Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я буду голосовать за Порошенко!

Я буду голосовать за Порошенко!

1. Освобождение западной части Донецкой и Луганской области от оккупантов.
2. Не возрождение, а построение армии, практически с нуля!
3. Безвиз.
4. Газпром в позе "зю".
5. Томос. РПЦ в позе "зю".

Тектонические сдвиги, ребята, просто тектонические! А что нам может предложить кыцьомамця со своим новым курсом? Куда курсом? Туда? Нюню!

Юльки просто жалки и убоги. Самонемочам и прочим проукраинским оппам, включая и скотыняку, мой совет: своим голосом за ваших вождей вы не принесете победу им все равно. А вот поднасрать Украине - можете. Думайте!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

ну да ... логично ... но все равно маловато будет!!! /Петя, давааай!!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!


некоторім президедентам не удается даже одного подобного действия сделать.
а у єтого уже несколько
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

некогда юле.
юля предлагает сконцентировать усилия общества что в конституции переииминовать посаду премьера в канслера
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Построил корпорацию, построит и Украину.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

еще оч важно начать сажать коррупционеров
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!
Ita

еще оч важно начать сажать коррупционеров
Начав с кумовьёв?  :shuffle: Трёх  можно вполне найти...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Справа в тому, що Порох намагається будувати продвинуту сучасну Україну. А в такій Україні немає майбутнього "совковому" непотребу, яким являється БЮТ та інша п...добратія. Тому ця зграя і об єдналась проти нього.

Просте питання: можете уявити соба Мака-ку, яка просуває незалежність УПЦ, вступ до НАТО, енергетичну незалежність України та ще й дрючить Газпром? Отож... А оті всі її "писульки" на 400 стронок - до дупи. Вона вже була ПМ І НЧОГО ЗРОБЛЕНО НЕ БУЛО! Тільки допомогла Газпрому накинути зашморг на шию України.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

1. Іловайськ із Дебальцево
2. Муженки з Гелетеями, котрі законсервували совковий бардак і імпотенцію. Ситуація із складами і патронним заводом як яскрава ілюстрація.
3. Тричі відкладали надання безвізу через Порошенка, котрий усіх хотів надурити і не виконати елементарні вимоги ЄС.
4. Газовий договір, який закінчується і альтернативи немає, жодного внятного плану.
5.  Піар на томосі, до якого Порошенко має таке відношення, як Кравчук до Незалежності.

   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!
tyv

Ще потрібно додати децентралізацію
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

1. Освобождение западной части Донецкой и Луганской области от оккупантов.
2. Не возрождение, а построение армии, практически с нуля!
3. Безвиз.
4. Газпром в позе "зю".
5. Томос. РПЦ в позе "зю".

Тектонические сдвиги, ребята, просто тектонические! А что нам может предложить кыцьомамця со своим новым курсом? Куда курсом? Туда? Нюню!

Юльки просто жалки и убоги. Самонемочам и прочим проукраинским оппам, включая и скотыняку, мой совет: своим голосом за ваших вождей вы не принесете победу им все равно. А вот поднасрать Украине - можете. Думайте!

 (tu)
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

некогда юле.
юля предлагает сконцентировать усилия общества что в конституции переииминовать посаду премьера в канслера
Так, є дуже велика загроза, що Юля стане прем*єром, і з 2020 року почне нищити Порошенка.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

1. Іловайськ із Дебальцево
2. Муженки з Гелетеями, котрі законсервували совковий бардак і імпотенцію. Ситуація із складами і патронним заводом як яскрава ілюстрація.
3. Тричі відкладали надання безвізу через Порошенка, котрий усіх хотів надурити і не виконати елементарні вимоги ЄС.
4. Газовий договір, який закінчується і альтернативи немає, жодного внятного плану.
5.  Піар на томосі, до якого Порошенко має таке відношення, як Кравчук до Незалежності.

партійний агітатор, від тебе смердить.....
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

1. Освобождение западной части Донецкой и Луганской области от оккупантов.
2. Не возрождение, а построение армии, практически с нуля!
3. Безвиз.
4. Газпром в позе "зю".
5. Томос. РПЦ в позе "зю".

Тектонические сдвиги, ребята, просто тектонические! А что нам может предложить кыцьомамця со своим новым курсом? Куда курсом? Туда? Нюню!

Юльки просто жалки и убоги. Самонемочам и прочим проукраинским оппам, включая и скотыняку, мой совет: своим голосом за ваших вождей вы не принесете победу им все равно. А вот поднасрать Украине - можете. Думайте!

%твердозапетра!
федоровича то нет, за кого ж голосить еще, токозапетра
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

+1
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

1. Іловайськ із Дебальцево
2. Муженки з Гелетеями, котрі законсервували совковий бардак і імпотенцію. Ситуація із складами і патронним заводом як яскрава ілюстрація.
3. Тричі відкладали надання безвізу через Порошенка, котрий усіх хотів надурити і не виконати елементарні вимоги ЄС.
4. Газовий договір, який закінчується і альтернативи немає, жодного внятного плану.
5.  Піар на томосі, до якого Порошенко має таке відношення, як Кравчук до Незалежності.

ну, продовжуй: а ось бабця б...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Томос!
Питання майже відпало.
Але ще Ляшко або Бойко в резерві моїх симпатій.
А так, будь-хто, лише би не блядіна.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

ну, продовжуй: а ось бабця б...
А что с твоей бабцей? ;o
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

А что с твоей бабцей? ;o

Та не с моей!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

А что с твоей бабцей? ;o

внучок знову вчора лоб набив під час вечірнього намазу   :laugh:
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

ну, продовжуй: а ось бабця б...


а от бабці доведеться всю цю купу гімна розгрібати.
не факт, що справиться, але шанс є.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Петя конечно многое сделал за свой срок президентства.Что то отлично,что то не очень,но по сравнению с другими, шаги просто революционные.Конеч но тут нельзя забывать в какое время он пришел и какие были условия,потому что когда обнимались с кацапами,то такие вопросы как Томос и обсуждать особо не было смысла.Но лично для меня этого мало.Т.к. коррупция и беззаконие никуда не делись и народ как держали за скот,так и держат,поэтому несмотря на все его заслуги голосовать за него не буду.Как и вообще за кого то голосовать.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Дмитро Корчинський.                                                                                                         
        Порошенко знову може перемогти у першому турі.

Чотири роки тому за нього проголосувала перелякана дезорієнтована більшість, якій він здавався настільки добродушним і поміркованим, що навіть хуйло посоромиться воювати з ним.

Нині більшість прагне помсти і розправ.

Порошенко все ще впливає на армію, СБУ та прокуратуру. Цього досить для репресій і конфіскацій.

Варто лише розправитися з кількома суддями, парочкою олігархів, двома-трьома знаковими ватниками і в патріотів не лишиться вибору - доведеться голосувати за Порошенка.

Більше бєзпрєдєлу! Всі мріють про Піночета!

В той самий час вата любить виключно того, кого боїться. Лишень виборець "юговостока" запідозрить в Порошенку новітнього сталіна, він забуде про хуйло, побіжить на виборчі дільниці підтримувати хунту.

У жертву мають бути принесені новінський, медведчук, ахметов. Раз на місяць необхідно заарештовувати когось з генералів. Відкрити кар'єрні ліфти для командирів взводів і рот, які відзначилися в боях. Розпочати генеральну чистку чиновництва.

Ще раз, формула перемоги:

Армія, віра, мова, чистки, репресії, конфіскації.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!


Ще раз, формула перемоги:

Армія, віра, мова, чистки, репресії, конфіскації.

...погромы, пожары, гуси...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Дмитро Корчинський.                                                                                                        
        Порошенко знову може перемогти у першому турі.

Чотири роки тому за нього проголосувала перелякана дезорієнтована більшість, якій він здавався настільки добродушним і поміркованим, що навіть хуйло посоромиться воювати з ним.

Нині більшість прагне помсти і розправ.

Порошенко все ще впливає на армію, СБУ та прокуратуру. Цього досить для репресій і конфіскацій.

Варто лише розправитися з кількома суддями, парочкою олігархів, двома-трьома знаковими ватниками і в патріотів не лишиться вибору - доведеться голосувати за Порошенка.

Більше бєзпрєдєлу! Всі мріють про Піночета!

В той самий час вата любить виключно того, кого боїться. Лишень виборець "юговостока" запідозрить в Порошенку новітнього сталіна, він забуде про хуйло, побіжить на виборчі дільниці підтримувати хунту.

У жертву мають бути принесені новінський, медведчук, ахметов. Раз на місяць необхідно заарештовувати когось з генералів. Відкрити кар'єрні ліфти для командирів взводів і рот, які відзначилися в боях. Розпочати генеральну чистку чиновництва.

Ще раз, формула перемоги:

Армія, віра, мова, чистки, репресії, конфіскації.

Як завжди, панос у діми
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Петя конечно многое сделал за свой срок президентства.Что то отлично,что то не очень,но по сравнению с другими, шаги просто революционные.Конеч но тут нельзя забывать в какое время он пришел и какие были условия,потому что когда обнимались с кацапами,то такие вопросы как Томос и обсуждать особо не было смысла.Но лично для меня этого мало.Т.к. коррупция и беззаконие никуда не делись и народ как держали за скот,так и держат,поэтому несмотря на все его заслуги голосовать за него не буду.Как и вообще за кого то голосовать.

Верно гутаришь! И для меня мало! Поэтому пусть присядет на тубаретку еще на один срок и продолжает работать над ошибками первого!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Ті хто пять років війни ходив в кацапську церкву, раптом все кинуть, підуть в церкву київського патріархату і підуть голосувати за потроха.. ура.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

...погромы, пожары, гуси...

...ебля!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Корч стібеться   :laugh:
симптоматично, що не вистачає інтелекту навіть іронію зрозуміти
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

а от бабці доведеться всю цю купу гімна розгрібати.
не факт, що справиться, але шанс є.

 :facepalm1: що бабця буде розгрібати? розйобаний газпром з лайна підіймати? вірю! але, все ж таки, ні!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

...погромы, пожары, гуси...
Цей раз Корчинський нічого такого не написав, в Евросоюзі саджають політиків за крадіжку від 20-30 тисяч евро.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

партійний агітатор, від тебе смердить.....
чому?
адже все перераховане (а тут тільки верхівка айсбергу, бо не згадано про корупцію вкупі з антикорупційним судом, створенню якого Педро чинило настільки шалений спротив) є правдою..
Для України - гіркою, для педрючків - неприємною, але таки правдою
І як щодо Путлєрового кума-зрадника-колабораціоніста, який вільно пересувається З Мацкви до України, і назад? та ще й отримує карт-бланш на придбання Українських масмедіа!
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

:facepalm1: що бабця буде розгрібати? розйобаний газпром з лайна підіймати? вірю! але, все ж таки, ні!

це ти про штраф у 4 млрд дол за невиконання умов транзиту згідно контракту Тимошенко від 2009?

краще розкажи, який план має Порошенко після закінчення кабальних угод у 2019 році.  Що буде далі із ГТС і звідки буде газ постачатись?
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

це ти про штраф у 4 млрд дол за невиконання умов транзиту згідно контракту Тимошенко від 2009?

краще розкажи, який план має Порошенко після закінчення кабальних угод у 2019 році.  Що буде далі із ГТС і звідки буде газ постачатись?

а що бабця пропонує щодо постачання газу? флатам дружить і вмєстє бить?
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

а що бабця пропонує щодо постачання газу? флатам дружить і вмєстє бить?
Особливо, як стане канцлером.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Юльки ви вже в дупі. Попустіться, нарешні. Припиніть займатись гальванізаціюєю політичного трупа.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

щоб флотам дружить, треба щоб у України був флот

зараз його просто немає і нічого  не робиться щоб він був. Як і Криму немає, скільки б не плигали псевдопатріоти з бубном і криками "крим український".
Тому дуже тупо піаритись на цій темі.
Тим більше, коли пропонувала Тимошенко флотам дружить, то Порошенко виводив сотні мільйонів доларів із України в Росію і інвестував у російську економіку.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

це ти про штраф у 4 млрд дол за невиконання умов транзиту згідно контракту Тимошенко від 2009?

краще розкажи, який план має Порошенко після закінчення кабальних угод у 2019 році.  Що буде далі із ГТС і звідки буде газ постачатись?
по перше вам вже пояснювали
по друге , нічого що з кацапами війна?
по третє, вам сучкаблохам не можна нічого розповідати - все обсерете на догоду ворога
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Юльки ви вже в дупі. Попустіться, нарешні. Припиніть займатись гальванізаціюєю політичного трупа.
Не зовсім. Є загроза прем*єрства.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

по перше вам вже пояснювали
по друге , нічого що з кацапами війна?
по третє, вам сучкаблохам не можна нічого розповідати - все обсерете на догоду ворога


вам, свиням прикоритним, бажано було б не тільки про свою кишеню думати, яка наповнюється обїдками коболєвськими, а і хоч трохи про Україну, як би воно пафосно не звучало

тоді ви б про війну згадували не тільки тоді, коли власну клептоманію треба прикривати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія