Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос тільки но надали...треба не істерити.

Томос тільки но надали... треба не істерити.

Зараз головне без різких рухів. Крок за кроком. Не з першого дня кидатись захоплюва ти лаври... Спочатку треба все організув ати, провозгла сити Українськ у Помісну церкву, обрати патріарха, нехай церковні громади почнуть переходит и у нову церкву на місцях і десь за рік розірвати договори оренди з гундяєвця ми вже по лаврам. Не треба істерики,бо кацапи тільки того й чекають.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 00:32:28 від Wolter

единствен ный трезвый сомневающ ийся

Re: Томос тільки но надали... треба не істерити.

Зараз головне без різких рухів. Крок за кроком. Не з першого дня кидатись захоплюва ти лаври... Спочатку треба все організув ати, провозгла сити Українськ у Помісну церкву, обрати патріарха, нехай церковні громади почнуть переходит и у нову церкву на місцях і десь за рік розірвати договори оренди з гундяєвця ми вже по лаврам. Не треба істерики,бо кацапи тільки того й чекають.

це треба петра ще на один строк обирати  (tu)
а то ще невідомо що мокака думає з приводу томаса

Кому його надали... :facepalm1:
Якій структурі ?

Кому його надали... :facepalm1:
Якій структурі ?

самое главное сделано сегодня

Петя сказал то же самое.Есл и кто то будет призывать захватыва ть лавры,то это московски й провокато р.Сам в новостях слышал

Волька порохобот

це треба петра ще на один строк обирати  (tu)
а то ще невідомо що мокака думає з приводу томаса

Коли переговор и за томос велися(25 років!), Порошенко бігав служкою МП.
  На фініші успішно приєднавс я.
  Велике досягненн я??? :facepalm1:

Волька порохобот
:D
Петра не люблю, але тут він молодець. Набирає очки як може. Нагадує дії Коломойсь кого у 2014.
Коротше, Петру респект однозначн ий.

А Філарет інакше вважає.  B-)

:D
Петра не люблю, але тут він молодець. Набирає очки як може. Нагадує дії Коломойсь кого у 2014.
Коротше, Петру респект однозначн ий.

люблю - нелюблю это для кремлевск ой качки
порох проделал огромную системную
наклонить так путлера на его поле

ага, так велися, так велися шо ніхто про це й не чув... єдине шо запам'яталося це приїзд Патріарха за часів Ющенка. зра-до-йобе, хутко міняй "пластінку фірмы Мєлодія"

Так філарет ваш сам кгбшник і в на початку 90х боровся з алєксієм за право очолити рпц

Шо, нежданчік?

Так філарет ваш сам кгбшник і в на початку 90х боровся з алєксієм за право очолити рпц

Шо, нежданчік?
І?

Родившись в небогатой шахтерско й семье в Донбассе, в советские годы он сделал блестящую карьеру в РПЦ. О чем, кстати, никогда не забывал. Однажды он публично отругал киевских семинарис тов за то, что те отказывал ись петь в Великую пятницу патриотич еские, естествен но, советские, песни: «Я сын шахтера, стал архимандр итом и ректором. При какой другой власти это могло бы случиться? Под чьим небом вы живете? Чей хлеб едите? По чьей земле ходите? Вы неблагода рные, вас советская власть учит...»

Его успешную карьеру во многом обеспечив али давние и тесные контакты с КГБ. В 1990 году, когда умер патриарх Пимен, именно Филарет стал местоблюс тителем, по сути, исполняющ им обязаннос ти главы РПЦ. Он полагал, что у него достаточн о влияния для того, чтобы победить на выборах нового главы церкви. Во время местоблюс тительств а он даже успел раскритик овать сторонник ов автокефал ии, которые на фоне развала СССР заметно активизир овались на Украине. Но тут члены Поместног о собора тайным голосован ием выбрали новым патриархо м Алексия, а Филарет набрал меньше всего голосов.

Украинска я православ ная церковь Киевского патриарха та (УПЦ КП). Ее первым патриархо м стал Мстислав (Скрипник). Он был близок к Организац ии украински х национали стов, всю вторую половину ХХ века провел в США. В 1992 году его избрали главой непризнан ной УПЦ КП, однако он вскоре умер. После него в 1993 году патриархо м стал Владимир (Романюк). Он был осужден за участие в ОУН. У Владимира возник конфликт с Филаретом, которого он обвинил в присвоени и церковных средств и связях с мафией. Впрочем, в 1995 году Владимир внезапно скончался от инфаркта, после чего патриархо м УПЦ КП наконец стал Филарет.

Шо, нежданчік?

А нашо тоді каци на свого кегебешні ка анафему наклали?

А нашо тоді каци на свого кегебешні ка анафему наклали?

Щоб не було двоєвласт ія напевно. Це середньов ічні розборки. Але око милує як тут патріоти жопу рвуть за кгбіста який сам хотів рулити рпц та славив радянську владу.

Щоб не було двоєвласт ія напевно. Це середньов ічні розборки. Але око милує як тут патріоти жопу рвуть за кгбіста який сам хотів рулити рпц та славив радянську владу.
За нього вписався Вселенськ ий патріарх. Зняв анафему. Вписались круті американс ькі екзархи. Зараз він перший в Україні провідник поверненн я духовної величі України. Альтернат иви немає.

перевили ветку в сосем другое русло

провозгласити

Перепрошу ю, оголосити .

За нього вписався Вселенськ ий патріарх. Зняв анафему. Вписались круті американс ькі екзархи. Зараз він перший в Україні провідник поверненн я духовної величі України. Альтернат иви немає.

Американц і католики/протестанти, турки мусульман є... найбільша концентра ція православ них таки в рашці під керівницт вом фсб. І якщо цей піп так бистро переметну вся з рпц до упц, то що йому завадить стати наприклад католиком і співати вже інші казки, якщо того вимагатим е коньюктур а? Звичайний карьєрист ...раніше хвалив радянську владу, тепер #запетра.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 01:24:59 від DeL1T

Топа крутіший за Філарета

шонеясно ?

Американці католики/протестанти, турки мусульман є... найбільша концентра ція православ них таки в рашці під керівницт вом фсб. І якщо цей піп так бистро переметну вся з рпц до упц, то що йому завадить стати наприклад католиком і співати вже інші казки, якщо того вимагатим е коньюктур а? Звичайний карьєрист ...раніше хвалив радянську владу, тепер #запетра.
Вік. Статус.
Він хоче померти канонічни м патріархо м. #запетра він тому, що це його крайнія можливіст ь досягненн я бажаного.
 І так, він заслужив. Розбудува в найбільш чисельну, розгалудж ену та стабільну ортодокса льну структуру (за винятком МП).

ПС. Хоча, нмд, автокефал ія мала б початись з чистого аркушу. З 1м інтронізо ваним св. Філаретом  - митрополи том автономно ї  Українськ ої церкви.

Вважає, що той не був служкою МП?

Кацапам томосом по рилу

Вважає, що той не був служкою МП?
Ким би він не був у минулому - зараз він є очільнико м українськ ої церкви з найбільшо ю кількістю віруючих.
А ким є зараз Ви?

хто такий філарет? тут же юльок ТОПА пробує применшит и вплив н події пеці.юбо то шкодить макаЦІ... ..Юльки такі смішні в своїх немічних спробах ЗАВЖДИ у всьому принижува ти можливі втрати мамчиних перемог.

Кацапам томосом по рилу

Крим вкрали, Рим просрали
Типовий руський бізнес

Ким би він не був у минулому - зараз він є очільнико м українськ ої церкви з найбільшо ю кількістю віруючих.
А ким є зараз Ви?
Порошенко - очільник церкви? :lol: 

ПиСи. Перехід на особистос тості свідчить, що аргументі в ніц нема.  B-)

А, то це Ви про Пороха? Був. У 2008 чи 2009 роках. Незарах.
Тепер, будучи на посаді Президент а України доклав зусиль у справі надання Томосу. Зарах. І Філарет так теж вважає.

хто такий філарет? тут же юльок ТОПА пробує применшит и вплив н події пеці.юбо то шкодить макаЦІ... ..Юльки такі смішні в своїх немічних спробах ЗАВЖДИ у всьому принижува ти можливі втрати мамчиних перемог.

Жалоба та печаль в стані юлькашні

Ні, у даному випадку свідчить, що Ваші аргументи/твердження є нікчемним и у порівнянн і з твердженн ями людей, котрі на 146% більше в темі.

Волька порохобот
---------------------------------
 Ні,але я дуже мудрий! :D

---------------------------------
 Ні,але я дуже мудрий! :D

гібрідний філосов  :laugh:

дурні хахли чомусь думають що  томос мали здобувати не реальні люди,  а непогріши мі ангели з крильцями ..забули що незалежні сть здобули при безпосере дній участі Кравчука і, ширше, верхівки компартії України? І тоді, з таких чистоплюй ських мотивів, Чорновіл зробив кардиналь ну помилку  що відмовивс я підтримат и Кравчука ( він же  дяк МП!) ..Памятаю виступ Кравчука який слізно просив Рух допомогти розбудову вати нову державу.. і що йому рухівці відповіли? показали дулю старій комуняці і загнали Україну у відстійни к на 25  років
Ті , які дорікають Порошенку  чи Філарету тим що їхня біографія не ідеальна і вони не мали права  через  це займатися томосом, є просто тупими  обмеженим и організма ми..

LSD

дурні хахли чомусь думають що  томос мали здобувати не реальні люди,  а непогріши мі ангели з крильцями ..забули що незалежні сть здобули при безпосере дній участі Кравчука і, ширше, верхівки компартії України? І тоді, з таких чистоплюй ських мотивів, Чорновіл зробив кардиналь ну помилку  що відмовивс я підтримат и Кравчука ( він же  дяк МП!) ..Памятаю виступ Кравчука який слізно просив Рух допомогти розбудову вати нову державу.. і що йому рухівці відповіли? показали дулю старій комуняці і загнали Україну у відстійни к на 25  років
Ті , які дорікають Порошенку  чи Філарету тим що їхня біографія не ідеальна і вони не мали права  через  це займатися томосом, є просто тупими  обмеженим и організма ми..
(tu)

LSD

(tu)

А я в дитинстві вірив у комунізм

А я в дитинстві вірив у комунізм і дєдушку Лєніна.

А ви?

Re: А я в дитинстві вірив у комунізм
LSD

А я в дитинстві вірив у комунізм і дєдушку Лєніна.

А ви?
Також  :D

Повна версія