Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я буду голосовать за Порошенко!

Re: Я буду голосовать за Порошенко!

...погромы, пожары, гуси...
Цей раз Корчинський нічого такого не написав, в Евросоюзі саджають політиків за крадіжку від 20-30 тисяч евро.

партійний агітатор, від тебе смердить.....
чому?
адже все перераховане (а тут тільки верхівка айсбергу, бо не згадано про корупцію вкупі з антикорупційним судом, створенню якого Педро чинило настільки шалений спротив) є правдою..
Для України - гіркою, для педрючків - неприємною, але таки правдою
І як щодо Путлєрового кума-зрадника-колабораціоніста, який вільно пересувається З Мацкви до України, і назад? та ще й отримує карт-бланш на придбання Українських масмедіа!

Петро все робить правильно (с, Willie)

:facepalm1: що бабця буде розгрібати? розйобаний газпром з лайна підіймати? вірю! але, все ж таки, ні!

це ти про штраф у 4 млрд дол за невиконання умов транзиту згідно контракту Тимошенко від 2009?

краще розкажи, який план має Порошенко після закінчення кабальних угод у 2019 році.  Що буде далі із ГТС і звідки буде газ постачатись?

можна я похвалю Порошенка?

це ти про штраф у 4 млрд дол за невиконання умов транзиту згідно контракту Тимошенко від 2009?

краще розкажи, який план має Порошенко після закінчення кабальних угод у 2019 році.  Що буде далі із ГТС і звідки буде газ постачатись?

а що бабця пропонує щодо постачання газу? флатам дружить і вмєстє бить?

Profilaktik - скотиняка та покидьок, остерігайтеся підлісних підстав від цієї тварюки!

а що бабця пропонує щодо постачання газу? флатам дружить і вмєстє бить?
Особливо, як стане канцлером.

Юльки ви вже в дупі. Попустіться, нарешні. Припиніть займатись гальванізаціюєю політичного трупа.

щоб флотам дружить, треба щоб у України був флот

зараз його просто немає і нічого  не робиться щоб він був. Як і Криму немає, скільки б не плигали псевдопатріоти з бубном і криками "крим український".
Тому дуже тупо піаритись на цій темі.
Тим більше, коли пропонувала Тимошенко флотам дружить, то Порошенко виводив сотні мільйонів доларів із України в Росію і інвестував у російську економіку.

по перше вам вже пояснювали
по друге , нічого що з кацапами війна?
по третє, вам сучкаблохам не можна нічого розповідати - все обсерете на догоду ворога

Юльки ви вже в дупі. Попустіться, нарешні. Припиніть займатись гальванізаціюєю політичного трупа.
Не зовсім. Є загроза прем*єрства.

по перше вам вже пояснювали
по друге , нічого що з кацапами війна?
по третє, вам сучкаблохам не можна нічого розповідати - все обсерете на догоду ворога

вам, свиням прикоритним, бажано було б не тільки про свою кишеню думати, яка наповнюється обїдками коболєвськими, а і хоч трохи про Україну, як би воно пафосно не звучало

тоді ви б про війну згадували не тільки тоді, коли власну клептоманію треба прикривати

вам, свиням прикоритним, бажано було б не тільки про свою кишеню думати, яка наповнюється обїдками коболєвськими, а і хоч трохи про Україну, як би воно пафосно не звучало

тоді ви б про війну згадували не тільки тоді, коли власну клептоманію треба прикривати
+100000000%  (tu)

Значит, когда вы подонки рвались к власти - это была революция, а когда вас пытаются отогнать от корыта - это уже плевок на закон и порядок?
Какие же вы конченые, лживые, лицемерные, жадные твари.

У Пороха хоть какой-то план есть: воевать с кацапами на всех фронтах и держать их под санкциями.
А у макаккки ничего кроме фуфловой "стратегии мира" ничего нет.
Она реально не знает, что делать, а в президенты прется.

У Пороха хоть какой-то план есть: воевать с кацапами на всех фронтах и держать их под санкциями.
А у макаккки ничего кроме фуфловой "стратегии мира" ничего нет.
Она реально не знает, что делать, а в президенты прется.

а кацапи знають, що Порошенко "воює з ними на всіх фронтах"?    :S

Не зовсім. Є загроза прем*єрства.

Нічого, через місять її кремлівскього спнсора притиснуть санкціями і буде нікому буде фінансувати презентації нових курсів в дупу. Бо йому вже точно буде не до України. Треба віддати належне західним партнерам, особливо США. Тонко розкатують.

на минулому тижні Лєксєіч градами бомбив Медведчука і оточив армію Фукса в полтавській області, в районі газоносних свердловин.

не просто знають, а скаженіють від цього. не помітив? шкода!

Profilaktik - скотиняка та покидьок, остерігайтеся підлісних підстав від цієї тварюки!

конечно знают
достаточно посмотреть кремлевские каналы
порошенко - враг №1, страшнее Яроша

не просто знають, а скаженіють від цього. не помітив? шкода!
Кацы по жизни подорваные, если ты не заметил то они и Америку в ядерный пепел обещают.

Значит, когда вы подонки рвались к власти - это была революция, а когда вас пытаются отогнать от корыта - это уже плевок на закон и порядок?

Нічого, через місять її кремлівскього спнсора притиснуть санкціями і буде нікому буде фінансувати презентації нових курсів в дупу. Бо йому вже точно буде не до України. Треба віддати належне західним партнерам, особливо США. Тонко розкатують.
Про спонсора мені відомо. Ще в кінці 2013 року написала, що йому світить Гаага (по графікам). Але, у нас ще забагато своєї наволочі.

Кацы по жизни подорваные, если ты не заметил то они и Америку в ядерный пепел обещают.

Но мы же знаем, что не та собака опасна, что лает...

конечно знают

та нє, це ви без мене дивіться
у мене тут під носом кацапи активно освоюють українську енергетику, а ви там поки слухайте байки Соловйова про "ворога порошенка"   :lol:

1. Освобождение западной части Донецкой и Луганской области от оккупантов.
2. Не возрождение, а построение армии, практически с нуля!
3. Безвиз.
4. Газпром в позе "зю".
5. Томос. РПЦ в позе "зю".

Тектонические сдвиги, ребята, просто тектонические! А что нам может предложить кыцьомамця со своим новым курсом? Куда курсом? Туда? Нюню!

Юльки просто жалки и убоги. Самонемочам и прочим проукраинским оппам, включая и скотыняку, мой совет: своим голосом за ваших вождей вы не принесете победу им все равно. А вот поднасрать Украине - можете. Думайте!

еще по тысче может предложить.
И много других прекрасных обещаний.

якщо всі висловлювання Тимошенко поставити в ряд і додати, то в результаті буде нуль(c)

до речі, на нашому ТБ Медведчук теж страшний ворог. А на ділі у них із Порошенком спільний бізнес і надійна криша від СБУ для заправочного бізнесу кума Путіна.

тому твердозапетра  :laugh:

конечно знают
ОТ Яроша у них просто скулы сводит и нужно ж кого-то назвать главным бендеровцем, а на Петю они кидаются как гопники в подворотне, гопникам пох на кого кидаться ум нужно что то отжать и желательно без шума.

до речі, на нашому ТБ Медведчук теж страшний ворог. А на ділі у них із Порошенком спільний бізнес і надійна криша від СБУ для заправочного бізнесу кума Путіна.

тому твердозапетра  :laugh:
Этим хетьман просто умножает на ноль даже самое лучшее, а его ой как мало, из сделаланого.

Петя конечно многое сделал за свой срок президентства.Что то отлично,что то не очень,но по сравнению с другими, шаги просто революционные.Конечно тут нельзя забывать в какое время он пришел и какие были условия,потому что когда обнимались с кацапами,то такие вопросы как Томос и обсуждать особо не было смысла.Но лично для меня этого мало.Т.к. коррупция и беззаконие никуда не делись и народ как держали за скот,так и держат,поэтому несмотря на все его заслуги голосовать за него не буду.Как и вообще за кого то голосовать.

ты гляди требовательный какой))
Учитывая то, что ни разу оппу от дивана не оторвал,
чтоб сделать что-нить общественно значимое.
Но в принципе правильно. Дома лучше сиди.

якщо всі висловлювання Тимошенко поставити в ряд і додати, то в результаті буде нуль(c)

Корч стібеться   :laugh:
симптоматично, що не вистачає інтелекту навіть іронію зрозуміти

ну естественно, вы, как два мудака,
друг дружку лучше понимаете..

А на ділі у них із Порошенком спільний бізнес і надійна криша від СБУ для заправочного бізнесу кума Путіна.

так это ж брехня, и все об этом знают
байки туровской

RSP

Построил корпорацию, построит и Украину.

Пастроїт  пастроїт. Усьо будіт рошєн.

Як завжди, панос у діми
в чем корч не прав??

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія