и не осчастливишь ее?  А постишь тут красивых и успешных девиц? Или свое говно не воняет? Ты хочешь что б тебя, нищеброда, полюбила ослепительная красавица хрен знает за какие достоинства. :lol:

Вони теж щасливі))))

Показати зображення...

Це тому, що вони багаті духовно.

Вони теж щасливі))))

Показати зображення...
ну це да, теж важливо від реальності не відриватися, і не витрачати десятиліття на те щоб не зі своєї миски витягнути шматок.

Так шо ж ты не найдешь некрасивую, бескорыстную, несчастную женщину и не осчастливишь ее?  А постишь тут красивых и успешных девиц? Или свое говно не воняет? Ты хочешь что б тебя, нищеброда, полюбила ослепительная красавица хрен знает за какие достоинства. :lol:
Я пощу по лекалах чарівності? В мене таких лекал немає, а от багатьом тут муляє стандарти... Притому агресивно поводяться...

Я взагалі по другому на це дивлюсь))))

Це тому, що вони багаті духовно.
(tu)

класний тролінг))))

мені здається що вони просто щасливі і не заморачуються мотиви інших просто отримують задоволення в чому бачать його)))) 

Я пощу по лекалах чарівності? В мене таких лекал немає, а от багатьом тут муляє стандарти... Притому агресивно поводяться...

Я взагалі по другому на це дивлюсь))))

Показати зображення...
Ты который на этом снимке?

Ты который на этом снимке?
Ти проти кольорових((( капець....

(tu)
мені здається що вони просто щасливі і не заморачуються мотиви інших просто отримують задоволення в чому бачать його))))
з якого колективу більшість чоловіків воліли біля себе дівчину бачити?

Чому не можна?
Можна
ФУП в поміч в пошуку екземпляру
;o ну і накинув."Миросі" всказяться. :)

з якого колективу більшість чоловіків воліли біля себе дівчину бачити?

Показати зображення...
Показати зображення...
:rotate:
Это как в песне - " Ведь могла ж ты бетонщицей стать"..

:rotate:
Это как в песне - " Ведь могла ж ты бетонщицей стать"..
:laugh: причому видно, що дівчата-робітниці хороші і душевні, з милими і щирими посмішками.

:laugh: причому видно, що дівчата-робітниці хороші і душевні, з милими і щирими посмішками.
Ага. Но танцюристки всеж получают преимущество.

Класична тема невдахи, якому не дає зовсім ніхто і він у відповідь - вони усі повії, яким лише грошей треба. І шукає, шукає і шукає "докази" цієї теорії.

100%.На каждый товар есть свой покупатель,только некоторые объясняют  самому себе свою лень и закомплексованность завышенными требованиями женщин.У меня есть такой знакомый дрочила,который зарабатывает 1-2к евро в месяц и говорит что у него нету денег чтобы с кем то встречаться.И это в 35 лет  :facepalm1:

Нет более жалкого существа,чем уродец,возомнивший себя смотрителем зоопарка,который сам на деле является животным,ужасным и больным

Мархантильні на статутс, молода по одному бачить статус а старша по іншому... А мотив один постійно[ua]
Який?

:lol: Я не парюсь за такі речі))))

не парився б то й тему не вIдкривав би )))

не парився б то й тему не вIдкривав би )))
Чому? Такі теми дуже веселі.... :shuffle:

Майбутнє - за штучним заплідненням/виношуванням/воспітанієм та робатамі [ua]

А це виглядає логічним, бо звичайне запліднення то все ж таки лотерея, а при штучному заплідненні є можливість проводити розумний відбір і зараз навіть вже первинний генетичний аналіз. Шкода, що зі штучним виношуванням зараз ніяк, бо вагітність то дуже велике навантаження на організм жінки.

Між іншим середньовічне "право першої ночі"  жінками сприймалося з ентузіазмом.

Який відбір????
природній  :gigi:

ну, там трошки не так. точнісінько все за теорією еволюції, але з іншої точку зору
1. зовнішні дані. Циці побільше (шоб молока більше було), й, звиняйте, попа побільше - щоб шанси отримати родову травму дитині зменшилися
2. здатність виростити потомство з максимальним комфортом для нього - тобто випестувати дитинча.

пробачаюся, але інтелект у цьому відборі виявляється не на першому місці. Хоч, безсумнівно, відіграє свою роль.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія