Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Давай з 3 класу? навчився чиати і писати, ставити крестик під кредитом і все на вольні хліба)))) Чокнуті... Уже ГОландці відмовляютсья вді того що у нас впарють і вертаються до германської системи освіти , трошки модифікованої)))) Ще один тут косюк з казками заховався.
Не, с 3-го рано, но 7 ри нынешней модели экономики для 80% достаточно. А 20% пусть учатся дальше, но зачем насиловать всех. Нельзя впихнуть невпихуемое.

И выше потолка не прыгнешь. Увы. Можно изучать высшие материи, но кушать все авно захочется. А Гете вы не станете и Сикорским тоже.

Вы хоть реформу освиты читали?

Начальная школа 1-4 классы.
Средняя школа 5-8 классы.
Старшая школа 9-12 классы.

Село. Стаж +20.
24 часа в неделю. Классное руководство.
15000 грн в лапку

При таких данных это невозможно, может есть еще звание и заведование кабинетами?

Высшая категория, звание "учитель-методист", стаж 20+, без классного руководства, 33 часа в неделю (ставка 18), 10 к на руки

Высшая категория, звание "учитель-методист", стаж 20+, без классного руководства, 33 часа в неделю (ставка 18), 10 к на руки
8-:  більше ніж півтора ставки ? майже 7 уроків в день  :gigi:

А чего не миллион сельской вчительке за 24 часа? Порохоботы, вам так не заплатят, правдоподобнее.

От дурко. Я тобі кажу. Голопристанський район Херсонська область

Мало

RSP

В Вінницькому педагогічному університеті ім Коцюбинського наскільки я знаю катастрофа з набором на предметників цього року, можливо крім іноземних мов. Можливо я що плутаю але щось таке я чув одним вухом.
З своїми знайомим я коли спілкуюся щось не чую щоб син чи дочка пішли в пед.
Ну і ?
Хто хоче працювати в системі освіти за 200 доралів, коли платять як дурневі а вимагають як з розумного. З цього реформу починати потрібно а не підручники тасувати
200 доларів сантехнік зварювальник заробить за два дні. Якщо буде мати замовлення щось типу замінити батареї опалення.
Країна чудес.

Мало

Согласен, но платят именно столько. 12390,58 грязными

Останнє редагування: 8 жовтня 2018 23:22:35 від Fisher

В Вінницькому педагогічному університеті ім Коцюбинського наскільки я знаю катастрофа з набором на предметників цього року, можливо крім іноземних мов. Можливо я що плутаю але щось таке я чув одним вухом.
З своїми знайомим я коли спілкуюся щось не чую щоб син чи дочка пішли в пед.
Ну і ?
Хто хоче працювати в системі освіти за 200 доралів, коли платять як дурневі а вимагають як з розумного. З цього реформу починати потрібно а не підручники тасувати
200 доларів сантехнік зварювальник заробить за два дні. Якщо буде мати замовлення щось типу замінити батареї опалення.
Країна чудес.

ну мені казали шо в Австралії такі професії мають більше ніж професура в універі  :gigi:

RSP

8-:  більше ніж півтора ставки ? майже 7 уроків в день  :gigi:

"Нарушаєтє, нарушаєтє .."
Більше півтори ставки "ніззя".

Село. Стаж +20.
24 часа в неделю. Классное руководство.
15000 грн в лапку

шановний бріхня або давайте розпечатку  :laugh:

RSP

ну мені казали шо в Австралії такі професії мають більше ніж професура в універі  :gigi:
Можливо
Та й професори професорам різниця велика
І янукович теж професор
І тимошенко

Вы хоть реформу освиты читали?

Начальная школа 1-4 классы.
Средняя школа 5-8 классы.
Старшая школа 9-12 классы.
Все равно же это обязательно для всех. В старшую надо брать не более 30%, тех, кто пойдет в ВУЗы (в Европе с ВО 30%, а у нас уже 80, а толку ноль и минус), а для остальных развивать те же училища с рабочими специальностями, а не лишать их финансирования.

"Нарушаєтє, нарушаєтє .."
Більше півтори ставки "ніззя".

Можно, но все, что выше, оплачивается как замена по минималке

т
шановний бріхня або давайте розпечатку  :laugh:

Сам шукай. "У нищих слуг нет"

Все равно же это обязательно для всех. В старшую надо брать не более 30%, тех, кто пойдет в ВУЗы (в Европе с ВО 30%, а у нас уже 80, а толку ноль и минус), а для остальных развивать те же училища с рабочими специальностями, а не лишать их финансирования.

Не, старшая школа необязательна :о)

И приструнить клоунов, которые высмеивают рабочие специальности с телеэкранов, потому что скоро окажется, что все эти клоуны будут сами себе крутить краны, а получать будут меньше чем сантехник. Даже если всю россию пригласят на рассмеши комика во время войны и выплатят ей всю кассу.

RSP

Можно, но все, что выше, оплачивается как замена по минималке

Оваа, то який тоді смисл ...
Хоча скажу ще що СІМ уроків в день це обман учнів і підрив здоров'я вчителя.
Не можна таке допускати

Не, старшая школа необязательна :о)
Это на бумаге, все равно попрутся туда все. Должно быть ограничение. Цифра.

Предлагаю реформу
набрать каждому учителю по 2000 учеников, с родителями контракт и лечить до 12 класса

8 уроков в день мой племянник имел, но ничего не знал, а потом за 9 месяцев с репетиторами все выучил и нормально сдал ЗНО. Хотя мы понимаем, что это еще далеко не все, надо чтоб попал туда, где интересно и перспективно, а потом еще и нашел работу по специальности.

Оваа, то який тоді смисл ...
Хоча скажу ще що СІМ уроків в день це обман учнів і підрив здоров'я вчителя.
Не можна таке допускати
Это обман учня и пидрив здоровья тоже учня. А учитель получит больше часов - он доволен. А где он еще найдет такую работенку, рассказать свою 40-летнюю методичку, кого-то обозвать, комуто сказать свою коронную фразу о забытой голове и еще несколько незаурядных шуток, проигнорирвать, если кто-то над кем-то издевается, и даже ничего не сказать, и пойти пить кофе (куда оно им лезет, а потом жалуются на давление и сидят по месяцу на больничном, хотя при таком весе я не знаю, как то давление не 300). И все за счет того работяги, которого высмеивают зеленские, которого называют виноватыми во всех бедах газды, на которого пеняет ворующее у него налоги миллиардами правительство, и которому работать до пенсии долше всех, когда повыходят уже все - сперва менты и военные, поом всякие работники паспортных столов вместе сними (так было), потом учителя, потом толпа с липовыми справками, потом просиживающие одно место и ничего не придумавшие научные сотрудники... И только потом рабочие и инженеры, которые обррабатывают весь этот банкет. Еще и пенсия будет считаться по самой голимой формуле и не будет никаких надбавок. И живи как хочешь с платной медициной с кидаловом на каждом шагу и очковтирательством вместо лечения и дорогущей коммуналкой при том, что субсидии на обслуживание домов и придомовых территорий уже отменяют с 1 января.

У середньому вчителі за вересень отримали  ;o 7400 гривень.

Хрінь собача. Вчителі ще за вересень не отримали нічого, крім планового авансу. Від 1000 грн до 2000...

Зарплату ще не виплачено.

насправді там великі резерви, бо дітей стає все менше, а бюрократичний апарат - школи, адміністрація, і тп - мабуть залишилися ті ж самі
хоча вже можна легко зливати по 3 школи в 2, і так далі, з паралельним скороченням витрат на опалення, зарплати,  і т.п.

тільки так, кожна копійка повинна враховуватися

Мало

Платіть податків більше, і буде зарплата вчителів більша. А то цокаєте язиком як в кацапському мультику «маловато будет», від податків тікаєте як нехристь від святої води, а зарплатні вчителям хочете як в Канаді а армію хочете як в США. Щоб комусь більше заплатити, комусь потрібно більше віддати.

Останнє редагування: 9 жовтня 2018 06:22:45 від Dobre

RSP

Щоб було бажання більше заплатити потрібно щоб ті що платять бачили результат платежів.  І має бути розуміння того що гроші витрачаються прозоро.
Я от деколи думаю нахрена нам стільки університетів і інститутів з техніками які щорічно сжирають немало бюджетних коштів не готуючи нічого і нікого потрібного для країни. Чом би не перевести вищу і середню спеціальну освіту на контракт повністтю. Оплачуючи держзамовлення в реально потрібних державі кількостях з обов'язковим відпрацюванням на державу. ХЗ, я ж мєніздр абразаванія. Може що й не розумію.

с утра буду показывать сей пост своим, в частной на борщаговке..
Даже знаю какие слова добрые в адрес автора

Борщаговка это не Киев.

Все зарплаты брутто

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія