Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

ага полонізув али западенці в ,а по факту украінцам і  стали жітєлі югавасток а.
 :weep:

Мені вчора одна "звізда-любительниця совка" доказувал а, що в 39 на ЗУ присилали "людєй с бальшой Украини" для україніза ції західної України. Просто я сказав, що в совку заборонял и все українськ е. А у нас тут "палякі і вєнтгри кругом".

католиков с православ ными?
в честь чего?

Католичес кая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхожд ения. Униаты к собственн о Католичес кой церкви имеют достаточн о отдалённо е отношение .

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхожд ения. Униаты к собственн о Католичес кой церкви имеют достаточн о отдалённо е отношение .

:facepalm1:

Це якась кацапська скрепа - знати все краще за інших тому що він(вона) кацап.

Re: Який сенс?
MAG

Який сенс католикам повертати сь до ортодоксі в, від яких вони втекли?
Це рух у зворотній бік.

А от у пастви Гундяя є сенс.
Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимир а. Мусимо повернути сь... І А.Шептиць кий про це писав..." :shuffle:

:facepalm1:

Представь те себе. В Украине существуе т отдельная Римско-Католическая церковь латинског о обряда. И это в основном поляки.

Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимир а. Мусимо повернути сь... І А.Шептиць кий про це писав..." :shuffle:
Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила

Оле методичку по научному атеизму подогнали

Будет обьединен ие?
думаю перейдуть не окремі парафіяни, % 15-20

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:

Представьте себе. В Украине существуе т отдельная Римско-Католическая церковь латинског о обряда. И это в основном поляки.
А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?

А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?
Ватикан

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНО Ю і УКРАЇНСЬК ОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителі в, хотілось би чесного розподілу краденого майна.

Оле методичку по научному атеизму подогнали

Алиса, ещё один залп дерьма - начну удалять ваш словесный понос. Ведите себя прилично если умеете.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:25:08 від Olga Taylor

Ось і почалося, слава Петру, молодець. ..   :lol:
Пробачте, але я якось не розумію до чого тут Петро? Як я розумію Ви про чинного Президент а. Можете пояснити політ своєї думки?

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНО Ю і УКРАЇНСЬК ОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителі в, хотілось би чесного розподілу краденого майна.

Вроде того кому достанетс я Почаевска я Лавра?

Так.
Навіть Т.Г. Шевченко та Д. Донцов, С. Петлюра, П. Скоропадс ький, Н. Махно, В. Щербицьки й сповідува ли греко- католициз м.
Ви напевне пишете з якогось паралельн ого всесвіту.

Вроде того кому достанетс я Почаевска я Лавра?

ну це було б як мінімум логічно, правда?

Скажу за себе, як грекокато лик.
Я дуже радий, що українськ ій православ ній церкві дали Томос.
Підтримую це двома руками. Це історичне рішення.
Нарешті українськ е православ іє повиганяє ФСБ-шних попів, нарешті очиститьс я.
Ось це зараз головне. А чи об'єднаються чи ні, мені пофіг. Не це головне.

Я не бачу ніяких протиріч чи сварок.

УГКЦ підлягає під Пару Римського . Це зовсім інша інституці я.
Обряд тут ні до чого.
Мою дочку при батьках грекокато ликах цілком правомірн о і законно хрестив польський священник в польськом у костьолі і ніяких протиріч. Все законно і за правилами .

До речі армянська церква також під папою.

ну це було б як мінімум логічно, правда?

Мне кажется логичным создать единую церковь. Без разделени я. Но меня не особо спрашиваю т :)

MAG

Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила
То для вас гон, а казав Гузар! :punish:

о, как московиты зашли
уже пытаются украински е церкви лбами столкнуть
троль кацівськи й оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.я к методички помінялис я. :D

а теперь следите за руками
если Собор по объединен ию украински х церквей пройдет без всяких яких,
то рпц начнет волать про его никчемнос ть,
т.к. есть еще как минимум одна украинска я церковь, которая не присоедин илась к нему

и пофик, что церковь католичес кая
она же тоже называетс я Украинска я
а значит нет никакой единой Украинско й церкви
и автокефал ию давать некому

как-то так мне это видится

Если не будет обьединен ия то столкнове ние неизбежно . Это должно быть понятно. Мне потому и не понравило сь глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.
:dopovid:  за пряму провокаці ю в стилі пропаганд и і спроби розпалити ворожнечу в Україні після ВЧОРАШНЬО ГО.Ольгін ський троль оля накінець приступил а до ПРЯМИХ своїх обовязків .

троль кацівськи й оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.я к методички помінялис я. :D

Циник вам тоже самое предупреж дение. Моя ветка и бессмысле нное метание дерьмом будет удалятся.

а теперь следите за руками
если Собор по объединен ию украински х церквей пройдет без всяких яких,
то рпц начнет волать про его никчемнос ть,
т.к. есть еще как минимум одна украинска я церковь, которая не присоедин илась к нему

и пофик, что церковь католичес кая
она же тоже называетс я Украинска я
а значит нет никакой единой Украинско й церкви
и автокефал ию давать некому

как-то так мне это видится

ага, а ще мусульман и і іудеї українськ і до православ них не приєднали ся. бяда. і баптисти-євангелисти-ієговісти...

MAG

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:
Не MAG казав, а Гузар.  :punish:

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивос ті наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .
Я за достовірн ість цих слів відповіда ю!
Хто не віртить - питайте у cheshuntt .

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:52:13 від MAG

Мнение cheshuntt действите льно будет очень интересно .

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивос ті наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .

cheshuntt  хоч в курсі?

MAG

cheshuntt  хоч в курсі?
питайте у нього B-)

питайте у нього B-)

Та нічого Гузар не казав екстраорд инарного . То у МАГа фантазія розіграла сь  . Тут багато хто вважає що церква " володимир ового хрещення " -православная , і немає на то ради .
Гузар був католиком до мозку кісток , це я заявляю з повною відповіда льністтю . Його " чудачєств а-бородачєства " , аж ніяк не є ознакою того , про що подумав МАГ .

Як кацапські курви хвилюютьс я за єдність Українськ ої Церкви.
Мило глянути :)

Причому ось тільки проснулас ь, в 6 ранку (на сході Америки), і давай за Україну хвилювати сь  :lol:  :weep:  :lol:

Мавр и вам просьба писать по делу а не желчь разливать .

MAG

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформаці ю. B-)

MAG

О! cheshuntt скажіть читачу, що він від мене відчепивс я.
Ну не буду я йому щось доводити.
Були слова Гузара, то й були.
Шевчук на таке не здатен.
А що колись буде - то від Бога залежить!   
 :-B

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформаці ю. B-)

та так, куди не плюнь інформаці я особиста
і у Гузара і у cheshuntt-а і у MAG-а
а твердженн я публічні

Ні, МАГ , я наполягаю на тому , що ти просто не зрозумів , що старий мав наувазі і інтерпрет ував на свій лад , так , щоб це підходило під твою теорію .
Гузар був прихильни ком " неоунії" ( назвемо це так ) . Це включало в себе: 1. "обрядову пурифікац ію " УГКЦ ( поступове " викорінен ня" рішень Замойсько го Синоду , наближенн я до обрядових форм " Київськог о християнс тва " ).2. Трактуван ня католицьк ої догматики ( по суперечли вих питаннях , чистилище , подвоєне походженн я Св Духа , марійні догмати ) в категорія х теології візантійс ького християнс тва , зокрема кападокій ськоії школи , або розробка нової школи .  3 встановле ння Патріарха льного устрію .
Те що ти думаєш , що якщо Гузар говорив про Церкву Володимир а він мав наувазі " православ іє " , то це виключно твої проблеми .

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляці ї щодо " канонічно сті " , чи " неканоніч ності " з політични х причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивіс ть священнич их і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливог о враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійно ї деномінац ії.
Твердженн я що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердженн я про існування " православ ного обряду " ( Аміран )

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляці ї щодо " канонічно сті " , чи " неканоніч ності " з політични х причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивіс ть священнич их і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливог о враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійно ї деномінац ії.
Твердженн я що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердженн я про існування " православ ного обряду " ( Аміран )

просто підписуюс ь на 100%.

Повна версія