Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніцой - (tu)

Re: Ніцой -  (tu)

це не значить, що ми повинні діяти так само.
інакше чим ми будемо від них відрізнятися?
  Ніхто і не діє ТАК САМО.
  Як Вам на(у) голову серуть, то Ви не пручаєтесь, обтікаєте мовчки? ;o

Нема у світі квітнучих "русскаязичних" держав та територій.
Тому мусимо вибирати - або "рускій язик" та занепад, або розквіт.

це не значить, що ми повинні діяти так само.
інакше чим ми будемо від них відрізнятися?

У нас війна з ними  :X
Хлопці твого віку гинуть кожен день...   тобі настати на Це?

А мені от цікаво, чи хтось з українців ще прийде до тієї сучки на її "авторську" кацапську програму у вівторок. Давайте загадаємо, хто може прийти. Мова не про таких як Шуфрич.

Як це не треба?  Ми ж тут мову ведомо не про те, як вони на кухні в себе розмовляють,  а про те, що всі ці колаборанти  володіють каналами, які ведуть відверто антиукрпїнська пропаганду, та й ще кацапською..., чому ці канали не заборонені  під час війни?

ми тут мову ведемо про намагання всупереч Конституції і законам одних українців змусити інших українців щось робити.
про ворожі телеканали - то окрема тема. ворожі телеканали цілком можуть мовити українською. це зараз не проблема.   

В житті одна помилка - не біда
Біда, коли усе життя - помилка

Ніхто і не діє ТАК САМО.
  Як Вам на(у) голову серуть, то Ви не пручаєтесь, обтікаєте мовчки? ;o

діяти треба за законом.

діяти треба за законом.
і за совістю та й розумом.
І яким законом обумовлюється війна? Закон про війну є?

діяти треба за законом.

треба просто від..издити законодавців

Державний діяч, який бачить, що війни не уникнути, і не має рішучості вдарити першим, винний у злочині проти своєї країни. (Клаузевіц)

у вас в місті йде війна?

всі закони писали комуняки

комуняки писали закон і "Про розстріл за 3 колоски",

від 90 років нічого не помінялося - окрім цивільного кодексу :pioneer:

молодець баба - засланих журналюг треба ставити на місце самим

у вас в місті йде війна?

А чому наших хлопців привозять хоронити в наші міста, додому? Не тому, що у нас війна?...  в БЦ  мало не кожен тиждень хоронять солдатів

у вас в місті йде війна?
У мене вона йде в телевізорі. Часто дивлюся Ньюсван, бачу що витворяють на тих авторських програмах. Яка там контра засіла і займається провокаціями. Будемо терпіти - втратимо державу. Вони вже на голову вилазять.

так що, війна ведеться за законами чи хто хитріший і сильніший?

У мене вона йде в телевізорі. Часто дивлюся Ньюсван, бачу що витворяють на тих авторських програмах. Яка там контра засіла і займається провокаціями. Будемо терпіти - втратимо державу. Вони вже на голову вилазять.
(tu)
От мої слова у вас, ЛАРТА.)
Цікаво, що влада наче й не розуміє, що робота таких ТВ каналів - це руйнація держави.
Чи навмисне ігнорує їх? Тоді на яку державу працює "наша" влада?...

О ні. З вовками жити - по вовчому вити. Мені важливіша держава, її існування, а не Конституція. Це ідіотично глупа нація буде дотримуватися закону і губити державу.
Йде війна не на життя, а на смерть.
Конституція - для життя!

То ви обструкціоняст?

Каталожный мужчина....

Взагалі то так

Каталожный мужчина....

діяти треба за законом.

Почнімо з Президента? :shuffle:  :lol:

Почнімо з Президента? :shuffle:  :lol:

почнімо кожен з себе

(tu)
От мої слова у вас, ЛАРТА.)
Цікаво, що влада наче й не розуміє, що робота таких ТВ каналів - це руйнація держави.
Чи навмисне ігнорує їх? Тоді на яку державу працює "наша" влада?...
Та влада тут і не дуже може. Їй треба "лице" перед заходом тримати - "підтримувати" опозиційних журналістів. Бо вой буде страшний. Канал я б не закривала, Голованова можна слухати, н-д.
А от ми трохи можемо: і петиції до влади, і бойкот тих, хто буде ходити на такі кацапські ефіри, і заборона передач, де є лише однобоке висвітлювання матеріалу. Журналістська етика - це дві сторони події.
Нехай інші меншини: угорська, польська, болгарська, румунська вимагають від Ньюсвану "авторських" передач їхніми мовами. Чому їх Ньюсван не шанує?
Отак усією громадою треба боротися, аі не захишати ту контру, як дехто вперто тут це робить.
Тоді і влада буде мати підстави бути більш рішучою.

Та влада тут і не дуже може. Їй треба "лице" перед заходом тримати - "підтримувати" опозиційних журналістів. Бо вой буде страшний. Канал я б не закривала, Голованова можна слухати, н-д.
А от ми трохи можемо: і петиції до влади, і бойкот тих, хто буде ходити на такі кацапські ефіри, і заборона передач, де є лише однобоке висвітлювання матеріалу. Журналістська етика - це дві сторони події.
Нехай інші меншини: угорська, польська, болгарська, румунська вимагають від Ньюсвану "авторських" передач їхніми мовами. Чому їх Ньюсван не шанує?
Отак усією громадою треба боротися, аі не захишати ту контру, як дехто вперто тут це робить.
Тоді і влада буде мати підстави бути більш рішучою.

ну от бачите, все ви знаєте. і боротися згідно закону знаєте як.
просто не хочете, адже значно простіше погорлати, повимагати, потаврувати і спихнути вину за всі біди на когось іншого.

почнімо кожен з себе

Так не буває.
 Ієрархія змарнує УСІ Ваші зусилля.
 Без варіантів.

звичайно, є.
але не треба змішувати докупи кацапів і російську мову, яка, так вже сталося, є рідною для багатьох українців.

повторю ще раз що написав раніше:
ніхто в жодному разі не виступає проти московоязичних громадян Україну. Всі ми знаєм історію і розуміємо факт змосковщення України і Українців.
Взагалі мова, якою людина користується в побуті, це вийнятково приватна справа кожного, справа її совісті і сумління.
Але було б не зле аби московоязичні українці мали на увазі, шо своїм московоязичієм(в умовах зовнішньої агресії Московії проти України)вони по-суті, хай і опосередковано, але таки просувають в Україні русскій мір

Мета будь-якого патріота це єдина і сильна Україна.
З пануванням pуccкого язика з pуccкім міром в Україні, як показала практика, сильної і єдиної України побудувати просто не можливо.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 14:23:03 від newyo

Більше того, загравання з прихильниками pуccкого міра і ментальна залежність частини українців від навязуваних Московією парадигм "общєй істроріі і культури" призвело до втрати частини території.

Мета будь-якого патріота це єдина і сильна Україна.
З пануванням pуccкого язика з pуccкім міром в Україні, як показала практика, сильної і єдиної України побудувати просто не можливо.
(tu)
Тому що дві мови - два ментальні світи. Хто б що не казав.
Один світ - український, другий - рускомірний. І вони є постійними антагоністами.
Доведено тисячолітньою історією.

Я собі сьогодні подумала: Діана стверджувала, що то приватний канал і вона має право говорити до українців кацапським язиком.
То виходить, що в кожному приватному магазині до мене можуть теж белькотіти неукраїнською? То навіщо закон про державну мову?

Я собі сьогодні подумала: Діана стверджувала, що то приватний канал і вона має право говорити до українців кацапським язиком.
То виходить, що в кожному приватному магазині до мене можуть теж белькотіти неукраїнською? То навіщо закон про державну мову?

За твердженням Княжицького на одному з телеефірів, новий мовний закон і буде якраз спрямований на те, щоб подібного неподобства ні на телеканалах, ні в магазинах, ні в будь-якому іншому громадському/публічному місці більше не відбувалось

так, можуть. і мають повне право.

Розумні люди не йдуть зі студії, а не йдуть в студію.

bohdan.com.ua

так, можуть. і мають повне право.

не бреши коцапе, не можуть... мова обслуговуваня не залежить від власності

російськомовний патріот УкрАины закінчується там де починається українська мова
кожна узкоязика дитина це вирок українській Україні
нам не потрібна процвітаюча але русифікована Украина

Розумні люди не йдуть зі студії, а не йдуть в студію.

вона у передачі участі не брала, а висловила свою позицію...і всі розумін люди мають так робити   - прийти і  вимагати української мови інакше йти..можла спробувати підпалити

російськомовний патріот УкрАины закінчується там де починається українська мова
кожна узкоязика дитина це вирок українській Україні
нам не потрібна процвітаюча але русифікована Украина

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія