Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос тільки но надали...треба не істерити.

дурні хахли чомусь думають що  томос мали здобувати не реальні люди,  а непогріши мі ангели з крильцями ..забули що незалежні сть здобули при безпосере дній участі Кравчука і, ширше, верхівки компартії України? І тоді, з таких чистоплюй ських мотивів, Чорновіл зробив кардиналь ну помилку  що відмовивс я підтримат и Кравчука ( він же  дяк МП!) ..Памятаю виступ Кравчука який слізно просив Рух допомогти розбудову вати нову державу.. і що йому рухівці відповіли? показали дулю старій комуняці і загнали Україну у відстійни к на 25  років
Ті , які дорікають Порошенку  чи Філарету тим що їхня біографія не ідеальна і вони не мали права  через  це займатися томосом, є просто тупими  обмеженим и організма ми..
Тоді з рухом і коммі була взаємне нерозумін ня майбутньо го.
Чорновіл системно програв хоча тренд був на його стороні. Держмашин а не сприйняла управлінн я подібним драчам і різним яворівськ им з іх бла бла бла.
Не розуміння як працює команда і як перерозпр иділяти повноваже ння і відповіда льніссть одна з головних проблем національ но орієнтовн их украінців . Багато пафосу і популізму замість конкретик и і реальноі роботи. Хохлізм і козаченьк и. Хто в степу хто на печі хто на пасіці.
Петро можливо перший лідер який знає що таке менеджмен т і вміє досягати результат ів.
Я непогано знаю його команду зі своіх перемовин з ними в 2006-9 роках. То була заруба і рошени викидалис я не на один місяць з прилавків сотні маркетів по всій Украіні.  Всі втрачали гроші але потім  вони  нас дотисли. І угода була 90% на іх принципах . Коли тепер доходила інфа по томосу з Києва згадував собі ті давні часи. В той час інколи здавалось що іх принципов ість блаж і треба ім поступити сь. Знайти так би мовити "компроміс". Але тепер розумію що то вірна стратегія або/або. Жодних компроміс ів в принципах .
І результат вони отримують з томосом на наших очах. Команді Петра респект.

Томос дадуть після об'єднавчого собору. Поки що його не дали. Але поїзд рушив  B-)

Re: Томос тільки но надали... треба не істерити.

дурні хахли чомусь думають що  томос мали здобувати не реальні люди,  а непогріши мі ангели з крильцями ..забули що незалежні сть здобули при безпосере дній участі Кравчука і, ширше, верхівки компартії України? І тоді, з таких чистоплюй ських мотивів, Чорновіл зробив кардиналь ну помилку  що відмовивс я підтримат и Кравчука ( він же  дяк МП!) ..Памятаю виступ Кравчука який слізно просив Рух допомогти розбудову вати нову державу.. і що йому рухівці відповіли? показали дулю старій комуняці і загнали Україну у відстійни к на 25  років
Ті , які дорікають Порошенку  чи Філарету тим що їхня біографія не ідеальна і вони не мали права  через  це займатися томосом, є просто тупими  обмеженим и організма ми..

Вот тут я на 100% согласен с Гонсалесо м. Более того. Вы почему-то рассматри ваете события исключите льно в рамках противост ояния России Украине. Но не менее важным фактором есть противост ояние Вселенско го патриарха та с Московски м патриарха том. Из-за бесовской гордыни Россия возомнила себя Третьим Римом и решила стать Главой православ ного мира. И постоянно пыталась покорить себе не только некоторые поместные церкви, но и Вселенски й патриарха т. Тот факт, что РПЦ постоянно срывала проведени е Всемирног о православ ного собора, представл яя миру якобы неспособн ость Вселенско й патриархи и его провести, доказывае т что РПЦ есть  раскольни к в Православ ии. Вселенска я патриархи я долго терпела выходки российско й шпаны, уговарива ла опомнитьс я, дать согласие на автокефал ию украинско й православ ной церкви, на равных участвова ть в жизни  православ ной семьи. Но всё было бесполезн о. Бесовская гордыня обуяла души наших соседей. И поэтому нынешняя политика России обречена на гибель. Главное сейчас не давать им повода снова и снова проливать кровь. Правда на стороне Украины.  И мы обязатель но преодолее м все дьявольск ие испытания и козни.

a49

Вот тут я на 100% согласен с Гонсалесо м. Более того. Вы почему-то рассматри ваете события исключите льно в рамках противост ояния России Украине. Но не менее важным фактором есть противост ояние Вселенско го патриарха та с Московски м патриарха том. Из-за бесовской гордыни Россия возомнила себя Третьим Римом и решила стать Главой православ ного мира. И постоянно пыталась покорить себе не только некоторые поместные церкви, но и Вселенски й патриарха т. Тот факт, что РПЦ постоянно срывала проведени е Всемирног о православ ного собора, представл яя миру якобы неспособн ость Вселенско й патриархи и его провести, доказывае т что РПЦ есть  раскольни к в Православ ии. Вселенска я патриархи я долго терпела выходки российско й шпаны, уговарива ла опомнитьс я, дать согласие на автокефал ию украинско й православ ной церкви, на равных участвова ть в жизни  православ ной семьи. Но всё было бесполезн о. Бесовская гордыня обуяла души наших соседей. И поэтому нынешняя политика России обречена на гибель. Главное сейчас не давать им повода снова и снова проливать кровь. Правда на стороне Украины.  И мы обязатель но преодолее м все дьявольск ие испытания и козни.
+100500 Саме так!!

После получения томоса Украину ждёт если не процветан ие, то спокойств ие как минимум.

Очень это странная Росия , вроде и коммунист ов больше нет, а мумию всё равно держат в центре столицы и кладбище на главной площади.
А раньше и детей туда со всей страны свозили на поклонени е мумии. Это какой то очень древний культ сталинист ы использов али с постоянны ми жервоприн ошениями ради сохранени я своей власти. И путин не отказывае тся.

Если оторвать Украину от тёмных сил и уйти под защиту настоящег о христианс тва, то и жизнь наладится , а не тошо за 27 лет.

Меня сейчас атеисты затюкают, понятно.

Томос - це бімба під весь конструкт "узкого міра".
Наслідки будуть апокаліпт ичні для Московії.

После получения томоса Украину ждёт если не процветан ие, то спокойств ие как минимум.

годный троллинг  :gigi:

Покой нам только снится ... :(

сначала надо защитить, этот "томос". просто так никто никого не отпустит.

шось здаетцья шо ТС несколько преувелич ивает значение религии на пересично го манюпаса. ...наше село ходит в МП бо батюшка годный, рядом есть УП, но батюшка дорогой и по хатах не ходит.... многое от человека в рясе зависит, а не от томосов всяких

Томос - це бімба під весь конструкт "узкого міра".
Наслідки будуть апокаліпт ичні для Московії.

так, неочікува ний розвиток подій для путіна і ко-озеро

Avaritia facit Bardus  /жадібність робить нас дурними/
(с)

я както интуитивн о чувствую, что тёмные силы наконец то отцепятся от украинцев, шото очень хорошее произойдё т, настроени е у народа подымется, все почуствую т облегчени е.

Подивився у вікно на ціну на 95 і так спокійно стало... Добре що машини не маю :)

Та імперія думаю ще довго не дасть нам спокою
Буде каламутит и як ззовні так і зсередини

Може ТС і правий. Нарешті українці не проміняли томос на гарячу воду та дешевий бензин, хоча ще є повно таких. То ж може і незалежні сть за  шмат дешевої ковбаси не віддадуть .

Та імперія думаю ще довго не дасть нам спокою
Буде каламутит и як ззовні так і зсередини

Омофор  ὠμοφόριον  опустится над Украиной защитный

Надання Україні Томосу - це великий іміджевий удар по Росії.

Хто Росія після цього? Яка в неї історія? Яка віра?

Без України, без Києва, без Київської Русі, без Київської православ ної віри, Росія ніхто і звати її ніяк.
Мусульман и і мусульман ська історія - це все, що їй залишилос ь.

Тому я не дивуюся на заклики від деяких йти в наступ на Україну, бо надання Томосу, це як ядерний удар по іміджу Росії.

чисто по раша законам?
понятно что  это невозможн о при гундее и путлере
но в правовом  и ро канонам церковным?

Все буде симетричн о....

теперь абсолютно справедли во говорить
С  Нами Бог!

тонка іронія кацапсько го булгакоаа
чи не простіше в Моську поїхати ніж тут мучитись
чи як у Онуфрія є ще надія що "нашьі" повернуть ся

а как же зрада и хаянье Украины от хорвата?

Лише 4% тих, хто визнає себе в Росії православ ними ходять у церкву частіше 1 разу в рік.  В абсолютні й більшості це українці - Кубань, Бєлгород, Ставропіл ля, Сєвєр і т.д. Якщо вони перейдуть до КП, то МП взагалі залишитьс я без вірян.

Може ТС і правий. Нарешті українці не проміняли томос на гарячу воду та дешевий бензин, хоча ще є повно таких. То ж може і незалежні сть за  шмат дешевої ковбаси не віддадуть .
а це вже як керманичі вирішать. З допомогою своїх засобів  масового оболванюв ання все що завгодно може трапитись  :(

Надання Україні Томосу - це великий іміджевий удар по Росії.

Хто Росія після цього? Яка в неї історія? Яка віра?

Без України, без Києва, без Київської Русі, без Київської православ ної віри, Росія ніхто і звати її ніяк.
Мусульман и і мусульман ська історія - це все, що їй залишилос ь.
(tu)

Лише 4% тих, хто визнає себе в Росії православ ними ходять у церкву частіше 1 разу в рік.  В абсолютні й більшості це українці - Кубань, Бєлгород, Ставропіл ля, Сєвєр і т.д. Якщо вони перейдуть до КП, то МП взагалі залишитьс я без вірян.

если мп уйдет в раскол многие виряне будут искать каноничес кую церковь

Прогноз - будет столько же приходов УПЦ в раше, сколько и школ с обучением на украинско м языке.

комунізм всравсі
самопрого лошений Мпатріарх ат доживає останні дні...

подібно що Азія посуне потужно на Московію.
і захистити ся вони не зможуть бо єретики і без України+Білорусії нездатні протистоя ти навалі зі Сходу.
ну і мусульман и шматок можуть відірвати великий.

остання імперія кажете ? :)

ех, побачити б це на власні очі :)

а как же зрада и хаянье Украины от хорвата?
Ну якщо ти критику сприймаєш за зраду?
То... я тобі не допоможу вже.

Я і надалі критикую владу.
І до речі, не приписуй надання Томосу баригам.
Якщо вже і приписува ти заслугу комусь, то тим людям, тим українцям, які віддали життя на Майдані і на війні.
Вони своїми смертями доказали прагнення країни відділити ся від Росії. І це, дякуючи їм, Європа і світ дали і безвіз, і Томос.

Якщо вже і приписува ти заслугу комусь, то тим людям, тим українцям, які віддали життя на Майдані і на війні.
Вони своїми смертями доказали прагнення країни відділити ся від Росії. І це, дякуючи їм, Європа і світ дали і безвіз, і Томос.

А Пидро вот на ихних смертях дорвался до корита и тупо грабуе Україну

українці вмирали віками, а ні томосу, ні незалежно сті не було. Так що теперішні бариги не такі вже і лишні в даному процесі, як би їх не критикува ли і не обзивали.

"Сама прідумала, сама абідєлась".

Не можна ж бути такими примітивн ими.
 З безкінечн ими попередні ми подяками за "прошла зіма..." Ви пхаєте ще одну брехню.
 Томос ІСТОРИЧНО назрів.
 Чому не дякуєте Кравчуку за незалежні сть України?
 Він для того зробив стільки ж "багато", яу і Порошенко для томосу.

Бажання приписати прихильни ками будь який позитив шахраюват ому хамелеону - видає розуміння тими ж прихильни ками меншоварт ості обранця.

кацапня сміється скрізь сльози вже, і головне вже боїсться напряму щось ляпнути, переважно язик Езопа юзає
бійтесь каци, писта вашему пространс тву прийшла, через пару поколінь з'являться українці які не розумітим уть кацамову

Це ж тепер в Сєвастопо лі прийдетьс я пам'ятник Володимир у Великому знімати, бо іновєрєц.  :D

Або признават и Сєвастопо ль українськ им містом, містом, яке заснував іновєрєц  :)

Це ж тепер в Сєвастопо лі прийдетьс я пам'ятник Володимир у Великому знімати, бо іновєрєц.

Це ж тепер в Сєвастопо лі прийдетьс я пам'ятник Володимир у Великому знімати, бо іновєрєц.  :D

Або признават и Сєвастопо ль українськ им містом, містом, яке заснував іновєрєц  :)

????

Показати зображення...

О как в РФии чтут украински х князей :о)
И ето правильно . а то совсем кацапы от рук отбились. забыли откуда Русь пошла есть.

"Сама прідумала, сама абідєлась".

Не можна ж бути такими примітивн ими.
 З безкінечн ими попередні ми подяками за "прошла зіма..." Ви пхаєте ще одну брехню.
 Томос ІСТОРИЧНО назрів.
 Чому не дякуєте Кравчуку за незалежні сть України?
 Він для того зробив стільки ж "багато", яу і Порошенко для томосу.

Бажання приписати прихильни ками будь який позитив шахраюват ому хамелеону - видає розуміння тими ж прихильни ками меншоварт ості обранця.
============================
Це правильно! Ще питання: звідки пишуть  прихильни ки "Правітєля?!" :D

Повна версія