Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Є проблема. Пробував. Минулого учбового року. Сумно.

У вишах платять набагато менше (в два рази за те саме навантаження)- зарплатню у 16-18 роках підвищували лише у ЗСШ .

Дивно. Якщо не помиляюсь, pavelv писав, що його батько викладач КУ отримує близько 30т.

странно, шо- то не верю я тебе ...

:-B

Дивно. Якщо не помиляюсь, pavelv писав, що його батько викладач КУ отримує близько 30т.

КУ то є окрема стаття. КУ не подпорядкован МОН та має ОКРЕМЕ бюджетне фінансування.

Окремий рядок у бюджеті. Давно вже. Я про КУ не кажу.

У вишах платять набагато менше (в два рази за те саме навантаження)- зарплатню у 16-18 роках підвищували лише у ЗСШ .

Звичайно, менше, бо куди ж тим преподам вишів та іншим "учьоним" до якості шкільних вчителів. Бо зі школи виходять поголівно сучасно і глибоко освічені діти, а їх потім у вишах псують  :D

Тому що цукерки у п"ятницю я роздав дітям назад :)  :-B

Яке село напиши, позвоню поцікавлюсь...?

Та нічого цей бот безсоромний не напише . Хіба щось у стилі медведєва - мало працюєте , тупі, міняйте роботу і т.д.

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 21:55:13 від boduk333

Та нічого цей бот безсоромний не напише . Хіба щось у стилі медведєва - мало працюєте , тупі, міняйте роботу і т.д.

Щаз. Вы же живёте ни себе, ни людя. Любого зачморите

Показати зображення...

Могу, Максим Юрьевич, еще 50 гривен прислать. С 8 тыс. не жалко. Как там, голодающим кролям Козина. Или просто можно прислать капусты. Или билет на 43 автобус. В один конец...  :weep:

Кролики они такие потешные  :-B 

Могу, Максим Юрьевич, еще 50 гривен прислать. С 8 тыс. не жалко. Как там, голодающим кролям Козина. Или просто можно прислать капусты. Или билет на 43 автобус. В один конец...  :weep:

Кролики они такие потешные  :-B 

Сообщение 1.40 ночи.

Не зря я тебе не верю, пистапол Бебифокс  :rotate:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія