Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки залишилося арсеналів і чому їх не можна розосередити?

Якщо неможливо побудуват и хороші арсенали швидко, то що взагалі з ними буде?

Хто обязян задавати собі це питання?

бо ти агент кремля і сиди тихо, а то путін нападе.

ще штук 25 залишилос я начебто
може вистачити на другу каденцію

В Україні побудують 136 сховищ боєприпас ів протягом 34-36 місяців, повідомив президент Петро Порошенко під час поїздки в Хмельниць ку область.

Він вимагає, щоб в найкоротш і строки були введені в експлуата цію 15 сховищ захищеног о типу для Збройних сил України, повідомля є прес-служба президент а в Facebook.

Під час поїздки глава держави проінспек тував перебіг будівницт ва арсеналу зберіганн я боєприпас ів і зазначив, що на його території буде 8 сховищ закритого типу. Це дозволить розміщува ти і надійно зберігати значну кількість боєприпас ів для українськ ої армії, уточнив Президент .

Він додав, що цей захист передбача є перевірку охоронців, контроль всіх систем відеоспос тереження із зберіганн ям даних в захищеном у командном у пункті, неможливі сть потрапити на територію складів будь-яких осіб без відповідн ої авторизац ії.

Варто відзначит и, що в останні роки в Україні сталася низка пожеж на складах боєприпас ів. Остання сталася проти ночі на 9 жовтня на військови х складах біля Ічні Чернігівс ької області.

Раніше міністр оборони України Степан Полторак озвучив кілька ймовірних причин події в Ічні: те, що периметр був недостатн ьо облаштова ний, а сам арсенал дуже складний, а 40% його території — це відкриті майданчик и. Міністр додав, що надійно вберегти запаси буде можливо після того, як збудують закриті залізобет онні конструкц ії, які надійно забезпеча ть охорону.

Так, на будівницт во залізобет онних сховищ в останні два роки Міноборон и виділяє 400-500 млн грн. На ці гроші вже розпочато будівницт во сховищ у Цвітосі (недалеко від Хмельниць кої АЕС), чотири майже готові, облаштува ли периметр. Починаєть ся будівницт во на складах в Калинівці і Богданівц і.
За матеріала ми Діло

В Україні побудують 136 сховищ боєприпас ів протягом 34-36 місяців

Якщо тими ж темпами, то ще 3 ~ 5 арсеналів встигнуть вибухнути  ?

пригнать экскавато р, нарыть трехметро вых валов. Посредине разместит ь на полметра от грунта боеприпас ы, накрыть тентом. Все. Уже не будет так портиться и взрыватьс я.

пригнать экскавато р, нарыть трехметро вых валов. Посредине разместит ь на полметра от грунта боеприпас ы, накрыть тентом. Все. Уже не будет так портиться и взрыватьс я.

Где нарыть? Земля чья-то.
Где жить персоналу и охране?
Как туда привозить и увозить? Нужна железная дорога.

Мені щось підказує, що у воєнний час боєприпас и взагалі не повинні зберігати ся таким чином.
Тобто в разі загострен ня ситуації вони вже повинні бути десь в інших місцях.
І в СРСР напевно все це було передбаче но і щось для цього вже десь побудован о.
Якщо боєприпас и до сих пір лежать в арсеналах - значить країна взагалі не готова до війни, оскільки вони всі будуть знищені години за дві і це може відбутися в будь-який момент.
Тобто всі ці заяви про те, що ЗСУ стримують агресора - брехня.

А сейчас они (боеприпас ы) как хранятся?

Где нарыть? Земля чья-то.
Где жить персоналу и охране?
Как туда привозить и увозить? Нужна железная дорога.

Як не "земля чья то"? Шо уже державної не залишилос ь? Так у нас війна чи як? Типу якщо поле в оренді, то по ньому, під час бойових дій і танки ні-ні? Вот же ж проблема - береш екскавато р і копаєш кругом арсеналу рів. Ось і проблему з несанкціо нованим пішим доступом вирішено.

Залізничн і гілки до арсеналів були підведені, куди ділись, і чому їх не поновили- то вже інше питання.

Погугли "строитель ная битовка" - відкрий для себе горизонти знання.

Як не "земля чья то"? Шо уже державної не залишилос ь? Так у нас війна чи як? Типу якщо поле в оренді, то по ньому, під час бойових дій і танки ні-ні? Вот же ж проблема - береш екскавато р і копаєш кругом арсеналу рів. Ось і проблему з несанкціо нованим пішим доступом вирішено.

А потом по суду всё вернут  ешо и компенсац ию выплатят.

Залізничні гілки до арсеналів були підведені, куди ділись, і чому їх не поновили- то вже інше питання.

И сейчас подведены .  В арсеналах сотни тысяч тонн боеприпас ов. По всей Украине примерно 2,5 миллиона тонн.

Я сильно підозрюю що у всіх арсеналах сховані «закладки» ще із совєцьких часів.
Принаймні на флотських арсеналах так є. По роду роботи стикався із цим.
Вся інформаці я секретна і керування здійснюва лось точно не з України.
Ще коли вивозили арсенали із країн Варшавськ ого договору, то спеціальн о робили закладки.
Так що переклада ти вину на охорону, і навіть на командува ння я б не став.
Особисто бачив пункт керування підривом стратегіч ного підприємс тва. Він законсерв ований, але в будь який момент може бути використа ний.
Кабелі прокладал а спеціальн а служба кгб.
Ну десь так.
Закладка- спеціальн о закладена вибухівка, яка керується сигналом зовні- радіо чи кабелі.
Їх є кілька штук із дублюванн ям управлінн я.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 21:48:29 від Лірник

Якщо тими ж темпами, то ще 3 ~ 5 арсеналів встигнуть вибухнути  ?

Проблема в тому, що ті СНГ-шні збройні барони, кого за дупу взяли американц і,, торгували українськ ою (в тому числі і важкою) зброєю. Тобто, на складі по докам 100тис.т гарного, а по факту - 50тис.т., і неліквідн ого. Проблема? Не для наших умів!
Тут, понімаєш, до НАТО ідьом - а оні ревізію нам зроблять, і спитають - з Германії вивезли стільки то, а на складах стільки то - де різниця?
Да, і купить такоє же, но в поляків і за валюту з відкатом готовий аргумент.

А потом по суду всё вернут  ешо и компенсац ию выплатят.

Да, єто аргумент! Так нехай взриваєцц а. За устранені є последств ій заплатимо більше, но то пофіг.

Напевно там є і нові закладки.
І арсенали можна знищити ракетами в будь-який момент.
Якщо ЗСУ з кимось збираютьс я воювати, то арсенали повинні бути розосеред жені.
Причому це займе щонайменш е місяць.
І ці боєприпас и будуть стояти замаскова ні в найближчо му лісі чи в полі під охороною місцевих гарнізоні в.
Якщо цього не відбуваєт ься - значить ЗСУ ні з ким не воюють і не збираютьс я воювати в найближчи й місяць.
Тим часом я думаю в ОРДЛО боєприпас и зберігают ься в похідному положенні, готові до наступу, там просто немає арсеналів .

Чого це раптом?
Более 40 современн ых хранилищ боеприпас ов возводятс я в ЦФО
17 августа 2016
18

Федеральн ое агентство специальн ого строитель ства (Спецстрой) России ведёт работы по созданию во Владимирс кой области современн ых хранилищ боеприпас ов и сопутству ющей инфрастру ктуры. Пресс-служба ведомства сообщает о том, что в общей сложности будет сооружено более 40 хранилищ. 14 из них находятся на стадии высокой строитель ной готовност и.

https://topwar.ru/99391-bolee-40-sovremennyh-hranilisch-boepripasov-vozvodyatsya-v-cfo.html

Якщо неможливо побудуват и хороші арсенали швидко, то що взагалі з ними буде?

не знаю наскільки це складно, але їх би в західні внутрішні області перенести . тримати в харківськ ій і чернігівс ькій областях - прикордон них з мордором, це дуже нерозважл иво.

У Львові в Брюхах ше з першої світової накопичув алось

Слухав вчора Безсмертн ого інтервю франківсь кому телебачен ню. Так от він розказува в, що найбільше його вразило на переговор ах в Мінську - так це недієздат ність українськ ої влади, неможливо нічого вирішити ,знайти крайніх і так далі. Думаю це головна причина чому незбудова ні арсенали. Та й взагалі більшості наших проблем як країни. Потрібна зміна системи влади, зворотній звязок з громадяни ном, здатність миттєво вирішуват и проблеми. На жаль нічого не робиться в цьому напрямку.

Принаймні на флотських арсеналах так є. По роду роботи стикався із цим.
Вся інформаці я секретна і керування здійснюва лось точно не з України.
Ще коли вивозили арсенали із країн Варшавськ ого договору, то спеціальн о робили закладки.
Так що переклада ти вину на охорону, і навіть на командува ння я б не став.
Особисто бачив пункт керування підривом стратегіч ного підприємс тва. Він законсерв ований, але в будь який момент може бути використа ний.
Кабелі прокладал а спеціальн а служба кгб.
Ну десь так.
Закладка- спеціальн о закладена вибухівка, яка керується сигналом зовні- радіо чи кабелі.
Їх є кілька штук із дублюванн ям управлінн я.

Знищено три склади в східній Україні, які були якраз найближче до фронту.
Як Полторак збираєтьс я воювати без боєприпас ів?
Те, що він збираєтьс я 3 роки будувати нові склади - це не відповідь .
Те, що боєприпас и є в західній Україні - це зовсім не відповідь, їх не встигнуть підвезти.
Ніхто не переводит ь зберіганн я боєприпас ів в режим воєнного часу.
Ніяких адекватни х дій у відповідь . Ці два кабана з Одеси просто зливають східну Україну.
І схоже вони взагалі не мали наміру ні з ким воювати, інакше ці боєприпас и не залишалис я б у арсеналах .

Потрібен якийсь дренаж бо стоятиме все в воді

Да, єто аргумент! Так нехай взриваєцц а. За устранені є последств ій заплатимо більше, но то пофіг.

Дивлячись як рахувати
Вже рахувалос ь тут що батальйон охорони з житлом, харчуванн ям, зв’язком , машинами і бензином - це 20 млн грн на місяць, або 0.25 млрд грн на рік

На наслідки виділилос ь 100 млн - вполовину менше річного утримання

Главное начать и выделить средства. Была у кроля граница, теперь будут склады. Букмекеры еще ставки не принимают, какой следующий рванет?

Мабуть за місяць-два можна передисло кувати найбільш цінне з того що залишилос я

Мені щось підказує, що у воєнний час боєприпас и взагалі не повинні зберігати ся таким чином.
Тобто в разі загострен ня ситуації вони вже повинні бути десь в інших місцях.
І в СРСР напевно все це було передбаче но і щось для цього вже десь побудован о.
Якщо боєприпас и до сих пір лежать в арсеналах - значить країна взагалі не готова до війни, оскільки вони всі будуть знищені години за дві і це може відбутися в будь-який момент.
Тобто всі ці заяви про те, що ЗСУ стримують агресора - брехня.
Може це ті надлишков і боєприпас и, які вивезли з Німеччини . Їх просто розвантаж или з вагонів під відкритим небом.

Ракети до градів ще не пора виготовля ти?

їх не просто підривают ь
їх підривают ь у напрямку наступу
і швидко компенсув ати їх відсутніс ть технічно неможливо
в разі наступу РФ у ЗСУ не буде навіть звичайних боєприпас ів
потрібно вводити воєнний стан, розосеред жувати боєприпас и
і підтягува ти резерви із західної України
тільки тоді може виникнути враження, що ЗСУ когось стримує

15.02.201 4 10:11   

Бронирова нные пожарные машины нового поколения поступили на склады и арсеналы Восточног о военного округа

На склады и арсеналы Восточног о военного округа /ВВО/ поступили десять специальн ых пожарно-спасательных бронирова нных автомобил ей АПСБ-6,0-40-10, сообщил начальник пресс-службы ВВО подполков ник Александр Гордеев.

Повна версія