Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Вроде как смысла в их отдельном существов ании больше нет. Будет обьединен ие?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

В дуб вдарилась?
Чекаємо коли Почаївськ у лавру законному власнику повернуть ...

LAR

Вроде как смысла в их отдельном существов ании больше нет. Будет обьединен ие?

Это католики

Це типу як: смислу в існуванні мормонів у США нема, але вони існують.
 :lol:

Это католики
Звідки в Америці про те знати ?

Шевчук влітку скептично оцінював можливіст ь отримання томосу
у будь-якому випадку для УГКЦ питання обєднання не стоїть на порядку денному, тим більше оцінка ними як Філарета так і Макарія, як духовних лідерів, мяко кажучи не висока

Ми «сектанти» на думку дрімучого православ ія.
От вибачатьс я, запропону ють дружбу - тоді і похвалимо потуги православ них на автокефал ію і обєднання ...
Десь так ;)

Який сенс?

Який сенс католикам повертати сь до ортодоксі в, від яких вони втекли?
Це рух у зворотній бік.

А от у пастви Гундяя є сенс.

Шевчук влітку скептично оцінював можливіст ь отримання томосу
у будь-якому випадку для УГКЦ питання обєднання не стоїть на порядку денному, тим більше оцінка ними як Філарета так і Макарія, як духовних лідерів, мяко кажучи не висока

Тоесть в обозримом будущем будет две националь ные церкви. Понятно.

Какое горе. А с какого хрена католики должны хотеть объединят ься с православ ными? У нас и протестан тов полно - ходят пристают со своими заморочка ми и сторожевы ми башнями.

УГКЦ це не загальнон аціональн а церква. Має вплив лише в трьох областях України - Львівські й, Івано-Франківській та Тернопіль ській. Тобто це Церква Галичини.

у Харкові у них досить сильна єпархія, але по суті це дійсно більше нагадує галицьке земляцтво

Какое горе. А с какого хрена католики должны хотеть объединят ься с православ ными? У нас и протестан тов полно - ходят пристают со своими заморочка ми и сторожевы ми башнями.

Униаты это не католики. Это те же православ ные просто перебежав шие под Папу. С настоящим и католикам и там отношения очень напряженн ые.

Особое внимание к ним в связи с тем что это не просто одна из многих церквей. Это именно украинска я церковь.

УГКЦ це не загальнон аціональн а церква. Має вплив лише в трьох областях України - Львівські й, Івано-Франківській та Тернопіль ській. Тобто це Церква Галичини.
плюс Закарпатт я

Який сенс католикам повертати сь до ортодоксі в, від яких вони втекли?

Католики такі ж самі ортодокси що і православ ні. Не плутай з протестан тами. Це по-перше. По друге, ти навіть не розумієш, що таке греко-католицька Церква. Обрядовні сть там православ на, а ось підпорядк овується вона Римському Папі. Тобто від православ них вона відрізняє ться лише підпорядк уванням Папі.

Униаты это не католики. Это те же православ ные просто перебежав шие под Папу. С настоящим и католикам и там отношения очень напряженн ые.

Особое внимание к ним в связи с тем что это не просто одна из многих церквей. Это именно украинска я церковь.
От якраз уніати нікуди не перебігал и, а завжди залишалис ь українськ ою церквою, це православ ні бігали під москву.

плюс Закарпатт я

В Закарпатт і домінують православ ні. А угри це римо-католики.

Це наступний крок після Томосу.Ка нонстанти нополь мусить обєднатис я з Римом,а тоді вжк УПЦ обєднаєть ся з УГКЦ

Це наступний крок після Томосу.Ка нонстанти нополь мусить обєднатис я з Римом,а тоді вжк УПЦ обєднаєть ся з УГКЦ
Ото хиба шо.

Це наступний крок після Томосу.Канонстантинополь мусить обєднатис я з Римом,а тоді вжк УПЦ обєднаєть ся з УГКЦ

:laugh:

Треба православ ну приєднати до греко-католиків. Отже і буде єдина національ на церква

От якраз уніати нікуди не перебігал и, а завжди залишалис ь українськ ою церквою, це православ ні бігали під москву.

унія з самого початку просувала сь як план полонізац ії українців, тому і зустріла спротив.

В общем понятно. Намечаетс я схватка бульдогов под ковром кто истинная националь ня церковь. УПЦ или УГКЦ. Жаль.

унія з самого початку просувала сь як план полонізац ії українців, тому і зустріла спротив.
Але не так сталось, як гадалось.
В результат і УГКЦ стало оплотом українств а.

Під час Берестейс ької Церковної Унії (1596 р.) ніякого московськ ого патріарха ту в Україні не було. Вся територія сучасної України знаходила ся в ті часи під контролем Речі Посполито ї. Польща тиснула на всю Україну з метою навернути в католицтв о.

В общем понятно. Намечаетс я схватка бульдогов под ковром кто истинная националь ня церковь. УПЦ или УГКЦ. Жаль.
хренюс пишете , барышня

Ось і почалося, слава Петру, молодець. ..   :lol:

ну так це часто буває в історії
тому що Росія перемогла Польщу, і спільне для українців і росіян православ я стало механізмо м русифікац ії.

якби ж домінувал а Польща, то було б навпаки.. .  мабуть

Olga Taylor, cьогодні в 14:49
хренюс пишете , барышня

Це вона з американс ького досвіду, певне.

Так.
Навіть Т.Г. Шевченко та Д. Донцов, С. Петлюра, П. Скоропадс ький, Н. Махно, В. Щербицьки й сповідува ли греко- католициз м.

до речі, величезна кількість поляків асимілюва лись в Україні, відмовили сь від католицтв а і стали православ ними

якби поляки виявляли таку агресивну автономні сть як росіяни, це була б дуже потужна група

Яке невігласт во. Католицьк их церков східного обряду багато. Імєнно шо католицьк их, імєнно шо східного обряду.

о, как московиты зашли
уже пытаются украински е церкви лбами столкнуть

саме так

о, как московиты зашли
уже пытаются украински е церкви лбами столкнуть

Если не будет обьединен ия то столкнове ние неизбежно . Это должно быть понятно. Мне потому и не понравило сь глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.

ну так це часто буває в історії
тому що Росія перемогла Польщу, і спільне для українців і росіян православ я стало механізмо м русифікац ії.

якби ж домінувал а Польща, то було б навпаки.. .  мабуть
Та не мабуть а точно.  При общей религии Польше ассимилир овать, тогда еще только начинающу ю себя осознават ь Украину было б даже легче чем кацапам. Язык больше понятен.

ага полонізув али западенці в ,а по факту украінцам і  стали жітєлі югавасток а.
 :weep:

Если не будет обьединен ия то столкнове ние неизбежно . Это должно быть понятно. Мне потому и не понравило сь глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.

О, ці вологі ватні мрії...

Если не будет обьединен ия то столкнове ние неизбежно .
католиков с православ ными?
в честь чего?

В Закарпатт і домінують православ ні. А угри це римо-католики.
Не православ ні там домінують, а осередки ФСБ в кожному селі. Українськ а греко-католицька церква в Закарпатт і - 412 громад.

Повна версія