Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: Який сенс?
MAG

Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила
То для вас гон, а казав Гузар! :punish:

Слава Україні!

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

о, как московиты зашли
уже пытаются украинские церкви лбами столкнуть
троль кацівський оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.як методички помінялися. :D

а теперь следите за руками
если Собор по объединению украинских церквей пройдет без всяких яких,
то рпц начнет волать про его никчемность,
т.к. есть еще как минимум одна украинская церковь, которая не присоединилась к нему

и пофик, что церковь католическая
она же тоже называется Украинская
а значит нет никакой единой Украинской церкви
и автокефалию давать некому

как-то так мне это видится

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно. Это должно быть понятно. Мне потому и не понравилось глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.
:dopovid:  за пряму провокацію в стилі пропаганди і спроби розпалити ворожнечу в Україні після ВЧОРАШНЬОГО.Ольгінський троль оля накінець приступила до ПРЯМИХ своїх обовязків.

троль кацівський оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.як методички помінялися. :D

Циник вам тоже самое предупреждение. Моя ветка и бессмысленное метание дерьмом будет удалятся.

т.к. есть еще как минимум одна украинская церковь, которая не присоединилась к нему

ага, а ще мусульмани і іудеї українські до православних не приєдналися. бяда. і баптисти-євангелисти-ієговісти...

порохобот - не людина.

MAG

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:
Не MAG казав, а Гузар.  :punish:

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивості наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .
Я за достовірність цих слів відповідаю!
Хто не віртить - питайте у cheshuntt.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:52:13 від MAG

Слава Україні!

Мнение cheshuntt действительно будет очень интересно.

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивості наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .

cheshuntt  хоч в курсі?

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

MAG

cheshuntt  хоч в курсі?
питайте у нього B-)

Слава Україні!

питайте у нього B-)

Та нічого Гузар не казав екстраординарного . То у МАГа фантазія розігралась  . Тут багато хто вважає що церква " володимирового хрещення " -православная , і немає на то ради .
Гузар був католиком до мозку кісток , це я заявляю з повною відповідальністтю . Його " чудачєства-бородачєства " , аж ніяк не є ознакою того , про що подумав МАГ .

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Як кацапські курви хвилюються за єдність Української Церкви.
Мило глянути :)

Причому ось тільки проснулась, в 6 ранку (на сході Америки), і давай за Україну хвилюватись  :lol:  :weep:  :lol:

Мавр и вам просьба писать по делу а не желчь разливать.

MAG

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформацію. B-)

Слава Україні!

MAG

О! cheshuntt скажіть читачу, що він від мене відчепився.
Ну не буду я йому щось доводити.
Були слова Гузара, то й були.
Шевчук на таке не здатен.
А що колись буде - то від Бога залежить!   
 :-B

Слава Україні!

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформацію. B-)

та так, куди не плюнь інформація особиста
і у Гузара і у cheshuntt-а і у MAG-а
а твердження публічні

Ні, МАГ , я наполягаю на тому , що ти просто не зрозумів , що старий мав наувазі і інтерпретував на свій лад , так , щоб це підходило під твою теорію .
Гузар був прихильником " неоунії" ( назвемо це так ) . Це включало в себе: 1. "обрядову пурифікацію " УГКЦ ( поступове " викорінення" рішень Замойського Синоду , наближення до обрядових форм " Київського християнства " ).2. Трактування католицької догматики ( по суперечливих питаннях , чистилище , подвоєне походження Св Духа , марійні догмати ) в категоріях теології візантійського християнства , зокрема кападокійськоії школи , або розробка нової школи .  3 встановлення Патріархального устрію .
Те що ти думаєш , що якщо Гузар говорив про Церкву Володимира він мав наувазі " православіє " , то це виключно твої проблеми .

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляції щодо " канонічності " , чи " неканонічності " з політичних причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивість священничих і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливого враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійної деномінації.
Твердження що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердження про існування " православного обряду " ( Аміран )

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляції щодо " канонічності " , чи " неканонічності " з політичних причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивість священничих і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливого враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійної деномінації.
Твердження що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердження про існування " православного обряду " ( Аміран )

просто підписуюсь на 100%.

порохобот - не людина.

По темі топіку.

Да не абсурдное совершенно. Греко-католику никогда не стать Римским Папой без перехода в католический обряд.

MAG

Ні, МАГ , я наполягаю на тому , що ти просто не зрозумів , що старий мав наувазі і інтерпретував на свій лад , так , щоб це підходило під твою теорію .
Гузар був прихильником " неоунії" ( назвемо це так ) . Це включало в себе: 1. "обрядову пурифікацію " УГКЦ ( поступове " викорінення" рішень Замойського Синоду , наближення до обрядових форм " Київського християнства " ).2. Трактування католицької догматики ( по суперечливих питаннях , чистилище , подвоєне походження Св Духа , марійні догмати ) в категоріях теології візантійського християнства , зокрема кападокійськоії школи , або розробка нової школи .  3 встановлення Патріархального устрію .
Те що ти думаєш , що якщо Гузар говорив про Церкву Володимира він мав наувазі " православіє " , то це виключно твої проблеми .
На ФУПі я просто цитую слова. Чи правильно я зрозумів?
Я Вам писав про це особисто.
P.S.Ви можете наполягати, але Гузар говорив не лише від себе, а й посилався на слова А.Шептицького.
Я не збираюсь переконувати Васзмінити світогляд. Я просто проінформував. Життя все поставить насвої місця...
А щодо моєї "теорії", то поки Гіпотеза, але вона має всі шанси стати теорією, яка описує світобудову.
Маю підстави таке писати.
І нічого я не підганяв під неї, я нею користувався для вироблення пропозицій, які просто перевірив на практиці. Який результат? Я побачив реальну картину і хто є хто, і як будуть розвиватись події. Цього мало?
P.P.S.Вчитуйтесь буквально в тексти Св.Письма, може щось вичитаєте...
Успіхів!   [ua]

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 16:48:29 від MAG

Слава Україні!

Треба православну приєднати до греко-католиків. Отже і буде єдина національна церква

У 986 році, за літописом преп. Нестора, «прийшли болгари магометанської віри <…> потім прийшли іноземці з Риму.

«У чому заповідь ваша?» - спитав Володимир римських послів (тобто що треба людині, щоб бути угодною Богу істинному, щоб спастися). І отримав таку відповідь: «Піст по силі; якщо хто п’є чи їсть, то все це на славу Божу, як сказав учитель наш Павло». І жодного слова про необхідність духовного преображення, переродження людини у Христі та в образ Христа, про самозречення й обов’язковість, «узявши хрест», іти за Христом! Важко сказати, чого більше в цій проповіді «іноземців із Риму», зміст якої розкривають короткі слова літопису, — спроби догодити розбещеності Володимира-язичника чи властивої західному християнству догідливості світові… У будь-якому разі, римські посланці закликали змінити віру без особливої зміни способу життя. Ось саме це й відвернуло Володимира, який уже добре знав, як змінилося життя його бабки княгині Ольги після хрещення і яким є спосіб життя інших руських християн, що прийняли віру від Константинопольської Церкви.

«Ідіть, звідки прийшли, — говорить він посланцям Риму, — бо й батьки наші не прийняли віри від папи».

У 986 році, за літописом преп. Нестора, «прийшли болгари магометанської віри <…> потім прийшли іноземці з Риму.

«У чому заповідь ваша?» - спитав Володимир римських послів (тобто що треба людині, щоб бути угодною Богу істинному, щоб спастися). І отримав таку відповідь: «Піст по силі; якщо хто п’є чи їсть, то все це на славу Божу, як сказав учитель наш Павло». І жодного слова про необхідність духовного преображення, переродження людини у Христі та в образ Христа, про самозречення й обов’язковість, «узявши хрест», іти за Христом! Важко сказати, чого більше в цій проповіді «іноземців із Риму», зміст якої розкривають короткі слова літопису, — спроби догодити розбещеності Володимира-язичника чи властивої західному християнству догідливості світові… У будь-якому разі, римські посланці закликали змінити віру без особливої зміни способу життя. Ось саме це й відвернуло Володимира, який уже добре знав, як змінилося життя його бабки княгині Ольги після хрещення і яким є спосіб життя інших руських християн, що прийняли віру від Константинопольської Церкви.

«Ідіть, звідки прийшли, — говорить він посланцям Риму, — бо й батьки наші не прийняли віри від папи».

Це вигадана казочка.

Тепер правильно б було щоб УГКЦ отримала довгоочікуваний патріархат.

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно. Это должно быть понятно. Мне потому и не понравилось глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.

Теж натиснув "Доповідь".

Ігнор: Трололо

Теж натиснув "Доповідь".

Очередная "снежинка" требует для себя "безопасной зоны"   :facepalm1:

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхождения. Униаты к собственно Католической церкви имеют достаточно отдалённое отношение.

а ну а ну просвіти нас про уніатів і католицизм  :D

а ну а ну просвіти нас про уніатів і католицизм  :D

А что тут просвещать. Есть католики, есть униаты. Разные церкви, разные обряды, различия в теологии. Проще сказать что обьединяет - признание Римского Папы главой церкви.

угу...
але нам усім має бути все одно що буде волати самозвана церква з москви....

Цю тему переглядають:

badyle і 2 гостей

Повна версія