Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб.

Я коли служив в українській....армії до 05 року не один раз чув від військовослужбовців коронну фразу " зроблю все можливе щоб мій син не служив в цьому....". В 90 процентів випадків вони стримали своє слово. Як і я. В 10 залишилися ті хто грів задом теплі місця. Яка армія таке й відношення до неї. І не варто рівнятися на країни Європи ї їх армії.
Спочатку наводиться лад в країні, потім в армії а потім вже думаємо а чого це не хочуть іти служити.
Хоча це фантастика.

при більшовиках\совєтах  не питали -хочеш чи не хочеш

Цю проблему давно можна було вирішити...
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військовим,
і буде кому служити....
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачений час на вітер для більшості...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.

Цю проблему давно можна було вирішити...
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військовим,
і буде кому служити....
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачений час на вітер для більшості...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.

Логічно, до речі. Скільки воєнкоми гребуть під себе огого.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія