Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Легким рухом руки Порох відправляє Юльку на політичний смітник...

Я тоже "покаюсь", если Порошенко не станет Президентом Украины, в очередной раз.

Я не знаю нааерняка станет ли Порошенко Президентом на второй срок. Я написал, что Ма-кака не станет. Это - две большие разницы.:-)
   
Та тебе ж пари предложили? Если брезгуешь Фантомасовыми деньгами, пожертвуешь на "ликарню майбутнього". Ты ж уверен в выигрыше?  :lol:  На крайняк купишь еще мухоморов, оегче будет ждать светлого будущего от свыни.

Пардон, а моя уверенность обязывет меня к чему-то перед спортсменом или тобой лично? Вроде как нет, не так ли?
   
Я не знаю нааерняка станет ли Порошенко Президентом на второй срок. Я написал, что Ма-кака не станет. Это - две большие разницы.:-)
Порошенко станет Президентом на 2 - й срок. Что касается Макаки, есть опасность стать Премьером.
   
 :laugh: гилочку в закладочки. Побачим весной, победит Томос или платёжки с новыми офуенными тарифами B-)
   
в то время как порошенко совершает вещи величие которых изменяется веками мудрый украинский манюпас требует снизить цены на бензин...

Если цена бензина результат картельного сговора, прямым бенефициаром какого является сам Порошенко, то тут надо бы подумать, готовы ли мы продаться ему за томос.

Вот порохоботы готовы за томос заплатить и ротердамом и бензином, да хер там и медведчука принять, им важно томос и безвиз.

Зрадоёбам мало томоса и безвиза, они считают, что торги не уместны, и не собираются платить за томос и безвиз брульцовыми прокурорами и ротердамом.

Им надо всё, и томос и решение по коррупции, они не намерены прощать одно ради другого.
   
:laugh: гилочку в закладочки. Побачим весной, победит Томос или платёжки с новыми офуенными тарифами B-)

походу скоро томосы закончатся, а цены останутся
   
походу скоро томосы закончатся, а цены останутся
Так а я про шо. К весне тот Томос будет до лампады, а за газ будем платить ого-го :laugh:
   
БГГГ. Дрыщи уже и УБК считают нехорошим мероприятием. :lol:  От гыдота продажная.
от якби УБК очолював Педро Мальдівський ...  :laugh:
   
Коли не вистачає "хліба", додають "видовищ"! Для лохів, що і спостерігаємо...
   
Пардон, а моя уверенность обязывет меня к чему-то перед спортсменом или тобой лично? Вроде как нет, не так ли?
Так Фантомас деньги тебе считай дарит. Шо ж ты сразу засовал ножками? :gigi: Или сам понимаешь, что действительность совсем другая, чем в твоем залихватском заголовке?
Так так и скажи.
   
Я не знаю нааерняка станет ли Порошенко Президентом на второй срок. Я написал, что Ма-кака не станет. Это - две большие разницы.:-)
нааерняка - вибачаюся : "наверняка"
   
Так Фантомас деньги тебе считай дарит. Шо ж ты сразу засовал ножками? :gigi: Или сам понимаешь, что действительность совсем другая, чем в твоем залихватском заголовке?
Так так и скажи.
а вдруг проиграет - кредит брать?... :weep:
   
а вдруг проиграет - кредит брать?... :weep:

так воно итак знае шо кредит придется брать а у свинофермы проценты ого го ....сцыть
   
УБК

остановила вищенеи украины в НАТО

остановило реформы проыоимые по укразке МВФ и ведущие нас в цивилизованный мир

после УБК украина пошла в таежный союз за дешевым газом и в таежный союз

Ебануца до чого ж запидропарашеботы уже договорились, ахуетьневстать
   
а вдруг проиграет - кредит брать?... :weep:
Немного не так. А когда проиграет, то кто ему даст кредит?  Он в ветке про женщин плачется на их меркантильность. Наверное тяжела и неказиста жизнь простого дрыщпедриста. :D
   
Немного не так. А когда проиграет, то кто ему даст кредит?  Он в ветке про женщин плачется на их меркантильность. Наверное тяжела и неказиста жизнь простого дрыщпедриста. :D

Ссылками порадуешь?
   
Ссылками порадуешь?
От бля. Звыняй. Вы на удивление на одно лицо все запедроты. Никакой индивидуальности. Шо мухомор, шо апостол. :facepalm1:  Но моя вина да, не распознал.
   
Да Пороху и делать ничего не надо.
Юлька уже смски с РФского номера присылает.

   
Да Пороху и делать ничего не надо.
Юлька уже смски с РФского номера присылает.

Показати зображення...
суетятся раньше времени,  вот и копыта показали
   
запама'ятайте це, макако-філи.:-)
Слова не мої, але не раз чув від знайомих: "Прийде Юлька, пересадить всю сволоту, що нині керує країною!" У другому турі для мене був шок, що вона вийшла в другий тур з Хряком. То ж ліпєцкий, петеушнік та інші неуки все роблять, щоб Юля потрапила у другий тур.
   
Да Пороху и делать ничего не надо.
Юлька уже смски с РФского номера присылает.

Показати зображення...

"Нічто нє видавало в Штірліцє русскава развєчіка- ні парашют, ні лапті, ні будьоновка з червоною зіркою"(с)
   
Да Пороху и делать ничего не надо.
Юлька уже смски с РФского номера присылает.

Показати зображення...

Ну так свиноферма і розсилає...
Нічого дивного.

   
йулька була вже на смітнику у 2014. ТА петя своїми діями сам повернув її з політичного небуття. Так само як і ригів з жопоблоку. Після парламентських виборів 2014 хіба хтось думав, що у йульки чи у бойка є політичне майбутнє? А воно он як повернулося.
   
Ну Юля знову знайде якусь зраду.
Коли піднімали мінімалку Юля кричала, що це приведе до зубожіння.Зараз Волинець збирає людей під прапори профспілки за підняття мінімалки  до 5000грн.
Я , думаю, що спере чатися, що Волинець Юлькіна креатура ніхто не буде? :pooh_on_b:
   

Я , думаю, що спере чатися, що Волинець Юлькіна креатура ніхто не буде? :pooh_on_b:


 :facepalm:

Волинець давно працює на Ахметова
   
ніхто, крім виборців, хвoйду на смітник не відправить
а вони поки що ведуться на її лозунги та обіцянки, тому переможні реляції цієї гілки не мають нічого спільного з реальністю
   


Получив СМС-приглашение с российского номера, АТОшники города решили встретиться с Тимошенко. Такого сценария не ожидала даже местная партийная организация...
   
https://www.facebook.com/typicdndz/videos/2409307489080658/
Получив СМС-приглашение с Российского номера, АТОшники города решили встретиться с Тимошенко. Такого сценария не ожидала даже местная партийная организация...

 :butcher:
   
https://www.facebook.com/typicdndz/videos/2409307489080658/
Получив СМС-приглашение с российского номера, АТОшники города решили встретиться с Тимошенко. Такого сценария не ожидала даже местная партийная организация...


Навіщо нас позвали,
Ніхто до нас не підійшов.

Може вас ще й в сраку поцілувати?  :fool:
   
Навіщо нас позвали,
Ніхто до нас не підійшов.

Може вас ще й в сраку поцілувати?  :fool:

адресуй этот вопрос атошникам
   
мда, порохоботський креатив усе більш вонючий

спочатку хлопчика прислали із розмальованою жопою
тепер проплачені пікети, смс розсилка із російських номерів

що далі?
   
Дніпродзержинськ свого часу вибрав Хряка.
Ну от і отримали війну і тисячі загиблих.
Мінус Крим і півдонбаса.
А Тимошенко їм винна.
Вибрали. Жеріть, гниди синьожопі.
   
Свиноферма сьогодні галоперідол уникнула...   :pooh_lol:
а юльки завжди на ньому. :D
   
мда, порохоботський креатив усе більш вонючий

спочатку хлопчика прислали із розмальованою жопою
тепер проплачені пікети, смс розсилка із російських номерів

що далі?
Дело Манафорта живет и процветает.
   
https://www.facebook.com/typicdndz/videos/2409307489080658/
Получив СМС-приглашение с российского номера, АТОшники города решили встретиться с Тимошенко. Такого сценария не ожидала даже местная партийная организация...

А що могла чекати місцева юлькина парторганізація,  коли сценарій з смсками з російстких номерів був гімняним креативом порохоботів?
   
а юльки завжди на ньому. :D

cynic, можеш припустити, що це дешева провокація порохоботів?
Цікава твоя думка з цього приводу
   
А що могла чекати місцева юлькина парторганізація,  коли сценарій з смсками з російстких номерів був гімняним креативом порохоботів?

знову порохоботи Йуле в панталони насрали. Треба міняти пластівку разом з панталонами
   
знову порохоботи Йуле в панталони насрали. Треба міняти пластівку разом з панталонами

Це ти досвідом поділився? І часто тобі серуть в панталони?
   
Це ти досвідом поділився? І часто тобі серуть в панталони?

таке вже чули, - мокака у тебе в дзеркалі(с) одна туровська папуга
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія