Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Точно!

Модераторе, повідомте IP цього ніку в СБУ - це сектант-догналіт, кремлядський агент на оплаті Ху№ла.
грызло у гремлина, а сами приедьте и сделайте это. И ваще задрали сраные колбасники, мля. 04,10,14 - они сосут на новой родине, но тут же шота п***а очень партиотичное с диванов.
Знаешь, чмошник, мы хоть и сремся - но мы - ТУТ.И никуда не срыгнули, патриот своей прямой кишки

Це не важливо. Почекають, подивляться..

вірую в духа святого ,господа і оживителя який від отця і сина походить і який з отцем і сином разом отримують честь і хвалу ,який промовляв через пророків

аминь, пан Гонта

Ні . Хоча Гізмо каже що " так " , але " ні " .
Проблема в латинському слові " просцедіт ", а також в перекладі " і Сина " . Бо прочитується " від Отця " - раз , " і Сина " -два .
В символі віри не сказано " кві exпатре ет філіі просцедіт " ( раз два ) а сказано " кві екс патре ет філіокве просцедіт " ( раз )  простим словами " від Отця і Сина " як " одного "  , при цьому причиною є тільки Отець .
Я понятно із'ясняюсь ?  :laugh:

Не погоджуюся. Possum latinam legere.

Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem:
    qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit

Суфікс -que (взятий від грецького και ) - означає "і", "а також". Якщо слово ним закінчується, то перед ним вже не буде "et" (бо було б повторення).
Тобто, маємо 2 варіанти:

І в Духа Святого, Господа животворного:
Що від Отця походить

і

Що від Отця і Сина походить

Перше - трактування православне,
Друге - католицьке.

Ігнор: Трололо

грызло у гремлина, а сами приедьте и сделайте это. И ваще задрали сраные колбасники, мля. 04,10,14 - они сосут на новой родине, но тут же шота п***а очень партиотичное с диванов.
Знаешь, чмошник, мы хоть и сремся - но мы - ТУТ.И никуда не срыгнули, патриот своей прямой кишки
редиско  :weep:  ти прийшло

вірую в духа святого ,господа і оживителя який від отця і сина походить і який з отцем і сином разом отримують честь і хвалу ,який промовляв через пророків

Яка маячня......

Шляхи божевільних - несповідувані!  :pooh_lol:

Ігнор: Трололо

Це Ти просто в термін "православіє" хочеш добавити ненависне нам мокшанське плазування і раболєпіє. На мою думку, чисте "православ'я" не має нічого спільного з його збоченою інтерпретацією населенням Мордору і є синоніном Візантійського ритуалу при очевидному визнанні Патріарха Константинопольського яко глави Вселенської Церкви (напевно, мені слід було то відразу уточнити).

Це одне й те ж, хіба ні?     Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit
В те, що в дужках (від сина) греко-католик має особисте право вірити, або не вірити.

Щодо першого . Я не хочу в термін " православіє " додати мокшанське плазування . Я хочу сказати що візантійське православ'я , перестало ним бути в 14 столітті і пертворилось в " православіє " . Я абсолютно не проти візантійської ортодоксії , але це повинна бути ортодоксія .
Конст Патріарх не може бути головою " Вселенської Церкви " з причин,  що Константинопіль є автокефалію сам ,Така побудова Христової Церкви протирічить її універсальності . ти ж цитував символ віри , процитуй і далі"  ет унам санктам ......... Ет апостолікам еклезіам " Яке слово я пропустив ?

щодо другого . . Ні .греко -католик , як і римо -католик в Греції має право його прочитувати в символі віри , або ні . А от " не вірити " він не може , бо це догмат Ліонського собору 1242 року .  Нічого тут не попишеш і не забалуєш .

Шляхи божевільних - несповідувані!  :pooh_lol:
редиско просто божевільний алкаш

Моя мася, Ты же тоже отсидело и прийшло. Да, кста, вспомни - даже во время наших срачей я тя называл колбасником???
Так шо мой спич не к тебе.

редиско просто божевільний алкаш
Мож это лучче чем после изнасилования пару лет кукурекать на зоне?
Я выбрал алкаша, ты - выбрал второе

Моя мася, Ты же тоже отсидело и прийшло. Да, кста, вспомни - даже во время наших срачей я тя называл колбасником???
тоість ковбасником мене не щитаєш? :weep:

абсолютно не понятно. Можно в двух буквально словах. Исходит святой дух от сына или не исходит?

Так . Але Син не є " першопричиною "

cheshuntt
то исходит, или не исходит? вы тут один из компетентнейших в этом вопросе, только на латыни не ругайтесь, ибо я пойму.

Мож это лучче чем после изнасилования пару лет кукурекать на зоне?
Я выбрал алкаша, ты - выбрал второе
поцілюй мене в салюпа :lol:

Редис, интереснейшая дискуссия от людей которые профессионалы. Не частый случай на ФУПе. Вы бы не могли воздержатся? Мне не хочется ничего удалять без крайней необходимости.

все, спасибо. вы католик.

Вишь, гонта, у католиков до хрена всяких: и алкашей, и петухов...
ОН рассудит, кого будут жарить. Кого в прямом( ууууу уже заранее), кого - в переносном...

Не погоджуюся. Possum latinam legere.

Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem:
    qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit

Суфікс -que (взятий від грецького και ) - означає "і", "а також". Якщо слово ним закінчується, то перед ним вже не буде "et" (бо було б повторення).
Тобто, маємо 2 варіанти:

Що від Отця походить

і

Що від Отця і Сина походить

Перше - трактування православне,
Друге - католицьке.

" харашо " . Давай інакше . латинське слово " просцедіт " . Дай два грецькі переклади ( одне слово на " е" друге на " п" )
не полінись знайди . Перше слово на " е" означає " предвічне походження " як з " причини " друге слово означає " походження , як посилання в світ " . Теологічно це різні процеси . Латинською мовою це тупо " просцедіт "
Давай спочатку з цим розберемося .

что вы пьете, Редис? я тоже так хочу.

Редис, интереснейшая дискуссия от людей которые профессионалы. Не частый случай на ФУПе. Вы бы не могли воздержатся? Мне не хочется ничего удалять без крайней необходимости.
Сорри, но не я первый начал.Единственное- мир не совершенен... Шо, я, п..с гонта- оба католики.

Сорри, но не я первый начал.Единственное- мир не совершенен... Шо, я, п..с гонта- оба католики.

Да я сама ляшка и католичка. А что поделаешь. :)

(tu) Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

что вы пьете, Редис? я тоже так хочу.
1.Вlack tea "лісові ягоди"
2.Возвеличиваетесь? Но Вам не пройти даже по луже аки посуху(((
бай!

Re:  (tu) Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

1.Вlack tea "лісові ягоди"
2.Возвеличиваетесь? Но Вам не пройти даже по луже аки посуху(((
бай!
дурацкая привычка, шастать по лужам, по моему мнению. Ну да то мелочи. Попробую ваш чай.

Тому що великий патрійот, Україну на відстані любить.

Можливо нащадок ось цих ґероїв http://неперевірене джерело/stati/po-sledam-lvovskogo-pogroma-dzhona-pola-khimki

Не читаю - гопник; faultfinder; Болукан; SimSim; boojum; T.Blair; garri;

то исходит, или не исходит? вы тут один из компетентнейших в этом вопросе, только на латыни не ругайтесь, ибо я пойму.

Беггі , давай я на " букви " перейду , може простіше буде , бо питання " плутане " ( хоча що там складного " Ітак
А . Б. С.

Фотініанська формула
А --------> Б
А--------->С
Згідно формальної логіки якщо і Б і С є предикатами А то різниці між ними немає . щоб уникнути савеліанської єресі , фотініанці кажуть що Б " передвічно народжується" , а С " передвічно походить " І в цьому є " разлічіє в іпостасях "

Св Ансельм каже що " іпостась " це " релятіо " ( відношення )
Тому
А -------->Б
АБ-------->С

Б предикат А . С предикат АБ . Б не є С

Чому не працює розрізнення іпостасей у формах " народження " і " походження " ?
тому що грецька теологічна школа досі не може пояснити реальну різницю між ними .
тому ще Св Августин зазначив що це чистої води номіналізм . Це типо корова відрізняється від курки , бо слова різні .
"Такіє канадци нам нє нужни "

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:39:25 від cheshuntt

Да я сама ляшка и католичка. А что поделаешь. :)
Ну... не нужно рассказывать как тут жилось и до, и после "патриотов???" :lol: Твои майданы, травмы и больницы - тока маскировка! А так - агент и т.д. и т.п.И о гонениях и притиснениях не бум, оки?Бо мы ж - рашенские шпиены.
)))
Жалею о 3-х вещах:
1. - личное. не скажу.
2.- не уехал в физтех им. Иоффе или в Австралию, когда предлагали. так дуракам и надо (tu)

А скажите пожалуйста, паны богословы, ну неужели такая разница и так сложно верить в Бога без отличительных ярлыков католик/православный?

А скажите пожалуйста, паны богословы, ну неужели такая разница и так сложно верить в Бога без отличительных ярлыков католик/православный?
А вот процесс крещения к примеру?
П - бабки на входе в кассу, 7 человек в корыто - оппа.( быль)
К - полгода посещения в суб и воскр школы при , небольшое собеседование( предварительное) с  монахиней, а потом уже - СОБЫТИЕ.( тоже быль)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія