Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

до речі, величезна кількість поляків асимілювались в Україні, відмовились від католицтва і стали православними

якби поляки виявляли таку агресивну автономність як росіяни, це була б дуже потужна група

можна я похвалю Порошенка?

Униаты это не католики. Это те же православные просто перебежавшие под Папу. С настоящими католиками там отношения очень напряженные.

Особое внимание к ним в связи с тем что это не просто одна из многих церквей. Это именно украинская церковь.

Яке невігластво. Католицьких церков східного обряду багато. Імєнно шо католицьких, імєнно шо східного обряду.

о, как московиты зашли
уже пытаются украинские церкви лбами столкнуть

Але не так сталось, як гадалось.
В результаті УГКЦ стало оплотом українства.

саме так

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

о, как московиты зашли
уже пытаются украинские церкви лбами столкнуть

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно. Это должно быть понятно. Мне потому и не понравилось глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.

ну так це часто буває в історії
тому що Росія перемогла Польщу, і спільне для українців і росіян православя стало механізмом русифікації.

якби ж домінувала Польща, то було б навпаки...  мабуть
Та не мабуть а точно.  При общей религии Польше ассимилировать, тогда еще только начинающую себя осознавать Украину было б даже легче чем кацапам. Язык больше понятен.

унія з самого початку просувалась як план полонізації українців, тому і зустріла спротив.
ага полонізували западенців ,а по факту украінцамі  стали жітєлі югавастока.
 :weep:

прошу пана до гілляки

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно. Это должно быть понятно. Мне потому и не понравилось глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.

О, ці вологі ватні мрії...

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно.
католиков с православными?
в честь чего?

В Закарпатті домінують православні. А угри це римо-католики.
Не православні там домінують, а осередки ФСБ в кожному селі. Українська греко-католицька церква в Закарпатті - 412 громад.

ага полонізували западенців ,а по факту украінцамі  стали жітєлі югавастока.
 :weep:

Мені вчора одна "звізда-любительниця совка" доказувала, що в 39 на ЗУ присилали "людєй с бальшой Украини" для українізації західної України. Просто я сказав, що в совку забороняли все українське. А у нас тут "палякі і вєнтгри кругом".

порохобот - не людина.

католиков с православными?
в честь чего?

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхождения. Униаты к собственно Католической церкви имеют достаточно отдалённое отношение.

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхождения. Униаты к собственно Католической церкви имеют достаточно отдалённое отношение.

:facepalm1:

Це якась кацапська скрепа - знати все краще за інших тому що він(вона) кацап.

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Re: Який сенс?
MAG

Який сенс католикам повертатись до ортодоксів, від яких вони втекли?
Це рух у зворотній бік.

А от у пастви Гундяя є сенс.
Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимира. Мусимо повернутись... І А.Шептицький про це писав..." :shuffle:

Слава Україні!

:facepalm1:

Представьте себе. В Украине существует отдельная Римско-Католическая церковь латинского обряда. И это в основном поляки.

Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимира. Мусимо повернутись... І А.Шептицький про це писав..." :shuffle:
Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила

Оле методичку по научному атеизму подогнали

Будет обьединение?
думаю перейдуть не окремі парафіяни, % 15-20

Постійні тільки зміни. Всю правду знають всі.  Все пізнається в порівнянні.
"Якби ми вчились так, як треба, то й мудрість би була своя.  а то заліземо на небо:  і ми не ми, і я не я, І все те бачив, і все знаю".

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:

Представьте себе. В Украине существует отдельная Римско-Католическая церковь латинского обряда. И это в основном поляки.
А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?

А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?
Ватикан

Постійні тільки зміни. Всю правду знають всі.  Все пізнається в порівнянні.
"Якби ми вчились так, як треба, то й мудрість би була своя.  а то заліземо на небо:  і ми не ми, і я не я, І все те бачив, і все знаю".

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНОЮ і УКРАЇНСЬКОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителів, хотілось би чесного розподілу краденого майна.

порохобот - не людина.

Оле методичку по научному атеизму подогнали

Алиса, ещё один залп дерьма - начну удалять ваш словесный понос. Ведите себя прилично если умеете.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:25:08 від Olga Taylor

Ось і почалося, слава Петру, молодець...   :lol:
Пробачте, але я якось не розумію до чого тут Петро? Як я розумію Ви про чинного Президента. Можете пояснити політ своєї думки?

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНОЮ і УКРАЇНСЬКОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителів, хотілось би чесного розподілу краденого майна.

Вроде того кому достанется Почаевская Лавра?

Так.
Навіть Т.Г. Шевченко та Д. Донцов, С. Петлюра, П. Скоропадський, Н. Махно, В. Щербицький сповідували греко- католицизм.
Ви напевне пишете з якогось паралельного всесвіту.

Вроде того кому достанется Почаевская Лавра?

ну це було б як мінімум логічно, правда?

порохобот - не людина.

Скажу за себе, як грекокатолик.
Я дуже радий, що українській православній церкві дали Томос.
Підтримую це двома руками. Це історичне рішення.
Нарешті українське православіє повиганяє ФСБ-шних попів, нарешті очиститься.
Ось це зараз головне. А чи об'єднаються чи ні, мені пофіг. Не це головне.

Я не бачу ніяких протиріч чи сварок.

УГКЦ підлягає під Пару Римського. Це зовсім інша інституція.
Обряд тут ні до чого.
Мою дочку при батьках грекокатоликах цілком правомірно і законно хрестив польський священник в польському костьолі і ніяких протиріч. Все законно і за правилами.

До речі армянська церква також під папою.

ну це було б як мінімум логічно, правда?

Мне кажется логичным создать единую церковь. Без разделения. Но меня не особо спрашивают :)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія