Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб.

За работу люди получают деньги.

За службу в армии они получают потраченн ый год жизни с риском умереть.

Видимо разница существуе т.

Умереть на срочной шансов не больше чем на гражданке .

Це просто нестача грошей в бюджеті. Доводитьс я захищати Вітчизну на невигідни х умовах.

А взагалі, платити податки - невигідно, не красти - невигідно ....   Продовжуй те, покт не набридне.

Можно сколько угодно спорить, от этого в армии призывник ов больше не становитс я.

Видимо всех устраивае т такое положение дел.

Умереть на срочной шансов не больше чем на гражданке .

Ну пусть даже так. Все равно - человека на год выбрасыва ют из жизни в эти казармы, построени я и изучение матчасти.

За год нормальны й программи ст выпадет из рынка и потеряет квалифика цию, не говоря уже о прямом денежном ущербе.

Что для государст ва важнее - чтобы человек год занимался строевой подготовк ой или заработал за этот год денег?

Что для государст ва важнее - чтобы человек год занимался строевой подготовк ой или заработал за этот год денег?

По Конституц ии для государсв а важнее, чтобы мужик отслужил срочную.

По Конституц ии для государсв а важнее, чтобы мужик отслужил срочную.

А мужик хочет денег и свободы. И его семья тоже хочет денег.

Парадокс.

армія для невдах, зараз це сувора реальніст ь

у мене на роботі зараз всі до 27 років петляють від армії
Піти в армію, значить втратити роботу. В армії професійн ого зростання немає, скоріше навпаки.
Що робити після армії не відомо, перспекти ви туманні

А мужик хочет денег и свободы. И его семья тоже хочет денег.

Парадокс.

Закон есть закон :о)

Закон есть закон :о)

А жизнь есть жизнь.

А жизнь есть жизнь.

Поймают, посодют :о)

Поймают, посодют :о)

Заработаю т, откупятся .

Заработают, откупятся .

А мог бы скучно отслужить свою полторушк у и не парица :о)

Я коли служив в українськ ій....арм ії до 05 року не один раз чув від військово службовці в коронну фразу " зроблю все можливе щоб мій син не служив в цьому....". В 90 процентів випадків вони стримали своє слово. Як і я. В 10 залишилис я ті хто грів задом теплі місця. Яка армія таке й відношенн я до неї. І не варто рівнятися на країни Європи ї їх армії.
Спочатку наводитьс я лад в країні, потім в армії а потім вже думаємо а чого це не хочуть іти служити.
Хоча це фантастик а.

А мог бы скучно отслужить свою полторушк у и не парица :о)

Видимо эти 34 тысячи с Вами не согласны.

Так і працювати ніхто не хоче. І шо з того?

За чий рахунок тоді жити?

Ти по собі не суди. Якщо не хочеш ти то це не значить що не хочуть інші. Хочуть. І працюють. Але там де за роботу платять, а не там де роблять вигляд що платять. Там тоді ті хто ще не втік в Польщу робить вигляд що працює.

Вспоминае тся хозяин фупоголик а некто Фома. Украински й патриот из Британии. Получив повестку на киевский адресс решительн о отказался служить. Сказал что достаточн о даёт деньгами. Думаю - типичный случай.

Видимо эти 34 тысячи с Вами не согласны.

Ето их личные проблемы :о)
Каждый сам лично отвечает за свои поступки.

Ето их личные проблемы :о)
Каждый сам лично отвечает за свои поступки.

Или не отвечает.

Или не отвечает.

Не, за свои поступки всегда рано или поздно отвечает любой человек. Ето закон жизни, такой же непреодол имый как закон всемирног о тяготения .

Не, за свои поступки всегда рано или поздно отвечает любой человек. Ето закон жизни, такой же непреодол имый как закон всемирног о тяготения .

Любая птица может преодолет ь закон всемирног о тяготения . Не говоря уже о самолетах и ракетах.

Любая птица может преодолет ь закон всемирног о тяготения . Не говоря уже о самолетах и ракетах.

:facepalm:

Я коли служив в українськ ій....арм ії до 05 року не один раз чув від військово службовці в коронну фразу " зроблю все можливе щоб мій син не служив в цьому....". В 90 процентів випадків вони стримали своє слово. Як і я. В 10 залишилис я ті хто грів задом теплі місця. Яка армія таке й відношенн я до неї. І не варто рівнятися на країни Європи ї їх армії.
Спочатку наводитьс я лад в країні, потім в армії а потім вже думаємо а чого це не хочуть іти служити.
Хоча це фантастик а.

при більшовик ах\совєтах  не питали -хочеш чи не хочеш

Цю проблему давно можна було вирішити. ..
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військови м,
і буде кому служити.. ..
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачени й час на вітер для більшості ...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.

Цю проблему давно можна було вирішити. ..
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військови м,
і буде кому служити.. ..
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачени й час на вітер для більшості ...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.

Логічно, до речі. Скільки воєнкоми гребуть під себе огого.

Повна версія